خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 54 از 54
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      کاغذ کتاب های گاج اخیرا بدین شکل شده . کاغذ سفید نیست . اما کاهی کاهی هم نیست . امروز کتاب دینی بدستم رسید:
      فایل پیوست 94873
      ممد صد در صدی بگیرمش ؟ اوکیه از هر لحاظ ؟

2. Top | #47
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      داش امیر تیپ بندی تستاش عالیه بخری حال میکنی سطح تستا هم بالاس عالی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      ممد صد در صدی بگیرمش ؟ اوکیه از هر لحاظ ؟
      بله کتاب واقعا خوبیه تستاش کل نکاتوپوشش میدن
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید چه کتابیه؟!

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      هردوتاش خوبه.. من منبع اولم نشره.. منبع دومم ایکیو.. درواقع ایکیو رو ازمون مانند میزنم.. البته فعلا قراره ب سوالای tnt جواب ندم.. همه سوالای فصل ک تموم شدن برم سراغ اونا
      سلام عزیزم تا الان که الگو و آی کیوبرای زیست کارکردی راضی بودی؟ تو آزمون چندمیزنی؟
      من بین خیلی سبزپایه که تالیف مازه و الگو موندم نظرت با کدوم هست؟

6. Top | #51
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen781 نمایش پست ها
      ببخشید چه کتابیه؟!
      دین و زندگی میکرو طلایی گاج جامع جلد تست

مولف ها محسنی کبیر و بقایی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rey99 نمایش پست ها
      سلام عزیزم تا الان که الگو و آی کیوبرای زیست کارکردی راضی بودی؟ تو آزمون چندمیزنی؟
      من بین خیلی سبزپایه که تالیف مازه و الگو موندم نظرت با کدوم هست؟
      سلام.. از سطح سوالا راضی بودم.. ولی هنوز ازمونی ندادم.. از ثبت نام ازمون اینهفته هم جا موندم..
      مشاور پارسالم ب من گفتش ک پینوکیو و دوازدهم خیلی سبز رو بخرم ولی وقتی گفتم دهم و یازدهم کتاب دارم گف دیگه پینوکیو رو نمیخواد..
      مشاور امسالمم تا اینجا ک منابع این بازه ی زمانی رو معرفی کرده گفته نسل جدید نشرالگو برا جلسات جدید خوانی و iq1400 برا جلسات مروری(سه جلسه مطالعه و تست، یک جلسه ازمون زماندار ب عنوان مرور).. البته درسنامه های فاگو رو هم ب عنوان ی منبع روخونی سطحی ک درک و ایده ی کلی درس رو بهت بده هم گفته
      شما براساس شناختی ک از خودت داری ببین کدوم بیشتر بدردت میخوره.. اگه تازه شروع کردی خوندن یا پیش زمینه قوی نداری ی کتابی ک اسونتر باشه مسلما بهتره برات.. چون روحیه ات رو هم از دست نمیدی.. ولی اگه متوسط رو ب بالا بلدی همون نشرالگو نسل جدید بهتره بنظرم..
      من پارسال با خیلی سبزا درصد زیر 70نداشتم (هرچند توکنکور ب مقدار بسی بسیاری درصدم بد شد).. ولی الان ک میرم سراغ کتابای زیست قبلی باور کن دونه ب دونه ی سوالایی ک علامت مهم، نزده یا غلط ندارن رو رد میدم و با جمله ی *اینو ک بلدم* میرم سراغ بعدی برای من تغییر منبع واجب بود..

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توی این اوضاع گرونی متاسفانه کاغذ هم مشکلی شده و برای دانش آموزان و اولیا واقعا تهیه اش خیلی سخته
      تاجایی که میدونم انتشاراتی ها دارن سعی میکنن قیمت کتاب رو حداقل ممکن نگه دارند. گاج همیشه بهترین نوع کاغذ رو استفاده میکرد ولی به خاطر همین شرایط ارزی مجبور به استفاده از کاغذهای بازیافتی شده
      آموزش رایگان و حرفه ای شیمی در کمولوژی (www.Chemology.ir)

از پایه دهم تا دوازدهم؛ آموزش تخصصی شیمی با روش جدید

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramezannia نمایش پست ها
      توی این اوضاع گرونی متاسفانه کاغذ هم مشکلی شده و برای دانش آموزان و اولیا واقعا تهیه اش خیلی سختهتاجایی که میدونم انتشاراتی ها دارن سعی میکنن قیمت کتاب رو حداقل ممکن نگه دارند. گاج همیشه بهترین نوع کاغذ رو استفاده میکرد ولی به خاطر همین شرایط ارزی مجبور به استفاده از کاغذهای بازیافتی شده
      گاج تا سال 97 با اختلاف بهترین انتشارات ایران بود و جرف اول منابع کمک اموزشی در اکثر دروس همه رشته هارو میزد اما بعد زده جاده خاکی و علاوه بر بیکیفیت شدن کاغذاش کلا محتوای کتبش هم به ناکجا اباد رفت اما به تازگیبا تالیف همین میکرو طلایی گاج و ادبیات که البته من ازش خوشم نمیاد بخاطر حجم بالاش میخواد دوباره خودشو مطرح کنه البته با زهم فروشگاه اینترنتیش زده تو کار چاپیدن و برای اوردن یک کتاب یک کیلیویی 16000 تومان ازم پول پست تازه سفارشی نه پیشتاز خواست که تازه با این احتساب تخفیف 20 درصدی هم پرید دیگه الله اعلم

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن