خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 54
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      فایلش رو از کجا پیدا کردی
      فایل لازم نیست خود کتاب قسمت های سوالش رو بدی بیرون پرینت بگیرن تیرگی جزئی کاغذش تو پرینت تاثیری نمیذاره

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M_ndr نمایش پست ها
      به قول معروف: "بابا تو دیگه کی هستی"؟

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

شما باید وزیر نفت شی

مثلا میای میبینی نفت ایران شوره . میری از بلاد کفر نفت میاری میریزی تو دبه های نفت ملی نمکش کم بشه .

(صرفا شوخی کردم)

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

خب عینک افتابی بزن کاغذ سفید بخون ! یا بکن صفحه هارو تو اسید بشه کاهی .

این حرفتو توهین تلقی میکنم..
      مث این میمونه ب ادمی ک معلولیت داره(چ ذهنی چ جسمی) بگی زندگی نکن چون سالم نیستی.. یا کسی ک ی بیماری داره رو وسط بیابون رها کنی بگی اگه تونستی زنده بمونی بیا..
      بنظرم با این طرز فکری ک داری.. سعی کن هیچوقت شغلی رو انتخاب نکنی ک با زندگی مردم(چ جونشون چ فکرشون چ ایندشون) سر و کار داشته باشی

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unscramble نمایش پست ها
      خداوکیلی الگو رو نگین.من یازدهم و دهم هم الگو دارم و هم میکرو از صد متری نشرالگو زیستش هم رد نمیشم چه برسه به اینکه بخونمش
      پارسال ک من خیلی سبز کار میکردم.. خیلی اصن امار سوالای درستم بالا بود و کم پیش میومد غلط یا نزده داشته باشم.. ی بار یکی از دوستام بهم گف هروقت حس کردی زیستت خیلی خوبه برو چارتا سوال نشرالگو جواب بده میفهمی هیچی بلد نیستی.. اون موقع خندیدم ب حرفش ولی تو کنکور از دوتا درس ضربه خوردم و رتبم از عرش رفت زیر فرش.. عربی و زیست! تهشم اون 400شد و خودمو نگم البته بد نشدم.. ولی اونی ک میخواستم نبود
      دوست دارم حرف دوستمو بهت برگردونم.. هروقت حس کردی زیست رو خیلی بلدی چارتا سوال نشرالگو رو جواب بده ببین واقعا بلدی؟
      شاید الان بخندی.. ولی امیدوارم بعدها حسرتش ب دلت نمونه..

*ناگفته نماند اینکه چ کتابی رو بزنی هم ب سطح خودت بستگی داره.. مثلا منبع و ازمونی ک مشاورم ب من با رتبه زیر 10هزار گفته با منبع و ازمونی ک ب همخونم با رتبه بالا 30هزار گفته زمین تا اسمون فرق میکنن..

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      این حرفتو توهین تلقی میکنم..
      مث این میمونه ب ادمی ک معلولیت داره(چ ذهنی چ جسمی) بگی زندگی نکن چون سالم نیستی.. یا کسی ک ی بیماری داره رو وسط بیابون رها کنی بگی اگه تونستی زنده بمونی بیا..
      بنظرم با این طرز فکری ک داری.. سعی کن هیچوقت شغلی رو انتخاب نکنی ک با زندگی مردم(چ جونشون چ فکرشون چ ایندشون) سر و کار داشته باشی

من حرفم با شما بود یا با انتشاراتی ها ؟ من عرض کردم پول کاملی میدم در عوضش کتاب خوب با کاغذ خوب میخوام !

ضمنا بیابون چیه ما میندازیم تو اسید بخار شه /
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پارسال ک من خیلی سبز کار میکردم.. خیلی اصن امار سوالای درستم بالا بود و کم پیش میومد غلط یا نزده داشته باشم.. ی بار یکی از دوستام بهم گف هروقت حس کردی زیستت خیلی خوبه برو چارتا سوال نشرالگو جواب بده میفهمی هیچی بلد نیستی.. اون موقع خندیدم ب حرفش ولی تو کنکور از دوتا درس ضربه خوردم و رتبم از عرش رفت زیر فرش.. عربی و زیست! تهشم اون 400شد و خودمو نگم البته بد نشدم.. ولی اونی ک میخواستم نبود
      دوست دارم حرف دوستمو بهت برگردونم.. هروقت حس کردی زیست رو خیلی بلدی چارتا سوال نشرالگو رو جواب بده ببین واقعا بلدی؟
      شاید الان بخندی.. ولی امیدوارم بعدها حسرتش ب دلت نمونه..

*ناگفته نماند اینکه چ کتابی رو بزنی هم ب سطح خودت بستگی داره.. مثلا منبع و ازمونی ک مشاورم ب من با رتبه زیر 10هزار گفته با منبع و ازمونی ک ب همخونم با رتبه بالا 30هزار گفته زمین تا اسمون فرق میکنن..
      سخت بودن خوبه ولی الکی سخت بودن خیلی بده.همین میکرو هم بعضی وقت ها زده جاده خاکی 6 7 تا جاخالی برای یک تست اورده.یک نکته جدید و خوب من نتونستم از نشرالگو پیدا کنم.نکته های زیادی داره که من نمیدونم کجای کتاب اینارو نوشته.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سخت بودن خوبه ولی الکی سخت بودن خیلی بده.همین میکرو هم بعضی وقت ها زده جاده خاکی 6 7 تا جاخالی برای یک تست اورده.یک نکته جدید و خوب من نتونستم از نشرالگو پیدا کنم.نکته های زیادی داره که من نمیدونم کجای کتاب اینارو نوشته.
      عامممم والا نمیدونم چی بگم.. من الان هم نشر دارم هم iq با هیچکدومشون هم تاحالا مشکلی نداشتم.. غیر از ی سوال iq ک نفهمیدم از کجا اومد نکته بقیه سوالا رو میدونستم حالا یا استنباطی شکل بودن یا تدریس معلم یا تو ویدئو یا ترکیبی خود کتاب.. نکته جدیدی ندیدم ب اون صورت..

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عامممم والا نمیدونم چی بگم.. من الان هم نشر دارم هم iq با هیچکدومشون هم تاحالا مشکلی نداشتم.. غیر از ی سوال iq ک نفهمیدم از کجا اومد نکته بقیه سوالا رو میدونستم حالا یا استنباطی شکل بودن یا تدریس معلم یا تو ویدئو یا ترکیبی خود کتاب.. نکته جدیدی ندیدم ب اون صورت..
      نشر بهتره یا ایکیو؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلیقه ای هست.خودم هم بعضی جاها با میکرو مشکل دارم ولی با نشرالگو تو همه سوالاتش مشکل دارم.بحث سراینه که با کدوم کتاب بیشتر حال میکنی.

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط usfi نمایش پست ها
      نشر بهتره یا ایکیو؟
      هردوتاش خوبه.. من منبع اولم نشره.. منبع دومم ایکیو.. درواقع ایکیو رو ازمون مانند میزنم.. البته فعلا قراره ب سوالای tnt جواب ندم.. همه سوالای فصل ک تموم شدن برم سراغ اونا

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هردوتاش خوبه.. من منبع اولم نشره.. منبع دومم ایکیو.. درواقع ایکیو رو ازمون مانند میزنم.. البته فعلا قراره ب سوالای tnt جواب ندم.. همه سوالای فصل ک تموم شدن برم سراغ اونا
      بعد یه سوال دیگه
      نشر الگو واسه دوازدهم 3000 تا تست داره درسته؟ واسه ده و یازده هم که هر کدوم حدود 2000 تست داره. چجوری وقت میکنی هم نشر و هم ایکیو که 4300 تست داره رو تموم کنی؟منبع دومت ایکیوئه پس یعنی سوالاش سخت تره؟
      ویرایش توسط Grand_Master : 26 مهر 1399 در ساعت 19:09

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلیقه ای هست.خودم هم بعضی جاها با میکرو مشکل دارم ولی با نشرالگو تو همه سوالاتش مشکل دارم.بحث سراینه که با کدوم کتاب بیشتر حال میکنی.
      حرفت کاملا منطقیه.. خودمم با ی سری از کتابا همینجوریم

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط usfi نمایش پست ها
      بعد یه سوال دیگه
      نشر الگو واسه دوازدهم 3000 تا تست داره درسته؟ واسه ده و یازده هم که هر کدوم حدود 2000 تست داره. چجوری وقت میکنی هم نشر و هم ایکیو که 4300 تست داره رو تموم کنی؟منبع دومت ایکیوئه پس یعنی سوالاش سخت تره؟
      من نسل جدید نشرالگو دارمااا دوازدهمش هنو گفتن ابان میاد.. نمیدونم چن تا تست دارن هرکدوم درواقع.. باید بشه نشد هم عیب نداره.. طبق تجربم از کنکور99 وقت میشه حتی مرورشون هم کنی(برا کنکور 99 دهم میکرو یازدهم و دوازدهم خیلی سبز داشتم.. اینا تموم شدن مرور شدن.. فصل ازمون خیلی سبز و سه سطحی قلم چی هم صرفا فقط تموم شدن بدون مرور.. البته اینم بگم ک من گیاهی یازدهم رو کلا نرسیدم بخونم)

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کاغذ کتاب های گاج اخیرا بدین شکل شده . کاغذ سفید نیست . اما کاهی کاهی هم نیست . امروز کتاب دینی بدستم رسید:
      photo_2020-10-18_16-53-00.jpg
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن