خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

لطفا کمکم کنید،تغییر نظام دادم!

هر کتاب انتخاب میکنم برم سفارش بدم،میبینم چند نفر ردش کردن!کلا ی هفته هست فقط گیج میزنم:/
      من زیاد رو منابع حساس نیستم،ولی بعضی کتابا یا ب قول دوستان ویرایش نشدن یا تازه تالیف هستند و اشغال دارن!!
      بعضی کتابا کلا نوظهور هستند نظام قدیم نبودن....بعضی ها حاشیه رفتن
      کلاس هم نمیرم تا از دبیر بپرسم.
      الان من هدفم رو میگم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه لطفا،خسته شدم از بس تاپیک خوندم.
      هدفم با عنایت خدا پزشکی روزانه دانشگاه تهران هست،ورودی مهر
      فعلا پایه دهم میخونم تا ۱ سال
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی نیست ؟
      لطفا!
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین خیلی سخت نگیر
      هرچیزی خوبی داره بدی داره
      فقط هرچی ویرایشش جدیدتر باشه بهتره
      همون چیزایی رو که اکثر مشاور ها و رتبه برتر ها توصیه میکنن(و صدالبته با توجه به سطحت) کافیه
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      ببین خیلی سخت نگیر
      هرچیزی خوبی داره بدی داره
      فقط هرچی ویرایشش جدیدتر باشه بهتره
      همون چیزایی رو که اکثر مشاور ها و رتبه برتر ها توصیه میکنن(و صدالبته با توجه به سطحت) کافیه
      سطحم تعریف نباشه ول نزدیک عالی بود البته نظام قدیم
      مشکل این بود نمیخوندم رفتم حاشیه!بعد خودم بدبخت کردم
      وگرنه نظام قدیم ۷۸ ریاضی بود.
      ۷۸ دینی
      ۴۰. و خورده‌ای فیزیک!
      حدودا ۵۰ ریاضی!
      عربی ۷۲ یا ۷۸ یادم نیست
      زمین سفید
      زبان ۶۰
      شیمی فک کنم ۲۰ادبیات یادم نیست.
      کنکور ۹۷
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینارم بعد عید مرور نکرده بودم:/
      وگرنه خیلی خوب لود سطحم
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میخواید سه سال درسای نظام جدید رو بخونید؟یعنی یه سال دهم یه سال یازدهم و یه سال دوازدهم؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها
      هر کتاب انتخاب میکنم برم سفارش بدم،میبینم چند نفر ردش کردن!کلا ی هفته هست فقط گیج میزنم:/
      من زیاد رو منابع حساس نیستم،ولی بعضی کتابا یا ب قول دوستان ویرایش نشدن یا تازه تالیف هستند و اشغال دارن!!
      الان من هدفم رو میگم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه لطفا،خسته شدم از بس تاپیک خوندم.
      چه سالی میخای کنکوربدی؟
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اینکه شروع کردی عالیه چون یادمه یبار میگفت از دوسال بعد اینا میخوام شروع کنم . ببین کلا همیشه اینطوریه چون از یه جایی به بعد بحث سلیقه میاد وسط منم کلی سال قبل سر این موضوع وسواس داشتم اما امسال خودم نمونه دیدم گرفتم تو هم همینکارو بکن . مثلا امسال یه رتبه 200 ریاضی بود میگفت من فیزیکو با یکی از موسسات میخوندم که خیلیا ردش میکردن و میگفتن بده اما نتیجه گرفتم شما هم یه تعدادو از نطرسنجی ها پیدا کن بعد ادامشو خودت ببین کدوم خوبه . مثلا عربی اکثر یا میکو طلایی میگن و خیلی سبز ولی اینکه کدوم بهتره هرکی یه چیز میگه پس باید خودت ببینی کدوم خوبه دیدم خیلی تاپیک میزنی گفتم که با اینا مشکل حل نمیشه یه قسمتی هم خودت باید بری فقط یادت باشه که خودنم میدونی یه سری درسارو جامع بری بهتره
      ویرایش توسط Amirsh23 : 22 مهر 1399 در ساعت 22:38

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یکسال میخوای دهم رو بخونی؟؟؟ واقعا آدم شاخ درمیاره حرفهایی میزنید 9 ماه فرصت دراید شما هر پایه حدود 300 ساعت مطالعه لازم داره تقریبا یعنی حدود 1000 ساعت کل کنکور وقت میخواد اونوقت تو میخوای یکسال فقط دهم بخونی؟؟؟؟ منم تغییر نظامی ام و دارم میخونم و دهم رو تو 2 ماه بستمش برای کتاب هم تاپیک @Paxton رو ببین
      یکسال تو برای دهم وقت بزاری سه سال برای دوازدهم باید بزاری اصلا فرسوده میشی تلف میشی آخرشم نمیخونی تو یکسال من کسایی رو دیدم که با شرایط بسیار سخت تونستن بعد از 8 سال فاصله از درس بهترین جاها قبول بشن همین پارسال خاله خودم با یک زایمان و خانه داری حقوق دانشگاه تهران قبول شد تو دبیرستان هم فنی حرفه ای خیاطی خونده بود و بعد از سالها برگشت با اون مشکلاتی که گفتم خوند و قبول شد
      واقعا یک ذره فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید نظام جدید اصلا ترس نداره و زیرمجموعه نظام قدیمه و چیز اضافه ای نداره همون نظام قدیم که سر و تهشو بردین و یکم سبک ترش کردند
      از الآن 260 روز مونده تا کنکور یهنی دقیقا 6000 ساعت
      روزی 7 ساعت بخوابی 7*260 میکنه 1820 ساعت خواب
      روزی 3 ساعتم تفریح کنی و استراحت و ناهار و .... هر چی دلت خواس بکنی 3*260 میکنه780 ساعت که البته شایدم تفریح نکنی یا یکی در میمون بکنی این بستگی به خودت داره
      780+1820 میکنه 2600 ساعت خواب و تفریح و استراحت وشام و مهمونی و ....
      بقیه 3400 ساعت چی ؟؟؟ روزی میتونی خیلی راحت 10 ساعت بخونی راحت راحت تو شروع کن به خوندن بعدش میبینی که تا عید قشنگ میشه همه چی رو بست در ضمن من بد بینه ترین حال رو گفتم والا 7 ساعت خواب رو زانه با 3 ساعت تفریح و استراحت روزانه میکنه 10 ساعت برای خودت 14 ساعت میمونه که من گفتم از این 14 ساعت تو بیا روزی 10 ساعت بخون دو ماه بخون ببین معجزه میشه یا نه اونوقت خودت به حرف خودت میخندی ولی خواهشا بخون امتحانش کن مشتری میشی
      ویرایش توسط _Joseph_ : 22 مهر 1399 در ساعت 23:09

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      یکسال میخوای دهم رو بخونی؟؟؟ واقعا آدم شاخ درمیاره حرفهایی میزنید 9 ماه فرصت دراید شما هر پایه حدود 300 ساعت مطالعه لازم داره تقریبا یعنی حدود 1000 ساعت کل کنکور وقت میخواد اونوقت تو میخوای یکسال فقط دهم بخونی؟؟؟؟ منم تغییر نظامی ام و دارم میخونم و دهم رو تو 2 ماه بستمش برای کتاب هم تاپیک @Paxton رو ببین
      یکسال تو برای دهم وقت بزاری سه سال برای دوازدهم باید بزاری اصلا فرسوده میشی تلف میشی آخرشم نمیخونی تو یکسال من کسایی رو دیدم که با شرایط بسیار سخت تونستن بعد از 8 سال فاصله از درس بهترین جاها قبول بشن همین پارسال خاله خودم با یک زایمان و خانه داری حقوق دانشگاه تهران قبول شد تو دبیرستان هم فنی حرفه ای خیاطی خونده بود و بعد از سالها برگشت با اون مشکلاتی که گفتم خوند و قبول شد
      واقعا یک ذره فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید نظام جدید اصلا ترس نداره و زیرمجموعه نظام قدیمه و چیز اضافه ای نداره همون نظام قدیم که سر و تهشو بردین و یکم سبک ترش کردند
      از الآن 260 روز مونده تا کنکور یهنی دقیقا 6000 ساعت
      روزی 7 ساعت بخوابی 7*260 میکنه 1820 ساعت خواب
      روزی 3 ساعتم تفریح کنی و استراحت و ناهار و .... هر چی دلت خواس بکنی 3*260 میکنه780 ساعت که البته شایدم تفریح نکنی یا یکی در میمون بکنی این بستگی به خودت داره
      780+1820 میکنه 2600 ساعت خواب و تفریح و استراحت وشام و مهمونی و ....
      بقیه 3400 ساعت چی ؟؟؟ روزی میتونی خیلی راحت 10 ساعت بخونی راحت راحت تو شروع کن به خوندن بعدش میبینی که تا عید قشنگ میشه همه چی رو بست در ضمن من بد بینه ترین حال رو گفتم والا 7 ساعت خواب رو زانه با 3 ساعت تفریح و استراحت روزانه میکنه 10 ساعت برای خودت 14 ساعت میمونه که من گفتم از این 14 ساعت تو بیا روزی 10 ساعت بخون دو ماه بخون ببین معجزه میشه یا نه اونوقت خودت به حرف خودت میخندی ولی خواهشا بخون امتحانش کن مشتری میشی
      دوست عزیز،من از کنکور های ۹۲ هستم.راه پر پیچ خم رفتم.
      الان هم حدودا از ترم قبل خانواده اجازه کنکور مجدد داده اونم ب شرط اینکه اول استخدام بشم....ترم۵ هستم ،سال بعد با عنایت الله فارغ میشم.
      ۲ سال طرح دارم.
      میشه ۴ سال بعد....از طرفی در طول این ۴ سال،۱درس تئوری دارم با بیمارستان ،۳ سال فقط بیمارستان!طرح هم واقعا مثل سربازی هست دری من دختر
      حقوق میدن ولی باید تابع باشیم....
      از الان باید روزی ۳ ساعت وقت باز کنم تا هر سال ی پایه تموم کنم.
      وگرنه حرفی که گفتی کاملا درسته.
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      اینکه شروع کردی عالیه چون یادمه یبار میگفت از دوسال بعد اینا میخوام شروع کنم . ببین کلا همیشه اینطوریه چون از یه جایی به بعد بحث سلیقه میاد وسط منم کلی سال قبل سر این موضوع وسواس داشتم اما امسال خودم نمونه دیدم گرفتم تو هم همینکارو بکن . مثلا امسال یه رتبه 200 ریاضی بود میگفت من فیزیکو با یکی از موسسات میخوندم که خیلیا ردش میکردن و میگفتن بده اما نتیجه گرفتم شما هم یه تعدادو از نطرسنجی ها پیدا کن بعد ادامشو خودت ببین کدوم خوبه . مثلا عربی اکثر یا میکو طلایی میگن و خیلی سبز ولی اینکه کدوم بهتره هرکی یه چیز میگه پس باید خودت ببینی کدوم خوبه دیدم خیلی تاپیک میزنی گفتم که با اینا مشکل حل نمیشه یه قسمتی هم خودت باید بری فقط یادت باشه که خودنم میدونی یه سری درسارو جامع بری بهتره
      بله شرو کردم خدا. رو شکر!
      خانوادم عجیب حمایتم میکنند انگار سال ۹۲ قرار کنکور بدم و الان سال ۸۹،۸۸ هست!،دیگه اصلا کاری ب معدل لیسانسم ندارن!جالب مامانم اصرار دارن بریم حتی کتاب درسی هم بخریم،ولی من میگم
      فعلا پی دی اف بخونم شاید عوض بش سال بعد....میگه مهم نیست باز میخریم ،فقط وقتت هدر نه
      حرفتون کاملا درسته ولی نکه مدرسه و کلاس نمیرم ،۳ سال از درس فاصله دارم از طرفی مغزم امادگی پذیرش هر مطلبی داره چون نکات قبلی یادم نیستید
      از طرفی فقط میترسم نکات اشتباهی تو مغزم کنم:/
      تجربه دارم نکات اضافی و اشتباه بیشترین ضربه رو میزنن ،چون سوالی بلد نباشی نمیزنی!ولی در حالت اول اشتباه میزنی ی منفی هم میگیری
      من سال اخر کنکورم از مورد ضربه خوردم!
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      چه سالی میخای کنکوربدی؟
      حدودا ۴ سال بعد
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      میخواید سه سال درسای نظام جدید رو بخونید؟یعنی یه سال دهم یه سال یازدهم و یه سال دوازدهم؟؟؟
      بله
      چون در هر حالت حدود ۴ سال بعد کنکور میدم.
      از طرفی ۱ سال درس و دانشگاه دارم!۳ سال فقط بیمارستان ،حالا ی ازمون فینال قبل طرح دارم،ی استخدام بعد طرح
      ۲ سال طرح ی چیزی مثل سرباز هست!فقط من دخترم حقوق میگیرم
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

پایه ای نخون درسی بخون.
      درسهایی که وقت گیر هستنو اول بخون
      فعلا هر سه کتاب درسی زیست تا چند ماه چند دور بخون
      عربی خیلی سبز
      ریاضی مهروماه یا خیلی سبز ببین با کدوم راحت تری

اینها رو که تموم کردی کتابهای ویرایش شده هم بیرون میاد اونموقع بخر
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)