خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من نمیدونم چه ازمونی بدم واقعا موندم گیر کردم ):

سلام من تازه عضو شدم اینجا(کار باهاشم بلد نبودم یکم سرچ کردم پیدا کردم😅)
      بچه ها من اولین کنکورم کنکور ۹۸ بود که عملا خوب ندادم چون نخوندم و خوندنم در حد مدرسم بود
      برای ۹۹ هم هییییچی نخوندم(مهم ترین علتش مشکلی بود که داشتم که شکر خداحل شد)موندم برای ۱۴۰۰
      تا به الانم شروع نکردم متاسفانه
      من سحطم صفره لطفا بگید واسه منی که سطحم صفره و نمبخوااام از درس خوندن فرار کنم(شخصیم پیرو هست)چه ازمونی بدم؟مشاورم ندارم
      خانوادم قبول نمیکنن مشاور بگیرم.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لطفا نظراتتون و بگید بهم مرسی بچه ها

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baharbhn نمایش پست ها
      لطفا نظراتتون و بگید بهم مرسی بچه ها
      سلام خب قلم چی از همه بهتره ولی سوالاش یکم سخته سعی کن کنار بیای اگه اذیت میشی گاج هم خوبه یکم نرمال تره سنجش اصلا خوب نیست گزینه دو هم به شخصه خودم دوست ندارم سه هفته ای چون.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چیزی که باعث بشه قبول شم چیه؟یعنی بهترین ازمدن واسه رسیدت به هدف
      من بلد نیستم برنامه بریزم واسه خودم مشاورم نمیتونم بگیرم مجبورم که گزینه دو برم اخه برنامه داره برنامه روزانه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      سلام خب قلم چی از همه بهتره ولی سوالاش یکم سخته سعی کن کنار بیای اگه اذیت میشی گاج هم خوبه یکم نرمال تره سنجش اصلا خوب نیست گزینه دو هم به شخصه خودم دوست ندارم سه هفته ای چون.
      میشه نگاه کنید

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام من تازه عضو شدم اینجا(کار باهاشم بلد نبودم یکم سرچ کردم پیدا کردم������)
      بچه ها من اولین کنکورم کنکور ۹۸ بود که عملا خوب ندادم چون نخوندم و خوندنم در حد مدرسم بود
      برای ۹۹ هم هییییچی نخوندم(مهم ترین علتش مشکلی بود که داشتم که شکر خداحل شد)موندم برای ۱۴۰۰
      تا به الانم شروع نکردم متاسفانه
      من سحطم صفره لطفا بگید واسه منی که سطحم صفره و نمبخوااام از درس خوندن فرار کنم(شخصیم پیرو هست)چه ازمونی بدم؟مشاورم ندارم
      خانوادم قبول نمیکنن مشاور بگیرم.
      رتبه بندی شخصی از نظرمن

از لحاظ کیفیت برگذاری غیرحضوری : 1_گزینه دو 2_قلمچی 3_گاج

ازلحاظ بودجه بندی آزمون : 1_قلمچی 2_گاج 3_گزینه دو

ازلحاظ سوالات : 1_گزینه دو 2_قلمچی 3_گاج

اگه با برنامه ی گزینه دو مشکل نداری و میتونی بیشتراز 2 هفته برای آزمون استمرار خودت رو حفظ کنی و خودت رو به بودجه بندی آزموناش برسونی به نظرم گزینه دو میتونه خوب باشه
      درغیراینصورت قلمچی رو انتخاب کن

درضمن باتوجه به وضعیتی که داری حتمن باید یه سری تحولات و تغییرات رو امسال ایجاد کنی تا نتیجه خوبی بگیری.....حواست به این موضوع هم باشه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      چیزی که باعث بشه قبول شم چیه؟یعنی بهترین ازمدن واسه رسیدت به هدف
      من بلد نیستم برنامه بریزم واسه خودم مشاورم نمیتونم بگیرم مجبورم که گزینه دو برم اخه برنامه داره برنامه روزانه
      چیزی که باعث بشه قبول شی = تلاش درست و مستمر خودت

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با توجه به وضعیت شما به نظرم گزینه دو براتون خوبه.بقیه رو هم میتونید تو خونه بزنید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم آزمون آنلاین با گوشی و کامپیوتر برای کنکور جالب نیست
      سعی کن آزمونی ثبت نام کنی که از دفترچه و با پاسخبرگ آزمونو بدی فکر کنم قلم چی و گاج این امکانو دارن اما مثلا گزینه دو نه
      این نظر منه و با شرایط حاضر همین مورد مهم ترین فاکتوره
      هرچند قبول دارم که قلم چی و گاج مثلا جوری بودجه بندیشون هست که عملا برای سطح صفر سخته برسه بهش

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      گزینه دو فاصله 3هفته ای داره و برای همین عملا ی هفته از وقت بین ازمونات هدر میره
      سنجش علاوه بر مشکل گزینه دو مشکل جامعه اماری پایین هم داره
      از نظر فاصله زمانی قلم چی و گاج از همه بهترن..
      مشاور من روز اول برای ازمون گفتش ک اگه تازه داری شروع میکنی و تاحالا ازمونی رو ندادی گاج برات خوبه.. ولی اگه اول راه نیستی و با توجه ب رتبه پارسالت میدونم ک نزدیک اخر راهی قلم چی بهترینه برات چون جامعه اماری بالایی ک داره باعث میشه همچنان روحیه رقابت طلبیت زنده بمونه
      حالا دیگه هرجور خودت صلاح میدونی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirXD نمایش پست ها
      به نظرم آزمون آنلاین با گوشی و کامپیوتر برای کنکور جالب نیست
      سعی کن آزمونی ثبت نام کنی که از دفترچه و با پاسخبرگ آزمونو بدی فکر کنم قلم چی و گاج این امکانو دارن اما مثلا گزینه دو نه
      این نظر منه و با شرایط حاضر همین مورد مهم ترین فاکتوره
      هرچند قبول دارم که قلم چی و گاج مثلا جوری بودجه بندیشون هست که عملا برای سطح صفر سخته برسه بهش
      خیلی ممنونم از پاسختون
      مگه ازمونای دیگه غیرحضوری نیست؟متوجه نشدم چه جوری از گوشی و کامپیوتر استفاده نکنم؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ArthurMorgan نمایش پست ها
      با توجه به وضعیت شما به نظرم گزینه دو براتون خوبه.بقیه رو هم میتونید تو خونه بزنید
      خیلی ممنونم از پاسختون راستش علت این سردرگمی من اینه میگن گزینه دو مرور نداره

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      سلام
      اول هیچ آزمونی کامل نیست و هر کدام از آزمون ها خوبی و بدی خودشون رو دارن
      قلمچی برنامه خیلی خوبی داره جامعه آماری بالاتری هم نسبت به آزمون های دیگه داره ولی سطح سوالات استاندارد کنکور نیست و حاشیه هم کم نداره تقلب زیاد میشه و گواه داره
      گاج برنامه اش تقریبا مثل قلمچی هست با این تفاوت که قلمچی امسال 8 ایستگاه جبرانی داره ولی گاج 7 تا . گاج جامعه آماری پایین تری نسبت به قلمچی داره و سطح سوالات استانداردتر از قلمچی هست (شیمی نسبتا سخت اما استاندارد داره)
      گزینه دو سه هفته یکبار هست و سوالاش نسبت به قلمچی و گاج راحت تره اما شعارش بیشترین تشابه با کنکوره
      سنجش هم که فقط آزمون های جمع بندی بعد عیدش خوبه
      مشاور هم خیلیا ندارن نگران نباش
      در کل تو هرکدوم از آزمون ها شرکت کردی تحلیل آزمون رو حتما انجام بده
      خیلی ممنونم از پاسختون

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم از پاسختون راستش علت این سردرگمی من اینه میگن گزینه دو مرور نداره
      به نظرم گاج بهترین باشه...چون فوق العاده تقلب بچه ها توش ریاده برای اثبات حرفمم خودتون میتونید برید تو تلگرام شبای قبل از ازمون ببینید چقد راحت بچه ها دارن سوالای امتحان فردا رو تقلب میکننن و همین عامل ترازای کاذب رو افزایش میده و تراز شما نسبت به اون سری ک بالا زده کم میشه... به شخصه خودمن چون خیلی حساسم روی تراز این عاملی ک گفتم باعث میشه که ادم ناامید بشه و زده بشه..و اینکه کی گفته ایستگاه جبرانی قلمچی بیشتره خود من امروز درس به درس تحلیل و مقایسشون کردم و مال گاج بیشتر بود البته اینم بهت بگم شاید شما از جمعیت اماری زیاد قلمچیی بیشتر باعث تلاشت بشه...خودت رو بشناس بعد انتخاب کن

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      رتبه بندی شخصی از نظرمن

از لحاظ کیفیت برگذاری غیرحضوری : 1_گزینه دو 2_قلمچی 3_گاج

ازلحاظ بودجه بندی آزمون : 1_قلمچی 2_گاج 3_گزینه دو

ازلحاظ سوالات : 1_گزینه دو 2_قلمچی 3_گاج

اگه با برنامه ی گزینه دو مشکل نداری و میتونی بیشتراز 2 هفته برای آزمون استمرار خودت رو حفظ کنی و خودت رو به بودجه بندی آزموناش برسونی به نظرم گزینه دو میتونه خوب باشه
      درغیراینصورت قلمچی رو انتخاب کن

درضمن باتوجه به وضعیتی که داری حتمن باید یه سری تحولات و تغییرات رو امسال ایجاد کنی تا نتیجه خوبی بگیری.....حواست به این موضوع هم باشه
      بله درسته خیلی ممنومم ازتون

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن