خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

واقعا به راهنمایی همتون نیاز دارم ،، لطفا 🙏

سلام وقتتون بخیر
      برای کنکور ۱۴۰۰ واقعا به راهنمای نیاز دارم . کسی هست که محبت کنه و به من کمک کنه ؟ تشکر

2. Top | #2
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      برای کنکور ۱۴۰۰ واقعا به راهنمای نیاز دارم . کسی هست که محبت کنه و به من کمک کنه ؟ تشکر
      سلام توي چي راهنمايي ميخواي؟من درخدمتم تا هرجا ک بتونم

3. Top | #3
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خب درمورد چي؟!
      اينو بگو

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر
      خب اگه سوالی چیزی هست بپرسین قطعا کمکی بربیاد در حد توانانمون انجام میدیم

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_az نمایش پست ها
      خب اگه سوالی چیزی هست بپرسین قطعا کمکی بربیاد در حد توانانمون انجام میدیم������
      ممنونم لطف دارید
      خیلی سوال دارم . روش درست خوندن ، منابع ، آزمون ، مشاوره

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها

سلام توي چي راهنمايي ميخواي؟من درخدمتم تا هرجا ک بتونم
      ممنونم عزیزم
      برای کنکور ۱۴۰۰ واقعا نمیدونم چیکار کنم
      روش درست مطالعه ، آزمون ، مشاوره

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali jk نمایش پست ها
      خب درمورد چي؟!
      اينو بگو
      کنکور ۱۴۰۰ تجربی
      روش درست مطالعه ، برنامه ریزی ، آزمون دادن
      نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کنکور ۱۴۰۰ تجربی
      روش درست مطالعه ، برنامه ریزی ، آزمون دادن
      نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم
      سلام
      سال دوازدهمی هستین یا پشت کنکوری؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کمکی از دستم بربیاد چرا که نه
      ولی دکترای سایتو از دست نده
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein80 نمایش پست ها
      سلام
      سال دوازدهمی هستین یا پشت کنکوری؟
      سلام
      فارغ التحصیلم

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      کمکی از دستم بربیاد چرا که نه
      ولی دکترای سایتو از دست نده
      ممنونم لطف دارید
      من واقعا نمی‌دونم چطوری باید درس بخونم ، روش برنامه ریزی درست و اصولی رو نمی‌دونم و آزمون هم نمی‌دونم چیکار کنم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر برنامه ای نداری،بهترین کار ثبت نام در یک آزمون آزمایشی و پیش رفتن با برنامه آزمون هست....برنامه آزمون مشخص میکنه که در طی چند هفته آینده قرار هست چه مباحثی رو بخونی و خوب میشینی از روی منابعی که با توجه به سطحت تهیه کردی میخونی و تست میزنی و بعد آزمون میدی و خودتو میسنجی
      در مورد روش برنامه ریزی،برنامه آزمون رو میزاری جلوت و مشخص میکنی در طی 2 یا 3 هفته آینده در هر درس چه مباحثی رو قرار هست بخونی،بعد با توجه به سطح و منابعت حدودی مشخص میکنی که برای مطالعه اون حجم از مطلب چه زمانی نیاز داری...با مثال توضیح میدم
      مثلا در آزمون پیش رو بودجه بندی درس ریاضی شامل تابع هست،میری از روی کتاب تست میبینی که مبحث تابع چه حجم و چه تعداد تستی داره و بعد مشخص میکنی که خوندن این حجم چند ساعت(تایم مطالعاتی) طول میکشه،مثلا10 تایم 2 ساعته،حالا میای این 10 تایم رو در طول 3 هفته پخش میکنی برای هر یک از درس ها این کار رو میکنی و مشخص میشه در چه روزی چه درسی و کدوم بخش از اون درس رو قرار هست بخونی.
      در مورد منابع،با توجه به سطح و سلیقت و نیازت یکی از منابع روتین و معروف بازار رو بگیر...مثلا در درس ریاضی کتاب های خیلی سبز،مهروماه و تخته سیاه منابع معروف هستن،اگر نیاز به یک درسنامه جمع و جور داری و بیشتر تست برات مهم هست مهروماه میگیری،ولی اگر احساس میکنی نیاز به درسنامه روون داری تخته سیاه میگیری.

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      اگر برنامه ای نداری،بهترین کار ثبت نام در یک آزمون آزمایشی و پیش رفتن با برنامه آزمون هست....برنامه آزمون مشخص میکنه که در طی چند هفته آینده قرار هست چه مباحثی رو بخونی و خوب میشینی از روی منابعی که با توجه به سطحت تهیه کردی میخونی و تست میزنی و بعد آزمون میدی و خودتو میسنجی
      در مورد روش برنامه ریزی،برنامه آزمون رو میزاری جلوت و مشخص میکنی در طی 2 یا 3 هفته آینده در هر درس چه مباحثی رو قرار هست بخونی،بعد با توجه به سطح و منابعت حدودی مشخص میکنی که برای مطالعه اون حجم از مطلب چه زمانی نیاز داری...با مثال توضیح میدم
      مثلا در آزمون پیش رو بودجه بندی درس ریاضی شامل تابع هست،میری از روی کتاب تست میبینی که مبحث تابع چه حجم و چه تعداد تستی داره و بعد مشخص میکنی که خوندن این حجم چند ساعت(تایم مطالعاتی) طول میکشه،مثلا10 تایم 2 ساعته،حالا میای این 10 تایم رو در طول 3 هفته پخش میکنی برای هر یک از درس ها این کار رو میکنی و مشخص میشه در چه روزی چه درسی و کدوم بخش از اون درس رو قرار هست بخونی.
      در مورد منابع،با توجه به سطح و سلیقت و نیازت یکی از منابع روتین و معروف بازار رو بگیر...مثلا در درس ریاضی کتاب های خیلی سبز،مهروماه و تخته سیاه منابع معروف هستن،اگر نیاز به یک درسنامه جمع و جور داری و بیشتر تست برات مهم هست مهروماه میگیری،ولی اگر احساس میکنی نیاز به درسنامه روون داری تخته سیاه میگیری.
      خیلی ممنون لطف کردید

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دوست من هرچه سریع تر خودتو از این سردرگمی نجات بده واستارت درس خوندنو بزن...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      فارغ التحصیلم
      من این متن رو یه جای دیگه برای یکی از دوستان نوشتم
      امیدوارم توصیه هام به کار شما بیاد
      ببینید شما الان یه پشت کنکوری هستین بنابراین یه تسلط نسبی روی مطالب دارین
      خب باید از درس نامه ای خوندن به شدت دوری کنید(حتی طرف درس نامه هم نرید)مگر اینکه توی یه مطلب واقعا ضعیف باشید و از پایه ضعیف باشید
      من خودم اگه امسال پشت کنکور بودم،مثلا برای زیست،اول در حد ربع ساعت اون مبحث مورد نظر رو یه نگاه میکردم(چون تقریبا الان بلدمش و نیاز به درس نامه و فیلم و...برای تفهیم نیست)و بعد خودم رو تست بارون میکردم و تمام نکات مهمش رو در حاشیه کتاب یادداشت میکردم.
      خلاصه حرفم اینه که شما الان روی تمام کتاب ها یه تسلط نسبی دارین و نمیتونین مثل یه دانش آموز سال دوازدهم مراحل رو به سوی تسلط طی کنین.منظورم از تسلط نسبی این نیست که یه مجموعه تست از یه درس رو جلوی شما بذارن و شما به اون ۵۰٪پاسخ بدین!!!
      این خیلی خوشبینانه هست
      منظور اینه که حد و حدود درس ها رو بلد باشین و اشکالاتتون رو در تست برطرف کنین نه با درس نامه و کتاب
      ساعت مطالعه تون رو از کم شروع کنین و تا حدود دی،بهمن به ۱۲ ساعت برسونین
      چند تا نکته:برای زیست حتما نکاتی که از آزمون ها یا تست ها یا متن کتاب به دست میارید رو در حاشیه کتاب یادداشت کنید تا هر بار با مرور کتاب اونا هم مرور بشن.پیشنهاد میکنم تمامی قید های کتاب درسی رو هایلایت کنید(البته اگه سایر نکات کتابتون رو هایلایت نکردین) تا در زمان مناسب و جمع بندی به راحتی مرورشون کنید
      برای شیمی هم مثل زیست نکات مفهومی و فرمول های تستی رو در حاشیه بنویسید.
      برای ریاضی و فیزیک اول سعی کنین کامل فرمول هارو بفهمین اگه هی اونا رو فراموش میکردین،فرمول های فرار رو روی یه تکه کاغذ بنویسین و هرشب و هر صبح نگاهشان کنین تا خوب برن توی حافظه بلند مدت
      به عمومی ها واقعا توجه داشته باشین خیلی به افزایش ترازتون کمک میکنه.
      و اینکه هر وقت دستتون یه خورده جلو افتاد به غیر از آزمون هایی که میدین ،هر دو هفته یه بار یه آزمون از موسسات دیگه رو بزنین
      انشالله همتون با تلاش هاتون به آرزوهای قشنگتون برسین
      موفق باشین

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)