خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 48
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      یکم از ناراحتی کم شد دیدم فقط من نیستم ولی ایشالا سال دیگه راحت میشیم از این مافیاهای ************************************************** ********

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اونایی که صحافیش باز شده رو ببرید سیمی کنید که راحت باشید
      من یه جا پیدا کردم ارزون این کارو میکنه هر کتاب 5 تومن تازه هر 6 تا کتاب یکی هم رایگان سیمی میکنه با کیفیت عالی شما هم بگردید توی دور و اطراف با قیمت خوب پیدا میشه
      خودم جلد سوال فیزیک پایه خیلی سبز رو چون از وسط کتاب شروع به مطالعه کردم باز شد همون اول که سریع رفتم سیمی کردم و خلاص
      کلا صحافی کتاب شانسیه بیشتر ولی نشرالگو واقعا صحافیش داغونه و اغلب کتاباش باز میشه از هم متاسفانه

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      منگنه که همه رو نمیشه کرد اونایی هم میشه کرد کتاب خوب باز نمیشه، سیمی هم که غالبا گرون میسه، شما از یه حد که کتابتون بیشتر باز شد که احتمال دادید ممکنه از هم در بره یه کتاب دیگه با قطر کم بذارید یک طرفش کع کامل از دوطرف کتابتون باز نشه که فشار نبیاد روش.

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آره کتابای منم همینجوری میشه
      به خصوص همین الگو کتاب مسائلش بعد سه هفته نصف شد مجبور شدم برم سیمی کنم
      گاج هم صحافی هاش مزخرف تر شده

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      قرابت لغت و املای منم دو نصف شد ولی چون یه ذره صحافی بلد بودم چسبوندمشخودم تو خونه لغت از همون اول که باز کردم خوب هواگیری نکرده بودن شیرازه رو قشنگ هوا مونده بود کتابای خیلی سبز و گاج هم خیلی بده صحافیشون بخصوص گاج

در این حد حرفه ای نبودم برا صحافی ولی یه کاریش کردم که برا 7 نسل بعد از خودم هم میشه استفاده کرد .

وسایل مورد نیاز:

گاز و شعله
      فندک
      میخ
      نخ از اون محکما
      سوزن

بدین ترتیب کتاب رو میزاریم رو کابینت . میخ رو میزاریم رو اتیش بعد هود رو میزنیم روشن شه که بو کاغذ نیاد بعد عملیات ، میخ رو با انبر برمیداریم از طرف چسب کتاب 3 تا سوراخ ایجاد میکنیم. گاز رو خاموش میکنیم که گاز نعمت خداس .
      نخ رو سوزن میکنیم
      کتاب رو برمیداریم و از سوراخ های هوم میدی که درست کردیم رد میکنیم
      کتاب بسیار بادوام شیک ، بودار ( رایحه ذغال ، چوب ، استوایی) و هندسام خدمت شماس
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      من یه جا پیدا کردم ارزون این کارو میکنه هر کتاب 5 تومن تازه هر 6 تا کتاب یکی هم رایگان سیمی میکنه با کیفیت عالی شما هم بگردید توی دور و اطراف با قیمت خوب پیدا میشه
      خودم جلد سوال فیزیک پایه خیلی سبز رو چون از وسط کتاب شروع به مطالعه کردم باز شد همون اول که سریع رفتم سیمی کردم و خلاص
      کلا صحافی کتاب شانسیه بیشتر ولی نشرالگو واقعا صحافیش داغونه و اغلب کتاباش باز میشه از هم متاسفانه

خب نمیخواد برادر ببر خودت پشت بومی چیزی با میخ سوراخ کن حلش کن .

تو محل ما سیمی میکنن 22 هزار یکی دونه ای .
      ولی با اقتدار خودم چسب چوب میزنم تا یه مدت تمدید میشه کتابا . بعدش که نشد با حرارت و واکنش ترمیت یا دورش رو لحیم میکنم یا میدوزم .

سر به دار میدهیم تن به سیمی نمیدهیم!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آموزش صحافی به انواع مختلف فقط در این پیج=))))
      چه کارایی با کتاباتون میکنیدا

کتابای خیلی سبز هم یکی درمیون جدیدا اینطوری شدن
      اونایی که زیاد باید باهاشون سر و کله میزنیم به نظرم بهتره سیمی شن بقیه شونم مهم نیست
      سیمی کردنم من دادم حدودا ۸ تومنی میشه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

در این حد حرفه ای نبودم برا صحافی ولی یه کاریش کردم که برا 7 نسل بعد از خودم هم میشه استفاده کرد .

وسایل مورد نیاز:

گاز و شعله
      فندک
      میخ
      نخ از اون محکما
      سوزن

بدین ترتیب کتاب رو میزاریم رو کابینت . میخ رو میزاریم رو اتیش بعد هود رو میزنیم روشن شه که بو کاغذ نیاد بعد عملیات ، میخ رو با انبر برمیداریم از طرف چسب کتاب 3 تا سوراخ ایجاد میکنیم. گاز رو خاموش میکنیم که گاز نعمت خداس .
      نخ رو سوزن میکنیم
      کتاب رو برمیداریم و از سوراخ های هوم میدی که درست کردیم رد میکنیم
      کتاب بسیار بادوام شیک ، بودار ( رایحه ذغال ، چوب ، استوایی) و هندسام خدمت شماس

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      صحافی فقط قلمچی کتاباش تو قفسه های کتابخونه ها مال عهد عتیق هست ولی بازم چسبشون باز نشده لامصب انگار با چسب اتمی میچسبونه

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان تو یوتیوب و نت سرچ کنید آموزش صحافی هست ولی اگه حوصله نداشتین برید ابزار فروشی چسب چوب بخرید و یا چسب همه کاره pvc بعد کتابی که نصف شده رو سعی کنید با تیغه چسب شیرازه اش رو تراش بدین شیرازه و جلد که جدا شد با سمباده یا سوهان جایی که میخوایید چسب بزنید رو بکم سیقل بدین چسب بهتر بچسبه البته با آرامش بعدش چسب رو بزنید رو قسمت شیرازه و جلد رو تنظیم کنید بعدش با یه خط کش و یا کارتک شیرازه رو از یه طرف بگیرید بکشید به یه طرف دیگه که هواگیری بشه و چسب اضافی بیاد بیرون از طرفین و چسب اضافی رو با کارتک به گوشه های شیرازی بمالین تا بچسبه شب بزارید زیر تشک بخوانین روش(شوخی)ولی زیر دو سه تا کتاب گردن کلفت بزارید که تو سال کنکور به وفور در کنار یه کنکوری یافت میشود یه روز بهش دست نزید
      بعد یه روز کتاب شما اماده است هر کاری کنید باز باز نمیشه از چسب مخصوص صحافی هم میتونین استفاده کنین ولی گرونه

با تشکر کار خونه صحافی جوزف و رفقا

10-125.jpg
      113786562.jpg
      ویرایش توسط _Joseph_ : 20 مهر 1399 در ساعت 22:55

11. Top | #26
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پشمااااااام
      موج آزمون زیست 180 تومن
      ...

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      من چهارجلدی فیزیک خیلی سبز گرفتم خیلی خوبه صحافیش
      من دو هفته پیش گرفتم امروز خودم صحافیش کردم البته فقط کتاب درسنامه دارش که کلفته تست نامه اش خیلی خوبه صحافیش
      مال تو هم از هر دو جلد یکیش کاغذ تیره است یکیش سفید؟؟مال من پایه درسنامه سفیده تست تیره دوازدهمش درسنامه تیره است تست سفید چاپاشونم فرق داره نوبت اش باهم

13. Top | #28
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من پارسال خریدم همش سفید
      البته الان دوباره رفتن توی کار کاغذ سفید انگار از بحران خارج شدن انتشارات ها
      من دو هفته پیش گرفتم امروز خودم صحافیش کردم البته فقط کتاب درسنامه دارش که کلفته تست نامه اش خیلی خوبه صحافیش
      مال تو هم از هر دو جلد یکیش کاغذ تیره است یکیش سفید؟؟مال من پایه درسنامه سفیده تست تیره دوازدهمش درسنامه تیره است تست سفید چاپاشونم فرق داره نوبت اش باهم
      ...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      صحافی فقط قلمچی کتاباش تو قفسه های کتابخونه ها مال عهد عتیق هست ولی بازم چسبشون باز نشده لامصب انگار با چسب اتمی میچسبونه

روایت داریم قلم کتاباشو میزاره تو زود پز جسب میریزه و میزاره تا صب غول بخوره
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دوستان تو یوتیوب و نت سرچ کنید آموزش صحافی هست ولی اگه حوصله نداشتین برید ابزار فروشی چسب چوب بخرید و یا چسب همه کاره pvc بعد کتابی که نصف شده رو سعی کنید با تیغه چسب شیرازه اش رو تراش بدین شیرازه و جلد که جدا شد با سمباده یا سوهان جایی که میخوایید چسب بزنید رو بکم سیقل بدین چسب بهتر بچسبه البته با آرامش بعدش چسب رو بزنید رو قسمت شیرازه و جلد رو تنظیم کنید بعدش با یه خط کش و یا کارتک شیرازه رو از یه طرف بگیرید بکشید به یه طرف دیگه که هواگیری بشه و چسب اضافی بیاد بیرون از طرفین و چسب اضافی رو با کارتک به گوشه های شیرازی بمالین تا بچسبه شب بزارید زیر تشک بخوانین روش(شوخی)ولی زیر دو سه تا کتاب گردن کلفت بزارید که تو سال کنکور به وفور در کنار یه کنکوری یافت میشود یه روز بهش دست نزید
      بعد یه روز کتاب شما اماده است هر کاری کنید باز باز نمیشه از چسب مخصوص صحافی هم میتونین استفاده کنین ولی گرونه

با تشکر کار خونه صحافی جوزف و رفقا

خب البته این ورژن صحافی بود که کارخونه جوزف جانسون و رفقا (که اتاق فکر این شرکت منم) در سال های 1980 روالش بود. اما الان با پیشرفت دانش فنی و تکیه به فرهنگ ایرانی اسلامی و خودمحوری جامعه و تکریم مشتری ورژن جدیدی از صحافی مون ابداع شده که شما کتاب رو میدی ما از هر طرف چسب میزنیم ومیدیم به شما و عملا شما یه تیکه مکعب تحویل میگیرین که طی هیچگونه تغیرات اقلیمی حتی خذف کنکور چیزیش نمیشه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن