خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاوره خصوصی توسط رتبه زیر هزار تجربی

سلام خدمت دوستان عزیز.رتبه ۷۳۷ منطقه۲ کنکور تجربی نظام جدید ۹۹ هستم.دوستانی که تمایل به داشتن مشاور خصوصی دارند پیام خصوصی بدن تا راهنمایشون کنم.مشاوره بیشتر بر مبنای برنامه ریزی طبق آزمون کانون(یا آزمونی که شرکت میکنین) و همچنین معرفی منابع مناسب نظام جدید.تماس تلفنی منظم و گزارش کار روزانه و هفتگی هم در صورت تمایل دانش آموز قرار داده میشه.ضمنا اینم بگم هدف عمده این کار کمک به دانش اموزه و به همین خاطر هزینش خیلی کمتر از مشاوره های موسسه ها هستش. دوستانی که میخوان بیشتر آشنا بشن این پایین لینک مصاحبم هست.موفق باشید.
      https://konkur.in/85470/%d9%85%d8%b5%d8%a7%d8%ad%d8%a8%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d9%87-737-%d9%85%d9%86%d8%b7%d9%82%d9%87-2-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c-99.html

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه های مردمو صرفا بخاطر اینکه رتبه برتر یا پزشکی و دندون میخوانید بدبخت نکنین
      سر خودم اومده که میگم
      خب البته همه مثل هم نیستن
      قرار نیست صرفا روشهای رتبه برترها روی همه جواب بده و موفق بشن مشاور شدن اسون نیست البته اصلا منظورم شما نیستین همه رتبه برترهایا دانشجویان عزیزی که تصمیم به این کار دارند مخاطب این پست اند(دیگه فقط شما تاپیک زدی قرعه افتاد به اینجا)

خواهشا لطفا ناموسا اگه اطلاعات کافی سابقه کاری تجربه ندارین زیر بار مسولیت نروید وقت خودتونو تلف کردین یه ادمم به خاک سیاه نشوندین
      کمک کردن خیلی عالیه ولی بهره برداری نه
      پ ن:تجربه تلخ خیلی بده !!!!!!!!!!
      باتشکر فرااااااااااوان از همه شما عزیزان موفق و پیروز باشین
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!
      ویرایش توسط telma_alen : 21 مهر 1399 در ساعت 01:30

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      بچه های مردمو صرفا بخاطر اینکه رتبه برتر یا پزشکی و دندون میخوانید بدبخت نکنین
      سر خودم اومده که میگم
      خب البته همه مثل هم نیستن
      قرار نیست صرفا روشهای رتبه برترها روی همه جواب بده و موفق بشن مشاور شدن اسون نیست البته اصلا منظورم شما نیستین همه رتبه برترهایا دانشجویان عزیزی که تصمیم به این کار دارند مخاطب این پست اند(دیگه فقط شما تاپیک زدی قرعه افتاد به اینجا)

خواهشا لطفا ناموسا اگه اطلاعات کافی سابقه کاری تجربه ندارین زیر بار مسولیت نروید وقت خودتونو تلف کردین یه ادمم به خاک سیاه نشوندین
      کمک کردن خیلی عالیه ولی بهره برداری نه
      پ ن:تجربه تلخ خیلی بده !!!!!!!!!!
      باتشکر فرااااااااااوان از همه شما عزیزان موفق و پیروز باشین
      واقعیتش ادم این همه پشت کنکور میبینه هر سال دارن بدتر میارن یه جوری میشه گفتم شاید بتونم کمکشون کنم یه کاری کنم چون خودمم پشت بودم. شما هم دقیقا راست میگی من خودمم سال اولی که کنکور میدادم یه مشاور داشتم منابع رو از نظام قدیم معرفی میکرد کلی وقتمو تلف کرد.بازم کسی مشکل مالی داشت پیام بده رایگان در خدمتش باشم.ممنونم از انتقادتون

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faraz9731 نمایش پست ها
      واقعیتش ادم این همه پشت کنکور میبینه هر سال دارن بدتر میارن یه جوری میشه گفتم شاید بتونم کمکشون کنم یه کاری کنم چون خودمم پشت بودم. شما هم دقیقا راست میگی من خودمم سال اولی که کنکور میدادم یه مشاور داشتم منابع رو از نظام قدیم معرفی میکرد کلی وقتمو تلف کرد.بازم کسی مشکل مالی داشت پیام بده رایگان در خدمتش باشم.ممنونم از انتقادتون

بابت این درایت و بلند منشی ممنونم
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن