خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation کارنامه آزمون اول سنجش من,نظرتون چیه؟؟؟

سلام.
      من این درصد هارو توی آزمون امروز سازمان سنجش گرفتم

نمره به درصد
      درس
      6.7
      زبان و ادبيات فارسي
      9.4
      زبان عربي
      28.0
      فرهنگ و معارف اسلامي
      36.0
      زبان انگليسي
      40.0
      زمين شناسي
      4.0
      رياضيات
      12.0
      زيست شناسي
      29.4
      فيزيک
      22.7
      شيمي

خیلی بد و افتضاحه ؟؟؟؟

من واقعا خونده بودم. ولی نمیدونم چرا ...

چکار کنم که بتونم توی آزمون بعدی همه رو بالای 50 حداقل بزنم ؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مگه جوابا اومده!!!یا خودتون حساب کردید؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آره وحشتناکه... این درصدهارو بدون اینکه بخونی هم میتونی بزنی

واسه آزمون بعدی روی 3 4 درس بیشتر کار کن.. کتاب کمک درسی مناسب تهیه کن..توی آزمون سعی کن فقط اونایی که مطمئنی جواب بده.. اشکال کارتو بررسی کن..
      برنامه ریزی داشته باش.. کنکورو دست کم نگیر.. تلاشتو بیشتر کن..چندبار مباحثو مرور کن..با یه بار خوندن که نمیشه..
      ایشالا موفق میشی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط u=mgh نمایش پست ها
      سلام.

...

لطفا راهنمایی کنید
      سلام.

دصد هایی که نوشتی رو نمیشه زیاد درباره ش قضاوت کرد.باید در کنار درصد ها تراز تک درس ها و کل رو هم بذاری تا بشه تحلیل کرد.
      در مجموع میشه گفت وضعیتت در دروس اختصاصی بهتره و این یک امتیاز مثبت به حساب میاد.چون بالا بردن دروس عمومی راحت تر هست برای اکثریت بچه ها, یعنی با تلاش مضاعف و هدفمند میتونی سریع تر توی این دروس رشد کنی.
      برای راهنمایی بیشتر باید اطلاعات بیشتری ازت داشته باشم , اما یک نکته فراگیر میگم بهت...سعی کن برای بالا بردن درصد هات توجه ویژه ای به دروس پیش دانشگاهی( مدرسه) بکنی , اگر وقتی داری برای پرسش ها و امتحانات مدرسه میخونی با این طرز فکر جلو بری که این درس ها برای کنکور هم موثره هم راندمانت بالا میره و هم انگیزه بیشتری پیدا میکنی.
      و یادت باشه قدم به قدم پیش بیا...عجله نکن که وقت پیشرفت و جبران داری..پیشرفتت کم و زیاد باشه اما دائمی.

موفق و پیروز باشی.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط u=mgh نمایش پست ها
      سلام.

نمره به درصد
      درس
      6.7
      زبان و ادبيات فارسي
      9.4
      زبان عربي
      28.0
      فرهنگ و معارف اسلامي
      36.0
      زبان انگليسي
      40.0
      زمين شناسي
      4.0
      رياضيات
      12.0
      زيست شناسي
      29.4
      فيزيک
      22.7
      شيمي

خیلی بد و افتضاحه ؟؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید
      اگه میخای بهتر شی باید تا میتونی تست بزنی و نکاتشو یاد بگیری!
      اینم زیاد بد نیست!
      سعی کن عمومیا رو ببری بالا! به خصوص ادبیات! بیشتر رو قرابت کار کن!
      فیزیکم به نظر من اگه موهبت ذاتی(:yahoo (4) در زمینه‌ش نداری سعی کن در همین حد حفظش کنی! البته کمترم بشه مشکلی نیست!!
      زیستو هم که تنها راهش تسته! تا میتونی تست حل کن!(اگه میخای کتاب بخری یه چیزی بگیر که پاسخای تشریحی خوبی داشته باشه!مث زیست نشر الگو!)
      دینیم که خیلی آسونه! حتی بدون تستم میتونی خوب بزنی فقط باید روش تمرکز کنی چون میشه گفت جوابای تستاش تو خود سوال میتونی پیدا کنی!!
      هیچ کس آزمون اول معجزه نکرده!!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از ساعت 4 که این درصد ها توی سایت سنجش واسم اومده توی هنگم/
      آخه هم خونده بودم و هم تست زده بودم.
      حتی زیست که با کتاب گربه خانه زیست شناسی میزدم ، خیلی خوب بود. در حد 80
      فیزیک رو هم من انگار داداشمه.
      فقط عربی رو مشکل داشتم.
      نمیدونم چرا وقتی تست ها رو جواب میدادم بین دو گزینه گیر میکردم. و دقیقا همون اشتباهه رو زدم. الان که دارم پاسخنامه رو میبینم لجم در اومده

مشاوره هم دارم که بهم برنامه داده .

کسی روش دیگه ای داره ؟؟

فقط مشکل های اساسی توی شیمی و فیزیک پیش هست که متاسفانه معلم های مزخرف اومدن و کلاس کنکور از 3 هفته دیگه شروع میشه. ( خدا بگم چکارتون کنه سیفی و عباسی )

راهی هست ؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست من خیلی وحشت نکن از درصدهات ،مخصوصا اینکه این اولین آزمون بوده،خیلی وقت ها پیش میاد که اینطوری بشه ولی حتما ببین چرا درصدهات کم شده،آیا سوالا رو بلد نبودی یا بلد بودی ولی یا از استرس اونجا نتونستی بزنی یا که هول شدی و اشتباه زدی،اصلا ناراحت نباش و به جای غصه خوردن برو ببین مشکلت کجا بوده ،دوست من سال پیش اولین و حتی یه جوارایی دومین آزمونش رو خیلی بد داده بود(اصلا به شیمی نرسیده بود و تقریبا نصفه های فیزیک وقت تموم شده بود) ولی از آزمون های بعدی خیلی خوب شد و رشته برق دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شد.

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت شما
      سیفی و عباسی واسم آشنا هست ؟؟؟ احتمالا به ترتیب دبیر شیمی و فیزیک ناحیه 4 مشهد نیستن ؟؟؟

شما چندتا مشکل به نظر من دارید که اینطوری شده.

1- حتما قبل از آزمون چیزی نخوردید و گرسنگی باعث برهم زدن تمرکز شما شده.
      2- حتما کم خوابیدید.
      3-حتما موقع مطالعه یک یا دوبار بیشتر نخوندید
      4- حتما وقتی تست واسه خودتون زدید قبلش یک بار خوندید و شب قبل ازمون هم یک دور روخونی سریع کردید
      5- حتما درس ها رو کامل بهشون نرسیدید
      6- حتما اهمیت چندانی به این آزمون ندادید

سعی کنید مشکلاتی که توی یک درسایی دارید رو با خوندن از روی کتاب های خوب ، مثلا ریاضیات مهر و ماه برطرف کنین

واسه فیزیک چی دارید ؟
      چون اگه اون عباسی که من میشناسم که میگن دبیر تیز هوشان هم هست ، دبیرتونه ، درس رو گذرا میگه و فکر میکنه همه دکتر حسابی هستن.
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      استارتر عزیز ! عنوان رو مناسب تر بنویس

مثلا

نظرتون درباره درصدهای امروز کارنامه سنجش من!!

معاون بودی فعالیت نمیکردی حالا فعال شدی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khorsand نمایش پست ها
      سلام خدمت شما
      سیفی و عباسی واسم آشنا هست ؟؟؟ احتمالا به ترتیب دبیر شیمی و فیزیک ناحیه 4 مشهد نیستن ؟؟؟

2- حتما کم خوابیدید.
      4- حتما وقتی تست واسه خودتون زدید قبلش یک بار خوندید و شب قبل ازمون هم یک دور روخونی سریع کردید

سعی کنید مشکلاتی که توی یک درسایی دارید رو با خوندن از روی کتاب های خوب ، مثلا ریاضیات مهر و ماه برطرف کنین

واسه فیزیک چی دارید ؟
      چون اگه اون عباسی که من میشناسم که میگن دبیر تیز هوشان هم هست ، دبیرتونه ، درس رو گذرا میگه و فکر میکنه همه دکتر حسابی هستن.
      آره. همون سیفی و عباسی هستن. شیمی که صفحه 10 هستیم فیزیک هم نمیدونم چجوری به خودش میگه معلم. تازگی هم میگن از چندتا مدرسه درش کردن

فکر میکنم شما پیشگو باشید.

جواب سوالاتون

1- آره
      2- خیلی
      3- همینطوره
      4- راهه دیگه ای هست ؟
      5- حدودا
      6-چرا اهمیت میدادم.

من توی هندسه 1 مشکل دارم. نمیتونم رفعش کنم. زیست رو هم که اینقدر اطمینان داشتم رو گند زدم و به قولی دیدم ( بجای د اول ر بذار )

حالا چکار کنم ؟

کتاب های خوبی دارم.

واسه فیزیک هم جزوه استاد مظلوم رو دارم. هم گاج و هم گلواژه
      ویرایش توسط u=mgh : 17 آبان 1392 در ساعت 18:42

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مدیر گرامی، لطفا پاکش نکن یا ادیت هم نکن این پست رو. هیچگاه هیچکس هیچ جا نباید به خودش حق بده که حتی بصورت کاملا اشتباهی و بدون هیچگونه قصدی، یکی دیگه رو حتی اشتباه بگیره با یکی از دبیران گرانقدر سمپاد. بابا سمپاده! کم چیزی که نی! بابا آینده مملکت دست ماهاس، بابا میبینین فردا هم من رئیس جمهورم میشم پس پاک نکنین
      نقل قول نوشته اصلی توسط khorsand نمایش پست ها
      سلام خدمت شما

2- حتما کم خوابیدید.

واسه فیزیک چی دارید ؟
      اولا:
      آقایدکتر عباسپور دکترای ریاضی محض ار مسکو
      دوما:
      آقای دکتر عباسپور ،که دبیر ما در مرکز شهید هاشمی نژاد ۱ مشهد (سمپاد) هستند، بی شک بهترین دبیر مشهد (حتی از بهترین های ایران ) هستند! نکات بدرد نخور نمیگن، ولی نکته ای رو میگن که هیچکی نمیگه.
      سوما:
      آقای اسماعیلی مودکه از رفقای آقای دکتر هستند، و در مشهد جز بنام ترین دبیران ریاضیات هستند و الان دیفرانسیل فرزانگان و ریاضی تجربی های مارو دارن، واقعا در برابر دکترحرفی برای گفتن ندارند. از دانش آموزانشون بپرسید.
      چهارما
      آقای دکتر، دبیر درس دیفرانسیل و گسسته مرکز شهید هاشمی نژاد ۱ مشهد هستند. مدرسه ای که در مشهد رتبه ۱ رو آورد در آخرین آزمون کانون، و همواره در بین تمامی مدارس مشهد جز رتبه های ۱ هست در کنکور (شاید رتبه تک نداشته باشه، اما رتبه پرت نداره ) و همواره رتبه های تک از مدرسه ماست در مشهد! (کلا سمپاد مشهد) ،‌ پردیس که امسال رتبه تک از تجربی شد، درسته سال چهارم فرهیختگان بود، ولی تا سال سوم هم فرزانگان ۵ مشهد بود و وقتی تغیر رشته داد به تجربی، اومد فرهیختگان! و آقایون سیاوش مهران و میلاد اکرمی و پارسا نمایی هم که دیگه نیاز به معرفی ندارند! (بترتیب : رتبه های ۱ - ۴ و ۱۳ کنکور)
      در المپیاد هم که مدرسه ما ۱۰۱ نفر قبولی داد! طلا جهانی کامپیوتر سال پیش داد، ۳ تا نقره هم کلاسی خودم هستن، ۴ دانش آموز طلا هستند و دارن مطالعه میکنن در کمپ و ..
      امسال هم مطمئنا ۲ نفر رتبه تک مدرسه ما داره، ۴-۵ نفر هم رتبه ۲ رقمی ‌این خط | این نشون * (خودم از تک ها هستم!)
      پنجم:
      دبیر فیزیک ما جناب آقای مهندس قاضی هستند که فکر نکنم کسی اسم ایشون رو نشنیده باشه در مشهد و توابع! (کل ایران )
      شش :
      ذات ریاضیات تمرین هست! آقای دکتر به بهترین نجو تدریس میکنن، بهترین تست هارو میدن!‌این خود دانش آموز هست که باید جون بکنه و بتونه مسلط بشه بر درس!

در آخر:
      دبیر درس شیمی مدرسه ما در سال چهارم : آقای محمدی هستند! که خب ایشون از سال اول راهنمایی در مدارس سمپاد درس دادن و الان چهارم دبیرستان درس میدن! کلا خوی سمپادی دارن! آقای سیفی کیه؟

در جواب دوستمون که تاپیک زدن:

عزیزم، این بده یا نه؟ مهم نیست! مهم اینه اگر آزمون بعدی هم این باشه وضعت خرابه. آزمون بعدی همه رو بیار روی ۵۰ درصد! میتونی؟ مردشی؟ پس مهم نباشه واست نتیجه این آزمون! این آزمون رفت! به هر دلیلی خوب نبود نتیجه اش! پس از الان آماده شو برای آزمون بعدی!

زین پس هم نبینم کسی پشت مدارس سمپاد، دبیران سمپاد و دانش آموزان سمپاد:
      بی اطلاع،اشتباه و چرت حرف بزنه ما بچه های سمپادی، چیزی داریم بنام غیرت! روی نام مدرسه! مگه نه مهدی؟‌
      @MehD
      در ضمن آقایون و خانوما، معذرت میخوام اگر تند رفتم، آمپر زد بالا.
      ویرایش توسط Amir James : 17 آبان 1392 در ساعت 19:02

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      بحث غیر مرتبط با موضوع تاپیک راه نندازین لطفا!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظر من این آزمونا فقط به خاطر اینه که ضعفاتو بشناسی و سعی کنی جبرانشون کنی! واسه اینکار که لازم نیست که حتما درصد بالا بزنی و رتبه بالایی داشته باشی!! مخصوصا تو آزمون اول! الان که با آزمونش آشنا شدی دفه بعدی بهتر میشی و این سیر صعودی همین طوری ادامه پیدا میکنه! شک نکن!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

دکتر عباسپور...

دوستان اقای عباسپور امسال دبیر ما هم هستن.....
      من نمیدونستم ایشون دکترای ریاضی محض دارن...!!!امسال و درکنار آقای اسماعیلی مود دیفرانسیلو برامون میگن....
      واقعا معلوماتشون فوق العادس....
      راستی یه چیزیو یادآوری کنم که پردیس از سال سوم اومد مدرسه ما!و دوسال قبلش رشتش ریاضی بود....صد در دصد و بدون شک دبیراش توی مدرسه فاتح تو موفقیتش نقش داشتن ولی دبیرای ما هم سهم بزرگی تو موفقیتش داشتن....
      باعث افتخار مدرسمونه....
      اینجا فرهیختگانی دیگه نیست؟!!آیا؟؟!

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir James نمایش پست ها

زین پس هم نبینم کسی پشت مدارس سمپاد، دبیران سمپاد و دانش آموزان سمپاد:
      بی اطلاع،اشتباه و چرت حرف بزنه ما بچه های سمپادی، چیزی داریم بنام غیرت! روی نام مدرسه! مگه نه مهدی؟‌
      @MehD
      news.jpg

چو سمپاد نباشد ، تن من مباد...

همه سمپادیا...

@Amir James @mk.meydani
      @...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)