خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      سلام
      این منابع خوبه ؟
      فقط همینا رو میخوام بخونم
      کلاس و دی وی دی اینا هم اهلش نیستم

فارسی
      دو جلدی درس به درس گاج
      مهر و ماه هم بدم نیومد ولی بنظرم گاج مناسب تره

عربی
      جامع خیلی سبز انتخاب کردم
      اما عربی جامع گاج هم دیدم نمونه ش خوب بود اما تعریف سبز بیشتر شنیدم
      ولی کدوم؟

دینی
      میکروطلایی گاج دو جلدی ، البته حجمش خب زیاده ولی از اون ور زیپ الگو هم هست اما تست نداره

زبان
      نردبام خیلی سبز
      البته درسنامه خیلی برام مهم نیست و تست برام مهمه بیشتر
      قلم چی آبی هم بنظرم بد نیومد

ریاضی
      تک جلدی میکرو طلایی گاج

زیست
      درسنامه کامل میکروطلایی گاج خیلی خوشم اومده اما خب چاپ جدید برا ۱۴۰۰ نزدن هنوز و بانک تستش هم نیست انگار
      حالا درسنامه کامل گاج + دو جلد جامع خیلی سبز
      یا
      پایه به پایه خیلی سبز
      یا
      زیست پایه گاج + دوازدهم خیلی سبز

فیزیک
      دو جلدی میکرو طلایی گاج
      خیلی سبز جامع درسنامه ش کافی هست برای خودآموز؟ بنظر خودم کم اومد

شیمی
      بین دو جلدی خیلی سبز جامع و شیمی جامع میکرو طلایی موندم
      خب حجم گاج حدوداً دو برابر سبز هست
      کدوم از نظر درسنامه و تست بهتره ؟!
      من نظر خودمو میگم!!
      عربی خیلی سبز بگیر چون گاجش ورق کاهیه و نوشته هاشم همینجوری سرهم و خسته کننده س!

زبان نردبام انتخاب خوبیه( از لحاط لغت میسازتت) من دارمش خیلی قشنگه اتفاقا عربی هم نردبامش قشنگه یه نگاهی بهش بنداز شاید پسندیدی

من ترکیب زیست پایه گاج(زارع) + خ سبز دوازدهم رو میپسندم!
      دو جلدی خ سبز رو به نظرم بزار منبع دوم یا از یادهم به بعد کار کن چون تست ترکیبی زیااااد داره
      فارسی گاجم کتاب خوبیه ولی برا لغت و اینا فک کنم باید کتاب بگیری چون ندارتشون!! یعنی فقط تسته بدون خودِ لغتا!

در مورد شیمی از یکی شنیدم شیمی جامع خ سبز خیلی خوبه و چون حجمش کمتره بهتره بگیری و در کنارش ازمونای فار یا موج کار‌کنی!!( بازم بیشتر تحقیق کن)

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ادبیات برای کنکور درس به درس چرا؟!
      زبان شهاب اناری بگیری بهتره
      شیمی هم خیلی سبز بهتره تا میکرو طلایی

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان کتاب نسل جدید نشر الگو زیست کتاب خوبیه؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان باز هم ممنون از همه
      خیلی استفاده کردم و رفتم منابع گرفتم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      این منابع خوبه ؟
      فقط همینا رو میخوام بخونم
      کلاس و دی وی دی اینا هم اهلش نیستم

فارسی
      دو جلدی درس به درس گاج
      مهر و ماه هم بدم نیومد ولی بنظرم گاج مناسب تره

عربی
      جامع خیلی سبز انتخاب کردم
      اما عربی جامع گاج هم دیدم نمونه ش خوب بود اما تعریف سبز بیشتر شنیدم
      ولی کدوم؟

دینی
      میکروطلایی گاج دو جلدی ، البته حجمش خب زیاده ولی از اون ور زیپ الگو هم هست اما تست نداره

زبان
      نردبام خیلی سبز
      البته درسنامه خیلی برام مهم نیست و تست برام مهمه بیشتر
      قلم چی آبی هم بنظرم بد نیومد

ریاضی
      تک جلدی میکرو طلایی گاج

زیست
      درسنامه کامل میکروطلایی گاج خیلی خوشم اومده اما خب چاپ جدید برا ۱۴۰۰ نزدن هنوز و بانک تستش هم نیست انگار
      حالا درسنامه کامل گاج + دو جلد جامع خیلی سبز
      یا
      پایه به پایه خیلی سبز
      یا
      زیست پایه گاج + دوازدهم خیلی سبز

فیزیک
      دو جلدی میکرو طلایی گاج
      خیلی سبز جامع درسنامه ش کافی هست برای خودآموز؟ بنظر خودم کم اومد

شیمی
      بین دو جلدی خیلی سبز جامع و شیمی جامع میکرو طلایی موندم
      خب حجم گاج حدوداً دو برابر سبز هست
      کدوم از نظر درسنامه و تست بهتره ؟!
      سلام دوست عزیز
      در مورد عربی،من بی برو برگشت خیلی سبز رو پیشنهاد میکنم.حتی اگه گفته بشه اطلاعات اضافی داره و ... باید بگم عربی نیاز به اطلاعات خارج از کتاب داره اینو دیگه همه میدونین و خیلی سبز درس نامه و تستاش در این مورد بی نظیره.البته من کتب پایه به پایه اش رو داشتم ولی شنیدم عربی جامع یه خورده ایراد داره.شاید الان توی چاپ جدید برطرف کرده باشن
      در مورد دینی هم به نظرم تست بزنین ولی خیلی بهش گیر ندین.من خودم فقط یه درسنامه میکرو طلایی گاج از مدرسمون قرض گرفتم و فقط نکات آیات و احادیث رو گوشه کتابم نوشتم...
      منبع تستم فقط همون تست های آزمون های آزمایشی سال دوازدهمم(گاج) بود چون سال دهم و یازدهم سنجش میرفتم که تستاش به درد نمیخورد.دینی کنکور رو هم ۹۲٪ زدم البته باید یه تسلط نسبی روی آیات و احادیث داشته باشید و تقریبا واو به واوشو حفظ باشین.
      زیست پایه به پایه خیلی سبز واقعا عالیه.
      برای فیزیک هم به نظرم میکرو نقره ای پایه(دوجلدی)+میکرو دوازدهم(دوجلدی) منبع مناسب تری از میکرو طلایی هست.میکرو طلایی همون جامع سیر تا پیاز فیزیک هست اگه دقت کنین نویسنده هاشون یکی هستن.برای ریاضی هم میکرو طلایی همون سیر تا پیاز هست و من سیر تا پیاز که داشتم،به نظرم منابع خوبی اند ولی برای فیزیک ،میکرو نقره هم داشتم و به نظرم تست های پخته تری داشت.ریاضی سیر تا پیاز(همون میکرو طلایی جمع و جور شده) هم واقعا منبع خوبی هست ولی من خیلی سبز هم داشتم و به نظرم خیلی سبز فقط یه خورده بهتر بود.
      شیمی هم خیلی سبز و بس!

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان باز هم ممنون از همه
      خیلی استفاده کردم و رفتم منابع گرفتم
      ببخشید من الان پستتون رو دیدم فکر کنم یه خورده دیر نظر دادم
      امیدوارم حرفام به کار بقیه دوستان بیاد

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      من نظر خودمو میگم!!
      عربی خیلی سبز بگیر چون گاجش ورق کاهیه و نوشته هاشم همینجوری سرهم و خسته کننده س!

زبان نردبام انتخاب خوبیه( از لحاط لغت میسازتت) من دارمش خیلی قشنگه اتفاقا عربی هم نردبامش قشنگه یه نگاهی بهش بنداز شاید پسندیدی

من ترکیب زیست پایه گاج(زارع) + خ سبز دوازدهم رو میپسندم!
      دو جلدی خ سبز رو به نظرم بزار منبع دوم یا از یادهم به بعد کار کن چون تست ترکیبی زیااااد داره
      فارسی گاجم کتاب خوبیه ولی برا لغت و اینا فک کنم باید کتاب بگیری چون ندارتشون!! یعنی فقط تسته بدون خودِ لغتا!

در مورد شیمی از یکی شنیدم شیمی جامع خ سبز خیلی خوبه و چون حجمش کمتره بهتره بگیری و در کنارش ازمونای فار یا موج کار‌کنی!!( بازم بیشتر تحقیق کن)
      من هنوز زیست نخریدم
      بنظرتون منم زیست گاج و خیلی سبز دوازدهم بخرم؟؟
      واقعا گیج شدم کاش یکی راهنماییم کنه
      یکی میگه خیلی سبز پینوکیو خیلی بده یکی میگه عالیه
      یکی میگه نسل جدید نشرالگو عالیه یکی میگه مزخرفه یکی بگه من چیکار کنم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون ازت واقعا

در مورد فیزیک میکروطلایی میدونی چرا طرفدار نداره ؟
      چون من نمونه فایل ش رو دیدم کتاب خوبی بود بنظرم
      ولی اگر دلیل دیگه ای داره که توصیه نمیشه ممنون میشم بگین
      من دارمش و یه مقداریش رو زدم. ببین تستاش اینجوریه که یه تعداد تست متوسط داره؛ بعد یه چندتا تست با ایده جدیده. بعضی فصلا هم بعضی وقتا تا 30 درصد تست‌ها از حذفیات نظام جدیده. مثلا اگه درست یادم باشه تو یازدهم مدارهای با دوتا باتری یا خازن در مدار داده بود. منابع دیگه بهترن ولی اگه اونا رو زدی حالا دوستی رفیقی چیزی داشت بگیر سوالای ایده‌دارش رو کار کن اگه خواستی.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      من هنوز زیست نخریدم
      خب شما خودت قوه تحلیل و بررسی داری. پی دی اف‌های نمونه اینا رو بگیر قشنگ بررسی کن. بیشتر لازم بود برو بشین تو کتابفروشی بررسی کن. زیست تا حد زیادی سلیقه‌ایه و بستگی به سطح و روشن خوندن خودتون داره. من خودم پینوکیو دارم و بسیار راضیم. ولی مثلا خیلی سبز پایه به پایه رو که سال یازدهم داشتم واقعا فاجعه بود. یعنی صفحه‌ای نبود که تست چرت غلط خارج از کتاب نداشته باشه! اشکان هاشمی هم که مولف نشرالگو هست طراح بسیار خوش ایده و توانمندیه. به نظرم ایرادش در کتابای سه بعدی این بود که خیلی باعجله و بدون بررسی نوشته بود. به نظر میاد نسل جدیدها تفاوت جدی کرده باشن و اصلاح شده باشن. اگه اینطور باشه منبع خیلی خوبی خواهد بود. ولی مسئله‌ای که هست اینه که نسل جدیدا چاپ اولشونه. پینوکیو مدت خیلی بیشتری تو بازار بوده. طبیعتا فرصت اصلاح و غلط گیریش بیشتر بوده! میکرو رو هم من هیچوقت نپسندیدم. مشکل خاصی هم نداشت سلیقه شخصی بود. اگه میخوای چشم بسته و بدون بررسی بگیری؛ پینوکیو بگیر.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من هنوز زیست نخریدم
      ببین بستگی به سطح زیستت داره !
      و البته سلیقه ت و وقتی که برای زیست میخوای بذاری
      بهترین کار اینه پی دی اف نمونه ش رو دانلود کنی ببینی

من خودم درس نامه گاج گرفتم ... پایه و دوازدهم گاج رو چون از سبک نوشتارش خوشم اومد ، ی درسنامه کامل هم داره گاج دهم یازدهم دوازدهم تو یک کتاب اما خب ویرایش کنکور ۱۴۰۰ رو نزده برای همین دو جلد پایه و دوازدهم جدا گرفتم که ویرایش ۱۴۰۰ داره و مولفش همون زارع هست
      تست هم جامع خیلی سبز گرفتم ، هم تست هاش بنظرم خوب بود
      هم جدول هایی ک مطالب رو خلاصه کرده بود تو پاسخنامه ش خوشم اومد

11. Top | #26
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من هنوز زیست نخریدم
      خب کتاب خوندن خیلی سلیقه ایه من تو یه تاپیک دیگه هم گفته بودم که حتما باید کتابی بگیری که از قلم مولفش خوشت بیاد!!!
      مثلا من اشکان هاشمی(نشرالگو) و بهمن بازرگان(مبتکران) دوست ندارم از طرفی هم نمیتونم بگم کتاباشون بده چون واقعا کتابهای پرباری هستن!!
      ولی ازونجایی که من با خوندشون سریع خسته میشم نخریدم اینارو( با اینکه میگن نسل جدید اشکان هاشمی عالیه) ولی خب اگه یه کتاب هرچقدم عالی باشع و من از خوندنش لذت نبرم عملا مطالعه کردنش بی فایده س چون انگیزه ندارم واسه اون کتاب!
      شیمی خ سبز خریدم برا زیستم پایه رو میکرو زارع گرفتم و دوازدهم خ سبز!! خ سبز دوجلدی هم گرفتم ولی واقع بینانه بخوام برا تسلط به متن کتاب کافی نیست... نیازه یه کتاب تمرینی تر مثه خ سبز تک پایه یا میکرو بگیری(من سوالات میکرو رو دوس داشتم) و دوازدهمشم چون میگن تالیف زارع نیس خ سبز گرفتم!!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      خب کتاب خوندن خیلی سلیقه ایه من تو یه تاپیک دیگه هم گفته بودم که حتما باید کتابی بگیری که از قلم مولفش خوشت بیاد!!!
      مثلا من اشکان هاشمی(نشرالگو) و بهمن بازرگان(مبتکران) دوست ندارم از طرفی هم نمیتونم بگم کتاباشون بده چون واقعا کتابهای پرباری هستن!!
      ولی ازونجایی که من با خوندشون سریع خسته میشم نخریدم اینارو( با اینکه میگن نسل جدید اشکان هاشمی عالیه) ولی خب اگه یه کتاب هرچقدم عالی باشع و من از خوندنش لذت نبرم عملا مطالعه کردنش بی فایده س چون انگیزه ندارم واسه اون کتاب!
      شیمی خ سبز خریدم برا زیستم پایه رو میکرو زارع گرفتم و دوازدهم خ سبز!! خ سبز دوجلدی هم گرفتم ولی واقع بینانه بخوام برا تسلط به متن کتاب کافی نیست... نیازه یه کتاب تمرینی تر مثه خ سبز تک پایه یا میکرو بگیری(من سوالات میکرو رو دوس داشتم) و دوازدهمشم چون میگن تالیف زارع نیس خ سبز گرفتم!!
      میکرو دوازدهم زارع چند روز پیش اومد رو گاج مارکت ولی به نظرم از میکرو پایه خفن تره ترکیبی داره خیلییییی

13. Top | #28
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      میکرو دوازدهم زارع چند روز پیش اومد رو گاج مارکت ولی به نظرم از میکرو پایه خفن تره ترکیبی داره خیلییییی
      جدی؟
      ما که کتاب گرفتیم اگر قسمت شد خ سبز تموم کنیم اونم میخریم!

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      یه کم دیر داد همه منابعو گرفتن رفت
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن