خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

Exclamation سوال درباره دانشگاه علوم پزشکی تبریز(دانشکده پزشکی-دانشکده داروسازی)

سلام
      بچه ها من به خاطر یه موضوعی!میخوام راجب دانشگاه علوم‌پزشکی تبریز خصوصا در رابطه با دو دانشکده پزشکی و داروسازیش یکم اطلاعات بگیرم!
      مثلا اینکه ایا این دو دانشکده پیش هم هستن یا اینکه بهم نزدیکن اصن؟
      و اینکه اساتید مطرح دانشکده داروسازی تبریز چه کسانی هستن؟
      و همچنین اصلا ادرس این دو دانشکده کجا هست؟(یعنی این دو دانشکده توی پردیس دانشگاه تبریزن یا اینکه نه خارج از محیط کلی دانشگاه هستن؟)
      اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrPharmacist نمایش پست ها
      سلام
      بچه ها من به خاطر یه موضوعی!میخوام راجب دانشگاه علوم‌پزشکی تبریز خصوصا در رابطه با دو دانشکده پزشکی و داروسازیش یکم اطلاعات بگیرم!
      و همچنین اصلا ادرس این دو دانشکده کجا هست؟(یعنی این دو دانشکده توی پردیس دانشگاه تبریزن یا اینکه نه خارج از محیط کلی دانشگاه هستن؟)
      نزدیک همن. دارو یه دانشکده جدیده. در حد صد دیویست متر فاصله دارن ( میخای ویکار؟ )
      اساتید مطرح چند تایی دارن در سطح بین الملل ولی اسماشونو نمیدونم.
      ادرسش گلگشت هست. پشت بیمارستان امام رضا. داخل شهره. دسترسی بهش راحته. دندون دارو پزشکی سه تاشونم تو محوطه دانشگاه هستن.
      اگه دقیقا مشکلتو بدونم بهتر میتونم راهنمایی کنم.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      نزدیک همن. دارو یه دانشکده جدیده. در حد صد دیویست متر فاصله دارن ( میخای ویکار؟ )
      ادرسش گلگشت هست. پشت بیمارستان امام رضا. داخل شهره. دسترسی بهش راحته. دندون دارو پزشکی سه تاشونم تو محوطه دانشگاه هستن.
      مرسی واقعا
      حقیقتش یه دوستی دارم اطلاعات میده راجب دانشگاه تبریز ولی من فکر میکنم داره اشتباهی اطلاعات میده!
      برای همین میخوام اطلاعات کامل دانشگاه تبریز و مخصوصا این دو دانشکده رو بگیرم!!
      فقط یه سوال اخر!
      خوابگاه های دانشجوهای این ۳ دانشکده یه جا هستن؟و اگر بله ادرس خوابگاهشون کجاس؟!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      و همچنین لطف می کنی اسم چنتا از اساتید مطرح دانشکده پزشکی رو شما بفرمایید!

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      و همچنین لطف می کنی اسم چنتا از اساتید مطرح دانشکده پزشکی رو شما بفرمایید!
      از اساتید دانشکده پزشکی تبریر چند جلسه کلاس با دکتر فرزین سلیمان زاده ( اورولوژی ) و دکتر محمدرضا تابان ( قلب و عروق ) داشتم بصورت مجازی نمیدونم بدردتون میخوره یا نه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      دانشکده داروسازی ساختمان قدیم دقیقا کنار دانشکده پزشکی هست با فاصله 100 متری. بعد اوناهم با فاصله 100 متری دانشکده دندان هس. دانشکده تغذیه هم 100 متر بعد پزشکی هست.
      دانشکده دارو یه ساختمون دیگه هم داره داخل دانشگاه تبریزه.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی واقعا
      حقیقتش یه دوستی دارم اطلاعات میده راجب دانشگاه تبریز ولی من فکر میکنم داره اشتباهی اطلاعات میده!
      برای همین میخوام اطلاعات کامل دانشگاه تبریز و مخصوصا این دو دانشکده رو بگیرم!!
      فقط یه سوال اخر!
      خوابگاه های دانشجوهای این ۳ دانشکده یه جا هستن؟و اگر بله ادرس خوابگاهشون کجاس؟!
      اهان مچ گیریه
      خابگاه کوثر برای خانما ( فکر کنم دکتری ها اونجا میشن) خابگاه فجر برای خانما( نزدیک راه اهن، فکر کنم بچه های کارشناسی اونجان) یه خابگاه دیگه داخل دامشگاه تبریز داره که فکر کنم خانمای توانبخشی اونجا میشن.
      پسرا یه خابگاه تمدن هست که خودگردانه تو ابرسان
      یه خابگاه گلستان برای پسرای دکتری و یه خابگاه بوستان برای پسرای کارشناسی. گلستان و بوستان تو یه محوطه هستن. منطقه ساری زمی همون کوی دانشگاه. کوثر رو دقیقا نمیدونم کجاست.
      از اساتید علوم پایه: جعفر سلیمانی راد ( نویسنده کتاب بافت شناسی که تا مدت ها منبع علوم پایه بود) معروف ترینشون همینه راستش از یادم رفتن
      از اساتید خود پزشکی اگه کسی منظورته که همه ایران بشناسن فکر نکنم همچین استادی داشته باشیم. اینجور استادا معمولا تو تهرانن مثل یکی از اساتید روماتولوژی تو تهران که الان اسمش یادم نیس همه ایران به تشخیص ایشون تحترام میذارن حتی اگه با تشخیص خود اساتید مغایرت داشته باشه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دکتر دواچی فوق تخصص روماتولوژی تو تهرانه. هیچ استادی تو هیچ کجای ایران نمیتونه رو تشخیص ایشون حرف بزنه.
      اگه منظورت همچین استادی فکر نمیکنم داشته باشیم.
      ولی از اساتید قدیمی که استاد اساتید ما بودن دکتر راد رو میشه گفت که استاد رادیولوژی بودن و مورد احترام گروه رادیولوژی هستن. الان نمیدونم در قید حیاتن یا نه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن