نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
سلام میکرو پایه چاپ قبلی الان قابل استفاده نیست و تغییرات داشته! از بین خیلی سبز تک پایه والگو خودت برو نگاه کن یکیو انتخاب کن ولی به نظرم الان بخوای 3کتاب خیلی سبز تک پایه بخری نمیرسی بخونی مگر اینکه درسنامشو نخونی!
ممنونم از راهنمایتون ... من کلا درسنامه نمیخونم برای زیست مگر در حد جدول و جمع بندی خیلی مفید
من خودم با کتاب های نظام جدید کار نکردم ولی با کتاب های نویسنده های اونا توو نظام قدیم کار کردم و بیشتر با دیدشون آشنام
دکتر اشکان هاشمی خوبه ها میشه باهاش درصد خوب زد اما گاها نظرات شخصی خودشم دخیل میده و شاید آدمو وارد حاشیه کنه برا همین نمی خوام سمتش برم
دکتر نصری هم که در نظام قدیم کتاباشون برای سطح پایین بود و بیشتر آموزشی و متن کتاب بود تا ارایه نکات برتر و معروف کنکوری حالا نمی دونم واقعا در نظام جدید بهتر و سطح بالاتر هست کتابشون یا نه هنوز... البته نمی خوام خیلی خفن باشن همین که نکات مهم و مطرح کنکور رو ارایه بده و تکرار کنه کافیه برام و همینو میگیرم اگه سطح بالاتر شده باشه
گروه ماز و آقای زارع هم من سبکشونو دوست دارم برای همین کتاب جامع خیلی سبز رو میخوام بخرم ولی نگاه کردم برای هر فصل تعداد تست 150-200 تا داره که بنظرم خیلی کمه و هم اینکه شاید بیشتر منبع سطح دو و تکمیلی باشه تا منبع اول و میکرو آقای زارع رو می خواستم اونم انگار ویرایش نشده
با این شرایط انگار مجبوذم فعلا همون سال ب سال خیلی سبز رو بگیرم