خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lix_Max نمایش پست ها
      انتخاب رشته بدی کردم شهرای خیلی تاپ زدم قبول نشدم متاسفانه
      اهان متوجه شدم بعله انتخاب رشته مهمه دوست منم مهندسی بهداشت زده و نمیخوادش الان مونده چی کار کنه...
      ولی تغدیه خیلی رشته خوبیه هااا و همینطور دامپزشکی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya5163 نمایش پست ها
      بله من قبول شدم شهید بهشتی روزانه
      انشالله موفق باشی

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من تغذیه تهران هم کنار دامپزشکی قبول شدم
      تبریک میگم، انتخابتون کدومش هست ؟

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بله من قبول شدم شهید بهشتی روزانه������
      به به تبریک میگم .
      لطفا رتبتون رو هم بگید که بقیه اطلاع داشته باشند.
      خودتون رو برای درس بیوشیمی مقدماتی هم اماده کنید.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A . H نمایش پست ها
      تبریک میگم، انتخابتون کدومش هست ؟
      نمیدونم داداش موندم بینشون ولی احتمال زیاد دامپزشکی

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم داداش موندم بینشون ولی احتمال زیاد دامپزشکی
      حتما خوب تحقیق کنید، از دانشجوهاش ترم های اخر نظرشون رو بپرسید و بهترین تصمیم رو برای ایندتون بگیرید.
      موفق باشید.
      ( پیشنهادم برای رشته تغذیه اینکه علاوه بر دانشجو، برید و از مطب های تغذیه شهرتون هم مشورت بگیرید. )

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      4712 منطقه ۲
      یه سری توضیحات درباره رشته میدین؟ مثلا درسا و واحدا ،سختیشون حین تحصیل...

و اینکه ۷ ترمه تموم میشه ؟
      ببینید رشته ها کلا تعریف خاصی جز اونایی که تو نت هستند وجود نداره ، شما چهار سال درس میخونید و مدرک کارشناسی میگیرید و بهتون شماره نظام پزشکی میدن و به واسطه اون میتونید مطب بزنید و در حال حاضر با مبلغ 300 میلیون تومن میتونید یه مطب مجهز ( شامل دستگاه ها لاغری و زیبایی که مجوز داده میشه و حتی مجوز داده نمیشه) بزنید یا میتونید ادامه تحصیل بدید که گرایش های مخصوص به خودش رو داره که بهترینش تغذیه بالینی هست ولی گرایش های دیگه هم کمتر ازش نیستند. ( و مقطع دکترا و ... ) فقط بستگی داره با چه ذهنیتی وارد این رشته میخواید بشید.
      اکثرا دانشجو هایی که رشته های تیپ دو مثل علوم تغذیه قبول میشند چون به امید سه رشته اصلی انتخاب رشته کردند، خیلی ناامید و بی انگیزه هستند و این به نوعی فرصتی هست برای کسایی که با این ذهنیت وارد دانشگاه نشده باشند که قراره براشون فرش قرمز پهن بشه!
      سخترین درسی هم که تو ترم اول خواهید داشت بیوشیمی مقدماتی هست که پیش نیاز بیوشیمی متابولیسم هست. تو صفحه اول دو تا ویدیو هست که یه ذهنیتی بهتون میده در این رشته و ادامه تحصیلش حتما اونو گوش کنید.
      اینکه هفت ترمه میشه تموم کرد یا نه رو دقیق نمیدونم ولی ترم 7 و 8 برای کاراموزی هست و این دو ترم مختص کاراموزی هست.
      من باز توضیحات بیشتری تو روزای بعد میدم.
      ویرایش توسط A . H : 11 آبان 1399 در ساعت 01:04

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله من قبول شدم شهید بهشتی روزانه
      تبریک میگم رتبتتون چند شد؟اگر ادامه بدید واسه فوق و ارتباط عمومی قویی داشته باشید خیلی میتونید پیشرفت کنید من اطلاعات خوبی دارم تو این رشته چون اقواممون هستن توش

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A . H نمایش پست ها
      ببینید رشته ها کلا تعریف خاصی جز اونایی که تو نت هستند وجود نداره ، شما چهار سال درس میخونید و مدرک کارشناسی میگیرید و بهتون شماره نظام پزشکی میدن و به واسطه اون میتونید مطب بزنید و در حال حاضر با مبلغ 300 میلیون تومن میتونید یه مطب مجهز ( شامل دستگاه ها لاغری و زیبایی که مجوز داده میشه و حتی مجوز داده نمیشه) بزنید یا میتونید ادامه تحصیل بدید که گرایش های مخصوص به خودش رو داره که بهترینش تغذیه بالینی هست ولی گرایش های دیگه هم کمتر ازش نیستند. ( و مقطع دکترا و ... ) فقط بستگی داره با چه ذهنیتی وارد این رشته میخواید بشید.
      اکثرا دانشجو هایی که رشته های تیپ دو مثل علوم تغذیه قبول میشند چون به امید سه رشته اصلی انتخاب رشته کردند، خیلی ناامید و بی انگیزه هستند و این به نوعی فرصتی هست برای کسایی که با این ذهنیت وارد دانشگاه نشده باشند که قراره براشون فرش قرمز پهن بشه!
      سخترین درسی هم که تو ترم اول خواهید داشت بیوشیمی مقدماتی هست که پیش نیاز بیوشیمی متابولیسم هست. تو صفحه اول دو تا ویدیو هست که یه ذهنیتی بهتون میده در این رشته و ادامه تحصیلش حتما اونو گوش کنید.
      اینکه هفت ترمه میشه تموم کرد یا نه رو دقیق نمیدونم ولی ترم 7 و 8 برای کاراموزی هست و این دو ترم مختص کاراموزی هست.
      من باز توضیحات بیشتری تو روزای بعد میدم.
      من دونفر و میشناسم
      یکی با فوق لیسانس و اخلاق کمی خشک
      یکی ام لیسانس و کمی اخلاق خوب
      ولی باید بگم ایشون که فوق هستن خییلی سواد دارن و رژیمشون‌عالیه
      هردوشونو ووقعا کارشون عالیه ولی خب توشهر نسبتا بزرگ ما
      نه کوچیک نه بزرگ فقط دو سه نفرن که اسم در کردن و مریض دارن! این یکم کار سخت کرده

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      400097800752_127030.jpg

هر کسی که اینستا داشته باشه و بخواد دو تا نکته تغذیه ای که عمومی و پیش پا افتاده هست رو بگه و بخواد رژیم های از پیش تعیین شده رو برای همه تجویز کنه ( کلاهبرداری ) بهش نمیگن کارشناس / ارشد/ متخصص تغذیه ! یکی از راحترین کارها برای شناخت اینجور افراد اینکه تو بیو شماره نظام پزشکی ندارند.
      نمونه کسی که میتونید بهش اعتماد کنید و خب یکی از گرایش های ارشد تغذیه هم، تغذیه ورزشی هست رو میتونید عکسش رو بالا ببینید.
      .
      .

توضیحات خوبی داره این سایت؛

https://blog.faradars.org/%D8%B1%D8%...0%DB%8C%D9%87/
      ویرایش توسط A . H : 16 آبان 1399 در ساعت 00:25

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تغذیه کرمان
      نمیرم ولی
      رشته قبلیشو میرم.!
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      تغذیه کرمان
      نمیرم ولی
      رشته قبلیشو میرم.!
      تو رشته انتخابیتون موفق باشید .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن