خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

[مهم] : کمپین لغو مصوبه افزایش مدت سربازی (انتشار صرفا جهت اطلاع رسانی)

(انتشار صرفا جهت اطلاع رسانی)
      https://www.farsnews.ir/my/c/41945

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یادمه آخرای خدمتم مجبور شده بودن افسر وظیفه هارو بفرستن بالای برجک . طرف با فوق لیسانس مکانیک شریف ژ۳ مینداخت رو دوشش نگهبانی میداد :)))
      رفع اسپم : منظور اینکه خیلی هجمه شدیدی باید علیه این قضیه باشه تا بتونین برش گردونین چون پادگانا دارن کم کم خالی میشن ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Apoptosis نمایش پست ها
      یادمه آخرای خدمتم مجبور شده بودن افسر وظیفه هارو بفرستن بالای برجک . طرف با فوق لیسانس مکانیک شریف ژ۳ مینداخت رو دوشش نگهبانی میداد )
      رفع اسپم : منظور اینکه خیلی هجمه شدیدی باید علیه این قضیه باشه تا بتونین برش گردونین چون پادگانا دارن کم کم خالی میشن ...
      با حرفت موافقم اونی که این اواخر خدمت رفته باشه درک میکنه واقعا چقدر کمبود نیرو وجود داره حالا تو داری راجب ارتش میگی اونجا واقعا تا حد ممکن واسه افسر وظیفه ها احترام قایل میشن و مجبور شدن که فرستادن نگهبانی ولی توی مرزبانی همینطوریش هم واسه افسروظیفه ارزش قایل نیستن زیاد وای به حالی که کمبود نیرو هم باشه من خودم چند ماه اخر خدمت دژبان پاسگاه بودم ارشد پاسگاه بودم صبحا چک سایت مرز میرفتم پیاده از غروب به بعد هم یه 2 ساعت شب کمین میرفتم و یه پست 2 ساعتی هم شبا داشتم کارای دفتری رو هم انجام میدادم
      تازه من بالاخدمت بودم تو فک کن جدیدا چه فشاری روشون بود و چقدر کار میکردن...واقعا بعیده که بشه برگردوند این قانونو چون به قول تو نه پادگانا سرباز داره و نه مرزا

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

(انتشار صرفا جهت اطلاع رسانی)
      https://www.farsnews.ir/my/c/41945
      شما معلومه تخصصت سربازیه ها

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezaaaaa نمایش پست ها
      شما معلومه تخصصت سربازیه ها
      من چیزایی که میبینم جالبه رو اطلاع رسانی میکنم با این هدف که شاید بدرد حتی یک نفر بخوره
      وگرنه هیچ دخل و تصرف مادی و معنوی و شبه معنوی ندارم درشون!!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امیدوارم این کارها برای اونایی که حقشون داره پایمال میشه یه نتیجه عالی در پی داشته باشه
      Serial irani

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      با حرفت موافقم اونی که این اواخر خدمت رفته باشه درک میکنه واقعا چقدر کمبود نیرو وجود داره حالا تو داری راجب ارتش میگی اونجا واقعا تا حد ممکن واسه افسر وظیفه ها احترام قایل میشن و مجبور شدن که فرستادن نگهبانی ولی توی مرزبانی همینطوریش هم واسه افسروظیفه ارزش قایل نیستن زیاد وای به حالی که کمبود نیرو هم باشه من خودم چند ماه اخر خدمت دژبان پاسگاه بودم ارشد پاسگاه بودم صبحا چک سایت مرز میرفتم پیاده از غروب به بعد هم یه 2 ساعت شب کمین میرفتم و یه پست 2 ساعتی هم شبا داشتم کارای دفتری رو هم انجام میدادم
      تازه من بالاخدمت بودم تو فک کن جدیدا چه فشاری روشون بود و چقدر کار میکردن...واقعا بعیده که بشه برگردوند این قانونو چون به قول تو نه پادگانا سرباز داره و نه مرزا
      داستان این کمبود نیرو چیه؟ چون من حداکثر تا آخر اردیبهشت باید برم سربازی. الان که اینو گفتین احتمالا تا روز اعزام نخوابم، به خصوص اینکه من دیپلم دارم
      کاری هست که بشه قبل از اعزام کرد تا این دوسال کمی راحت تر بشه؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها

داستان این کمبود نیرو چیه؟ چون من حداکثر تا آخر اردیبهشت باید برم سربازی. الان که اینو گفتین احتمالا تا روز اعزام نخوابم، به خصوص اینکه من دیپلم دارم

مملکت رو به پیریه .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها

زیاد خودتو ناراحت نکن رفیق سعی کن دنبال پارتی باشی اینطوری خدمت ریلکس و راحتیو سپری میکنی از همین الان دنبال پارتی باش
      کمبود نیرو هم بخاطر اینه که واقعا الان دیگه خیلیا سربازی نمیرن یا معافیت جور میکنن یا خودشونو به درس بند کردن و یه عده هم اصلا کارت پایان خدمت بدردشون نمیخوره که بیان خدمت جدیدا واسه گواهینامه هم نیاز نیس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن