خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation منابع هر درس (فیلم و کتاب)+حرفا یه پشت کنکوری

سلام
      1 درباره الان من

کنکوری 99 ولی تصمیم گرفتم پشت کنکور بمونم شاید خیلیا الان این تصمیم رو گرفتن ریسک این کار خیلی زیاده
      چرا؟ خب معلومه همیشه شنیدیم پشت کنکور موندن یعنی رتبه بدتر به دلیل بی انگیزه شدن و حرفها خانواده و همه و افکار منفی و......

اوایل انگیزه بیشتری داشتم دقیقا روزا اول بعد کنکور حتی خیلی هم برنامه ریختم و منابع انتخاب کردم اما کم کم اوضاع تغییر کرد و اشفتگی و ترس و وسواس تو انتخاب منابع و فشار خانواده اومد سراغم

2 چندتا چیز که باید بدونیم برای همه

اگه پشت کنکوری هستی که میدونی ولی اگه دانش اموزی بدون خیلی سریع میبینی دیگه دیر شده و هنوز داری دنبال منبع میگردیاخر متن دربارش میگم
      همه ما یه سری احساسات داریم اگه درگیر احساسات شدید با جنس مخالف یا موافق بشی بدون خیلی کارت سخته چون معمولا نمیتونی کنترلش کنی
      خواب و خواب خیلی ساده بگم بیدار نمون شبا (الان نصف شبه دارم مینویسم ولی من خودم حتما تنظیمش میکنم)

میخوایم پشت کنکور بمونیم انتخاب خودمونه پس باید با علاقه درس بخونیم وگرنه بازم مثل سال قبل نتیجه خوبی نمیگیریم
      از روز کنکور تا الان مثل برق گذشت بقیش هم میره از الان شروع کن تو خودت بهترین مشاور خودتی

منابع برای همه
      از چند منبعی بودن دور شو همیشه کتابی رو انتخاب کن که امتحانش رو پس داده و البته البته خودت باهاش راحتی پس وسواس نداشته باش اینا فقط انتخاب من و بهترین منابع موجوده

زیست:1 خیلی سبز 2میکرو3نشرالگو
      من خودم تصمیم دارم درسنامه کتاب جمع بندی خیلی سبز رو کار کنم چون واقعا خودش یه کتاب درسنامه جداست و اصلا درسنامش کم و کاستی نداره کتاب ها تک پایه اما درسنامه بیشتری داره برای کسایی که مدرسه میرن بهتره البته تستاش عالیه برا همه
      میکرو تقریبا مثل خیلی سبز و بین این دو بیشتر سلیقه ای هست
      نشر کتاب خوبیه یکم تستاش سخت و ترکیبی زیاد و درسنامه خیلی بی روحی داره البته از نظر من

شیمی:1مبتکران و خیلی سبز ومیکرو
      چرا همه یک چون کاملا سلیقه ایه و با توجه به کتابی که خودت راحت تری کار میکنی انتخاب من برای خودم مبتکرانه اگه شد مسایل شیروانی

ریاضی: کتاب مهروماه و خیلی سبز.... فیلم آلا و تاملند یا کلاسینو
      خب و خب درس مهم ریاضی همین اول بگم من صفر ام تو درس ریاضی و اگه شما هم مثل من از صفر تا بیست سی درصدی اول باید اموزشت رو کامل کنی با چی؟؟خب معمولا با فیلم یا کلاس رفتن اگه با کلاس رفتن حال میکنی بهتریناش تو درس ریاضی بالاست که اگه من میخواستم برم احتمالا تاملند رو انتخاب میکردم بازم میگم سلیقه ای هست بین این دوتا
      ا اما من آلا رو انتخاب میکنم که دوتا معلم خوب داره آقای امینی راد و آقای ثابتی بازم هردو عالی هستن اما من با آقای امینی ارتباط بهتری برقرار میکنم راستی چون آلا محتوا رایگان داره دلیل بر این نیست که کیفیت لازم رو نداره اتفاقا از نظر من از تمام موسسات دیگه که پکیج میفروشن هم کمتر که نیست هیچ خیلی هم بهتره و با کیفیت تر

فیزیک:کتاب خیلی سبز و گاج ومهروماه ....فیلم آلا و تاملند
      فیزیک دو بخش دانش اموز داریم با پایه خوب و با پایه ضعیف مثل من که اونایی که خوبن راحت تر با کتاب ها بالا ارتباط میگیرن و ضعیف ها یکم سخت تر پس بهتره کتاب و فیلم با هم کار کنن باز هم آلا معلما فیزیک خیلی خوبی داره و اگه شرایط داشتید میتونید کلاس آقای ذهبی و یحیوی که بهترین ها فیزیک هستن رو برید ولی با فیلما آلا و کتاب راحت میشه درصد خوب اورد

عمومی ها

زبان: جامع خیلی سبز و مبتکران ....هرکدوم که سلیقه شما دوست داشت
      ادبیات:موضوعی ها سه سری کتاب عالی نشر الگو ولقمه و دقت کنید کامل موضوعی گاج

عربی:جامع خیلی سبز یا خیلی مفیده فیلم های آلا انتخاب من جمع بندی خیلی سبزه
      دینی :جامع خیلی سبز یا تک پایه ها سفیر خرد یا مهروماه پایه و دوازدهم

فردای قیامت به گناه ایشان را شاید نسوزند که خود سوخته اند

ویرایش توسط alireza-12 : 17 مهر 1399 در ساعت 15:05

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این گاج کامل موضوعی ادبیات همون جامع میکرو طلاییه؟ک دو جلده

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله دو جلد هستش

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-12 نمایش پست ها
      سلام
      1 درباره الان من

کنکوری 99 ولی تصمیم گرفتم پشت کنکور بمونم شاید خیلیا الان این تصمیم رو گرفتن ریسک این کار خیلی زیاده
      چرا؟ خب معلومه همیشه شنیدیم پشت کنکور موندن یعنی رتبه بدتر به دلیل بی انگیزه شدن و حرفها خانواده و همه و افکار منفی و......

اوایل انگیزه بیشتری داشتم دقیقا روزا اول بعد کنکور حتی خیلی هم برنامه ریختم و منابع انتخاب کردم اما کم کم اوضاع تغییر کرد و اشفتگی و ترس و وسواس تو انتخاب منابع و فشار خانواده اومد سراغم

2 چندتا چیز که باید بدونیم برای همه

اگه پشت کنکوری هستی که میدونی ولی اگه دانش اموزی بدون خیلی سریع میبینی دیگه دیر شده و هنوز داری دنبال منبع میگردیاخر متن دربارش میگم
      همه ما یه سری احساسات داریم اگه درگیر احساسات شدید با جنس مخالف یا موافق بشی بدون خیلی کارت سخته چون معمولا نمیتونی کنترلش کنی
      خواب و خواب خیلی ساده بگم بیدار نمون شبا (الان نصف شبه دارم مینویسم ولی من خودم حتما تنظیمش میکنم)

میخوایم پشت کنکور بمونیم انتخاب خودمونه پس باید با علاقه درس بخونیم وگرنه بازم مثل سال قبل نتیجه خوبی نمیگیریم
      از روز کنکور تا الان مثل برق گذشت بقیش هم میره از الان شروع کن تو خودت بهترین مشاور خودتی

منابع برای همه
      از چند منبعی بودن دور شو همیشه کتابی رو انتخاب کن که امتحانش رو پس داده و البته البته خودت باهاش راحتی پس وسواس نداشته باش اینا فقط انتخاب من و بهترین منابع موجوده

زیست:1 خیلی سبز 2میکرو3نشرالگو
      من خودم تصمیم دارم درسنامه کتاب جمع بندی خیلی سبز رو کار کنم چون واقعا خودش یه کتاب درسنامه جداست و اصلا درسنامش کم و کاستی نداره کتاب ها تک پایه اما درسنامه بیشتری داره برای کسایی که مدرسه میرن بهتره البته تستاش عالیه برا همه
      میکرو تقریبا مثل خیلی سبز و بین این دو بیشتر سلیقه ای هست
      نشر کتاب خوبیه یکم تستاش سخت و ترکیبی زیاد و درسنامه خیلی بی روحی داره البته از نظر من

شیمی:1مبتکران و خیلی سبز ومیکرو
      چرا همه یک چون کاملا سلیقه ایه و با توجه به کتابی که خودت راحت تری کار میکنی انتخاب من برای خودم مبتکرانه اگه شد مسایل شیروانی

ریاضی: کتاب مهروماه و خیلی سبز.... فیلم آلا و تاملند یا کلاسینو
      خب و خب درس مهم ریاضی همین اول بگم من صفر ام تو درس ریاضی و اگه شما هم مثل من از صفر تا بیست سی درصدی اول باید اموزشت رو کامل کنی با چی؟؟خب معمولا با فیلم یا کلاس رفتن اگه با کلاس رفتن حال میکنی بهتریناش تو درس ریاضی بالاست که اگه من میخواستم برم احتمالا تاملند رو انتخاب میکردم بازم میگم سلیقه ای هست بین این دوتا
      ا اما من آلا رو انتخاب میکنم که دوتا معلم خوب داره آقای امینی راد و آقای ثابتی بازم هردو عالی هستن اما من با آقای امینی ارتباط بهتری برقرار میکنم راستی چون آلا محتوا رایگان داره دلیل بر این نیست که کیفیت لازم رو نداره اتفاقا از نظر من از تمام موسسات دیگه که پکیج میفروشن هم کمتر که نیست هیچ خیلی هم بهتره و با کیفیت تر

فیزیک:کتاب خیلی سبز و گاج ومهروماه ....فیلم آلا و تاملند
      فیزیک دو بخش دانش اموز داریم با پایه خوب و با پایه ضعیف مثل من که اونایی که خوبن راحت تر با کتاب ها بالا ارتباط میگیرن و ضعیف ها یکم سخت تر پس بهتره کتاب و فیلم با هم کار کنن باز هم آلا معلما فیزیک خیلی خوبی داره و اگه شرایط داشتید میتونید کلاس آقای ذهبی و یحیوی که بهترین ها فیزیک هستن رو برید ولی با فیلما آلا و کتاب راحت میشه درصد خوب اورد

عمومی ها

زبان: جامع خیلی سبز و مبتکران ....هرکدوم که سلیقه شما دوست داشت
      ادبیات:موضوعی ها سه سری کتاب عالی نشر الگو ولقمه و دقت کنید کامل موضوعی گاج

عربی:جامع خیلی سبز یا خیلی مفیده فیلم های آلا انتخاب من جمع بندی خیلی سبزه
      دینی :جامع خیلی سبز یا تک پایه ها سفیر خرد یا مهروماه پایه و دوازدهم

فردای قیامت به گناه ایشان را شاید نسوزند که خود سوخته اند

فیزیک قضاتی بهتراز ذهبی نیست؟ نوکنده چطور؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rey99 نمایش پست ها
      فیزیک قضاتی بهتراز ذهبی نیست؟ نوکنده چطور؟؟

درباره های نوکنده راستش اصلا کلاسش رو ندیدم زیاد ولی در همون حد که دیدم شاید برای من زیاد جالب نبود حتی دکور کلاسینو ولی اقای قضاتی خیلی خوبه روشهاش هم واقعا خوبن و تستی ولی باید کلاس هاش رو اگه رفتی زیاد کار کنی

راجب ذهبی هم کلا دوس داره با توجه به مفاهیم اصلی درس بده و زیاد روش تستی نمیگه ولی اگه بتونی پا به پای کلاس پیش بری میتونه خیلی زیاد تو فهمیدن و رسیدن به درصد خوب کمک کنه
      یحیوی هم کلاس ها جدیدش توی تاملند1400 واقعا خیلی خوبه و کلا تدریسش جذابه و خیلی عالی

زیاد دنبال منبع نگرد الان مثلا بین قضاتی ذهبی یحیوی تفاوت انچنانی نیست بیشتر سلیقه ایه بیشتر تلاش کار خودته که از کلاس استفاده کنی
      ویرایش توسط alireza-12 : 19 مهر 1399 در ساعت 20:45

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      با همش موافقم ولی فیزیک نشرالگو و آبی هم کتابای خوبین نشرالگو که خودم دارم استفاده میکنم و کتاب فوق العاده ایی هست آبی هم که دوازدهم اش کتاب خوبی هست و سوالای کنکور زیاد داره
      ادبیات دستور و آرایه هفت خوان هم کتاب خوبیه
      فیزیک نشر الگو رو دیدم کتاب خیلی خوبیه نسبت به گاج کلا برخلاف همه زیاد فیزیک گاج برام جالب نیست فیزیک دوازدهمش دارم ولی بدردم نخورد
      کتاب ابی فیزیک و شیمی برای تست خوبن ولی برای درسنامه زیاد نه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن