خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برنامه درسی گزینه ۲

سلام دوستان اینجا کسی آزمون گزینه ۲ شرکت میکنه؟
      اخه تو سایتش زده که هرروز منطبق با برنامه آزمون برنامه درسی روزانه میده!!
      میخواستم بدونم اگه برنامه درسیش خوبه گزینه ۲ شرکت کنم!!!

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این موضوع سوال منم هست

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام معلومه که خوب نیست اخه مگه میشه برا همه یه نسخه پیچید؟
      بهترین برنامه ریز خود شما هستید چون خودتونو بهتر از هر کس دیگه ای میشناسید
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      سلام معلومه که خوب نیست اخه مگه میشه برا همه یه نسخه پیچید؟
      بهترین برنامه ریز خود شما هستید چون خودتونو بهتر از هر کس دیگه ای میشناسید
      درسته ولی ی الگو و ی نمونه هم لازمه ک بتونیم شخصی سازیش کنیم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdinv نمایش پست ها
      سلام دوستان اینجا کسی آزمون گزینه ۲ شرکت میکنه؟
      اخه تو سایتش زده که هرروز منطبق با برنامه آزمون برنامه درسی روزانه میده!!
      میخواستم بدونم اگه برنامه درسیش خوبه گزینه ۲ شرکت کنم!!!
      بخاطر صرفا برنامه درسی و یک سری امکانات نه چندان جالب آزمون گزینه دو نیاید من پارسال آزمون گزینه دو میدادم . فاصله بین آزمون ها زیاد و بعضی درسهاش الکی آسون (هرچند یک دوتا درس مثل ادبیات و دین و زندگی بهتر از بقیه ست ) . پیشنهادم اینه که اصن امسال آزمون شرکت نکنید و 2 میلیون به قلم چی یا 1 میلیون به گزینه دو ندید ترازهای امسال به شدت الکی خواهد شد . همون سوالاشو عصر آزمون دانلود کنید و صبح شنبه بزنید . اما اگه اصرار دارید مشکلی نیست شرکت کنید .
      در مورد برنامه ریزی : من که خودم این مدلی برنامه میریزم . 70 درصد اختصاصی و 30 درصد عمومی میخونم مثلا اگه 10 ساعت وقت دارم 7 ساعت اختصاصی و 3 ساعت عمومی میخونم . برنامه روزانه ای که گزینه دو میداد اصلا جالب نبود . مثلا واسه یه مبحث ریاضی که 200 تا تست داره یه تایمی میداد و واسه مباحث 50 تستی هم باز همون برنامه رو میداد . به نظرم سرعت تست زنی تقریبی خودتون رو حساب کنید با احتساب درسنامه خوندن . (مثلا من یه مبحثی که 60 تا تست داره و 8 صفحه درسنامه داره رو توی سه ساعت کامل میبندم و سرعتم 20 تست بر ساعت واسه اختصاصی ها و 30 تست بر ساعت واسه عمومی هاست که این توش درسنامه خوندن هم حساب شده) بعدش ببینید واسه مباحث این آزمون مثلا فیزیک 150 تا تست داره پس میشه 7 و نیم ساعته خوند و 1ساعت و نیم هم مرور کرد یعنی 9 ساعت و این 9 ساعت رو تو 10 روز اول آزمون یا نه اصن تو 13 روز آزمون تقسیم کنید و بخونید .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=NormaL;1648435]سلام معلومه که خوب نیست اخه مگه میشه برا همه یه نسخه پیچید؟
      بهترین برنامه ریز خود شما هستید چون خودتونو بهتر از هر کس دیگه ای میشناسید[/QUOTE

ممنونم💚

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rمهندس نمایش پست ها
      درسته ولی ی الگو و ی نمونه هم لازمه ک بتونیم شخصی سازیش کنیم
      اره واقعا

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori1401 نمایش پست ها
      بخاطر صرفا برنامه درسی و یک سری امکانات نه چندان جالب آزمون گزینه دو نیاید من پارسال آزمون گزینه دو میدادم . فاصله بین آزمون ها زیاد و بعضی درسهاش الکی آسون (هرچند یک دوتا درس مثل ادبیات و دین و زندگی بهتر از بقیه ست ) . پیشنهادم اینه که اصن امسال آزمون شرکت نکنید و 2 میلیون به قلم چی یا 1 میلیون به گزینه دو ندید ترازهای امسال به شدت الکی خواهد شد . همون سوالاشو عصر آزمون دانلود کنید و صبح شنبه بزنید . اما اگه اصرار دارید مشکلی نیست شرکت کنید .
      در مورد برنامه ریزی : من که خودم این مدلی برنامه میریزم . 70 درصد اختصاصی و 30 درصد عمومی میخونم مثلا اگه 10 ساعت وقت دارم 7 ساعت اختصاصی و 3 ساعت عمومی میخونم . برنامه روزانه ای که گزینه دو میداد اصلا جالب نبود . مثلا واسه یه مبحث ریاضی که 200 تا تست داره یه تایمی میداد و واسه مباحث 50 تستی هم باز همون برنامه رو میداد . به نظرم سرعت تست زنی تقریبی خودتون رو حساب کنید با احتساب درسنامه خوندن . (مثلا من یه مبحثی که 60 تا تست داره و 8 صفحه درسنامه داره رو توی سه ساعت کامل میبندم و سرعتم 20 تست بر ساعت واسه اختصاصی ها و 30 تست بر ساعت واسه عمومی هاست که این توش درسنامه خوندن هم حساب شده) بعدش ببینید واسه مباحث این آزمون مثلا فیزیک 150 تا تست داره پس میشه 7 و نیم ساعته خوند و 1ساعت و نیم هم مرور کرد یعنی 9 ساعت و این 9 ساعت رو تو 10 روز اول آزمون یا نه اصن تو 13 روز آزمون تقسیم کنید و بخونید .
      سلام خیلی لطف کردی ممنون از راهنماییت بله واقعا اینطوری خیلی بهتره💚💚

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن