خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

⚠️هشدار به ازمون دهندگان قلمچی ، گزینه ، گاج ، سنجش 😱😱😱

دوباره سلام علیکم . دستان عزیز و ارجمند ازمونی . روز جمعه اگر این تیپ سوال دیدید وحشت نکنید و جزو تغییرات فرسایشی کنکور 99 و احتمالا به بعدش باشید .

قضیه چیه؟

- در 31 و 30 مرداد ماه 99 طی عملی زشت و تروریستی سازمان سنجش کشور اقدام به طرح سوالاتی در ادبیات با تیپ خیلی خیلی نامعمول کرد . و انتظار میرود ازمون های ازمایشی طی سال 99-1400 هم این عمل رو هایلایت کنند و هر ازمون دو الی یک تست از تاریخ ادبیات رو بدین گونه ببینیم :
      screenshot-2020-10-07-133924.png

و کار شما باید چی باشه ؟؟؟
      از الان اگه درصد خوبی از ادبیات رو میخواین ناچارید که اشعار موجود با ذکر شاعر در پارت های قلمرو زبانی ، فکری ، ادبی ، و همچنین شعر خوانی ها ، یا حتی از دل متن درس ( مثلا در درس 8 ادبیات دوازدهم وقتی محمد ابراهیم پاریزی میگه یاد شعری از حاج میرزا حبیب خراسانی) رو به حفظ خودتون دربیاورید . و در منبع منسجم و پیوسته ای مثل دفتر کتبی کنید تا در روز های اخر منتهی به کنکور استفاده لازم رو ببرید . به نمونه های زیر توجه کنین که احتمال سوال اومدن در 18 مهر هست:
      screenshot-2020-10-07-134847.png

موفق باشید.
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ببینم اینا میخوان ما رو بکشن؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      دوباره سلام علیکم . دستان عزیز و ارجمند ازمونی . روز جمعه اگر این تیپ سوال دیدید وحشت نکنید و جزو تغییرات فرسایشی کنکور 99 و احتمالا به بعدش باشید .

قضیه چیه؟

- در 31 و 30 مرداد ماه 99 طی عملی زشت و تروریستی سازمان سنجش کشور اقدام به طرح سوالاتی در ادبیات با تیپ خیلی خیلی نامعمول کرد . و انتظار میرود ازمون های ازمایشی طی سال 99-1400 هم این عمل رو هایلایت کنند و هر ازمون دو الی یک تست از تاریخ ادبیات رو بدین گونه ببینیم :
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2020-10-07 133924.png
مشاهده: 529
حجم: 164.9 کیلو بایت

از الان اگه درصد خوبی از ادبیات رو میخواین ناچارید که اشعار موجود با ذکر شاعر در پارت های قلمرو زبانی ، فکری ، ادبی ، و همچنین شعر خوانی ها ، یا حتی از دل متن درس ( مثلا در درس 8 ادبیات دوازدهم وقتی محمد ابراهیم پاریزی میگه یاد شعری از حاج میرزا حبیب خراسانی) رو به حفظ خودتون دربیاورید . و در منبع منسجم و پیوسته ای مثل دفتر کتبی کنید تا در روز های اخر منتهی به کنکور استفاده لازم رو ببرید . به نمونه های زیر توجه کنین که احتمال سوال اومدن در 18 مهر هست:

نام: Screenshot 2020-10-07 134847.png
مشاهده: 514
حجم: 56.4 کیلو بایت

موفق باشید.
      عالی و مفید
      البته این احتمال هم به مقدار کم هست که آزمون هایی مثل قلمچی پا رو فراتر بذارن و به حفظ شعر هم برسند!!

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      عالی و مفید
      البته این احتمال هم به مقدار کم هست که آزمون هایی مثل قلمچی پا رو فراتر بذارن و به حفظ شعر هم برسند!!
      چرا که کنکور امسال نشون داد هر اتفاقی میتونه بیفته و طراح ها تمایل خاصی به پایبندی به کتاب درسی نشون نمیدن
      پیشنهادم اینه در زیست شناسی هم توجهی به لغت شناسی و بیشتر بدانید داشته باشید
      در دینی چه ایه ای ستاره دار باشه چه بی ستاره کامل هم خودش و هم معنیش رو سعی کنید حفظ باشید
      در ریاضی در فصل امار و احتمال به حفظیات توجه کنید
      در فیزیک هم که باز در فصولی مثل مغناطیس یازدهم یا برای مثال فصل اول دهم قسمت های حفظی که وجود دارن رو حداقل یک دور بخونید

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

قضیه چیه؟

نام: Screenshot 2020-10-07 133924.png
مشاهده: 529
حجم: 164.9 کیلو بایت

نام: Screenshot 2020-10-07 134847.png
مشاهده: 514
حجم: 56.4 کیلو بایت

موفق باشید.
      بنظرتون ۱ تست ادبیات ارزش اینهمه زحمت و وقت رو داره؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paxton نمایش پست ها
      بنظرتون ۱ تست ادبیات ارزش اینهمه زحمت و وقت رو داره؟
      حاشیه کم اوردن
      هر چند چیز خاصی هم نیست و میشه به خاطر سپرد من حاضرم به جاب حفظ تاریخ ادبیات نظام قدیم شعر های کل کتاب رو حفظ کنم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی نیست جلوی این طراحا رو بگیره!؟ اصلا این سوال ارزش جواب دادن نداره. کتاب کار تاریخ ادبیات چقدر حجیم شده!!

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دانش آموزای کنکوری 99 که دهمشون رو چک نکردن تغییرات رو بدونن که اگه یه نثر داد و اصلا تا حالا ندیدیش یعنی مال جمال میرصادقی(دیوار)هست

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خب خب . عقل سلیم میگه ارزشش رو نداره . اما سختی روز افزون ادبیات چی؟ اومدیم 1400 تیپ جدید ارایه یا دستور و حتی قرابت دیسکاور شد!!! اونقت چی ؟
      دوره کنکور شما تاریخ ادبیات میشه گفت مملوس ترین جزئی بود که درصد جزئی باهاش کسب میکردید . اما کنکور الان چی ؟ تاریخ ادبیات به خاطر همین موضوع خیلیا منجمله من حذف میکنیم ! دستور به خاطر اتلاف وقت زیادش شاید نرسیم ! از جهتی بار چند معنی لغات ادبیات
      و عملا هر جزئی مشکل خودش رو داره . و سختی ادبیات خیلی خیلی بیشتر میشه . وقتی دسته بندی ارایه نشرالگو رو میدیدم رسیدم به تیپ جی . و یه حسی داشتم نکنه امسالم این مد شه . تیپی که مخلوطی از شمارشی و صحیح غلط بود .

الله اعلم هدف تاپیک زنده کردن یکی از جراحت های ما 99 ها بود و هشداری به 1400 ها
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب خب . عقل سلیم میگه ارزشش رو نداره . اما سختی روز افزون ادبیات چی؟ اومدیم 1400 تیپ جدید ارایه یا دستور و حتی قرابت دیسکاور شد!!! اونقت چی ؟
      دوره کنکور شما تاریخ ادبیات میشه گفت مملوس ترین جزئی بود که درصد جزئی باهاش کسب میکردید . اما کنکور الان چی ؟ تاریخ ادبیات به خاطر همین موضوع خیلیا منجمله من حذف میکنیم ! دستور به خاطر اتلاف وقت زیادش شاید نرسیم ! از جهتی بار چند معنی لغات ادبیات
      و عملا هر جزئی مشکل خودش رو داره . و سختی ادبیات خیلی خیلی بیشتر میشه . وقتی دسته بندی ارایه نشرالگو رو میدیدم رسیدم به تیپ جی . و یه حسی داشتم نکنه امسالم این مد شه . تیپی که مخلوطی از شمارشی و صحیح غلط بود .

الله اعلم هدف تاپیک زنده کردن یکی از جراحت های ما 99 ها بود و هشداری به 1400 ها
      بر فرض مثال تو کنکور 1400 از این تیپ سوال نیومد. اونوقت چی؟ فقط وقتمون هدر داده شده. واقعن ی تست ارزش نداره. وقتی ک میخوای برای این رو بزاری بزارش برای همون ارایه و دستور و قرابت. برای مثال کنکور امسال اومده بود تو ارایه سوالا رو طوری داده بود که نشه با تکنیکا زدش و باید ب ارایه مسلط میبودی. مثلن تو تجربی روی ایهام خیلی مانور داده بود. ارایه ای ک خیلیا( از جمله خودم) تو تستای ترکیبی ارایه سراغش نمیرن و با بقیه ارایه ها تستو میزنن. من اصلن وقتی ک سوالای کنکور امسال رو دیدم تازه متوجه شدم ک هنوز ایهامو مسلط نیستم و یا یکم با مجاز مشکل دارم. ب شخصه ترجیح میدم ک وقتمو برای این ضعفم بزارم تا حفظ کردن این تاریخ ادبیاتا البته الان ازمونای ازمایشی با حجم نسبتن کمی پیش میرن و میشه مثلن روز قبل ازمون اینا رو ی نگاهی انداخت و در کمال تعجب حفظ میشه (من خودم تو کل عمرم اینا رو نگاه نکرده بودم ولی وقتی داشتم تستای ادبیات کنکور امسال رشته های مختلفو میزدم تاریخ ادبیات مال رشته ی ریاضی رو درست زدم :/ واقعن نمیدونم چطوری یادم بود ://)
      اما در کل اینکه واقعن ارزش وقتی ک برای خوندنش صرف میشه رو نداره :/ بنظرم فقط در صورتی بخونینش ک روی مابقی درساتون مسلطین :/
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zhi.a نمایش پست ها
      بر فرض مثال تو کنکور 1400 از این تیپ سوال نیومد. اونوقت چی؟ فقط وقتمون هدر داده شده. واقعن ی تست ارزش نداره. وقتی ک میخوای برای این رو بزاری بزارش برای همون ارایه و دستور و قرابت. برای مثال کنکور امسال اومده بود تو ارایه سوالا رو طوری داده بود که نشه با تکنیکا زدش و باید ب ارایه مسلط میبودی. مثلن تو تجربی روی ایهام خیلی مانور داده بود. ارایه ای ک خیلیا( از جمله خودم) تو تستای ترکیبی ارایه سراغش نمیرن و با بقیه ارایه ها تستو میزنن. من اصلن وقتی ک سوالای کنکور امسال رو دیدم تازه متوجه شدم ک هنوز ایهامو مسلط نیستم و یا یکم با مجاز مشکل دارم. ب شخصه ترجیح میدم ک وقتمو برای این ضعفم بزارم تا حفظ کردن این تاریخ ادبیاتا البته الان ازمونای ازمایشی با حجم نسبتن کمی پیش میرن و میشه مثلن روز قبل ازمون اینا رو ی نگاهی انداخت و در کمال تعجب حفظ میشه (من خودم تو کل عمرم اینا رو نگاه نکرده بودم ولی وقتی داشتم تستای ادبیات کنکور امسال رشته های مختلفو میزدم تاریخ ادبیات مال رشته ی ریاضی رو درست زدم :/ واقعن نمیدونم چطوری یادم بود ://)
      اما در کل اینکه واقعن ارزش وقتی ک برای خوندنش صرف میشه رو نداره :/ بنظرم فقط در صورتی بخونینش ک روی مابقی درساتون مسلطین :/

الان کی گفته که برید حفظ کنین اینقدر گارد گرفتید ؟! بلفرض بلفرض میکنین
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودم امسال کنکور دادم نتیجه ام هم خدا رو شکر بد نشد
      با یه سری از دوستای رتبه برتریم هم که صحبت میکردم تهش به این نتیجه رسیدیم که واقعا چند درصد ارزش این همه زحمت رو نداره
      این آزمون ها حجم مطالب کمه آزمون های جامع رو میخواید چیکار کنید؟؟
      به نظر من همون نویسنده ها و نظم و نثر رو بلد باشید کافیه
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

الان کی گفته که برید حفظ کنین اینقدر گارد گرفتید ؟! بلفرض بلفرض میکنین
      من گفتم ک حرفتون تا حدودی اشتباهه لزومن برای درصد بالا لازم نیست ک اون یدونه سوالو درست بزنی! خب مابقی رو درست بزن. اون یدونه سوال فدا سرت
      گارد نگرفتم نقد کردم
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی بعید این اتفاق دوباره در کنکور تکرار بشه،ولی قطعا تست های مشابه این در آزمون های آزمایشی مطرح خواهد شد.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب اگه کسی زمان کافی داره و به درصدهای خیلی بالا فکر میکنه با تکرار و مرور هم میتونه این سبک سوالات رو جواب بده بعد نکته ای که مهمه اینه تو کنکور بعدی هم چیزی قابل پیش بینی دقیق نیست ممکن از یه بخش دیگه یه تیپ کاملا جدید و نو بدن!آزمون های آزمایشی هم معمولا رو تیپ و سطح سوالات اخرین کنکور حساب ویژه برای طراحی سوال میکنن!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن