خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      خیلی بعید این اتفاق دوباره در کنکور تکرار بشه،ولی قطعا تست های مشابه این در آزمون های آزمایشی مطرح خواهد شد.

جوهر تشکیل این تاپیک رو حاج رضامون گفت ( لضا ممنون که هستی)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      حاشیه کم اوردن
      هر چند چیز خاصی هم نیست و میشه به خاطر سپرد من حاضرم به جاب حفظ تاریخ ادبیات نظام قدیم شعر های کل کتاب رو حفظ کنم
      داداش اینا بچه ن نمیدونن اون تاریخ ادبیاتی که ما داشتیم چی بود

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها بیخیال یدونه تست تاریخ ادبیات بشید و به ادبیات ۹۶درصد رضایت بدید به همین سادگی!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza131 نمایش پست ها
      داداش اینا بچه ن نمیدونن اون تاریخ ادبیاتی که ما داشتیم چی بود
      آره به خدا دیگه جوری شده بود براش کاریکاتور حفظ میکردیم تازه ما فقط اسم مولف و کتاب نبود که لامصب درآمد ها و قرن و سال و تاریخ و مکان و اوففف..... الآن این تاریخ ادبیات نیست اصلا ما واقعا اونزمان داخل ادبیات یدونه کتاب تاریخ داشتیم انگار

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فکر کنم دیگه هر سوالی ببینیم نتونیم بگیم کنکور از اینا نمیده باید بگیم کنکور تا حالا اینجوری سوال نداده

6. Top | #21
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      دوباره سلام علیکم . دستان عزیز و ارجمند ازمونی . روز جمعه اگر این تیپ سوال دیدید وحشت نکنید و جزو تغییرات فرسایشی کنکور 99 و احتمالا به بعدش باشید .

قضیه چیه؟

- در 31 و 30 مرداد ماه 99 طی عملی زشت و تروریستی سازمان سنجش کشور اقدام به طرح سوالاتی در ادبیات با تیپ خیلی خیلی نامعمول کرد . و انتظار میرود ازمون های ازمایشی طی سال 99-1400 هم این عمل رو هایلایت کنند و هر ازمون دو الی یک تست از تاریخ ادبیات رو بدین گونه ببینیم :
      فایل پیوست 94765

و کار شما باید چی باشه ؟؟؟
      از الان اگه درصد خوبی از ادبیات رو میخواین ناچارید که اشعار موجود با ذکر شاعر در پارت های قلمرو زبانی ، فکری ، ادبی ، و همچنین شعر خوانی ها ، یا حتی از دل متن درس ( مثلا در درس 8 ادبیات دوازدهم وقتی محمد ابراهیم پاریزی میگه یاد شعری از حاج میرزا حبیب خراسانی) رو به حفظ خودتون دربیاورید . و در منبع منسجم و پیوسته ای مثل دفتر کتبی کنید تا در روز های اخر منتهی به کنکور استفاده لازم رو ببرید . به نمونه های زیر توجه کنین که احتمال سوال اومدن در 18 مهر هست:
      فایل پیوست 94766

موفق باشید.
      من که میگم به جای این همه انرژی گذاشتن رو حفظ اشعار هر شاعر که طبیعتا خیلی زیاد میشه رو دستور کار کنید و بیخیال یه سوال حفظ شعر بشیم

به نظر من هوشمندانه درس خوندن روش عاقلانه تریه... مثلا اون تایم رو بزاری واسه یه عمومی دیگه و صد بزنیش
      یا دستور بخونی!!!

یه چی تو مایه های سوالات محاسباتی ژنتیک که هرساله تعداد کمی از دانش اموزا حلش میکنن و اصولا کسی که اینارو حل میکنه بیشتر دنبال درصد بالا یا رتبه ی تک رقمی دو رقمی بوده نه قبولی!!
      خب اینا به تمام مطالب دیگه مسلط بودن و حالا اومدن سراغ محاسباتی ژنتیک!!
      ویرایش توسط Rafolin403 : 16 مهر 1399 در ساعت 22:39

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

جوهر تشکیل این تاپیک رو حاج رضامون گفت ( لضا ممنون که هستی)
      عزیز این حرف من نیست و حرف هامون سبطی که بیشتر از سن من و شما ادبیات درس داده...
      اگر فکر میکنی بیشتر از سبطی در این مورد صاحب نظری حرفی نیست.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      عزیز این حرف من نیست و حرف هامون سبطی که بیشتر از سن من و شما ادبیات درس داده...
      اگر فکر میکنی بیشتر از سبطی در این مورد صاحب نظری حرفی نیست.

حاجی اریو هو پرابلم ؟ من مگه گفتم زیاد میدونم؟ من گفتم که لب مطلب رو گفتی شما .

هامون سبطی عددی نیس فقط حافظ
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب خب . عقل سلیم میگه ارزشش رو نداره . اما سختی روز افزون ادبیات چی؟ اومدیم 1400 تیپ جدید ارایه یا دستور و حتی قرابت دیسکاور شد!!! اونقت چی ؟
      دوره کنکور شما تاریخ ادبیات میشه گفت مملوس ترین جزئی بود که درصد جزئی باهاش کسب میکردید . اما کنکور الان چی ؟ تاریخ ادبیات به خاطر همین موضوع خیلیا منجمله من حذف میکنیم ! دستور به خاطر اتلاف وقت زیادش شاید نرسیم ! از جهتی بار چند معنی لغات ادبیات
      و عملا هر جزئی مشکل خودش رو داره . و سختی ادبیات خیلی خیلی بیشتر میشه . وقتی دسته بندی ارایه نشرالگو رو میدیدم رسیدم به تیپ جی . و یه حسی داشتم نکنه امسالم این مد شه . تیپی که مخلوطی از شمارشی و صحیح غلط بود .

الله اعلم هدف تاپیک زنده کردن یکی از جراحت های ما 99 ها بود و هشداری به 1400 ها
      با حرفتون موافقم
      اصلا اومدیمو دیدیم کنکور ۱۴۰۰ تست معنی لغت رو به یه شکل دیگه داد
      اونوقت هم تست تاریخ ادبیات و هم تست لغت رو از دست دادیم و این یعنی فاجعه..
      ولی من واقعا نمیدونم چجوری باید بخونم
      کل شعرای کتاب درسی رو حفظ کنیم کافیه؟؟

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کسانی که می گویند یک سوال ارزش ندارند از کجا مطمئن هستند که دقیقا یک سوال از تاریخ ادبیات امسال می آید.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      کسانی که می گویند یک سوال ارزش ندارند از کجا مطمئن هستند که دقیقا یک سوال از تاریخ ادبیات امسال می آید.
      کل تاریخ ادبیات نظام جدید روی هم 5 صفحه برگ a4 نمیشه اصلا منطقی نیست از این حجم کم بیش از یک سوال طرح بشه(همون یک سوال رو هم قبل کنکور 98 دبیرا شک داشتن طرح میشه یا نه)

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان چرا انقد محکم گارد میگیرید؟
      قرار نیست که روزی سه ساعت وقت گذاشته بشه...!
      عین تاریخ ادبیات اگر هر روز فقط هفت دقیقه وقت بذارید ، تا کنکور شما صد بار اشعار و متون هر سه کتاب رو مرور کردید
      البته خوب میتونید این هفت دقیقه رو هم وقت نذارید و اگر تستی اونجوری هم طرح شد نزنید ! درصد انچنان زیادی رو هم از دست نمیدید
      به هر حال این تاپیک برای افرادی ایجاد شده که علاقمند هستن تا برای چنین تیپ سوال هایی امادگی داشته باشن و راه حفظ و به یادسپاری خیلی خوبی هم توسط محمد عزیز ارائه شد
      در مورد تعداد سوال تاریخ ادبیات هم باید بگم اینجا ایران است و هر اتفاقی ممکنه پیش بیاد
      میتونه سال بعد هیچ سوالی از تاریخ ادب نیاد و ممکنه دو سه تا بیاد!
      هیچ قانون و حیطه و محدوده ای برای طراح میشه گفت وجود نداره
      همونطوری که امسال حتی از بخش بیشتر بدانید زیست 12 هم در گزینه ها سوال داشتیم ( هر چند جوری بود که میشد تشخیص داد)
      یا برای مثال در عربی ترجمه فارسی به عربی رو کتاب گفته نداشته باشیم ولی داخل 98 اونم داشتیم و هزاران مورد این چنینی
      پس اگر درصد بالایی میخواید بهتره برای هر حالتی اماده باشید که حتی تاکید کردم که در ریاضی و فیزیک بخش حفظیات رو هم نسبتا جدی در نظر داشته باشید...

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یک لحظه فکر کنین که 9 ماه تمرکز کردین و تمام تست های یک تیپ سوال رو کار کرده باشین
      ولی وقتی سرجلسه میرین نتونین اونو حل کنین
      لامصب این یکی ازبدتریییین حس های دنیائه.
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من فکر این بودم که 99 قرابت حتما بخش درصد بیار من میشه . ولی کلا رفتم تو جو ادبیات و استرس اولین درس و اینطور مزخرفات به حالت قهوه ای پاسخبرگ رو پر کردم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      Up
      کسانی که به دنبال درصد بالای ادبیات هستن حتما توجه کنن | یک تست هم یک تست هست و گه گداری این پتانسیل رو داره که اختلاف زیادی ایجاد کنه . لزومی هم نداره تایم زیادی بذارید . تو پارت های مطالعه ادبیاتیتون چند دقیقه ای براش وقت بذارید کافیه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن