خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کسایی که با استاد نوکنده خوندین فیزیک رو چند زدین؟ لطغا جواب بدین بچه ها🙂✌️

من میخوام با نوکنده شروع کنم خواستم ببینم نظر و تجربه بچه‌ها چیه
      چون تا جایی ک میدونم اینارو میگن خدبه دیگ نمیدونم کدوم نتیجه اخرش بهتره(نوکنده، ذهبی، قضاتی)

پ. ن. میدونم تو ریاضی فیزیک تست به شدت مهمه و منم تمرکز اصلیم رو روی تست میزارم ولی واسه یادگرفتن و تکنیک راهنماییم کنید کدوم. استاد مفیدتره ممنونم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه بگین چند زدین با هر استادی ک داشتین

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Manzar__kh نمایش پست ها
      میشه بگین چند زدین با هر استادی ک داشتین
      سلام دوست عزیز این که چند درصد زدی ربطی به آموزش نداره توصیه میکنم با یه کتاب پیش بری و هر جا که دیدی واقعا متوجه نمیشی از فیلم کوتاه و خوب استفاده کنی نه فیلمایی که کارای عجیب میکنن و میخوان معجزه کنن درصد به فیلم مربوط نیست باور کن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اوهوم درسته✌️

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من امسال باهاش دارم کلاسینو به نظرم محشره الکی با بقیه وقت خودتون را تلف نکنید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsjohvid نمایش پست ها
      من امسال باهاش دارم کلاسینو به نظرم محشره الکی با بقیه وقت خودتون را تلف نکنید
      چه خوب😍

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Manzar__kh نمایش پست ها
      من میخوام با نوکنده شروع کنم خواستم ببینم نظر و تجربه بچه‌ها چیه
      چون تا جایی ک میدونم اینارو میگن خدبه دیگ نمیدونم کدوم نتیجه اخرش بهتره(نوکنده، ذهبی، قضاتی)

پ. ن. میدونم تو ریاضی فیزیک تست به شدت مهمه و منم تمرکز اصلیم رو روی تست میزارم ولی واسه یادگرفتن و تکنیک راهنماییم کنید کدوم. استاد مفیدتره ممنونم
      1- فیلم نگاه نکن
      2- فیلم نگاه نکن
      3- فیلم نگاه نکن

4- اگه همچنان به اشتباهت اصرار داری ( که جای تاسف داره ) حداقل یه اشتباه بهتر بکن و ذهبی نگاه کن

بازم میگم اشتباه نکن و دنبال فیلم و کلاس انلاین نباش

8. Top | #8
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      1- فیلم نگاه نکن
      2- فیلم نگاه نکن
      3- فیلم نگاه نکن

4- اگه همچنان به اشتباهت اصرار داری ( که جای تاسف داره ) حداقل یه اشتباه بهتر بکن و ذهبی نگاه کن

بازم میگم اشتباه نکن و دنبال فیلم و کلاس انلاین نباش

ذهبي خيلي راه هاش طولاني بود ولي من هم با شما موافقم حداقل برا فيزيک فيلم نبينيد//من رياضي با اريان حيدري ديدم خيلي راضي بودم اما در کل امسال وقتم تو هيييچچچ کلاسي نميذارم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من طلوعی میدیدم سال 97 و جزوه می نوشتم. امسال از عید واسه کنکور خوندم قبلش سرباز بودم. جزوه های طلوعیو مرور کردم + تست های کنکور 90 تا 97 رو پنج شیش بار زدم. هم ریاضی هم تجربی. به طوریکه دیگه سوال کنکور میذاشتن جلوم میگفتم مال چه سال و چه رشته ایه و راه حلشو دیگه حفظ شده بودم. فیزیک تجربی امسالو 68 درصد زدم. من تدریس نوکنده و قضاتی رو دیدم. از هر کدوم ی فیلم دیدم ببینم ب کارم میاد یا نه، اگه میخوای ببینی نوکنده خوبه. ذهبی هم دبیر خوبیه صنعتی اصفهان درس خونده ولی خب روشاش تستی نیست! ینی کمتر تستیه بیشتر مفهوم محوره، برای مثال من جمعبندی حرکت شناسی سال 98شو دیدم عقیده ای ب حل از طریق رسم نمودار سرعت زمان نداشت. در حالی که اکثر دبیرا رسم نمودار سرعت زمانو بهترین راه حل میدونن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیخوام به کسی توهین بشه ولی دنبال راه کوتاه توی دروسی مثل فیزیک و ریاضی نباشید اریان حیدری همون بشریه که تو کنکور 98 انقدددددد گنددددد زده بود که حتی نیومد با روش هاش سوالات و حل کنه خدارو شاهد میگیرم بعد کنکور 98 رفته بودم اینستای کلاسینو انقد ادم بهش فوش داده بودن که حد نداشت خدارو شاهد میگیرم یعنی قصدم تخریب نیست چیزی و که دیدم میگم
      اگه کسی تو این دروس فقط دنبال روش تستیه قید اون درسارو بزنه فکر میکنین طراح کنکور با دکتری فیزیک و ریاضی میاد سوالی مطرح کنه که اونطوری حل بشه؟ اگه هم بده
      نهایت 3 4 تست نه بیشتر
      خودتون و بیچاره نکنین اگه کلاس میخواین برین کلاسی برین که مفهوم و درک کنین عمیق درس و بفهمین نه که کلاس کسی که راه حلش کوتاه تره واقعا کسی که این و میگه یعنی هنوز خییییلیییی پیادست تو کنکور

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh,m نمایش پست ها
      نمیخوام به کسی توهین بشه ولی دنبال راه کوتاه توی دروسی مثل فیزیک و ریاضی نباشید اریان حیدری همون بشریه که تو کنکور 98 انقدددددد گنددددد زده بود که حتی نیومد با روش هاش سوالات و حل کنه خدارو شاهد میگیرم بعد کنکور 98 رفته بودم اینستای کلاسینو انقد ادم بهش فوش داده بودن که حد نداشت خدارو شاهد میگیرم یعنی قصدم تخریب نیست چیزی و که دیدم میگم
      اگه کسی تو این دروس فقط دنبال روش تستیه قید اون درسارو بزنه فکر میکنین طراح کنکور با دکتری فیزیک و ریاضی میاد سوالی مطرح کنه که اونطوری حل بشه؟ اگه هم بده
      نهایت 3 4 تست نه بیشتر
      خودتون و بیچاره نکنین اگه کلاس میخواین برین کلاسی برین که مفهوم و درک کنین عمیق درس و بفهمین نه که کلاس کسی که راه حلش کوتاه تره واقعا کسی که این و میگه یعنی هنوز خییییلیییی پیادست تو کنکور
      دلت خوشه خواهر ... اینقدر اومدن و گفتن که بابا به ولله بدرد نمیخوره

کیه که گوش بده به این حرفا هرچقدرم بگی اب در هاون کوبیدنه ...!!!

12. Top | #12
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما ک میگین فیلم نبینید .......
      پس پیشنهادتون ب منی ک چند ساله از درس دورمو و تو مدرسه ام دبیر درست حسابی نداشتم چیههههههههه
      ویرایش توسط B.R : 16 مهر 1399 در ساعت 10:48

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      جای اخوی بتمن خالیه که یه نمه بماله برای نوکنده و حیدری!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین عزیز شما حتما اگه مدرسه نمیرید از این فیلم ها استفاده کنید هر کیم میگه استفاده نکن مضخرف میگه مطمئن باش خیلی هم تاثیرش از درسنامه های کتاب های کمک درسی بهتره ولی در صورتی که مثل کسی که سر کلاس نشسته استفاده کنی نه اینکه بخوابی ببینی و تکالیفی که تو کلاس میگن حتما انجا بدی و زیاد برای تثبیتش تست بزنی مطمئن باش همه ی رتبه های برتر هم از کلاس استفاده کردن فقط برای خود نمایی میگن کتاب درسی خوندیمشما یه نگاه به آمار رتبه های زیر 1000 بنداز 95 درصدشون عضو مدارس خاص بودن میدونی حالا چرا اونا تو اون مدارس موفق میشن ولی کسی با این فیلم های انلاین که دبیراش خیلی هم بهتر هستند نمیشن چون اونجا حس رقابت وجود داره ولی کسی که فیلم ها رو میبینه فکر میکنه دار فیلم سینمایی میبینه من خودم یکی از فامیلام رتبش 88 شد الان داره پزشکی تهران میخونه برای درس های فیزیک و ریاضی و عربی کلاس میرفت حتی با اینکه مدرسه استعداد های درخشان شهید سلطانی درس میخوند

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      شما ک میگین فیلم نبینید .......
      پس پیشنهادتون ب منی ک چند ساله از درس دورمو و تو مدرسه ام دبیر درست حسابی نداشتم چ کنم
      تو این انجمن خیلیا بدون در نظر گرفتن شرایط طرف بهش میگن فیلم نبین و نسبت به دی وی دیا گارد میگیرن
      به نظر من شما تا زمانی که یکم اشنایی کلی پیدا کنید و راه و چاه دستتون بیاد خوبه فیلم ببینید و البته تست هم در کنارش کار کنید

همه ی وقتتون رو رو فیلم نذارید و به تدریس یه استاد وابسته نشید چون برای بعضی مباحث اینکه خودتون بخونید از روی درسنامه کتاب تست سریع میتونید جواب بگیرید
      یکم که پیش برید متوجه میشید برای چه مباحثی فیلم دیدن ضروریه و برای چیا ضروری نیس

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)