خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قطعا دوران دانشجویی ۴ سالمون از بین رفت

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر چی به ما رسید ته کشید

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوبه که عشق و حال سی تی صفا.(املاش درسته؟خخ)
      اصلا درکتون نمی کنم یعنی شماها سرمای زمستون و دنبال اتوبوس و تاکسی دویدن رو به پتوی گرم ساعتِ ۶ صبح زمستون ترجیح میدین؟
      تازه فک کنین سرمام خورده باشین مجبور شین سر کلاس با بینی گرفته بشینین! ظهرم غذای به اصطلاح غذای دانشگاه رو بخورین به جای دستپخت خونگی! کجا می تونی لم بدی با آدامس گوشه دهنت ویدیو استاد رو ببینی. قدر نمی دونین
      فقط یه کم خب آدم حوصلش سر میره دیگه هیچ وقت همه ی خوبیا با هم جمع نمیشه.

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      خوبه که عشق و حال سی تی صفا.(املاش درسته؟خخ)
      اصلا درکتون نمی کنم یعنی شماها سرمای زمستون و دنبال اتوبوس و تاکسی دویدن رو به پتوی گرم ساعتِ ۶ صبح زمستون ترجیح میدین؟
      تازه فک کنین سرمام خورده باشین مجبور شین سر کلاس با بینی گرفته بشینین! ظهرم غذای به اصطلاح غذای دانشگاه رو بخورین به جای دستپخت خونگی! کجا می تونی لم بدی با آدامس گوشه دهنت ویدیو استاد رو ببینی. قدر نمی دونین
      فقط یه کم خب آدم حوصلش سر میره دیگه هیچ وقت همه ی خوبیا با هم جمع نمیشه.
      منم واقعا حس و ذوق دانشگاه حضوری ندارم با اینکه ترم اولیمآنتی سوشال در حد اعلا ..شایدم فقط تنبل تاپیکو هم زدم که بدونم تا کی قراره به این دوران طلاییه کز کردن تو اتاقم ادامه بدم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      واسه منی که تک فرزندم، تو این دنیا یه دونه دوست هم ندارم، هیچ کس هم تو فامیل هم سن و سال و هم فاز من نیست، افسردگی گرفتم، تنهایی داغونم کرده،و.... امیدم به دانشگاه بود که حال و هوام عوض شه که اونم غیرحضوریه

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      واسه منی که تک فرزندم، تو این دنیا یه دونه دوست هم ندارم، هیچ کس هم تو فامیل هم سن و سال و هم فاز من نیست، افسردگی گرفتم، تنهایی داغونم کرده،و.... امیدم به دانشگاه بود که حال و هوام عوض شه که اونم غیرحضوریه
      حقیقتا دلم واست کباب شد
      نصف خاطرات دانشگاه ترم یکشه
      خوشا دیدار ما در خواب ...

7. Top | #37
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم خیلی خستم بهار
      واقعا دلم میخواد دانشگاه باشه.
      از ی عمر اینجا موندن دیگه خستم بخدا
      in Shallow Shallow

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا بدشانسیه بزرگیه
      دانشگاه فقط ترم یکش من و دوستام ترم یک برعکس که ترم بالایی ها ترمک هارو سر کار میزارن ما سرکار میزاشتیم .یه پسر یا دختر مظلوم و درسخون(کاملا قابل تشخیصن) پیدا میکردیم بعد سوال پیج میکردیم .ببخشد ما گشنه شدیم اینجا رستورانش کجاست بعد اون نیم ساعت درباره سلف توضیح میداد
      و از این کارا خیلم خاطرات خوبی شد .اذیت کردن دیگران کار خوبی نیست اما خدا ازمون بگذره انتقام ترمک ها رو گرفتیم
      خیلی ترمک هارو ترم بالایی ها فیلم میکردن یه دوستم میگفت به ترمکه گفتن تو سلف کارت زدی بعدش بلند اسمت رو بگو اون بنده خدا رو سوژه کردن

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خداوکیلی یه ذره حضوری شه.. دلم خوابگاه و این چیزارو نمیخواد... ولی خب حوصلم سر رفته دیگه یکم حال و هوای ادم عوض شه.. هم کلاسیارو ببینیم
      پوووکیدم دیگه
      یعنی از بیکاری نمیدونم چکار بکنم
      کرونام هست نمیشه خیلی بیرون رفت با دوستا
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      یعنی قراره ۴ یا ۷ سال توی خونه با لپتاپ بریم دانشگاه؟
      حوصلم سر میره خداوکیلی

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دانشگاه ها که حالا حالاها مجازیه
      حالا حداقل شما نمیدونید چی رو از دست دادید
      ولی من که یه ترم و دو هفته رفتم خییییلی دلم تنگ شده ( اره برا من تجربه خیلی بهتری نسبت به مجازی بود )

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بستگی به دانشگاه داره
      ما ترم قبل همه ی تئوریمون مجازی بود وکاراموزی و کارگاه ها رو رفتیم و حتی خوابگاهم باز بود
      این ترمم فعلا گفتن 4هفته تئوری ها + عملی ها حضورین و بقیش مجازیه
      ولی فعلا گفتن

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من ميدونم فوق العاده ضد حاله خصوصا ترم اوليا اما ناراحتي چيزي رو حل نميكنه سعي كنيد از نكات مثبتش استفاده كنيد اوليش اينه كه تايم ازاد بيشتري دارين و رفت و امد كه خيلي انرژي و زمان ميبره حذف شده اين تايم رو ميتونين رو نقاط ضعفتون كار كنيد برا من زبان و خط ميخيم بود كه دارم روش كار ميكنم خصوصا خط كه ابروريزي بود هميشه حالا هر كسي بهتر ميدونه براش چي خوبه اما از من ميشنوين زبان رو قوي كنيد هر رشته اي كه ميخونين فرقي نداره زبان خيلي مفيده وقتي ياد بگيرين مثل كوري ميشين كه بينا شده .جز قسمت علمي و اپلاي و مهاجرت برا سرگرميتونم عاليه برا فيلم و اهنگ به يه دنياي جديد دسترسي دارين زيرنويس نصف لذت فيلم و هشتاد درصد اهنگ رو ميگيره و اينكه اكثر اينا زيرنويس هم ندارن.

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      من ميدونم فوق العاده ضد حاله خصوصا ترم اوليا اما ناراحتي چيزي رو حل نميكنه سعي كنيد از نكات مثبتش استفاده كنيد اوليش اينه كه تايم ازاد بيشتري دارين و رفت و امد كه خيلي انرژي و زمان ميبره حذف شده اين تايم رو ميتونين رو نقاط ضعفتون كار كنيد برا من زبان و خط ميخيم بود كه دارم روش كار ميكنم خصوصا خط كه ابروريزي بود هميشه حالا هر كسي بهتر ميدونه براش چي خوبه اما از من ميشنوين زبان رو قوي كنيد هر رشته اي كه ميخونين فرقي نداره زبان خيلي مفيده وقتي ياد بگيرين مثل كوري ميشين كه بينا شده .جز قسمت علمي و اپلاي و مهاجرت برا سرگرميتونم عاليه برا فيلم و اهنگ به يه دنياي جديد دسترسي دارين زيرنويس نصف لذت فيلم و هشتاد درصد اهنگ رو ميگيره و اينكه اكثر اينا زيرنويس هم ندارن.

زبان رو همه پیشنهاد میکنن چون زبان علمی دنیا هستش وخیلی از مطالب چه علمی چه غیرر علمی به این زبان بیان میشه باید آدم یاد بگیره.مخصوصا برای اونایی که میرن دانشگاه واقعا به فکر تحقیق و درس خوندن هستن که به یه جایی برسن باید این زبان رو یاد بگیرن

15. Top | #45
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      %DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B1_%DB%B1%DB%B7%DB%B2%DB%B9%DB%B4%DB%B5.jpg
      in Shallow Shallow

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن