خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 74

موضوع: بحث تموم

1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.n.p نمایش پست ها
      بعد شما داری واسه این حقوق 2 تومنی ترمی 15 تومن پول میدی؟ حاجی بیا برو بیرون از این رشته برو تو فاز هنری ماهی 100 تومن دربیار انقدرم ما را خشته نکن
      نکته 2: پرداختی ها به صورت مرحله ای پرداخت میشه مثلا 10 تا 3 ملیون تومن الان حقوق پزشک عمومی بالای 15 تومان است در اخر این رشته هیچ اش دهن سوزی نیست نه بهتر از بقیس نه بدتر
      عزیز دل اولا من خودم خسته ام دیگه قصد ندارم شما رو هم خشته کنم
      ثانیا ما تو پارک محله مون یه بساط بلال داریم که دونه ای ده هزار تومان بلال رو می فروشه و دونه ای ۵۰۰ تک تومنم خرجشه.تازه تعطیلیم نداره و پنجشنبه وجمعه ها سرش شلوغ ترم می شه اگه روزی پنجاه تا بلال بفروشه ۵۰۰ هزار تومن درآمد روزانه داره و ماهی ۱۵ میلیون و الی آخر ... اینطور که شما داری میگی 10 تا فیش 1و نیم میلیونی مثل داستان پرت و چرندی که واسه بلال فروش گفتمه و همه میدونیم نهایت ماهی 3 تومن به زور بتونه در بیاره..
      ثالثا من خیلی وقته فکر انصرافم..فقط 1 ترم رفتم دانشگاه امسالم بلاتکلیفم هنوز و تصمیمم قطعی شد انصرافم قطعیه چون فهمیدم ته این همه دست و بال زدن هیچی نبود ، اگه قبلا واسه پولش اومدم دوباره کنکور دادم الان دیگه منتظر همونم نیستم و فهمیدم کارای دیگه ای ام هست که بتونم هم با علاقه انجام شون بدم و هم به درامد بالا برسم.
      موفق باشی

کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

عزیز دل اولا من خودم خسته ام دیگه قصد ندارم شما رو هم خشته کنم
      ثانیا ما تو پارک محله مون یه بساط بلال داریم که دونه ای ده هزار تومان بلال رو می فروشه و دونه ای ۵۰۰ تک تومنم خرجشه.تازه تعطیلیم نداره و پنجشنبه وجمعه ها سرش شلوغ ترم می شه اگه روزی پنجاه تا بلال بفروشه ۵۰۰ هزار تومن درآمد روزانه داره و ماهی ۱۵ میلیون و الی آخر ... اینطور که شما داری میگی 10 تا فیش 1و نیم میلیونی مثل داستان پرت و چرندی که واسه بلال فروش گفتمه و همه میدونیم نهایت ماهی 3 تومن به زور بتونه در بیاره..
      ثالثا من خیلی وقته فکر انصرافم..فقط 1 ترم رفتم دانشگاه امسالم بلاتکلیفم هنوز و تصمیمم قطعی شد انصرافم قطعیه چون فهمیدم ته این همه دست و بال زدن هیچی نبود ، اگه قبلا واسه پولش اومدم دوباره کنکور دادم الان دیگه منتظر همونم نیستم و فهمیدم کارای دیگه ای ام هست که بتونم هم با علاقه انجام شون بدم و هم به درامد بالا برسم.
      موفق باشی

دوست عزیز اگه بخاطر پول رفتی که بهتره انصراف بدی.چون دندون درآمدش خیلی بهتره.ولی اگه علاقه هم داری و فهمیدی درآمد نیست داری اشتباه میکنی.تصمیم با خودته.ولی عاقلانه ترین تصمیم رو بگیر.موفق باشی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره باو اصن پزشکی خر است.
      رانندگی اسنپ خوب است.
      تکنسین برق خوب است.(2 نمونه از شغلای خودم بود..)
      کم چیز مزخرف تو زندگیمون داریم باید بیاییم پست های جذاب شما ها رو هم ببینیم.
      باو شما که از انجمن شاکی بودی همیشه, بکش بیرون برو!
      بذار بچه ها با رویاهای عالیشون زندگی کنن شاید سال دیگه هم کلی رتبه خوب از انجمن در بیاد.
      از ما که گذشت ولی بچه های کنکوری بدونید پزشکی راحت ترین شغلیه که میتونه رفاهتون رو بسازه.
      حرف این تنبل ها رو هم گوش ندید.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Django نمایش پست ها
      رانندگی اسنپ خوب است.
      بذار بچه ها با رویاهای عالیشون زندگی کنن شاید سال دیگه هم کلی رتبه خوب از انجمن در بیاد.
      از ما که گذشت ولی بچه های کنکوری بدونید پزشکی راحت ترین شغلیه که میتونه رفاهتون رو بسازه.
      کلا پست اول و کامل نخونده به رگبار ببند
      تو هر کاری اگه جای پیشرفت باشه میشه به درامد بالارسید
      آدم عاقل اسنپ کار کردن جای پیشرفت داره؟
      تکنسین برق تو ایران جای پیشرفت داره؟
      کمتر چرند بباف و مقایسه کن و تهشم اعدام کن ما رو
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      رانندگی اسنپ خوب است.
      ببخشید بچه تنبل منظورتون استارتره؟؟
      طرف داره پزشکی میخونه
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هدف استارتر و سلامت روانیشون دقیقا مشخص نیست ولی با یه سرچ ساده میشه حداقل حقوق کارگر! در سال ۹۹ رو در سایت وزارت مربوطه مشاهده کرد که فکر میکنم خیلی خیلی معتبرتر از ۴ تا عکس من درآوردی باشه! در کل وای به حال انجمنی که پاسخگو و راهنماش شمایی استارتر عزیز.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام، اگه خیلی خوشبینانه هم به این تصاویر نگاه کنیم و بخودمون بقبولونیم که فیک نیستن، این ها واریزی های اینترن ها و رزیدنت هاست و نه پزشک ها،ابنترن ها بسته به شیفت هاشون بین 1تا 1/5 و رزیدنت ها هم بین 1/5تا 3تومن میگیرن و اینا درآمد دوران دانشجویی اون ها هست.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.13 نمایش پست ها
      هدف استارتر و سلامت روانیشون دقیقا مشخص نیست ولی با یه سرچ ساده میشه حداقل حقوق کارگر! در سال ۹۹ رو در سایت وزارت مربوطه مشاهده کرد که فکر میکنم خیلی خیلی معتبرتر از ۴ تا عکس من درآوردی باشه! در کل وای به حال انجمنی که پاسخگو و راهنماش شمایی استارتر عزیز.
      اولا ک اگ ما با نمونه سوال پاس میشیم شما با خون دل و عرق جبین پاس نمیشین... با دلم و دلوم و ساز و اواز تا نیمه شب تو خوابگاه نگین الکیه که خدا شاهده نیست
      دوما ک اعتراض ب اون 2تا طرح و قانون سروصدا نداشت مثل این.... اطلاع رسانی گسترده هم نداشت...
      فک کردین دانشجوی پزشکی نشسته سر در مجلس ببینه چ خبری بیرون میاد تا بفهمه؟ نه... اطلاع رسانیش گسترده بود...

ثالثا وقتی میگن دانشگاه غیرانتفاعی علوم پزشکی.. اسمش فقط پزشکی داره.. رسمش ک هم پزشکی هم دندون هم دارو و پرستاری و غیره داره...

الکی جبهه میگیرین چرا...

پزشک عمومی فک کردی درامدش چقدره خیلی شانس بیاره بعد طرحش تو ی درمانگاهی شبکه بهداشتی جایی با ۳ تا ۴ تومن حقوق...رزیدنت هم که تا ۴ و ۵سال بیگاری میکشن ازش با ۱تومن حقوق
      دانشجوی پزشکی اگ دردش پول باشه...میره خارج از کشور که حداقل ۳برابر پزشک عمومی در ایران درامد دارن نمونش عراق و هند و... نتونست بره؟... اوکی میره منطقه محروم... اونجا تازه بیشتر تفاوت طبقاتی هست اگ دنبال کلاس گذاشتنه بیشتر میتونه کلاس بذاره...
      منم خیلی جوش شما رو میزدم و همه جام میگم حق پرستارا تو ایران خورده شده
      خواهرم ۴سال پرستاری خوند زودتر مستقل شد و درامد داره زحمت و سختیش ۱۰ درصد سختیا و نخوابی های من نیست و نبود...نوش جونش تنشون سلامت همه ی پرستارا

#سلامت_فدای_پول_رو_بیخیال #فقط_چرت_نگیم
      اینو از یه دانشجوی پزشکی توی چنل توییتاشون کپی کردم حوصله تایپ ندارم
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

اولا ک اگ ما با نمونه سوال پاس میشیم شما با خون دل و عرق جبین پاس نمیشین... با دلم و دلوم و ساز و اواز تا نیمه شب تو خوابگاه������ نگین الکیه که خدا شاهده نیست
      دوما ک اعتراض ب اون 2تا طرح و قانون سروصدا نداشت مثل این.... اطلاع رسانی گسترده هم نداشت...
      فک کردین دانشجوی پزشکی نشسته سر در مجلس ببینه چ خبری بیرون میاد تا بفهمه؟ نه... اطلاع رسانیش گسترده بود...

ثالثا وقتی میگن دانشگاه غیرانتفاعی علوم پزشکی.. اسمش فقط پزشکی داره.. رسمش ک هم پزشکی هم دندون هم دارو و پرستاری و غیره داره...

الکی جبهه میگیرین چرا...

پزشک عمومی فک کردی درامدش چقدره خیلی شانس بیاره بعد طرحش تو ی درمانگاهی شبکه بهداشتی جایی با ۳ تا ۴ تومن حقوق...رزیدنت هم که تا ۴ و ۵سال بیگاری میکشن ازش با ۱تومن حقوق
      دانشجوی پزشکی اگ دردش پول باشه...میره خارج از کشور که حداقل ۳برابر پزشک عمومی در ایران درامد دارن نمونش عراق و هند و... نتونست بره؟... اوکی میره منطقه محروم... اونجا تازه بیشتر تفاوت طبقاتی هست اگ دنبال کلاس گذاشتنه بیشتر میتونه کلاس بذاره...
      خواهرم ۴سال پرستاری خوند زودتر مستقل شد و درامد داره زحمت و سختیش ۱۰ درصد سختیا و نخوابی های من نیست و نبود...نوش جونش تنشون سلامت همه ی پرستارا

وضعیت درامد و ... شو گفته خودت از تو حرفاش در بیار
      منم حرفم چیز دیگه است
      ۴ تا فیش اولو ک دیدین بقیه حرفا رو نخونده منفی بدین و بی احترامی کنید....
      @amir.13
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اونی که اصل قضیه رو گرفت کافیه (۲ ۳ نفر)
      بقیه هم هر اسمی خواستید بزارید روی من و حرفام قطعا در اینده خیلیاتون متوجه حرفام میشید
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      رانندگی اسنپ خوب است.
      ای بابا حاجی میدونی چی داری تفت میدی؟
      مگه به حرف منو توعه ک طرف بره رشته ای ک بهش علاقه نداره اینهمه هزینه کنه....؟
      حاجی این رسمش نی هم حکم صادر کنی هم اعدام کنی مگه تو خدایی؟
      چی میگی واسه خودت ناموسن

حاجی مگه اسلحه گذاشته توی کله ات بیای توی تاپیک..؟

الکی بچه هارو نفرست توی سراب لطفا!

بعدشم از روی ظاهر حرفای من مهدی چرت پرت تفت نده
      حیف ک وقتم واسم ارزش داره
      حیف شخصیتم اجازه نمیده
      فقط میخوام بگم عزیز تا وقتی کفشایی یکی نپوشیدی باهاش راه نرفتی یا مسیری ک اون رفته نرفتی حق نداری درمورد من یا هرکس دگ قضاوت کنی...
      خداروشکر ماها سرمون توی زندگی خودمون مسیرمونه

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

اولا ک اگ ما با نمونه سوال پاس میشیم شما با خون دل و عرق جبین پاس نمیشین... با دلم و دلوم و ساز و اواز تا نیمه شب تو خوابگاه������ نگین الکیه که خدا شاهده نیست

الکی جبهه میگیرین چرا...

مهدی داداش اونایی ک باید منظورتو بفهمن فهمیدن...
      اینایی هم دارن سینه هاشونو جرمیدن ک بگن نه این رشته اوکیه فلان بسیار بزار درحد لالیگا بزار جر بدن چندسال بعد کارما کار خودش میکنه به یه ورتم نگیر حرفاشونو...بزار اینا توی توهماتشون باشن پای بساط بزنن برقصن به وقتش لگدشو میخورن....
      بزار خودشون برن بفهمن جریان چیه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shadowfien نمایش پست ها
      سلام، اگه خیلی خوشبینانه هم به این تصاویر نگاه کنیم و بخودمون بقبولونیم که فیک نیستن، این ها واریزی های اینترن ها و رزیدنت هاست و نه پزشک ها،ابنترن ها بسته به شیفت هاشون بین 1تا 1/5 و رزیدنت ها هم بین 1/5تا 3تومن میگیرن و اینا درآمد دوران دانشجویی اون ها هست.
      سلام
      ببین گل پسر
      اولا در تمام نقاط جهان، رزیدنت‌ها و اینترن‌ها به عنوان پزشک محسوب میشن (نه دانشجو!) در کشور ماعه که برچسب دانشجو گرفتن.. این از این.
      ثانیا
      اگه به شما بگن توی ماه چندین شب نخواب و عین تراکتور ۹۰ ساعت در هفته کار بکن و آخر برج هم 800 (میانگین دستمزد اینترن) یا 1.700 (میانگین دستمزد رزیدنت) بهت بدن حس بیگاری و بردگی بهت دست نمیده؟!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واقعا قلبم به درد میاد .....وقتی میبینم داریم سعی. میکنیم این جوونای ۱۸ تا ۲۰ ساله رو آگاهش کنیم اینجوری فریب یسری حرفا نخوره بعدش یسری ک سر از هیچی درنمیارن فکر میکنن پزشکی رشته ایه ک پولساز هستش باید بگم عزیز توی احمقی بهت برنخوره ولی سعی کن بجای برخوردن دلیلش بپرسی؟
      دلیلشم میگم دوست خوبم تا وقتی ک شما دستت بازه میتونی درباره خوبیا بدیای این رشته راست دروغ بدون مسیرش و صفر تا صدش از دانشجو های این رشته پرس جو نکنی اینده اشو نگاه نکنی نمیتونی همینجوری یه چیزی قبول کنی....
      باید اول شخصیتت رو بشناسی بدونی توی زندگیت دنبال علم هستی یا ثروت کدوم شخصیتت رو بشناس گول تبلیغات رو نخور....
      بدون همینایی ک میگن تجربی خوبه ۱۰ سال دگ این رشته از بورس افتاد یه رشته جدید اومد سرکار همینایی ک سنگ تجربیو به سینه میزنن میان اونو بولد میکنن بازارشو رواج میدن باشه؟؟
      قرار نیس به حرف این اون گوش بدی باید تحلیل کنی بسنجی شرایطتت رو علاقه ات رو خیلی پارامترای دگ....

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

وضعیت درامد و ... شو گفته خودت از تو حرفاش در بیار
      منم حرفم چیز دیگه است
      ۴ تا فیش اولو ک دیدین بقیه حرفا رو نخونده منفی بدین و بی احترامی کنید....
      @amir.13
      بحث سر بقیه حرفا نیست ، بحث سر اینه که اسم تاپیکتون فیش حقوقی پزشکاس و با چنتا عکس که مسلما فیکن یسری نتیجه گیری کردین که اصلا مورد قبول هیچ عقل سلیمی نیست.
      شاید حالا اقتضای سنتونه ولی در حال حاضر ۱ تومن ۲ تومن پول خورد حساب میشه. من به شخصه با ۱۰ روز کار (حدود ۹ ساعت) توی اسنپ راحت به طور خالص حداقل ۱/۵ رو درمیارم. فکر میکنید اگه بگید پزشک عمومی ۱۵ تومن حقوق میگیره خیلی زیاد و نجومیه؟ در واقع پولی نیست نسبت به وضعیت و تورم جامعه ما. به قول این دوستمون ۱ تا ۳ تومن حقوق رزیدنت ها و اینترناست. شما که پزشکی میخونید میتونید از دانشگاتون سوال کنید. راجب بقیه حرفاتون بله کاملا قبول دارم که اینجا بهشت پزشکان نیست و پزشکی صد در صد اون چیزی نیست که همه راجبش فکر میکنن. اما باز با توجه به این صنعت و اقتصاد فلج ما یکی از بهترین شغل هاست و هیچ شکی توش نیست.
      اگه بی احترامی کردم عذر میخوام

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن