خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 52
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال در مورد خرید کتاب درسی

سلام دوستان کتاب درسی نظام‌جدید تجربی از کجا پیدا کنم؟به آموزش و پرورش مراجعه کردم گفتن هنوز نمیتونیم بدیم.(نظام قدیم بودم امسال اومدم جدید)
      استرس شدید دارم.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      منم استرس داشتم مثل تو ولی یکی از دوستان لطف کردن راهنمایی کردن از پایتخت کتاب تلفنی سفارش دادم خیلیم سریع و راحت فرستادن کیفیتشونم خوب بود هر کدوم از کتابارو که خواستی میتونی سفارش بدی.
      شماره اش تو سایتش هست سرچ کنی پایتخت کتاب میاره، زنگ بزن هزینه و نحوه ی سفارش خودت بپرس.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Saturn_ نمایش پست ها
      منم استرس داشتم مثل تو ولی یکی از دوستان لطف کردن راهنمایی کردن از پایتخت کتاب تلفنی سفارش دادم خیلیم سریع و راحت فرستادن کیفیتشونم خوب بود هر کدوم از کتابارو که خواستی میتونی سفارش بدی.
      شماره اش تو سایتش هست سرچ کنی پایتخت کتاب میاره، زنگ بزن هزینه و نحوه ی سفارش خودت بپرس.
      کتاباشون رنگی هست؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      کتاباشون رنگی هست؟
      بله، تصاویر هم واضح و خوبن. من خودم دینی و زیست سه پایه رو خریدم. البته وقتی خرید میکنین محض اطمینان خودتونم گوشزد کنین که رنگی میخواین.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام پایتخت کتاب دونه ای 40تومن میفروشه ولی کیفیت خوبه مثل کتاب درسی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام /

فروش ازاد سازمان تالیف شروع شده ولی تا به الان فروش دبیرستان ندارن .

و از اونجایی که کتب اول ابتدایی شدن 46 هزار . پس کتب دبیرستان از 45 هزار تا الی اخر متغییر خواهد بود . وفت رو تلف نکنید و از پایتخت کتاب یا هر جایی که راحتید سفارش بدین .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام /

فروش ازاد سازمان تالیف شروع شده ولی تا به الان فروش دبیرستان ندارن .

و از اونجایی که کتب اول ابتدایی شدن 46 هزار . پس کتب دبیرستان از 45 هزار تا الی اخر متغییر خواهد بود . وفت رو تلف نکنید و از پایتخت کتاب یا هر جایی که راحتید سفارش بدین .
      سلام بله منم دیدم فعلا فقط فروش ابتدایی هست. به نظرتون فروش کتب دبیرستان کِی شروع میشه؟ و در مورد هزینه ینی احتمالش هست یک دست کتاب ۳۰۰ هزار تومن بشه؟ چون پایتخت کتاب و... کتاب های درسی هر پایه رو ۳۰۰ تومن میفروشن و اگه قیمت سازمان هم همینقدر باشه بهتره از پایتخت و... خرید کرد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فقط چاپ 99 میده یا 98 و 97 هم داره واس سال دهم و یازدهم میخوام
      مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون کتابا چاپ امساله دیگه؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayeh98 نمایش پست ها
      سلام بله منم دیدم فعلا فقط فروش ابتدایی هست. به نظرتون فروش کتب دبیرستان کِی شروع میشه؟ و در مورد هزینه ینی احتمالش هست یک دست کتاب ۳۰۰ هزار تومن بشه؟ چون پایتخت کتاب و... کتاب های درسی هر پایه رو ۳۰۰ تومن میفروشن و اگه قیمت سازمان هم همینقدر باشه بهتره از پایتخت و... خرید کرد
      سایت دفتر تالیف کتاب هارو به قیمت پشت جلد میده که البته فقط دوازدهم رو میتونید سفارش بدید و کل کتاب ها نهایتا بشه 50-60 تومن....البته بعد از سفارش تا یک ماه هم ممکن طول بکشه تا به دستتون برسه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salim7174 نمایش پست ها
      فقط چاپ 99 میده یا 98 و 97 هم داره واس سال دهم و یازدهم میخوام
      نه موقعی که سفارش میدادم ازم تک به تک پرسیدن چاپ چه سالی رو میخوام منم گفتم مثلا دینی دهم چاپ 97 زیست یازدهم چاپ 98 همونا رو برام ارسال کردن.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      خیلی ممنون کتابا چاپ امساله دیگه؟
      فکر کنم بستگی داره چاپ چه سالی رو سفارش بدین، من برای کنکور 1400 سفارش دادم که به ترتیب کتابای دهم باید چاپ سال 97 کتابای یازدهم چاپ سال 98 و کتابای دوازدهم چاپ سال 99 باشن.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکر کنم بستگی داره چاپ چه سالی رو سفارش بدین، من برای کنکور 1400 سفارش دادم که به ترتیب کتابای دهم باید چاپ سال 97 کتابای یازدهم چاپ سال 98 و کتابای دوازدهم چاپ سال 99 باشن.
      منم برای کنکور ۱۴۰۰ میخوام.پس منم باید مثل شما دهم ۹۷ یازدهم ۹۸ و دوازدهم ۹۹ سفارش بدم....ممنون

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از سایت ها سفارش میدید مراقب یه نگته باشید اینو دیدم به چشم خودم که میان فقط اون صفحه ای که سال چاپ رو توش نوشته پرینت میگیرن و کتابای چاپ قدیم رو که رو دستشون مونده اینطوری رد میکنن میره !!!! حواستون باشه

15. Top | #15
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      منم برای کنکور ۱۴۰۰ میخوام.پس منم باید مثل شما دهم ۹۷ یازدهم ۹۸ و دوازدهم ۹۹ سفارش بدم....ممنون
      ميتوني پي دي اف بگيري و تغييرات تطبيق بدي ااخه هزينش اونطوري زياد ميشه

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن