خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

با توجه به شرایط من،بنظرتون کدوم آزمون شرکت کنم؟

سلام بچه ها.من بعد از چند سال دوری از درس قراره امسال کنکورتجربی شرکت کنم.پایه ی درسیم هم متوسط رو به پایینه.بنظر شمااز بین آزمون هایی که برگزار میشه کدومش برای من مناسب تره؟وچرا؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط She is blue نمایش پست ها
      سلام بچه ها.من بعد از چند سال دوری از درس قراره امسال کنکورتجربی شرکت کنم.پایه ی درسیم هم متوسط رو به پایینه.بنظر شمااز بین آزمون هایی که برگزار میشه کدومش برای من مناسب تره؟وچرا؟
      سلام.من فکر می کنم این که چه آزمونی می خواید برید اصلا به وضعیت درسی الانتون بستگی نداره.آزمون دوهفته ای از همه بهتره و به نظر شخص خودم کانون بهتر از بقیه است.البته گاج هم شنیدم خوبه اما نبودم
      فقط هر آزمونی رفتید با برنامه اش پیش برید و با جدیت درس بخونید
      تحلیل آزمون از خودش مهتره
      هر آزمونی که دادید باید یه سری از مشکلاتتون رفع شه.
      یادمه آزمون اول پاییز پارسال رو که شرکت کردم و برگشتم خونه اصلا از عملکردم راضی نبودم ولی دقیقا فهمیدم باید چی کار کنم که حلشون کنم
      روش کدوم درس درست بوده کدوم غلط و...
      و هر آزمون چند تجربه جدید
      ویرایش توسط Wonderland : 12 مهر 1399 در ساعت 22:07

3. Top | #3
      moi
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قلمچی از لحاظ جامع آماریش خوبه حداقل نشون میده با خودتون چند چندین.گاج جامع آماریش خیلی پایینه وسوالای شیمیش هم افتضاحه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط She is blue نمایش پست ها
      بوق چی کاظم قلمچی نیستم ولی تو بین آزمونای آزمایشی انتخاب بین بد و بدتره و من موافق کانونم هر چند سوالاتش از کنکور سراسری خیلی پرته !!! برای شما کانون قلمچی رو توصیه می کنم.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      بوق چی کاظم قلمچی نیستم ولی تو بین آزمونای آزمایشی انتخاب بین بد و بدتره و من موافق کانونم هر چند سوالاتش از کنکور سراسری خیلی پرته !!! برای شما کانون قلمچی رو توصیه می کنم.
      من میخوام گاج ثبت نام کنم سوالاش مناسب کنکور نیست ؟!

اما یادتان باشد ؛
      که به شعر
      به آواز
      به لیلاهایتان
      به رویاهایتان
      پشت نکنید ...

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda_1998 نمایش پست ها
      من میخوام گاج ثبت نام کنم سوالاش مناسب کنکور نیست ؟!
      عرض نمودم انتخاب بین بد و بدتره. شما اگه دوست دارید می تونید ثبت نام کنید و آزمون بدید البته تحلیل و بررسی سوالاتش بسیار بسیار مهم تر از خود آزمون دادنه. سوالاش از لحاظ تشابه کنکور که شما بپرسیدید، از قلمچی تقریبا بیشتره. حالا هرجور که دوست دارید تصمیم بگیرید ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن