خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 67 از 67
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      من نگفتم پزشکی بده. گفتم اونچیزایی که داره گفته میشه غلطه.
      من بودم همینکاریو که قبلا کردم تکرار میکردم. به نظرم اگه میتونی یه شغل با درامد خوب داشته باشی قید درس خوندن رو بزن ( ینی مثلا برو پیام نوری چیزی یه مدرک لیسانس بگیر که لیسانس داشته باشی حداقل) مثلا یکی پدرش تو کار ملک و انلاکه، ساخت و سازه، بازاریه، صرافیه و.... اگه نداری بشین درستو بخون سعی کن از رشته های تاپ قبول شی. به نظرم منطقی ترین کار همینه.
      اونکه صددرصد من همیشه به دوستای خودم میگم کار آزاد از خیلی جهات عالیه ولی برای یکی مثل من که از بچگی طوری بار اوورده شده که تنها هنرش درس خوندنه آیا راه بهتری هست؟؟
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sibzamini نمایش پست ها

طرح مجلس برای کاهش حقوق پزشکان دیگه از نقل محافل رد کرده
      کوجایی بابا الکی که یه چی نمیگن.مجلس این همه طرح تصویب کرده اینم روش
      عزیزم این ساده لوحی باعث دردسرت میشه

3. Top | #63
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      اونکه صددرصد من همیشه به دوستای خودم میگم کار آزاد از خیلی جهات عالیه ولی برای یکی مثل من که از بچگی طوری بار اوورده شده که تنها هنرش درس خوندنه آیا راه بهتری هست؟؟
      من حرفم این نبس کهجوری بار اومدی. زندگی یه چیز دیگه ازت میخاد. حرفم اینه که پول داری یا نه؟! میتونی شغل درست و درمون داشته باشی مثلا ور دست پدرت یا برادرت بزنی تو کار بازار. ینی اگه این امکانش رو داشته باشی ولی بازم بچسبی به درس که حتما باید دکتر بشم، داداش سخت در اشتباهی. پشیمون میشی.در غیر این صورت اره سفت بچسب به درس چون چاره دیگه ای نداری

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      من حرفم این نبس کهجوری بار اومدی. زندگی یه چیز دیگه ازت میخاد. حرفم اینه که پول داری یا نه؟! میتونی شغل درست و درمون داشته باشی مثلا ور دست پدرت یا برادرت بزنی تو کار بازار. ینی اگه این امکانش رو داشته باشی ولی بازم بچسبی به درس که حتما باید دکتر بشم، داداش سخت در اشتباهی. پشیمون میشی.در غیر این صورت اره سفت بچسب به درس چون چاره دیگه ای نداری
      ۱-من شخصا از اجدادمون هم کارمند بودن
      ۲-ببینید پول داشتن صرفا یه بخشی از داستانه.کسی که میخواد بره دنبال یه کاری مثل اونایی که شما گفتید باید ببینه اصلا توانایی انجام این کار ها رو داره یا نه
      نتیجه:من هم با توجه به دلایل و شرایطی که از خودم گفتم دیدم جدا راهی بهتر و کم ریسک تر از درس خوندن جلوی پام نیست

حالا ولی اگر بقیه چیزی که شما گفتید با شرایطشون و اخلاقیاتشون میخونه فکر میکنم باید کمی به فکر تغییر مسیر باشن چون بهتره
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا من تو کانال پزشکان عضوم.پزشک اگه سرباز باشه ماهی300 هزارتومن می گیره.مثل بقیه.اگرسربازی معاف باشه یا قبل پزشکی رفته باشه حدودا ماهی 5تومنه.دوران انترنی ماهی حدود1تومن ودوران تخصص ماهی 1و700 تومن درآمد دارن. دوران تخصص به هیچ عنوان حق ندارید کار کنید.فقط محصلی.در باره ی طول مدت پزشکی هم 7سال عمومی2سال طرح عمومی حداقل4سال تخصص(تخصصهای مختلف فرق دارن)بعد نصف تحصیل تخصص حدودا طرح دارین.اگه نقاطمحروم برید طول طرح کمتره. درضمن اوناهم مثل کنکور تعهدی دارن.اونایی که تخصص تعهدی مناطق محروم قبول می شن 8تا12سال باید برن نقاط محروم.

6. Top | #66
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1066wrr نمایش پست ها
      ن من نگفتم صرفا پزشکی درامد زاست شما ب وسیله پزشکی میتونید در رشته های دیگ درامد زایی داشته باشید
      منظورتون چیه

7. Top | #67
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrDark13 نمایش پست ها
      یه بنده خدایی میگفت باید سرنوشت یک کارگر و یک پزشک برابر باشه.این خنده دار ترین جوک عمرم بود....چطور میشه یک کارگر که به خودش زحمت نداده تلاش کنه و کتاب های 5 کیلویی بخونه با یک پزشک که از همون دانشجویی همه نوع خستگی و افسردگی و تحمل میکنه برابر باشه؟؟؟
      این گونه برابری عین نابرابریه.بی عدالتی محظه.
      (ممکنه یکسری بگن که شاید اون کارگر شرایطش رو نداشته و ...
      فقط بدونید هیچ شرایطی لازم نداره جز یه فکر مصمم.اکثر پزشکایی که من میشناسم و روشون قسم میخورن بچه کارگر و کشاورزن)
      بابابزرگ منم عشایر بود، و بعد هم کارگر، عموی من ، اصلا کتاب تست و کنکور نداشت
      می‌رفت توی باغ ها کار میکرد . درس هم میخوند ، فقط متن کتاب های درسی
      رتبش ۶۶ تجربی، کشوری شد

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 7 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن