خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 67
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      بچه ها بیاید پزشکی اینکه تردید نداره. تو اینترنی یک میلیون تومان بهتون پول میدن معادل نصف حقوق یک کارگر.
      تو تخصص بهتون یک میلیون و چهارصد هزار تومان پول میدن ششصد تومان کمتر از حقوق یک کارگر!
      پزشک عمومی بشید بعد هفت سال درس و کشیک و ... شهری پنج میلیون تومان پول میدن معادل حقوق پرستاری که تو بیمارستان کار میکنه با کارانه ش. تازهههههه اگه مرکز بهداشت روستایی کار کنید پنج میلیون تومان پایه میدن هفت میلیونم کارانه بعد شیش ماه دستتو میگیره
      همه اینا تو کشوریه که هر روز تورم درحال افزایشه! این حقوق ها هم برای قشر تحصیل کرده جامعه س! بقالی سر کوچه ماهی حداقل ۷ تومن میندازه!!!! نیاز به تحصیل و عمر تلف کردن و مسئولیت و استرس نداره! گروت میخره گرون میفروشه.
      برن یه مملکت دیگه؟! این دیگه چرت ترین حرفی بود که زده شد!
      ایران بهشت پزشکاست؟!
      https://www.google.com/amp/s/inews.c...tor-113711/amp
      اینم خدمت شما! حقوق gp یا همون عمومی در انگلستان! ۲۸۰ میلیون در ماه!!!!!!!!!
      خودتونم حالیتون نیس چی داری میگید از رو فشار معده حرف نزنید برای ملت! هر چند گاها عقده گشایی هایی هم دیده میشه.
      خدا هممونو رو هدایت کنه.
      بقالی سرکوچه رو مثال زدید باید خدمتتون بگم که هزینه راه اندازی همون بقالی کمتر از 500 میلیون تومن نیست . و این یعنی کسی که این پول رو نداره نمیتونه بقالی راه بندازه و فوقش باید بره اونجا پادویی کنه . پس خواهشا بقالی رو با انترنی پزشکی هم مقایسه نکنید زشته . احترام اون پزشک انترن خیلی بیشتر از اون افرادی هست که مثال زدید حتی اگه اون پزشک بیکار باشه . (با تمام احترامی که برای همه مشاغل قائلم )
      ویرایش توسط Amir_H80 : 13 مهر 1399 در ساعت 15:10

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      بقالی سرکوچه رو مثال زدید باید خدمتتون بگم که هزینه راه اندازی همون بقالی کمتر از 500 میلیون تومن نیست . و این یعنی کسی که این پول رو نداره نمیتونه بقالی راه بندازه و فوقش باید بره اونجا پادویی کنه . پس خواهشا بقالی رو حتی با انترنی پزشکی هم مقایسه نکنید زشته .
      خودتو خسته چی میکنی برادر
      هر کی گفت پزشکی بده بگو من اصلا میخوام برم بخونم بیکار بمونم
      بگو من هر رشته ای هم که بخونم بهتر از پزشکی نیست
      پس چرا بهترین رشته رو نخونم
      تو برو بخون .....اگر موفق نشدی بیا پیش من تا موفقیتت رو نشونت بدم
      اگر بیکار هم باشی بازم ارزش داره
      هر جور تو حساب کنی پزشکی ارزشمند
      ه

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      والا من هدفم از پزشکی فقط پول‌نیست و خیلی ملاک های دیگه رو در نظر دارم اما خودم ب شخصه در اقوام و دوروبر هرچی دکتر دیدم داره پول پارو میکنه از عمومیش بگیر تا تخصصش

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1066wrr نمایش پست ها
      والا من هدفم از پزشکی فقط پول‌نیست و خیلی ملاک های دیگه رو در نظر دارم اما خودم ب شخصه در اقوام و دوروبر هرچی دکتر دیدم داره پول پارو میکنه از عمومیش بگیر تا تخصصش
      احسنت به ایشون
      من خودم به شخصه 2 تا پزشک از دو نسل متفاوت میشناسم
      یکی متخصص هست
      یکی تازه پزشک عمومی شده
      اولی خیلی مظلوم نمایی میکنه
      خیلی هم بد اخلاقه و مغرورررررررررر
      همش میناله که من چیزی ندارم
      ولی واقعیت اینه که 4 تا خونه داره
      3 تا مغازه در بهترین جای شهر داره
      2 تا ماشین هم داره بازم میناله
      یه بار بهش گفتم تو حتما میخواستی بری فضا که بازم ناراضی هستی ...گفتم برای بیشتر شدن پولات خیر کن بده نیازمندا دست به خیر بشو بدش اومد باهام قهر شد
      یکی دیگه هم تازه عمومی گرفته سر کاره وضعیتش عالیه داره برای تخصص میخونه خودش که راضیه میترسم همین هم پول دار بشه برای کمک نکردن به بقیه بهونه بیاره

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      به قول یکی از اساتید:(( پزشک گشنه نمیمونه ))
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگر پزشکی درآمدش راضی کننده نیست ، به بقیه رشته ها هم سر بزنید فارغ التحصیل معماری و عمران رو ببینید که شاخ ترین رشته مهندسی هستن و باید برن توی یک دفتر یا شرکت مهندسی کار کنن با حقوق 1.5 میلیون و اگر حرفه ای باشن 2.5 میلیون تومان اونم بدون بیمه !

به فارغ التحصیل مهندسی برق نگاه کنید که یکی از سخت ترین رشته های مهندسی هست و بعد از فارغ التحصیلی هیچ شغلی براش نیست مگر اینکه بره توی شرکت های پیمان کاری برق با حقوق کارگر برق سیم کشی کنه

به فارغ التحصیل حسابداری نگاه کنید که اگر اقا باشه کار نیست اگر خانم باشه یک شرکت حسابداری بهش ماهیانه 800 هزارتومان میده و باید تازه کارای منشی رو هم انجام بده و چایی هم دم کنه

به فارغ التحصیل روانشناسی نگاه کنید که بدبختا انقدر جامعه بهشون لطف داره نهایت فعالیت از رشتشون اینه بچه خودشونو خوب تربیت کنن ، اگر پارتی داشته باشن توی یک کلینیک کار میکنن با ماهیانه 1.700 هزار تومان

به فارغ التحصیل خیلی رشته های دیگه و درامد و بازار کارشون نگاه کنید که هیچ طرح و کارورزی ای ندارن ، این دوره انترنی ای ندارن ، از لیسانسوشن تا دکتراشون !

حقوق کارگر بیشتراز انترن هست؟ وای بمیرم الهی !!! یک روز برو کارگری ، برو ملات درست ک ن، برو اجر بذار ، برو میلگرد پنجاه کیلوای جابجا کن ، برو خاک بره تو حلقت تو چشمت ، برو دیسک کمر بگیری بفهمی چرا حقوق یک کارگر بیشتراز یک انترن هست !!!

حقوق کارگر اگر 2 میلیون میگیره ، اگر با بدبختی 3 میلیون تومان در میاره ، واسش عرق ریخته ، واسش جسم و روحشو گذاشته ، دختر یا بچه اش روش نمیشه گاهی شغل پدرشو سر کلاس نام ببره !!! ولی توی انترن ، توی پزشک ، اگر یکم درس بخوانی میتوانی ماهیانه بالای 100 میلیون تومان در بیاری ، حتی با پزشک عمومی میتوانی ماهیانه 50 میلیون در بیاری و پزشک هم میشناسم که در میاره !!!

خجالت هم خوب چیزی هست واقعا ، مقایسه حقوق میکنی با فلان کشور؟ داری ریال رو با دلار و یورو مقایسه میکنی؟؟؟

فک کردی طرف با دلار پول در میاره داره با ریال خرج میکنه؟ نه اگر طرف ماهی 10 هزار دلار در میاره از پزشکی امریکا ، داره با دلار هم بزین میزن ه، با دلار هم غذا میخره

دوست بنده متخصص ارتوپدی هست ، ساکن ایلات نیوجرسی ، ایران بود جلوش خم میشدن ، بخدا میلیونر بود ، رفته اونجا پنج ساله ، میگه ادمم با زور حسابم میکنن توی دکترای دیگه ، به جز هزار و یک مشکل که براش پیش اومده و خرج زیادی که براش پیش اومده ...

واقعا بمیرم برای اون رزینتی که ماهیانه یک میلیون و نیم دارن بهش میدن ، جیگرم کباب شد چون طرح هم رزیدنت زیر 20 میلیون تومان بهش نمیدن ، ایا کارگر هم بعداز 4 سال بهش انقدر حقوق میدن؟!

چیو با چی مقایسه میکنید؟ کیو میخواید گول بزنید؟ لابد میخوای بگی اون کارگرم میخواست درس بخوانه؟ اگر اون کارگر درس میخواند کی خونه ی توی پزشک رو میساخت؟ از اینم که بگذریم مگه همه مثل همن؟ یکی هوشش مادرزادی خوب نیست ، یکی پول نداره منبع بخره ، یکی خانوادش حمایتش نکردن و هزار و یک مشکل روبروش بوده حالا واس ما مدافع درآمد پزشکی شدن !
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|
      ویرایش توسط AceTaminoPhen : 13 مهر 1399 در ساعت 15:28

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      بقالی سرکوچه رو مثال زدید باید خدمتتون بگم که هزینه راه اندازی همون بقالی کمتر از 500 میلیون تومن نیست . و این یعنی کسی که این پول رو نداره نمیتونه بقالی راه بندازه و فوقش باید بره اونجا پادویی کنه . پس خواهشا بقالی رو با انترنی پزشکی هم مقایسه نکنید زشته . احترام اون پزشک انترن خیلی بیشتر از اون افرادی هست که مثال زدید حتی اگه اون پزشک بیکار باشه . (با تمام احترامی که برای همه مشاغل قائلم )
      درست متوجه نشدید از لحاظ درامدی گفتم. قاطی پاتی نکن همه چیو

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      خودتو خسته چی میکنی برادر
      هر کی گفت پزشکی بده بگو من اصلا میخوام برم بخونم بیکار بمونم
      بگو من هر رشته ای هم که بخونم بهتر از پزشکی نیست
      پس چرا بهترین رشته رو نخونم
      تو برو بخون .....اگر موفق نشدی بیا پیش من تا موفقیتت رو نشونت بدم
      اگر بیکار هم باشی بازم ارزش داره
      هر جور تو حساب کنی پزشکی ارزشمند
      ه
      من که متوجه نشدم الان پزشکی ارزشمنده به نظر شما به عنوان پیرو مکتب مجید حسینی، یا نونو میزنن به خون مردم میخورن و پول مفت میگیرن و درامدشون با ارزش کارشون متناسب نیس؟
      ویرایش توسط saeid_NRT : 13 مهر 1399 در ساعت 16:01

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من بارها تو این سایت این مطلبو گفتم
      هیچ وقت پزشکی رو بدون علاقه و صرفا به خاطر حرف بقیه انتخاب نکنید
      وقتی پزشکی رو میزنید ینی آنورمال بودن و فرق داشتن با بقیه و متمایز زندگی کردن و انتخاب کردین
      وقتی پزشکی رو میزنید ینی قبول میکنید‌ برای کمک به بقیه حاضرین کلی فشار و استرس و سختی رو به دوش بکشید
      قطعا وقتی با علاقه میاین پزشکی ، اون لحظه ای که بیمارتون‌‌ بهتون میگه خدا خیرت بده با تموم خستگی و بیخوابی که اون روز داشتین کلی انرژی میگیرید‌ که با خیلی چیزای دیگه تو‌ دنیا به دست نمیارین

درسته الان شرایط خیلی سخته و اصلا نسبت به اون زحمتی که میکشی درآمد نداری و خیلی وقتا کلی هم بهت بی احترامی میکنن
      اگر شرایطتش براتون‌ فراهمه حتمن برید خارج از کشور تحصیل کنید که خیلی بهتره نسبت به اینجا
      قبلا هم گفتم اگر حتی یه لحظه واسه پول خیلی زیاد به پزشکی فکر‌میکنید بدونید‌ فقط عمر خودتون رو تو این رشته تلف خواهید کرد

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori1401 نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید
      من به تازگی در این انجمن عضو شدم
      راستش من 1401 کنکور دارم و رشته ام تجربی هستش .
      تو این مدت با چند نفر از دانشجوهای مختلف دندانپزشکی و پزشکی صحبت کردم و همشون از آینده نامشخص و درآمدهای پایین گلایه داشتن .
      یکیشون میگفت کاش میرفتم رشته ای مثل داروسازی یا دامپزشکی که لااقل بتونم مهاجرت کنم از کشور برم .
      من واقعا دچار تردید شدم ، از اون طرف هم هستن عده ای که میگن که درآمد متخصص ها واقعا خوبه اما آدم وقتی فکر میکنه میبینه که 7 سال باید عمومی بخونی ، 2 سال طرح بری ، 4 سال تخصص بخونی و بازهم متاسفانه باید 4 تا 8 سال بری طرح !!!!! این یعنی تا بعد از اینکه طرح تخصصت تموم شه ( 42 سالگی ) درآمد مناسبی نداری.
      واقعا هدف من کسب درآمد بالا نیست اما خب به هرحال آدم حالش بد میشه وقتی بدونه تا 24 سال از درآمد خبری نیست ! و باید تا اون موقع به درآمد پایین قانع باشی . تازه بعد از 20 سال معلوم نست اوضاع کشور چجوری باشه ! خلاصه من با این که درسم خوبه و همه ازم انتظار بالا دارن نسبت به این دو رشته دچار تردید شدم .
      ببینید هرچیزی خوبیای خودش رو داره بدی های خودش رو هم داره

اصلا یه سوال علاقت کلا چیه؟؟سوای رشته.مهاجرت پول یا ...؟؟
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      اگر پزشکی درآمدش راضی کننده نیست ، به بقیه رشته ها هم سر بزنید فارغ التحصیل معماری و عمران رو ببینید که شاخ ترین رشته مهندسی هستن و باید برن توی یک دفتر یا شرکت مهندسی کار کنن با حقوق 1.5 میلیون و اگر حرفه ای باشن 2.5 میلیون تومان اونم بدون بیمه !

به فارغ التحصیل مهندسی برق نگاه کنید که یکی از سخت ترین رشته های مهندسی هست و بعد از فارغ التحصیلی هیچ شغلی براش نیست مگر اینکه بره توی شرکت های پیمان کاری برق با حقوق کارگر برق سیم کشی کنه

به فارغ التحصیل حسابداری نگاه کنید که اگر اقا باشه کار نیست اگر خانم باشه یک شرکت حسابداری بهش ماهیانه 800 هزارتومان میده و باید تازه کارای منشی رو هم انجام بده و چایی هم دم کنه

به فارغ التحصیل روانشناسی نگاه کنید که بدبختا انقدر جامعه بهشون لطف داره نهایت فعالیت از رشتشون اینه بچه خودشونو خوب تربیت کنن ، اگر پارتی داشته باشن توی یک کلینیک کار میکنن با ماهیانه 1.700 هزار تومان

به فارغ التحصیل خیلی رشته های دیگه و درامد و بازار کارشون نگاه کنید که هیچ طرح و کارورزی ای ندارن ، این دوره انترنی ای ندارن ، از لیسانسوشن تا دکتراشون !

حقوق کارگر بیشتراز انترن هست؟ وای بمیرم الهی !!! یک روز برو کارگری ، برو ملات درست ک ن، برو اجر بذار ، برو میلگرد پنجاه کیلوای جابجا کن ، برو خاک بره تو حلقت تو چشمت ، برو دیسک کمر بگیری بفهمی چرا حقوق یک کارگر بیشتراز یک انترن هست !!!

حقوق کارگر اگر 2 میلیون میگیره ، اگر با بدبختی 3 میلیون تومان در میاره ، واسش عرق ریخته ، واسش جسم و روحشو گذاشته ، دختر یا بچه اش روش نمیشه گاهی شغل پدرشو سر کلاس نام ببره !!! ولی توی انترن ، توی پزشک ، اگر یکم درس بخوانی میتوانی ماهیانه بالای 100 میلیون تومان در بیاری ، حتی با پزشک عمومی میتوانی ماهیانه 50 میلیون در بیاری و پزشک هم میشناسم که در میاره !!!

خجالت هم خوب چیزی هست واقعا ، مقایسه حقوق میکنی با فلان کشور؟ داری ریال رو با دلار و یورو مقایسه میکنی؟؟؟

فک کردی طرف با دلار پول در میاره داره با ریال خرج میکنه؟ نه اگر طرف ماهی 10 هزار دلار در میاره از پزشکی امریکا ، داره با دلار هم بزین میزن ه، با دلار هم غذا میخره

دوست بنده متخصص ارتوپدی هست ، ساکن ایلات نیوجرسی ، ایران بود جلوش خم میشدن ، بخدا میلیونر بود ، رفته اونجا پنج ساله ، میگه ادمم با زور حسابم میکنن توی دکترای دیگه ، به جز هزار و یک مشکل که براش پیش اومده و خرج زیادی که براش پیش اومده ...

واقعا بمیرم برای اون رزینتی که ماهیانه یک میلیون و نیم دارن بهش میدن ، جیگرم کباب شد چون طرح هم رزیدنت زیر 20 میلیون تومان بهش نمیدن ، ایا کارگر هم بعداز 4 سال بهش انقدر حقوق میدن؟!

چیو با چی مقایسه میکنید؟ کیو میخواید گول بزنید؟ لابد میخوای بگی اون کارگرم میخواست درس بخوانه؟ اگر اون کارگر درس میخواند کی خونه ی توی پزشک رو میساخت؟ از اینم که بگذریم مگه همه مثل همن؟ یکی هوشش مادرزادی خوب نیست ، یکی پول نداره منبع بخره ، یکی خانوادش حمایتش نکردن و هزار و یک مشکل روبروش بوده حالا واس ما مدافع درآمد پزشکی شدن !
      من متاسفانه نتونستم همه متنتونو بخونم ولی به نظر میرسید پر از مغلطه و توهین بود. حالا تا جایی که بتونم جواب میدم.
      اینکه حقوق کارگر و مهندس و ... کمه قطعا همینطوره! حقوق کارگر الان باید با توجه خط فقر حداقل ده میلیون تو تهران باشه. که متناسب با اون حقوق مشاغل دیگه هم باید خیلی بیشتر از این حرفا باشه.
      دوره انترنی یه چیزی شبیه حمالیه اصلا دوره افتخار امیزی نیس.
      ارزش کار مهمه. شما میلگرد جابجا کردن رو با نجات دادن جون یک انسان مقایسه میکنی؟ آفرین
      این مبالغ صد میلیون و پنجاه میلیون و غیره رو نمیدونم از کجا داری مگی من که خودم تو این فیلدم میگم اینطوری نیس حالا شما خارج گودی میگی هست حتما هست دیگه.
      اینکه دوستم و پسر خالم و عمو و عمه م دکتر فلانه فلانو داره و ... معتبر نیس. همون طچر که گفتم من تو این فیلدم گفتم تعداد معدودی تز راه پزشکی درامد نجومی دارن. حالا اینکه فلان کس با فلان نماینده رابطه داره میتونه وام سنگین بگیره و بزنه تو کارای دیگه خوب حتما درامد نجومی خاهد داشت ولی اینو ننویسید به پای درامد پزشکی ارتباطی با رشته پزشکی نداره
      تو کشورای دیگه درامد بهتره منتها نکته ای که وجود داره اینه که شما اونجا شهروند درجه دو هستی. واسه همین اذیت میشی.
      دلار رو با دلار مقایسه نکردم مهندس. شما که کارت با اعداد باید بهتر بدونی که برای مقایسه دو چیز، باید واحداشون برابر باشه. نمیتونی متر رو با کیلوگرم مقایسه کنی! یه دبیرستانیم میدونه. اما به هر صورت درامد پزشک تو کشورای دیگه از متوسط جامعه بیشتره و اصلا این قانون who هست که وزشک نباید دغدغه مالی داشته باشه.
      من کسیو نمیخام گول بزنم چون این حرفا به جز اعصاب خورد کنی واسه من چیز دیگه ای نداره. از کسیم دفاع نمیکنم چون نه من کسی هستم که بتونم دفاع کنم نه شما تنها کسی هستی که این حرفا رو میزنی.البته نیازی هم به دفاع نیس.
      اینکه کارگر پول نداره کتاب و کلاس بره بله کاملا موافقم من خودم از طبقه پولدار نیستم پسر یه بازنشسته ساده م و با کمترین امکانات وارد این رشته شدم و الانم با کمترین امکانات دارم میگذرونم. من حتی پول خرید کتاب های چاپ ۹۴ رو نداشتم و جدیدترین کتابم چاپ ۹۲ بود. کلا ازمون ازمایشی و کتاب هام ۵۰۰ هزار تومن شد. خاستم بگم با این مشکل منم تا حدی دست و پنجه نرم کردم. هوشم که ارتباطی با موفقیت نداره فقط پشتکار مهمه.
      این طرح رزیدنتی هم اینقدر پول نمیدن نمیدونم واقعا همه این اعداد رو از کجا دراوردی.
      کارخونه من پزشک؟! این دیگه چه سمی بود؟
      به هر حال تمام این حرفایی که گفتی رو مجید حسینی قبلا گفته عاقبتشم مشخص شد. اگه واقعا حق با مجید حسینی بود الان اسمش محو نمیشد از رسانه ها.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori1401 نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید
      من به تازگی در این انجمن عضو شدم
      راستش من 1401 کنکور دارم و رشته ام تجربی هستش .
      تو این مدت با چند نفر از دانشجوهای مختلف دندانپزشکی و پزشکی صحبت کردم و همشون از آینده نامشخص و درآمدهای پایین گلایه داشتن .
      یکیشون میگفت کاش میرفتم رشته ای مثل داروسازی یا دامپزشکی که لااقل بتونم مهاجرت کنم از کشور برم .
      من واقعا دچار تردید شدم ، از اون طرف هم هستن عده ای که میگن که درآمد متخصص ها واقعا خوبه اما آدم وقتی فکر میکنه میبینه که 7 سال باید عمومی بخونی ، 2 سال طرح بری ، 4 سال تخصص بخونی و بازهم متاسفانه باید 4 تا 8 سال بری طرح !!!!! این یعنی تا بعد از اینکه طرح تخصصت تموم شه ( 42 سالگی ) درآمد مناسبی نداری.
      واقعا هدف من کسب درآمد بالا نیست اما خب به هرحال آدم حالش بد میشه وقتی بدونه تا 24 سال از درآمد خبری نیست ! و باید تا اون موقع به درآمد پایین قانع باشی . تازه بعد از 20 سال معلوم نست اوضاع کشور چجوری باشه ! خلاصه من با این که درسم خوبه و همه ازم انتظار بالا دارن نسبت به این دو رشته دچار تردید شدم .
      ببین اولا که نه خیر پزشکی بعد از تخصصش من که نشنیدم بگن اشباع میشه(اگه هم بگن معمولا دروغه چون در بدترین حالت شما توی مناطق کمی محروم تر کار هست برای یک متخصص با درآمد خیلی هم خوب)
      ولی بله این بدی رو هم داره که شما باید یکی از بهترین ایام عمرت رو بذاری پای درس و کشیک(اون طرح تخصص هم اگر استریت بشی هشت ساله که با حقوق ۴۰ تومنی هر چند یکم دیر میدن ولی میدن تهش این حقوق رو در غیر اینصورت حداکثر چهارساله حتی کمتر)
      درضمن خیلی زوده برای شما بخوای به این چیزا فکر کنی فعلا بشین دهمت رو درست و مشتی جمع بندی کن
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

13. Top | #28
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ema نمایش پست ها
      چرا نمیرید شرکت حفاری کار کنید ؟
      اول بگم منظورم کارمند رسمی بود نه اون کارگری که میره روی کله دکل توی اون گرما.
      بعدشم اگه پیدا کردی بگو من با سر میرم
      فکر کنم تو نمیدونی حقوقش چقدره که اینطور میگی
      ...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali jk نمایش پست ها
      اولش اين و اصلاح كنم ك مهاجرت با داروسازي به همان اندازه سخته ك برا دندون سخته.. برا امريكا و كانادا هم پزشكي از هرچي سختتره

ببينين بچه ها رك و پوس كنده بگم، اكثر اونايي ك از درامد و فلان و بهمان سه رشته مينالن بيشتر بخاطر اين جو قبل كنكورشونه.. ك فك ميكنن رفتن دانشگا حنما دكترن و از بقيه بالاترن و اينا بعد تموم شدن درسشون پول قراره پارو كنن
      خير
      پول داره اره ولي بايد بازم تو دانشگا تلاش كني.. ١٠ برابر دوران كنكورت و كارت درست باشه تا پول درست حسابي بگيري

دليل اينم ك خواهان سه رشته زياده فقط تضمين موقعيت شغليشونه.. اينكه ميگه در بدترين حالت ماهي يه ١٠ ١٥ تومن درامد دارم

شما ها در همين حد بدونين كافيه و نگران اينده نباشين.. اينده نيومده و خود شما قراره بسازينش.. پس بهترين تلاشتون و بكنين!!
      من حقیقتش فکر میکنم سوای اون کشیک های طولانی کمی راجع به سختی های پزشکی غلو شده

چون حتی اینقدر که میگن آزمون تخصص سخته و فلان و بهمان یه دانشجوی پرشکی تهران(دکتر آرمان موسوی(یکی از موسس های ماز)) توی یه وویسی گفت که آزمون تخصص کمی ساده تر از کنکوره
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      ملت فکر میکنن پزشکا دارن پول پارو میکنن. اصلا اینطور نیس. درصد کمیش نسبت به کل جامعه پزشکی، درامد نجومی داره. اونم مطمئن باشید از راه درست در نمیاد..
      تبدیل واحد فقط برای مقایسه بود. وقتی مقایسه میکنی باید واحد ها برابر باشه دیگه. دلار و یورو رو که نمیشه با ریال مقایسه کرد.
      ولی همین حقوقی که میگیرن از متوسط جامعه انگلستان بالاتره. اما تو ایران چی؟
      حقیقتش اینه که ما مردم بدی هستیم. یه مغز خالی از هر گونه اگاهی داریم در عوض یه دهن گشاد داریم که راجع به همه چی نظر میده. بسته هم نمیشه لامصب. هر چه قدر دلیل بیاری و منطق بگی فایده ای نداره.
      یه تکنسین، یه کارمند، یه پرستار و... خودشو با پزشک مفایسه میکنه. تکنسین میخاد اندازه پزشک پول بگیره! در حالی که در امد پزشک هیچ تناسبی با میزان کار و مسئولیت و اهمیت تکنسین نداره! همه میخان فثط پول زیاد در بیارن و نر شعری براش میسرایند!
      تو همه جا بر اساس اصولی، طبقه بندی داریم. مثل اداره جات، بانک، کارخونه و ... قرار نیس صندوق دار یه بانک درامد مساوی رییس بانک داشته باشه! این عین بی عدالتیه! منتها همین بی عدالتی رو با سواستفاده از ناگاهی و عقده های ملت، به عنوان عدالت میخرونن به مردم. مردمم که گفتم زیاد اهل فکر کردن نیستن
      خو اگه پزشکی بده
      شما بودی چیکار میکردی؟؟
      اصلا چرا انصراف نمیدید؟؟
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن