خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 225
    1. Top | #151
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط First Lady نمایش پست ها
      سلام
      دوستان میخواستم تاپیک بزنم ولی این تاپیکو دیدم گفتم اینجا سوالموبپرسم تا تاپیکای مشابهم کمتر بشن
      من این تاپیکو نخوندم اصلا
      سوالمم اینه برای شیمی گاج خوبه یا مبتکران یا خیلی سبز؟
      ممنون میشم مزیتاشونو نسبت بهم بگین تا بتونم مقایسه کنم منبع درستی انتخاب کنم
      پیشاپیش ممنونم
      بستگی به سطحتون داره،اگه 50 درصد به بالا میزنید،بهتره گاج رو انتخاب کنید،چون هم تست های سطح بالاتر(اونم خیلی بالاتر)داره و هم شباهت بیشتر به کنکور امسال،ولی اگه سطح متوسط میخواین یا پایین خیلی سبز و مبتکران رو بزنید(گرچه خیلی سبز خیلی ساده است و مبتکران رو هم خیلی بعید بخاطر حجمش از الان به بعد تمومش کنید،در ضمن گاج برای درسنامه میکروطلایی و برای تست میکرو نقره ای عالی هستند(البته برای تست میتونید آی کیو رو هم انتخاب کنید،تست هاش گلچین شده تر هستش،ولی بهتره چون منبع اولی هستید همون میکرو نقره ای رو استفاده کنید!)

2. Top | #152
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      بستگی به سطحتون داره،اگه 50 درصد به بالا میزنید،بهتره گاج رو انتخاب کنید،چون هم تست های سطح بالاتر(اونم خیلی بالاتر)داره و هم شباهت بیشتر به کنکور امسال،ولی اگه سطح متوسط میخواین یا پایین خیلی سبز و مبتکران رو بزنید(گرچه خیلی سبز خیلی ساده است و مبتکران رو هم خیلی بعید بخاطر حجمش از الان به بعد تمومش کنید،در ضمن گاج برای درسنامه میکروطلایی و برای تست میکرو نقره ای عالی هستند(البته برای تست میتونید آی کیو رو هم انتخاب کنید،تست هاش گلچین شده تر هستش،ولی بهتره چون منبع اولی هستید همون میکرو نقره ای رو استفاده کنید!)
      خیلی سبز سوالای خیلی آبکی داره..من جامعش رو خریدم اصلا راضی نیستم؛ واسه منبع تکمیلی موج آزمونو میخوام بگیرم. نمیدونم اونم کامله یا نه
      همچنین فیزیک جامع

3. Top | #153
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان میخواستم تاپیک بزنم ولی این تاپیکو دیدم گفتم اینجا سوالموبپرسم تا تاپیکای مشابهم کمتر بشن
      پیشاپیش ممنونم
      سلام بهتره کتب جامع خیلی سبز + موج آزمون کار کنین
      مبتکران حجمش نامعقوله و میکرو هم سطحش نامتوازنه و به درد کنکور نمیخوره
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

4. Top | #154
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      خیلی سبز سوالای خیلی آبکی داره..من جامعش رو خریدم اصلا راضی نیستم؛ واسه منبع تکمیلی موج آزمونو میخوام بگیرم. نمیدونم اونم کامله یا نه
      همچنین فیزیک جامع
      چی چیو آبکیه آقا جون
      شما خیلی سبز تنها کار کن من قول میدم توی آزمون بالای ۷۰ بزنی. با موج آزمون هم کار میدی قول میدم درصدت بالای ۹۰ بره!

5. Top | #155
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا انقد نظرات متفاوته؟
      الان نمیدونم چیکار کنم واقعا
      @NormaL
      @mohammad1381
      ویرایش توسط First Lady : 15 آذر 1399 در ساعت 08:30

6. Top | #156
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      چرا انقد نظرات متفاوته؟
      @NormaL
      @mohammad1381
      شما سطحتون توی شیمی رو بگین تا بنده بهتر راهنماییتون کنم

7. Top | #157
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      حرف ایشون درسته،همه چی به سطحتون بستگی داره!

8. Top | #158
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      پیشاپیش ممنونم
      همه خوبن مهم اینه که با کدوم راحت تر باشی دیشب یه لایوی رو میدیدم از رتبه 2 کشور ایلیا هاشمی نژاد برای کل شیمی کنکورش که70 درصد زده بود فقط نشر الگو سال به سال و فصل آزمون خیلی سبز کار کرده بود حتی مبتکران و گاج و آی کیو و .... هم نداشت و کتاب فصل آزمون رو هم خیلی تعریف کرد تو لایو الان اینجا بگی همه میگن موج آزمون و .... پس مهم کار کردن کتاب هست با هر کدوم اخت میگیرید و احساس راحتی میکنید بخونیدش مثلا من خودم با مبتکران و خیلی سبز راحت ترم و گاج و الگو فقط تستهاش برام قابل استفاده است و متنشون روان نیست برام شاید یکی دیگه الگو رو ترجرح بده و اونیکی گاج و .... خودم که تا اینجا به این نتیجه رسیدم همه کتابهای بازار 80 درصدشون باهم یکیه و حتی کپی پیست هم ان با لحن متفاوت و از نظر محتوا فرق چندانی ندارن مهم لحن کتاب هست که باهاش خوب ارتباط میگیری یانه من الگو رو از دوستم گرفتم خوندم همون مطلب که با مبتکران نیم ساعته یاد میگرفتم با الگو تا یه ساعت و یا 45 دیقه ای میفهمیدیم پس مبتکران رو گرفتم که هی نخوام روند مطالعه رو سرعت گیر باران کنم و تپق بزنم شما هم اگه میخوایید برای آموزش و منبع اولیه بخرید تمام کتابها رو از نزدیک ببینید و یا پی دی افشون رو دان کنید بخونید بعد تصمیم گیری کنید ولی اگه برای تست قویتر میخوایید میتونید زیاد روی لحن و طرز نوشتار حساس نباشین چون فقط تستهاش رو میزنید دیگه تستهاش هم بخدا دارم میگم 80 درصدشون همون تکرار قبلی هاست من الآن دارم برای حرکت دینامیک بعد از خیلی سبز تستهای الگو رو میزنم از هر 20 تست شاید 4 تا تست باشه که واقعا واقعا ایده اش جدیده و ندیدم بقیه ش همون ایده های تکراری تو قالب متفاوته

9. Top | #159
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متوسط به پایین

10. Top | #160
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      حرف ایشون درسته،همه چی به سطحتون بستگی داره!
      آخه از وقتی که دنبال منبع خوب برای شیمی عم دیدم چن نفری که گفتن سوالای خیلی سبز سادس
      باتوجه به سوالای کنکورم که باید سوالای چالشی تر کار کرد
      واسه همین مردد شدم

11. Top | #161
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      همه خوبن مهم اینه که با کدوم راحت تر باشی دیشب یه لایوی رو میدیدم از رتبه 2 کشور ایلیا هاشمی نژاد برای کل شیمی کنکورش که70 درصد زده بود فقط نشر الگو سال به سال و فصل آزمون خیلی سبز کار کرده بود حتی مبتکران و گاج و آی کیو و .... هم نداشت و کتاب فصل آزمون رو هم خیلی تعریف کرد تو لایو الان اینجا بگی همه میگن موج آزمون و .... پس مهم کار کردن کتاب هست با هر کدوم اخت میگیرید و احساس راحتی میکنید بخونیدش مثلا من خودم با مبتکران و خیلی سبز راحت ترم و گاج و الگو فقط تستهاش برام قابل استفاده است و متنشون روان نیست برام شاید یکی دیگه الگو رو ترجرح بده و اونیکی گاج و .... خودم که تا اینجا به این نتیجه رسیدم همه کتابهای بازار 80 درصدشون باهم یکیه و حتی کپی پیست هم ان با لحن متفاوت و از نظر محتوا فرق چندانی ندارن مهم لحن کتاب هست که باهاش خوب ارتباط میگیری یانه من الگو رو از دوستم گرفتم خوندم همون مطلب که با مبتکران نیم ساعته یاد میگرفتم با الگو تا یه ساعت و یا 45 دیقه ای میفهمیدیم پس مبتکران رو گرفتم که هی نخوام روند مطالعه رو سرعت گیر باران کنم و تپق بزنم شما هم اگه میخوایید برای آموزش و منبع اولیه بخرید تمام کتابها رو از نزدیک ببینید و یا پی دی افشون رو دان کنید بخونید بعد تصمیم گیری کنید ولی اگه برای تست قویتر میخوایید میتونید زیاد روی لحن و طرز نوشتار حساس نباشین چون فقط تستهاش رو میزنید دیگه تستهاش هم بخدا دارم میگم 80 درصدشون همون تکرار قبلی هاست من الآن دارم برای حرکت دینامیک بعد از خیلی سبز تستهای الگو رو میزنم از هر 20 تست شاید 4 تا تست باشه که واقعا واقعا ایده اش جدیده و ندیدم بقیه ش همون ایده های تکراری تو قالب متفاوته
      آره درسته خودمم همیشه میگم که باید همه منابعو دید تاببینی باکدوم راحتتری ولی خب چون دیدم چن نفری گفتن خیلی سبز شیمی سطح سوالاش آسونه و باتوجه به کنکورای اخیر مردد شدم که بگیرمش

12. Top | #162
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      چی چیو آبکیه آقا جون
      شما خیلی سبز تنها کار کن من قول میدم توی آزمون بالای ۷۰ بزنی. با موج آزمون هم کار میدی قول میدم درصدت بالای ۹۰ بره!
      چرا انقد نظرات متفاوته؟
      @NormaL
      @mohammad1381

screenshot-2020-12-06-000059.png

فکر نکنم خیلی سبز سطحش اسون باشه! ( دوازدهم غلط محاسباتی داشتم)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #163
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خيلي سبز رو وقتي دوازدهم بودم داشتم/بنظرم روي مسايل خيلي خوب تاکيد کرده بود/اما متن و مفهوم ضعيف بود يکم//البته در مقايسه با ميکرو//ولي ميکرو حس کردم قويتر کارکرده

14. Top | #164
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2020-12-06 000059.png
مشاهده: 54
حجم: 24.4 کیلو بایت

فکر نکنم خیلی سبز سطحش اسون باشه! ( دوازدهم غلط محاسباتی داشتم)
      الان شما خیلی سبز کار میکنین فقط؟

15. Top | #165
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      الان شما خیلی سبز کار میکنین فقط؟

خیلی سبز و ازمون های گاج ( رضوان حلال کن)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن