نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

فایل پیوست 95554

والا این 2 دانشگاه فقط اینطور هستند...

واسه خوابگاه مثلا دیدم زیر اسم دانشکده نوشته
شرايط خوابگاه : ظرفيت خوابگاه ملكي 40 نفر
منظورش از ملکی چیه ؟؟
خودگردان که میدونم پولیه...

مرسی ددش ممنون بابت خیلی چیزا که گفتی

جالب بود که دو جنسیتی هست ، خدا میدونه ، حتما انقدر داغونن که دو جنسسیتی کردن بخاطر این حداقل ملت بیان اونجا شایدم خوبن من نمیدونم

ملکی ینی یه خونه ای اجااره کردن یا یه خوابگاهی خودشون دارن دولتیه ، پول کمتری میخواد ، من شخصا نمیتوانم توی خوابگاه های این مدلی زندگی کنم ، فکر کن هشت نفر توی یک اتاق هستی ، عین سرباز خونه هست ، نه میتونی درس بخوانی ، نه ارامش داری ، وای به حال اینکه یه نفر خلافکارم بیفته داخل این اتاق ک اهل عرق و سیگار و مواد و هرچی باشه ، من یادمه رفتم اونجا ، بعد از چن تا از بچه ها سوال کردم محیطش چطوره ، میگفت شانس اوردی نیومدی ، یکی سیگار میکشه ، یکی پشت دیوار خوابگاه عرق میخوره ، تازه این یکی از دانشگاه های تاپ ایران توی مقطع و رشته ما بود
بنظرم یک تحقیقی بکن از محیط اون دانشگاهی ک میخوای بری ، ینی اول قبول بشو ، وقتی قبول شدی خواسی بری خوابگاه بپرس اگر دیدی خوب نیست یه فکری بکن ( البته من نمیشناسمت شاید بتوانی با این چیزا هم کنار بیای )

خوابگاه هاشونم با اسمای مختلف میندازن به ادم ، از خودگردان و ملکی و مقوفه بگیر ، تا پسرعمه فلان استاد خونشو بده اجاره دانشجوها
ضضمنا خوابگاه فاقد هر گونه سوایل هست ، شما همه چیو باید خودت ببری ، از قابلمه و ظرف و لباس تا صابون و مایع دستشویی و قاشق چنگال و برنج و ماست و ترشی و هرچیزی ، یه یخچال هست و هشت نفر آدم مراقب هم باش یوقت تیغت نزنن