خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 54 از 54
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      به نظرم بمون و لیسانستو بگیر بعد برو پزشکی
      از همین الان کنار درسای پرستاری بشین کم کم خودتو برای کنکور اماده کن،هیچ نیازی به مرخصی و این مواردم نیست،وقتش هم اگر بخوای قطعا داری من خودم الان که توی اوج درسای تخصصیمم هست بخوام حساب کنم قشنگ ۱۰ ساعت تایم کاملا اضافه دارم(معدل دانشگاهمم الفه!گفتم نگید خب معدلت تو دانشگاه پایینه!)
      تو از این تایم اضافه ای ک هر روز داری ۳-۴ساعتشو بذار کنار تا سالی که فارغ التحصیل شدی پاشو برو کنکور همون سالو بده
      فرض کن از الان تا وقتی که فارغ لتحصیل میشی پشت کنکور بودی و داشتی میخوندی
      به یه برنامه ریزی ساده میتونی هم لیسانستو بگیری هم شانس قبولی بالایی تو کنکور داشته باشی اگرهم خدای نکرده قبول نشدی میدونی چیزو از دست ندادی
      ما تو کلاسمون دو نفر داریم که یکی Phdریاضی محض داره و یکی Phd صنایع غذایی،میخوام بدونی که هیچوقت دیر نیست
      خیلی ممنونم از نظرتون. بله وقتشو واقعا دارم احتمالا همین کارو انجام میدم

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      منم مث شما بودم هی اینجا تایپک میزدم چیکار کنم و..
      ولی بنظرم بهتره اول این مدرکتو بگیری.درکنارش برا کنکورم بخون
      البته بستگی ب خودت داره اگه خیلی زرنگی ک رتبت نزدیک پزشکیه ک‌مرخصی بگیر بخون
      زرنگ که قبلا هم فکر میکردم زرنگم که هی پشت کنکور موندم مشکلم اینه که نمیشه مرخصی بگیرم یعنی برای شرکت کنکور چون روزانم مجبورم قبل از بهمن انصراف بدم

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gizish نمایش پست ها
      انصراف بده تا مثل من با فوق لیسانس سازه با سابقه تدریس دانشگاه نشینی دوباره درس بخوونی یادت باشه سهمت رو از دنیا بگیری.لعنت به اون مدیر مدرسه ای که به زور اسمم رو نوشت تو رشته ریاضی تا کلاس ریاضی مدرسه تشکیل بشه..
      اوه. خیلی بهتون بابت این اراده تبریک میگم. ان‌شاءالله که بهترینها واستون اتفاق میوفته. از این میترسم که اگه انصراف بدم و بازم رتبم اونی که باید بشه، نشه دیگه حتی جرئت کنکور دادن دوباره رو نداشته باشم و واقعیتش به جز پزشکی و دندون (اونم نه به خاطر اینکه دوستش دارم) بین رشته های تجربی چیزی بیشتر از پرستاری واسم جذاب نیست که یه پلن b داشته باشم

4. Top | #49
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام
      شما واس ورود به پزشکی صرفا نیاز به کنکور سراسری ندارید ، میتوانید از کنکور کارشناسی به پزشکی هم استفاده کنید ، اینطور مستقیم وارد مرحله فیزیوپاتولوژی هم میشید و نیازی نیست علوم پایه بخوانی
      اینقده این ازمون سخت هست و شرایطش سخته که کنکور گزینه ی بهتر و عاقلانه تریه

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      اینقده این ازمون سخت هست و شرایطش سخته که کنکور گزینه ی بهتر و عاقلانه تریه
      درسته کنکور سختی هست ، ولی نسبت به فشار و جو کنکور سراسری ، باز جو آرومتری داره ، از جهتی هم شما 2 سال و نیم تقریبا جلو میفتی و مستقیم بدون آزمون علوم پایه مجدد ، وارد فیزیوپاتولوژی میشید ، از این جهت ارزشمندهه ، لز جهت کمبود ظرفیت پذیرش خب مشکله
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehs77h نمایش پست ها
      سلام.دوستان مراقب طرح پرستاری باشین.شما اگر لیسانسو بگیری باید بری طرح بعد می تونی کنکور بدی.حتی اگه دانشگاه آزادی یا پردیس باشی طرح داری.من خودمم انصرافی پرستاری آزادم
      جدا؟ من تا جایی که شنیدم بچه ها خیلی تو نوبت طرح میمونن و حین طرح هم کسی قبول بشه واسش توقف میزنن نمیزنن؟

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      درسته کنکور سختی هست ، ولی نسبت به فشار و جو کنکور سراسری ، باز جو آرومتری داره ، از جهتی هم شما 2 سال و نیم تقریبا جلو میفتی و مستقیم بدون آزمون علوم پایه مجدد ، وارد فیزیوپاتولوژی میشید ، از این جهت ارزشمندهه ، لز جهت کمبود ظرفیت پذیرش خب مشکله
      ببخشید من چون قبلا که خیال خام داشتم که این آزمونو شرکت کنم (شرط سنیشو ندارم) تحقیق کردم و بچه ها وارد فیزیوپات نمیشن بلکه فقط ۲ ترمو واسشون تطبیق میزنن( که یعنی با کنکور مجدد از لیسانس هم همین میزان ازش کم میشه) در واقع ۶ ساله تموم میکنن ولی ارزشش به اینه که همینجوری قبولی پزشکی تهران واسه کسایی که از کنکور دور بودن خیلی سخته ولی خب این راه به این دانشگاه ختم میشه

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه توقف طرح بزنی و کنکور قبول بشی باید بعد از عمومیت هم طرح پزشکیو بری هم پرستاری.یعنی4سال طرح داری.بازم بپرس چون قانونا عوض می شن.اگه پسر باشی که حتما باید بری چون طرح سربازیته.تازه توقف طرحم مدت داره گویا.هر چقدر بخوای نمی تونی عقب بندازی

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehs77h نمایش پست ها
      سلام.دوستان مراقب طرح پرستاری باشین.شما اگر لیسانسو بگیری باید بری طرح بعد می تونی کنکور بدی.حتی اگه دانشگاه آزادی یا پردیس باشی طرح داری.من خودمم انصرافی پرستاری آزادم
      درسته طرح اجباریه ولی معنی این اجباز اینه ک تا طرح نگذرونی مدرکتو بهت نمیدن ولی میتونی ام نری.نهایتا برا بعدا ک خواستی طرح بری ۳.۵ماه اضافه میشه ب زمان طرحت
      میتونی مثلا کنکور بدی پزشکی یا دندان هرکدومو ک قبول بشی اون موقع طرح بری

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن