خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 54
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کنکورمو بخاطر این خراب کردم ک اتفاق وحشتناکی افتاد ک تمام زحمت هامو ب هدر داد و باعث شد دانشگاه ازاد قبول بشم .البته قبلش رشته ام ریاضی بود و کنکور تجربی دادم .منم مثل شما علاقه خیلی زیادی دارم ب پزشکی .عناوین و غیره برام مهم نیس .بخودم گفتم من ک این همه مدت بخاطر هدفم بودم اما هیچوقت اون انگیزه ای بخاد ازم کم بشه نشده حتی موفقم نشده باشم .اما دوس دارم این دفعه محکم تر تلاش کنم و از تجربیات بچه های انجمن استفاده کنم و موفق بشم امسال اخرین تلاش من هساگه بخام شرکت کنم .شمام یه تصمیم محکم بگیرید ان شاءالله امسال موفق بشین هر مسیری ک انتخاب کردین.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      یه حرفایی خوندم تو این تاپیک که هنگ کردم
      بچه ها از این کمال طلبی منفی دست بردارید. یعنی چی که میگید رتبه۶۰۰۰ با ۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ فرقی نداره.
      یا میاید پرستاری و با آبیاری گیاهان دریایی مقایسه می کنید!!!!!!
      شما زوم کردید رو یه نقطه و چشماتون و رو همه چیز بستید. فقط دارید به نتیجه نگاه میکنید!!! چیزی که ارزشمنده تلاشه آدماست که صد در صد رتبه ۶۰۰۰ تجربی خییلی تلاش کرده. و رتبه ۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰عملا رفته شانسی زده.
      کمال طلبی منفی باعث افسردگی، استرس، حسادت و ناراحتی روح و روان خودتون میشه.
      لطفا به روانشناس مراجعه کنید

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.arezu نمایش پست ها
      من کنکورمو بخاطر این خراب کردم ک اتفاق وحشتناکی افتاد ک تمام زحمت هامو ب هدر داد و باعث شد دانشگاه ازاد قبول بشم .البته قبلش رشته ام ریاضی بود و کنکور تجربی دادم .منم مثل شما علاقه خیلی زیادی دارم ب پزشکی .عناوین و غیره برام مهم نیس .بخودم گفتم من ک این همه مدت بخاطر هدفم بودم اما هیچوقت اون انگیزه ای بخاد ازم کم بشه نشده حتی موفقم نشده باشم .اما دوس دارم این دفعه محکم تر تلاش کنم و از تجربیات بچه های انجمن استفاده کنم و موفق بشم امسال اخرین تلاش من هساگه بخام شرکت کنم .شمام یه تصمیم محکم بگیرید ان شاءالله امسال موفق بشین هر مسیری ک انتخاب کردین.
      ممنون از شما. بهترینها رو براتون آرزو میکنم

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      یه حرفایی خوندم تو این تاپیک که هنگ کردم
      بچه ها از این کمال طلبی منفی دست بردارید. یعنی چی که میگید رتبه۶۰۰۰ با ۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ فرقی نداره.
      یا میاید پرستاری و با آبیاری گیاهان دریایی مقایسه می کنید!!!!!!
      شما زوم کردید رو یه نقطه و چشماتون و رو همه چیز بستید. فقط دارید به نتیجه نگاه میکنید!!! چیزی که ارزشمنده تلاشه آدماست که صد در صد رتبه ۶۰۰۰ تجربی خییلی تلاش کرده. و رتبه ۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰عملا رفته شانسی زده.
      کمال طلبی منفی باعث افسردگی، استرس، حسادت و ناراحتی روح و روان خودتون میشه.
      لطفا به روانشناس مراجعه کنید
      عزیزم البته اینجورم نیست که تلاش کنکور خیلی مهم باشه، الان اونی که رتبه(کشوری) ۹ هزار داشته همکلاس با کسیه که رتبش بیست وشش هزار بوده و تو همون رشته، یه شهر دیگه دانشجویی با چهل هزار هم قبول شده و چهارسال دیگه همه این افراد یک عنوان و یک مدرک تحصیلی دارن ولی مسئله به نظرم چیزیه که یه نفر دوس داره. شما فرضا هدفت باشه بری اصفهان بعد سر از پاریس دربیاری اگه واقعا فقط لازم بوده بری اصفهان دیگه فرقی نداره کجایی، پاریس، پکن، هرات مهم اینه که اصفهان نیستی. فکر میکنم از این نظر رتبه از یه عددی که تغییر کنه دیگه فرقی نداره چنده ( حالا ۶ با اون همه صفر اغراق بوده دیگه شما فرض کنین مثلا ۱۶ هزار . حالا اون یه عدد واسه هر رشته ای فرق داره واسه یکی که فقط پزشکی میخواسته میشه دوهزار به بعد منطقه یک فرضا واسه اونی که پرستاری دوس داشته، بیست هزار به بعد... مهم اینه که به هدفش نمیرسه

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط House md نمایش پست ها
      عزیزم البته اینجورم نیست که تلاش کنکور خیلی مهم باشه، الان اونی که رتبه(کشوری) ۹ هزار داشته همکلاس با کسیه که رتبش بیست وشش هزار بوده و تو همون رشته، یه شهر دیگه دانشجویی با چهل هزار هم قبول شده و چهارسال دیگه همه این افراد یک عنوان و یک مدرک تحصیلی دارن ولی مسئله به نظرم چیزیه که یه نفر دوس داره. شما فرضا هدفت باشه بری اصفهان بعد سر از پاریس دربیاری اگه واقعا فقط لازم بوده بری اصفهان دیگه فرقی نداره کجایی، پاریس، پکن، هرات مهم اینه که اصفهان نیستی. فکر میکنم از این نظر رتبه از یه عددی که تغییر کنه دیگه فرقی نداره چنده ( حالا ۶ با اون همه صفر اغراق بوده دیگه شما فرض کنین مثلا ۱۶ هزار . حالا اون یه عدد واسه هر رشته ای فرق داره واسه یکی که فقط پزشکی میخواسته میشه دوهزار به بعد منطقه یک فرضا واسه اونی که پرستاری دوس داشته، بیست هزار به بعد... مهم اینه که به هدفش نمیرسه
      عزیزم منظورم و متوجه نشدی
      ۱- نه تنها در کنکور بلکه در راه رسیدن به هر هدفی تلاش مهمه، لذت بردن از تلاشت مهمه، اینکه میدونی داری در راستای هدفت میری جلو مهمه ، حالا طرف میخواد به هدفش برسه یا نه‌.
      ۲- کسی که عزت نفس داشته باشه هیچ وقت رتبه ۶۰۰۰ خودش و با رتبه۶۰۰۰۰۰ مقایسه نمیکنه! چون تلاش رتبه ۶۰۰۰ تجربی به اندازه ی ۱۰۰۰ ریاضی بوده!
      ۳- طرف با رتبه ۴۰۰۰ پرستاری دانشگاه تهران میاره ، بعد یکی دیگه با۴۰۰۰۰۰ پرستاری ازاد شهرستان دور افتاده. شما دارید سطح علمی دانشگاه تهران و دانشجوهای نخیه اونجا رو با ازاد شهرستان دورافتاده مقایسه میکنید؟؟؟!!!

۴- گفته شما یعنی اینکه اگه پزشکی نشد، قبولی فیزیو فرقی با ابیاری گیاهان دریایی نداره!!! این یعنی تفکر ۰ یا ۱۰۰. یعنی کمال طلبی منفی. درسته به هدف اصلی یعنی همون پزشکی نرسیده، حقم داره ناراحت باشه، غصه بخوره. درسته ته دلش به اونی که میخواد نرسیده. ولی باید عاقلانه فکر کنه, رتبشو بپذیره ، و به انتخاب های خوب فکر کنه‌ . نه اینکه مدام خودشو تحقیر کنه، به خودش فحش بده، نشخوار ذهنی برا خودش به وجود بیاره ، و این باور و داشته باشه که رتبم با ۴۰۰۰۰۰ کشوری فرق نداره.

خلاصه از ما گفتن بود.از این طرز فکر جز افسردگی ، یاس ، نا امیدی، اعتماد به نفس تخریب شده چیزی حاصل نمیشه.

پیشنهاد من به شما اینه که فیلم جنگجوی درون و حتما ببینید.

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      عزیزم منظورم و متوجه نشدی
      ۱- نه تنها در کنکور بلکه در راه رسیدن به هر هدفی تلاش مهمه، لذت بردن از تلاشت مهمه، اینکه میدونی داری در راستای هدفت میری جلو مهمه ، حالا طرف میخواد به هدفش برسه یا نه‌.
      ۲- کسی که عزت نفس داشته باشه هیچ وقت رتبه ۶۰۰۰ خودش و با رتبه۶۰۰۰۰۰ مقایسه نمیکنه! چون تلاش رتبه ۶۰۰۰ تجربی به اندازه ی ۱۰۰۰ ریاضی بوده!
      ۳- طرف با رتبه ۴۰۰۰ پرستاری دانشگاه تهران میاره ، بعد یکی دیگه با۴۰۰۰۰۰ پرستاری ازاد شهرستان دور افتاده. شما دارید سطح علمی دانشگاه تهران و دانشجوهای نخیه اونجا رو با ازاد شهرستان دورافتاده مقایسه میکنید؟؟؟!!!

۴- گفته شما یعنی اینکه اگه پزشکی نشد، قبولی فیزیو فرقی با ابیاری گیاهان دریایی نداره!!! این یعنی تفکر ۰ یا ۱۰۰. یعنی کمال طلبی منفی. درسته به هدف اصلی یعنی همون پزشکی نرسیده، حقم داره ناراحت باشه، غصه بخوره. درسته ته دلش به اونی که میخواد نرسیده. ولی باید عاقلانه فکر کنه, رتبشو بپذیره ، و به انتخاب های خوب فکر کنه‌ . نه اینکه مدام خودشو تحقیر کنه، به خودش فحش بده، نشخوار ذهنی برا خودش به وجود بیاره ، و این باور و داشته باشه که رتبم با ۴۰۰۰۰۰ کشوری فرق نداره.

خلاصه از ما گفتن بود.از این طرز فکر جز افسردگی ، یاس ، نا امیدی، اعتماد به نفس تخریب شده چیزی حاصل نمیشه.

پیشنهاد من به شما اینه که فیلم جنگجوی درون و حتما ببینید.
      ممنونم از همراهیتون. خب بله منم موافقم ولی اون لذت واسه مسیریه که گذشته الان مسیر دیگه ای شروع شده که متفاوته و خب نمیشه آدم از هر مسیری لذت ببره فقط میتونیم تلاش خودشو بکنه. در رابطه با عزت نفس هم که گفتین؛ به نظرم خیلی به عزت نفس ربطی نداره شاید بشه گفت یه جور واقع‌گرایی خوشبینانه یعنی شخص بگه درسته که این اونی نیست که میخواستم ولی واسه همین که بدست آوردم خوشحال میشم و قدرشو میدونم و... که تفکر غالبیه در جامعه (چون اکثر افراد خودشونو دست بالا میگیرن) ؛ بد نیست ولی فکر میکنم تفکریه که میتونه آدم رو در حد متوسط نگه داره ( که متوسط برای هرکس با دیگری متفاوته، همون قضیه کف فلانی، سقف منه و اینها) اون سطح علمی هم که فرمودین خب جای بحث داره رشته های دیگه رو نمیدونم ولی مثلا پرستاری اونقدرا دانشگاه فارغ‌التحصیلی اهمیت نداره و برای کارهم خیلی وقتا بچه های دانشگاه آزاد از سراسریا جلو میزنن ( چون رو عملیشون خیلی کار میکنن ما همش کلمون تو کتابه :/) یا الان دانشگاه ما (که دانشگاه خوبیه) خیلی از بچه های ارشد، لیسانسشون رو از دانشگاهای خیلی معمولی گرفتن ولی خب واسه ارشد نتیجه گرفتن. در مجموع میخوام بگم رشتست که موقعیت کاریو میسازه ولی دانشگاه با هرسطح علمی ای( به خصوص تو رشته های با دوز عملی بالا) نهایتا ۴ سال میمونه و اصلا برای همینه که برای رشته های علوم پزشکی خیلیا توصیه میکنن هرکس میتونه شهر خودش بمونه چون واقعا چیزی از دست نمیده... والبته که منکر ارزش دانشگاه‌های خوب نیستم
      راجع به فیلم بی‌نهایت ممنونم من عاشششق فیلمم. حتما میبینم

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از نظرتون. تشخیص پرستاری اسمش تشخیصه ولی ماهیتش درمانی نیست، مراقبتیه. ریسک خونریزی، واکنش آلرژیک، آسپیره، تخلیه ناموثر راه هوایی و مواردی از این دست که همونم پرستارا حال ندارن کل ناندا رو یه بار مرور کنن، معروفاشو حفظ میکنن همونو مینویسن درباره مشورت پزشکا خب همین که این واسه یه پرستار افتخار محسوب میشه که پزشک باهاش مشورت کنه خودش جایگاه رشتمون رو نشون میده. من که جاهای دیگه دنیا زندگی نمیکنم که البته همون جاهای دیگه هم این مسائل سطح کاری وجود داره و تازه پرستارای ایران کمک هم دارن وگرنه که تو همون رفرنسامون حمام کردن و... هم هست.مشکل من با درسا هم هست اتفاقا. همش میگم پرستاری که تهش قراره اوردرو اجرا کنه چرا باید بیماری رو بدونه دوسال خوندنش به نظرم بس بود البته الانم همینه تقریبا ما به اندازه دو سال تئوری میخونیم بقیش کارآموزی و عرصست. اون گرایشای ارشد هم بیشتر به درد ارتقای شغلی میخوره وگرنه تو ایران برای استخدام بهتره اصلا مدرک ارشد رو نشه منطقیم هست؛ کاری که تو بخش پرستار انجام میده همونه حالا کسی که ارشد اسپسفیک یه موردو انتخاب کنه بیشتر به درد دکتراش میخوره که بتونه هیات علمی بشه و پژوهش بکنه و اینها ولی این طور نیست که مثلا کسی که ارشد کودک داره تو بخش کودک به عنوان پرستار، اختیار عمل بیشتری داشته باشه...ماهیت رشته مراقبته و همه چیز حتی تشخیص هم در همین حیطست خیلی هم ارزشمنده در جای خودش ولی اینکه بخوایم به تشخیص و درمان بیماری بچسبونیمش به نظرم درست نیست
      ببينيد بازم ميگم ديدت درست نيست به پرستاري .منم قبول دارم با پزشكي قابل مقايسه نيست اونم تخصص كيه كه بگه اينا قابل مقايسن و خودمم شرايطش باشه حتما پزشكي رو ادامه ميدم و از پرستاري ميرم اما دليل نميشه چون پزشكي كارش مهمتر و جالبتره پرستاري رو اينطوري ببيني .اما در مورد اين كه گفتي افتخاره پرشكا باهاشون مشورت كنن بله افتخاره پرشكي كه سالها بيشتر درس خونده و تخصص و فوق تخصص گرفته وقتي با يه پرستار كه اغلب با مطالعه شخصي و تجربه داره كار ميكنه مشورت ميكنه اين افتخار داره و توانايي و استعداد اون فرد رو نشون ميده .ما و پزشكا يه تيم هستيم و كنار هم بايد باشيم تا بيمار بهترين درمان رو بگيره اما تو ايران به خاطر بي عدالتي ها تو مسايل مالي و خيلي تبعيض هاي ديگه پرستارها و پزشك ها با هم انگار جنگ دارن و اين خيلي معضل بزرگيه اصلا يكي از همين دلايل كه پرستارا ميخوان پزشك بشن همين تبعيض هاست اين شكاف درامدي هيچ جاي دنيا نيست بين پزشك و پرستار از بقيه موارد كه بگذريم خودت بهتر ميدوني

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      ببينيد بازم ميگم ديدت درست نيست به پرستاري .منم قبول دارم با پزشكي قابل مقايسه نيست اونم تخصص كيه كه بگه اينا قابل مقايسن و خودمم شرايطش باشه حتما پزشكي رو ادامه ميدم و از پرستاري ميرم اما دليل نميشه چون پزشكي كارش مهمتر و جالبتره پرستاري رو اينطوري ببيني .اما در مورد اين كه گفتي افتخاره پرشكا باهاشون مشورت كنن بله افتخاره پرشكي كه سالها بيشتر درس خونده و تخصص و فوق تخصص گرفته وقتي با يه پرستار كه اغلب با مطالعه شخصي و تجربه داره كار ميكنه مشورت ميكنه اين افتخار داره و توانايي و استعداد اون فرد رو نشون ميده .ما و پزشكا يه تيم هستيم و كنار هم بايد باشيم تا بيمار بهترين درمان رو بگيره اما تو ايران به خاطر بي عدالتي ها تو مسايل مالي و خيلي تبعيض هاي ديگه پرستارها و پزشك ها با هم انگار جنگ دارن و اين خيلي معضل بزرگيه اصلا يكي از همين دلايل كه پرستارا ميخوان پزشك بشن همين تبعيض هاست اين شكاف درامدي هيچ جاي دنيا نيست بين پزشك و پرستار از بقيه موارد كه بگذريم خودت بهتر ميدوني
      ممنون از همراهیتون. اتفاقا من بحثم اصلا درآمدیش نیست. من میدونم تو تهران پرستارایی هستن که برای یه شیفت شب تخصصی حدود هفتصد هزارتومن دریافتی دارن (پمپیست قلب)، پرستار هوم تخصصی هست که ماهی ۱۵ میلیون درآمد دارن بیشتر از خیلی از پزشکای عمومی و با درسای بسیار سبکتر و طول مدت تحصیل کمتر. اون مسئله درآمد درسته مهمه و عامل مشکلاتی هست ولی من بحثم روی نفس کاره. بالاخره آدم باید واقع بین باشه دیگه. مراقبت یه بخشه درمان یه بخش دیگه. نمیخوام راجع به برتریشون به هم صحبت کنم ولی در عین مرتبط بودنشون با بیمار، به هم ارتباطی ندارن. نمیدونم شما کنکوری هستین و پرستاری دوس دارین یا دانشجویین ولی اگر هنوز وارد دانشگاه نشدین به نظرم یه مقداری انتظارتون شاید بالا باشه؛ شاید در اقوامتون پرستار داشته باشین ولی به هرحال مراقب باشین که تو ذوقتون نخوره. بهترین آرزوها رو براتون دارم.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      UP

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از همراهیتون. اتفاقا من بحثم اصلا درآمدیش نیست. من میدونم تو تهران پرستارایی هستن که برای یه شیفت شب تخصصی حدود هفتصد هزارتومن دریافتی دارن (پمپیست قلب)، پرستار هوم تخصصی هست که ماهی ۱۵ میلیون درآمد دارن بیشتر از خیلی از پزشکای عمومی و با درسای بسیار سبکتر و طول مدت تحصیل کمتر. اون مسئله درآمد درسته مهمه و عامل مشکلاتی هست ولی من بحثم روی نفس کاره. بالاخره آدم باید واقع بین باشه دیگه. مراقبت یه بخشه درمان یه بخش دیگه. نمیخوام راجع به برتریشون به هم صحبت کنم ولی در عین مرتبط بودنشون با بیمار، به هم ارتباطی ندارن. نمیدونم شما کنکوری هستین و پرستاری دوس دارین یا دانشجویین ولی اگر هنوز وارد دانشگاه نشدین به نظرم یه مقداری انتظارتون شاید بالا باشه؛ شاید در اقوامتون پرستار داشته باشین ولی به هرحال مراقب باشین که تو ذوقتون نخوره. بهترین آرزوها رو براتون دارم.
      من الان مشغول به تحصیلم اما اول راهم ترم سه و بخش هم رفتم و قبول هم دارم پرستاری قابل مقایسه با پزشکی نیست نه درامد نه پرتستیژ و ... و پزشکی یه رشته خاص و فوق العادست اگه با علاقه واردش بشین اما این بزرگی پزشکی از ارزش و مهم بودن پرستاری کم نمیکنه پرستاری بیسش ضعیف تره و متفاوت اما اگه پر تلاش باشی و باهوش میتونی تو همین رشته هم به خیلی جاهای بالا برسی و هم کارای بزرگ انجام بدی منظورم این بود فقط به فیلد نیست خود شخص مهم تره . همه پزشکا پروفسور سمیعی نمیشن

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      من الان مشغول به تحصیلم اما اول راهم ترم سه و بخش هم رفتم و قبول هم دارم پرستاری قابل مقایسه با پزشکی نیست نه درامد نه پرتستیژ و ... و پزشکی یه رشته خاص و فوق العادست اگه با علاقه واردش بشین اما این بزرگی پزشکی از ارزش و مهم بودن پرستاری کم نمیکنه پرستاری بیسش ضعیف تره و متفاوت اما اگه پر تلاش باشی و باهوش میتونی تو همین رشته هم به خیلی جاهای بالا برسی و هم کارای بزرگ انجام بدی منظورم این بود فقط به فیلد نیست خود شخص مهم تره . همه پزشکا پروفسور سمیعی نمیشن
      خیلی هم عالی. موفق باشین عزیزم

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرم بمون و لیسانستو بگیر بعد برو پزشکی
      از همین الان کنار درسای پرستاری بشین کم کم خودتو برای کنکور اماده کن،هیچ نیازی به مرخصی و این مواردم نیست،وقتش هم اگر بخوای قطعا داری من خودم الان که توی اوج درسای تخصصیمم هست بخوام حساب کنم قشنگ ۱۰ ساعت تایم کاملا اضافه دارم(معدل دانشگاهمم الفه!گفتم نگید خب معدلت تو دانشگاه پایینه!)
      تو از این تایم اضافه ای ک هر روز داری ۳-۴ساعتشو بذار کنار تا سالی که فارغ التحصیل شدی پاشو برو کنکور همون سالو بده
      فرض کن از الان تا وقتی که فارغ لتحصیل میشی پشت کنکور بودی و داشتی میخوندی
      به یه برنامه ریزی ساده میتونی هم لیسانستو بگیری هم شانس قبولی بالایی تو کنکور داشته باشی اگرهم خدای نکرده قبول نشدی میدونی چیزو از دست ندادی
      ما تو کلاسمون دو نفر داریم که یکی Phdریاضی محض داره و یکی Phd صنایع غذایی،میخوام بدونی که هیچوقت دیر نیست

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم مث شما بودم هی اینجا تایپک میزدم چیکار کنم و..
      ولی بنظرم بهتره اول این مدرکتو بگیری.درکنارش برا کنکورم بخون
      البته بستگی ب خودت داره اگه خیلی زرنگی ک رتبت نزدیک پزشکیه ک‌مرخصی بگیر بخون

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انصراف بده تا مثل من با فوق لیسانس سازه با سابقه تدریس دانشگاه نشینی دوباره درس بخوونی یادت باشه سهمت رو از دنیا بگیری.لعنت به اون مدیر مدرسه ای که به زور اسمم رو نوشت تو رشته ریاضی تا کلاس ریاضی مدرسه تشکیل بشه..

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.دوستان مراقب طرح پرستاری باشین.شما اگر لیسانسو بگیری باید بری طرح بعد می تونی کنکور بدی.حتی اگه دانشگاه آزادی یا پردیس باشی طرح داری.من خودمم انصرافی پرستاری آزادم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن