خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کمک درمورد ریاضی ضعیف:)

سلام دوستان گلم من داداشم امسال کنکور داره و خیلی پایه ریاضی تستیش ضعیفه تشریحی نمراتش کمتر از18 نمیشه امتحاناشونم خیلی سختن راحت تیستن.ولی تست رو مشکل داره نمیدونم چرا حتی همه تستای کتابشم درست حل میکنه ها ولی تو ازمونا4_5 درصد میزنه...من پیشنهاد دادم بهش ک با استادای خوب کلاس برداره شما چه کسی رو پیشنهاذ میدین؟!
      ی شخصی باشه که مفهومی تدریس کنه نه با قاعده و قانونای دور زدن...
      اریان حیدری، بابک سادات، مظفریان، کلاه ملکی، ملاک پور کدوم بهترن؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،در درسی مثل ریاضی و فیزیک تست و سوال تشریحی دو چیز جدا نیستن،سوال تشریحی سخت که 4 تا گزینه هم داره میشه تست...
      دبیر پیشنهادی من ملاک پور هست،کاملا اصولی درس میده و تقریبا همه تیپ تست هارو در جزوش پوشش داده

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Minooi نمایش پست ها
      سلام دوستان گلم من داداشم امسال کنکور داره و خیلی پایه ریاضی تستیش ضعیفه تشریحی نمراتش کمتر از18 نمیشه امتحاناشونم خیلی سختن راحت تیستن.ولی تست رو مشکل داره نمیدونم چرا حتی همه تستای کتابشم درست حل میکنه ها ولی تو ازمونا4_5 درصد میزنه...من پیشنهاد دادم بهش ک با استادای خوب کلاس برداره شما چه کسی رو پیشنهاذ میدین؟!
      نمیشه کتاب تستا رو درست حل کنه بعدش آزمون این قدر کم بزنه.!..مگه این که منابع مشکل داشته باشن...یا سر آزمون اشتباهاتی کنه مثلا بی دقتی شدید...وقت کم به ریاضی دادن سر آزمون..من خودم مثلا با کاربرد مشتق مشکل داشتم و نمراتم خیلی کم میشد با این که کتاب سختی کار می کردم...اومدم منبع رو عوض کردم ....بعدش خیلی بهتر شد

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم تا همین چند وقت پیش ریاضیم تصلا خوب نبود درصدا همه زیر ۳۰ و خیلی خوبش دیگه میشد ۴۰
      با یکی از دبیرای شهرمون کلاس برداشتم و ایشون برام جمع بندی کردن و چیزایی رو بهم گفتن که باعث شد از دو سه ما پیش تا الان دیگه ریاضیمو زیر ۷۵ نزنم که توقع دارم تو آزمون های آینده به بالای ۸۰ و ۹۰ هم برسه
      اول از همه بهترین منابعی که میتونین تهیه کنین ریاضی جامع مهر و ماه و نشر الگوی دوازدهم هست که واقعا تاثیر مثبتی توی روند کارتون میزارن...ثانیا وقتی میشینین تست بزنین از اول تا اخر همه تستارو بصورت متوالی یا یکی در میون بزنین و این خیلی مهمه که حتی از یدونه تست هم رد نشین اینکه بخواین از تستای خیلی آسون رد بشین یا از تستای سخت بترسین و ازشون عبور کنین هردو کار بسیار اشتباهیه
      درسنامه کتاب خصوصن همون مهر و ماهی که گفتم رو برای بار اول باید کامل خونده بشه و برای دفعات بعد یه نگاه سطحی کافیه و بعدشم میرین سراغ تستا...شخصی که ریاضیش ضعیفه باید هرروز داخل برنامش ریاضی داشته باشه
      درکل ریاضی درس شیرینیه و ما خیلی سخت میگیریمش
      نکات زیادی هست ولی متاسفانه الان حضور ذهن ندارم اگه یادم اومد بهشون اضافه میکنم درکل مهم ترین عامل موفقیت اینه که برادر شما بره بشینه سر کتاب و با تستا سر و کله بزنه چون درصدای بالاتر آسون بدست نمیاد...تا تلاشی نکنین نتیجه ای هم نخواهید دید
      با آرزوی موفقیت♡

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم حیدری خیلی میتونه کمکش کنه که درصدش بیاد بالا و از ریاضی لذت ببره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      مگه داریم؟!!!
      خودت یبار موقع ازمون بشین کنارش ببین واقعا ازمون میزنه یا درودیوار نگاه میکنه!یا کارای بد میکنه
      هر ادمی با هر سطحی از هرکتاب کمک درسی ریاضی تو ایران خوب کارکنه و توی تستاش مشکل نداشته باشه ،کم کمش باید40 بزنه ،

7. Top | #7
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      این که می فرمایید تست ها را صحیح میزنن و تست ها را سر آزمون نمیتونن جواب بدهند؛ یک مشکل بزرگ وجود دارد
      یعنی تشخیص درستی دارند و راه حل هم بلدن اما تست زنی را که در کنارش مسئله هوش هیجانی و حتی وقت هم مطرح هست مشکل دارند...
      از مشکل روانشناختی و استرس بگذریم برای وقت میشه با تایم بندی سوالات و یک منبع تست خوب حتی اگر کلاس هم شرکت نکنید میشه به درصد های بالاتر رسید...
      *برای تست زدن نباید همه چیز را روی کاغذ آورد
      *برای تست زدن تایم بندی اول دو تا سه برابر استاندارد پیشنهاد می شود بعد کم کم زمان محدود شود.
      *برای تست زدن همیشه یک راه حل جواب نیست شاید راه حل کوتاه تری هم باشد، پس صبر و حوصله لازم است هنگام جواب دادن...
      *نوشتن خلاصه ای کاربردی از انواع تیپ تست ها و راه حل ها

خب مورد سوم و چهارم را میشه با این جور کلاس ها تقویت کرد که دوستان بالاتر نام بردند این عزیزانو...

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن