خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: کمک به من

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کمک به من

سلام علیکم بچه ها می خواستم ازتون کمک بگیرم من هرسال ۹۵/۹۶/۹۷ کنکور میدادم رتبه چه می خواندم چه نمی خواندم رتبه های آخر کنکور می آوردم یعنی بلد نیستم چطور درس بخونم که حداقل مجاز شم وضعیت مالی هم خوب نیست که مشاوره برم یه کمکی به من کنید خدا خیرتون بده والله امسال تازه ۲۹مرداد از سربازی تصفیه کردم خانواده گفتن اسمت کنکور نوشتیم رفتم بدون هیچ معلوماتی کنکور دادم بازم همان رتبه کنکور آورم سال های قبل می آوردم
      گفتم می رم سربازی میام می رم سراغ کار ولی سربازی ام پزشکی قانونی و اونجا کمک ریس پزشکی قانونی تو اتاق تشریح بودم علاقه ام به رشته علوم پزشکی زیاد تر شد الان می خوام کمک کنید حداقل فوریتهای پزشکی رو بیارم کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همه نفر می آید اینجا. یکی به ما کمک نمیکنه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      دوست عزیز یه کم صبر داشته باش خواهشا میان جوابتو میدن @hamid1066 @B3hism @A.H.M @reza2018 @Paxton @mahdi_artur
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا که سوالت خیلی کلیه و توضیح دادنش واقعا طولانی و زمانبره
      نکته بعدی هم اینکه دوست عزیز چندتا از بچه های امسال که رتبه های بسیار خوبی هم اوردن مصاحبه هاشون توی انجمن موجوده که الحق و الانصاف مصاحبه های خوبی هم کردن
      میتونی اونارو مطالعه کنی که یه مقدار روال کار دستت بیاد بعد جایی رو نفهمیدی سوال بپرسی
      در ضمن منم تیرماه تموم کردم خدمتمو ازادیت مبارک

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      اول روحیتو قوی کن که احتمالا هست
      کتاب و منابع خوب انتخاب کن مصاحبه رتبه های برتر یا یه سرچ بزن ببین روش برنامه ریزی چه مدلیه یا فوقش یه روز برنامه میریزم ببینی چه مدلی هست و برنامه راهبردی قلم چی یا گزینه دو رو بزار جلوت از روی اون برنامه ریزی کن طبق بودجه اونا پیش بری سوالی برات پیش نمیاد راحت جمع میشهالبته تقریبا تست کار کن ساعت مطالعه کم کم باید بره بالا از خودت ازمون بگیر تست زماندار خیلی حل کن برای نواقصت از اموزش (تو اینترنت)استفاده کن مغزتو متمرکز کن با حواس جمع درس بخون
      سوالت خیلی کلی بود جزیی تر بپرسی بهتره چند سالته؟؟دانشگاه هم رفتی؟؟
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،
      عزیز سوالت خیلی کلی هست...به این چند سوال لطفا جواب بده
      از چه منابعی میخوندی؟(کتاب درسی یا کتاب کمک آموزشی،اگر کتاب کمک آموزشی میخوندی کتابارو نام ببر)
      بطور متوسط هر هفته چند ساعت میخوندی؟
      آزمون آزمایشی شرکت میکردی؟اگر اره تراز هات در چه حدودی بود
      در دوران دبیرستان اوضاع درسیت چطور بود؟ یعنی دانش آموز زرنگی بوده یا متوسط و یا ضعیف؟
      معدل دیپلمت چند بود؟

7. Top | #7
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین واقعااااا سوالتو نمیدونم از چ لحاظی جواب بدم و خیلی رتبه برترا هستن ک میتونن کمکت کنن درس خوندن ک شاخ و دم نداره ی کتابو بگیر بخون و بفهم و بخاطر بسپار و ازش تست حل کن
      ی چیزیم بدون ک همه چی ب خودت بستگی داره
      من احساس میکنم شما نمیتونین با خودتون کنار بیاین اول ببینین هدفتون چیه بعد طبق اون ببینین چقد باید تلاش و کنین و بعدش بسم الله و از کم شروع کن و پیشرفت کن
      راجب نحوه خوندن تو همین انجمن خیلی مطالب خوب هست مصاحبه های رتبه برترا هست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن