خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 15 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 224
    1. Top | #121
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baharbhn نمایش پست ها
      اینم بگم بورس باید بخونی اطلاعات داشته باشی به علاوه بورس که همیشه برد نداره الان این همه ادمه ضرر کردن من با تیکه جز بورس موافق بودم
      اونا قطعا سوادشو نداشتن خود من در همین ریزشا 60 درصد سود گرغتم
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #122
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قیمت مکان، هزینه برق و آب و انشعابات دیگه و همینطور مواد مصرفی رو باید کم کنید.
      آموزش رایگان و حرفه ای شیمی در کمولوژی (www.Chemology.ir)

از پایه دهم تا دوازدهم؛ آموزش تخصصی شیمی با روش جدید

3. Top | #123
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      اونا قطعا سوادشو نداشتن خود من در همین ریزشا 60 درصد سود گرغتم
      چند سال وقت گذاشتی و در بدترین شرایط میشه حداقل 1 زد ؟

4. Top | #124
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      عزیز
      اینها صرفا مثال بود
      شما هرجای دیگه ای رو بخواید ببینید تفاوت خیلی فاحشی با این قیمتا نداره که اگر بخوایدصرفا با اون حقوق رزیدنتی کار خاصی نمیتونی بکنی
      لینک عکس

ax2.png
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

5. Top | #125
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.MMTm10 نمایش پست ها

بستگی به حجم سرمایه داره ولی برفرض 100میلیون داشته باشی روزی 1درصد سود کنی میشه روزی یه میلیون میشه هفته ایی 5میلیون میشه ماهی 20میلیون نم نم حجم سرمایه ت بره بالا بهترم میشه در صورتی ک شما میدونی بازه بورس ایران 5درصده یعنی منفی 5تا مثبت 5 درواقع میشه ده درصدم سود گرف....
      قرارم نیست حتما بورس سبز باشه سود کنی من ودم امروز ی سهمی رو در منفی 5خریدم در صفر تابلو فروختم...
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #126
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.MMTm10 نمایش پست ها
      1سال وقت بزاری میتونی در ضمن زمستون بورس رشد خوب و شارپ خواهد داشت از دستش نده خخخ یادمه یه سهمی رو 6میلیون خریئم 2ماهه شده 26میلیون
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #127
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      1سال وقت بزاری میتونی در ضمن زمستون بورس رشد خوب و شارپ خواهد داشت از دستش نده خخخ یادمه یه سهمی رو 6میلیون خریئم 2ماهه شده 26میلیون
      برای اینکار اولش چقدر سرمایه گذاشتی؟

8. Top | #128
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها

ببین در بحث بورس دو چیز هست یکی طرف میاد سهم میخره میمونه دوسال بعد میشه 10برابر یکی ترید میکنه یعنی کارش اینه قطعا بازدهی بالاتری میگره حالا شما باید بدونی کدومش میخوای تریدر بشی یا سهم دار..من ی زمان یادمه وقتی بورس خیلی رشد مکرد طرف ذوق میکرد میگف ادم باید پول دراوردن بلد باشه بعدا گندش در میومد تو بورسه ولی الان ک شاخص نزدیک یک میلیون ریزش داشته صداش درنمیاد ولی خود من تو همین چند وقت 40درصد سود کردم شوخی نیست 40درصد ...میخوام بگم توام اگر میخوای شغلت باشه وقت بزار قطعا میترکونی
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #129
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها
      ​اگر من 4سال قبل بجای درس عشق پزشکی میرفتم تو بورس الان چند میلیاد داشتم و ماهی چند صد منیلیون درامد ولی بازیمون دادن مافیا طرف 2سال کنکور داده 7سالل درس خونده 2سال سربازی و طرح 30سالش شده 10 12 میگیره اخه ....نمیگم درس بده ولی میگم تک بعدی بودن بده
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 04 آبان 1399 در ساعت 13:26

10. Top | #130
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      دکتر جان پاتو بذار تو دانشکده پزشکی، بعد راجع بش نظر بده
      این یادداشتی که گذاشتی شبیه کارتون جودی ابوت هست. نویسنده
      ش گویا داشته خاطرات دخترونه مینوشته اینایی که دوس دارن از همه چی زندگی یه چیز زیبا درست کنن و بدی هاشو نمایان نکنن! مث این کارتون های والت دیزنی که راجع به دنیایی با قوانین غیر معمول درست میکنه.
      اگه تحقیقاتت از روی این نوشته و امثالش باشه باید بگم بد اشتباه کردی.
      یه نکته دیگه رو هم مد نظر داشته باش که فرق شمایی که پزشکی در اومدی با بقیه بچه های این فروم، فقط قبولی شما در کنکوره. صرف قبولیتون ملاک درست بودن نظرتون نیست‌. یکم ترمز بگیر.
      من هم تقريبا همين بودم كاملا تعصبى . كل تعصباتم توى نيم ساعت اول كلاس بيوشيمى ١ و ديدن چهار تا دانشجوى سال آخر پزشكى برگشت و تا يك هفته نكشيده انصراف دادم و دندانپزشكى رو توى تكميل ظرفيت انتخاب كردم.
      دقيقا همينى هست كه ميگى . روياهاى دكتر خوب شدن و فلان آرزو هاى دوران كودكى و دبيرستانى هست. بعد از ورود به دانشگاه معنى جديدى از زندگى به روت باز ميشه. جايى كه ديگه خرخون بودنت به چشم هيچ كس نمياد (برخلاف دبيرستان) و توى دانشگاه اونى بيشتر ارج داره كه زرنگه و داره كار ميكنه و پول درمياره. حالا خودشون ميرن ميبينن
      ویرایش توسط Nima_lovee : 03 آبان 1399 در ساعت 18:40

11. Top | #131
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      من هم تقريبا همين بودم كاملا تعصبى . كل تعصباتم توى نيم ساعت اول كلاس بيوشيمى ١ و ديدن چهار تا دانشجوى سال آخر پزشكى برگشت و تا يك هفته نكشيده انصراف دادم و دندانپزشكى رو توى تكميل ظرفيت انتخاب كردم.
      دقيقا همينى هست كه ميگى . روياهاى دكتر خوب شدن و فلان آرزو هاى دوران كودكى و دبيرستانى هست. بعد از ورود به دانشگاه معنى جديدى از زندگى به روت باز ميشه. جايى كه ديگه خرخون بودنت به چشم هيچ كس نمياد (برخلاف دبيرستان) و توى دانشگاه اونى بيشتر ارج داره كه زرنگه و داره كار ميكنه و پول درمياره. حالا خودشون ميرن ميبينن
      جسارتا مگه شما چی دیدین؟ میشه به ما هم بگین؟ شاید ما هم نظرمون تغییر کرد.

12. Top | #132
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط usfi نمایش پست ها
      جسارتا مگه شما چی دیدین؟ میشه به ما هم بگین؟ شاید ما هم نظرمون تغییر کرد.
      كافيه شما با چهار تا دانشجوى انترن توى خوابگاه يك هفته هم اتاق بشيد يا ببينيد. اين دانشجو هارو ما ميديديم . اينها يا نبودند( شيفت بودند) يا روى تختشون خواب بودند . اصلا زندگى نداشتند. تازههه ميگفتن ما اول راهيم!!! دكتر سال آخر ميگفت تازه ميخوام برم طرح بعد بيام واسه تخصص بخونم ، بعد ٤-٥ سال تخصص بخونم و دو سال ديگ هم واسه تخصص برم طرح! اين از وضع انترنتى و استايجرى و طول دوره تحصيل.
      در نقطه مقابل وارد دانشكده دندان ميشى همه خوشحال و پرانرژى ، شيفت ندارن ، معمولا زياد درس نميخونن و به زندگيشون ميرسن . برخلاف پزشكى كه سه و نيم سال تئورى هست ، دندانپزشكى فقظ دو ساله كه درس هاى تخصصى علوم پايه كمتره از علوم پايه ي پزشكى . ( فك كنم ٣٠ و خورده اى واحد تخصصيه بقيش عمومى)
      اين حرفارو بنده كه هر دو رشته رو ديدم و ميبينم! دارم بهتون ميگم
      درآمد بسيار بهتر دندانپزشكى عمومى نسبت به پزشك عمومى.
      اينكه ميگن پزشكى پرستيژ داره ، اون پزشكى پرستيژ داره كه ١٦-١٧ سال درس خونده و به تخصص رسيده و پشت سر هم مريض ميبينه و پول پارو ميكنه نه اون پزشكى عمومى كه پشت كنكور تخصص گير كرده و با ماهى ١٠ ميليون زندگيشو ميگردونه. هميشه اونى پرستيژش بيشتره كه پول بيشترى در آره نه كسى كه شغل بهترى داره.

13. Top | #133
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      كافيه شما با چهار تا دانشجوى انترن توى خوابگاه يك هفته هم اتاق بشيد يا ببينيد. اين دانشجو هارو ما ميديديم . اينها يا نبودند( شيفت بودند) يا روى تختشون خواب بودند . اصلا زندگى نداشتند. تازههه ميگفتن ما اول راهيم!!! دكتر سال آخر ميگفت تازه ميخوام برم طرح بعد بيام واسه تخصص بخونم ، بعد ٤-٥ سال تخصص بخونم و دو سال ديگ هم واسه تخصص برم طرح! اين از وضع انترنتى و استايجرى و طول دوره تحصيل.
      در نقطه مقابل وارد دانشكده دندان ميشى همه خوشحال و پرانرژى ، شيفت ندارن ، معمولا زياد درس نميخونن و به زندگيشون ميرسن . برخلاف پزشكى كه سه و نيم سال تئورى هست ، دندانپزشكى فقظ دو ساله كه درس هاى تخصصى علوم پايه كمتره از علوم پايه ي پزشكى . ( فك كنم ٣٠ و خورده اى واحد تخصصيه بقيش عمومى)
      اين حرفارو بنده كه هر دو رشته رو ديدم و ميبينم! دارم بهتون ميگم
      درآمد بسيار بهتر دندانپزشكى عمومى نسبت به پزشك عمومى.
      اينكه ميگن پزشكى پرستيژ داره ، اون پزشكى پرستيژ داره كه ١٦-١٧ سال درس خونده و به تخصص رسيده و پشت سر هم مريض ميبينه و پول پارو ميكنه نه اون پزشكى عمومى كه پشت كنكور تخصص گير كرده و با ماهى ١٠ ميليون زندگيشو ميگردونه. هميشه اونى پرستيژش بيشتره كه پول بيشترى در آره نه كسى كه شغل بهترى داره.
      داداش این مطالبو تو این انجمن ننویس خیلی ها بدشون میاد ، اینجا انجمن کنکوره و پایه و اساس کنکورم همین پزشک شدنه (در اصل بگم پولدار شدن واهی و بازده سریع گرفتن از پزشک شدن)
      متاسفانه دیر فهمیدم اینارو الانم بدجور تو فکر تغییر رشته ام که نشد و شاید دوباره کاری رو کنم که نباید البته شاید
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #134
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

داداش این مطالبو تو این انجمن ننویس خیلی ها بدشون میاد ، اینجا انجمن کنکوره و پایه و اساس کنکورم همین پزشک شدنه (در اصل بگم پولدار شدن واهی و بازده سریع گرفتن از پزشک شدن)
      متاسفانه دیر فهمیدم اینارو الانم بدجور تو فکر تغییر رشته ام که نشد و شاید دوباره کاری رو کنم که نباید البته شاید
      اين كه نبايد انگيزه منفى بشه. بايد باعث شه انتخاب درستى بكنن
      اول دندانپزشكى يا داروسازى
      بعد پزشكي

15. Top | #135
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

چرا باید بدمون بیاد ؟! باید واقع بین باشیم نه خیال پرداز !!!

صفحه 9 از 15 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن