خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 15 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 224
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خب به هزار و یک عامل بستگی داره
      شهر
      محله
      سطح علم
      کارش....
      نمیشه اینجوری نظر داد ولی ممکنه بیشتر از این رقم هم باشه

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این تاپیک پر از حرفای خنده داره )چی دارید میگید واسه خودتون؟ این اطلاعات و رقم ها رو از کجا در میارید؟ باز رفتید نشستید تو مطب حساب کتاب کردید؟ ))

3. Top | #33
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      این تاپیک پر از حرفای خنده داره )چی دارید میگید واسه خودتون؟ این اطلاعات و رقم ها رو از کجا در میارید؟ باز رفتید نشستید تو مطب حساب کتاب کردید؟ ))
      من که حقوق شغل دولتی گفتم هیچ حساب کتابی نکردم... این که گفتم تامین اجتماعی کار میکرد
      ...

4. Top | #34
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      الآن همه بهم میگن دیوونه ای که پزشکی رو اول زدی...وقتی وضع درامد خانواده ات خوب نیست باید با کله میرفتی دندونپزشکی
      میدونم حرفشون درسته و حقیقته
      ولی همین آدما سال قبل بهم فشار می‌آوردن که پشت کنکور نمونم و برم دبیری درحالی که قلبم میگفت بمون و یه سال دیگه تلاش کن.
      توی انتخاب رشته هم قلبم گفت تو فقط به درد پزشکی میخوری نه چیزه دیگه ای....از هرلحاظ حساب کنی باید دندون رو میزدم ولی مثل همیشه به حرف قلبم گوش کردم....شاید خوده خداست که داره زمزمه میکنه.
      باور کن کار درستی کردی پزشکی فقط علوم پایش رو اعصابه که اگه خرخون باشی اونم راحت میگذره از لحظه ای که فیزیوپات شروع کنی بیشتر از قبل از انتخابت مطمین میشی
      درمورد درامد هم یه فوفق گوارش تو سن ۵۰ سالگیش میتونه روزانه بالای ۲۰۰ میلیون درامد داشته باشه یه متخصص قلب ۴۵ ساله میتونه ۳-۴ تا خونه توبهترین قسمت شهرش داشته باشه و اگه ۱۰ماهم کار نکنه نترسه پولش کم بیاد!!!!
      پزشکی برعکس تصورت نیاز به یه علاقه فضایی نداره نیاز به پشتکار و اراده داره که تو پزشکی عمومی گیر نکنی اگه وارد این رشته میشی باید تا اخرین حدش بری
      بقولی اگه تلاش نکنی درخشان بشی فراموش میشی

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lhm نمایش پست ها

باور کن کار درستی کردی پزشکی فقط علوم پایش رو اعصابه که اگه خرخون باشی اونم راحت میگذره از لحظه ای که فیزیوپات شروع کنی بیشتر از قبل از انتخابت مطمین میشی
      درمورد درامد هم یه فوفق گوارش تو سن ۵۰ سالگیش میتونه روزانه بالای ۲۰۰ میلیون درامد داشته باشه یه متخصص قلب ۴۵ ساله میتونه ۳-۴ تا خونه توبهترین قسمت شهرش داشته باشه و اگه ۱۰ماهم کار نکنه نترسه پولش کم بیاد!!!!
      پزشکی برعکس تصورت نیاز به یه علاقه فضایی نداره نیاز به پشتکار و اراده داره که تو پزشکی عمومی گیر نکنی اگه وارد این رشته میشی باید تا اخرین حدش بری
      That's What Im Talking About

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      سلام یکی از دوستام امسال دندانپزشکی می تونه قبول بشه میگه روزی حداقل دو تا سه میلیون درامدشه در آینده واقعا راست میگه یعنی
      سلام خدمت شما

من صرفا تجربه خودم رو عرض می کنم. ببینید به خیلی فاکتور ها بستگی داره. مطب-شهر-مطب بالای شهر پایین شهر-طرز برخورد- مواد اولیه (ممکنه خود دندانپزشک وارد کننده مثلا ایمپلنت باشه)-مهارت- تجربه- اوضاع زندگی (درآمد مردم، بیماری اپیدمی و ...) و هزاران فاکتور دیگه. به نظر خودم مهمترین انگیزه هست.

سال 1393 یعنی حدود 6 سال قبل یکی از شاگردان خودم که کارش رو یک سالی بود شروع کرده بود و صبح ها یه مرکز بود عصرها جای دیگه درآمد خالص 60 میلیونی داشت. سالی 2 تا آپارتمان یا یه مغازه هم می خرید. ایشون قبلا دانشجوی مکانیک دانشگاه تهران بود ولی اومد پیش من و از آرزوهاش برای دندانپزشکی گفت و خلاصه رشته مهندسی رو رها کرد و تجربی کنکور داد و .... . اما عموی ایشون از دندان پزشکان بنام تهران هستند و اصلا هرکس فامیل ایشون رو می دید متوجه آشنایی این دو می شد و عموش هم حسابی حمایتش می کرد(از مطب گرفته تا آموزش). البته امسال اصلا از درآمدش راضی نیست چون به خاطر کرونا مردم خیلی کمتر میان. البته ایشون با درآمدی که داشت و اموالی که به دست آورده اصلا براش مهم نیست. یه مطب هم کیش زده سه ماه قبل می گفت کیش خیلی بیشتر کشش داره.

ضمناً خودشون الان ایمپلنت و مواد مصرفی وارد می کنند و خلاصه درآمدشون خیلی بیشتر از این حرفا هست.

ولی از سوی دیگه بسیاری هم بودند و هستند که درآمدشون در حدود 5 تا 15 تومن هست.

حالا فرصت شد یه بخش معرفی رشته و درآمدهاش براتون می زنم و مصاحبه با افراد رو آپلود می کنم که بیشتر با درآمد ها و کاری که باید انجام بدید آشنا بشید.

پیروز باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.
      ویرایش توسط Aryan- : 11 مهر 1399 در ساعت 20:16

7. Top | #37
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میتونه بیشتر باشه میتونه کمترم باشه.مثلا ی دندونپزشک نسبتا خوب ماهی تا ۱۳۰ میلم درامد داره.
      حالا امکان داره ی دندونپزشک سطح پایین ۳۰ میل درامد داشته باشه.
      دیگه میگم بستگی به اون دندونپزشکه داره کلا و مکان مطبش و سطح کارش.
      in Shallow Shallow

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lhm نمایش پست ها

دوست عزیز درسته که در مقاطع بالاتر ممکنه پزشکی درامدش بیشتر باشه اما ایا زحمت و تلاش و خستگی پزشکی قابل مقایسه با دندانه؟ شاید اگه بقول خودتون فوق تخصص گوارش داشته باشی (که حدااقل 17 سال درس خوندن و 10 سال تجربه نیاز داره)بتونی در سن 50 سالگی درامد بالایی داشته باشی(که البته شک دارم)اما یه دندون پزشک میتونه اون درامد رو در سن قبل 30 تا 35 سالگی داشته باشه و ازش لذت ببره .اخه توی 50 سالگی که علایق ادم مثل جوونیش نیست.ضمنا همه افراد که یه متخصص خوشنام و ماهر نمیشن اما توی دندون انچنان نیاز به خوشنام بودن و معروفیت نیست که همونم با تبلیغات و ... بدست میاد
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      دوست عزیز درسته که در مقاطع بالاتر ممکنه پزشکی درامدش بیشتر باشه اما ایا زحمت و تلاش و خستگی پزشکی قابل مقایسه با دندانه؟ شاید اگه بقول خودتون فوق تخصص گوارش داشته باشی (که حدااقل 17 سال درس خوندن و 10 سال تجربه نیاز داره)بتونی در سن 50 سالگی درامد بالایی داشته باشی(که البته شک دارم)اما یه دندون پزشک میتونه اون درامد رو در سن قبل 30 تا 35 سالگی داشته باشه و ازش لذت ببره .اخه توی 50 سالگی که علایق ادم مثل جوونیش نیست.ضمنا همه افراد که یه متخصص خوشنام و ماهر نمیشن اما توی دندون انچنان نیاز به خوشنام بودن و معروفیت نیست که همونم با تبلیغات و ... بدست میاد

هیچ جای شک و بحث نیست که از لحاظ سختی وفشار کار و سریعتررسیدن به درآمد دندونپزشکی وضع خیلی بهتری از پزشکی داره

برای اینکه یه نفر پزشکی رو به دندونپزشکی ترجیح بده به چیزی قوی تراز منطق نیاز داره...اگه اون چیز رو درون خودش پیدا نکنه با پزشکی فقط زندگی خودش رو تباه خواهد کرد

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      سلام یکی از دوستام امسال دندانپزشکی می تونه قبول بشه میگه روزی حداقل دو تا سه میلیون درامدشه در آینده واقعا راست میگه یعنی
      دوست گرامي به اين سوال نميشه جواب داد چون سوال غلطه درامد به خيلي عوامل ربط داره از جمله ميزان توانايي و تحصيلات .هوش مالي فرد .اينكه كجا مطب داره .چقدر كانكشن داره و خيلي چيزاي ديگه اما اگه منظورتون اينه كه يه دندون پزشك ميتونه اين اندازه درامد داشته باشه بله خيلي بيشترم ميتونه درامد داشته باشه .

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      کار منطقی رو شما میکنین
      ولی من توی زندگیم زیاد با منطق پیش نمیرم
      همیشه راه سخت تر رو انتخاب کردم و میکنم...نمیدونم دلیلش چیه...
      شاید باورت نشه ولی منم همینطوریم

بالاخره یه همدرد پیدا کردم
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من یه چیزو نمیفهمم،همه میگن دندان ادامه نداره و پزشکی فقط میتونه پیشرفت کنه .توی دندان پزشکی یه تخصص هست به اسم جراحی فک و صورت که این تخصص حتی در جراحی های مغز هم حضور داره برای جراحی قاعده جمجمه.علاوه بر اون مجاز به تمام اعمال زیبایی صورت اعم از جراحی بینی و گونه و... هم هست.زمینه های تحقیقاتیش هم که فراوان.نمونه ای از افراد موفق هم دکتر بهنام شکیبایی که پرفسورا دارن در سن 40 سالگی.
      و یک سری میگن که دندانپزشکی فقط محدود به فضای دهانه و انگار نه انگار که در پزشکی هم هر کس در حیطه کوچک تخصص خودش فعالیت داره
      و اصلا هرچی کار تخصصی تر میشه تنوع کمتر و کمتر میشه و کیس ها تکرارین....
      ۱-اون تخصص خیلی کم ورودی میگیره و طول دوره تخصصش هفت ساله
      ۲-شما از خود دندون پزشکا هم بپرسین میگن که این کار یه سقفی داره واصلا بعد از یه مدت دچار روزمرگی میشی(البته باز هم صحبت اون یه دونه تخصص جداس)
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چرا همه فکر میکنن اگه دندان پزشکی قبول شدن دولت ماهی ۲،۳ تومن براشون میریزه؟
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      چرا همه فکر میکنن اگه دندان پزشکی قبول شدن دولت ماهی ۲،۳ تومن براشون میریزه؟
      نه اگه ملت فکر کردن که این دولتیه حقوقش اشتباهه
      دولتی حول و هوش ده تا پونزده تومنه
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

15. Top | #45
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من زحماتی که یه پزشک یا دانشجو پزشکی میکشه رو انکار نمیکنم حتی میتونم خستگیش٫شب بیداریاش٫ساعت ۴صبح بیدار شدناش٫تماسای نصفه شب و بیمارای اورژانسی ساعت ۳ صبحشو و یا حتی توهینی که یه استاژر یا انترن میتونه باهاش روبرو بشه رو لمس کنم ولی هررشته ای هم سختی های خودشو‌داره و نمیتونیم اونارو هم انکار کنیم
      درمورد درامد دندون حرفی ندارم چون هیچ چیزی نمیدونم ولی یکی که وارد رشته پزشکی بشه و فوقشو بگیره یعنی تو ۳۵ سالگیش حداقل تو شهر من میتونه به‌ اون زندگی ایده الی که تو ذهنتون هست برسه و به علایقش بپردازه و همونطور که احتمالا تاالان باهاش رو برو شدید خیلی رشته ها اگه فقط تخصصشم بگیری به یه جایگاه مناسبی هم از نظر علمی هم ازنظر مالی میرسی و اگه اونقدر علاقه نداشته باشی میتونی فوقشو نگیری!!!

صفحه 3 از 15 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن