خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بهترین درسنامه عربی برای کنکور تجربی چیه؟

سلام گلای تو خونه ، محصلای نمونه

شاید این مشکل خیلیا باشه ( پایین پرسیدمش ... )

اول از همه بگم که منبع نظام جدید ملاک هست ...
      آقایون و خانما ، فرض کنید شخصی از عربی تجربی، فقط تایپ کلمه عربی بلده ، به دلیل نداشتن معلم های خوب و غیره ، در مدرسه نتوانسته عربی رو یاد بگیره ، هیچ فرمول و مبحثی یادش نیست و میخواد در کنکور تجربی شرکت کنه
      این شخص مشکل درسنامه داره ، تست زدن زمانی امکان پذیر هست که شما راه حل سوال رو بلد باشید بالاخره
      از اونایی که در این زمینه تجربه کافی دارن ( تجربه ها ، نه اینکه توی فلان سایت از فلان منبع تعریف کرده باشن و شما هم اونو نام ببرید ) راهنمایی کنید
      بهترین منبع جامع و مفیدی که ، خیلی طولانی نباشه و درسنامه روان و خوبی داشته باشه که این شخص رو از درصد منفی 33 ریاضی به درصد حداقل 50 عربی برسونه چی هست؟

نکته مهم : مشکل مالی داره و نمیتوانه چند منبع رو تهیه کنه یا اینکه فیلم آموزشی بخره ، همچنین به دلیل مشکلات زندگی و تحصیلی هم نمیتوانه از منابعی که خیلی طولانی و وقت گیر هستن مثل فیلم های آلاء استفاده کنه ( فیلم عربی ناصح زاده آلاء هم جواب نداده ) ، پس لطفا یک چیزی رو معرفی کنید که هم جامع و مفید باشه و هم روان ، حالا مهم نیست تستاش هم کم باشه ، اگر شخص درسنامه رو خوب یاد بگیره فوقش میره یک کتاب تست جداگانه هم براش میخره ...
      خب منتظریم از معلومات شما استفاده کنیم

متشکرم از راهنمایی های شما
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      عربی جامع خیلی سبز درسنامه خوبی داره

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یک‌ نگاهی به میکروطلایی هم بندازید شاید خوب باشه
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      عربی جامع خیلی سبز درسنامه خوبی داره
      جامع خیلی سبز نظام قدیم نویسنده اش غزال موسوی بود و کتاب بدی نبود ولی این جدیده رو اسم چند تا نویسنده با هم زده ، یکیشم غزال موسوی نوشته حالا شاید اصن فقط بخاطر اسم و رسمش این اسم رو نوشتن ...
      خیلی سبز به کنار
      یه چیز دیگه ...
      |

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      جامع خیلی سبز نظام قدیم نویسنده اش غزال موسوی بود و کتاب بدی نبود ولی این جدیده رو اسم چند تا نویسنده با هم زده ، یکیشم غزال موسوی نوشته حالا شاید اصن فقط بخاطر اسم و رسمش این اسم رو نوشتن ...
      خیلی سبز به کنار
      یه چیز دیگه ...
      شخصا خوندمش درسنامه خوبی داره ولی تست های مهروماه جامع بهتره +سخت تره

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      یک‌ نگاهی به میکروطلایی هم بندازید شاید خوب باشه
      از میکرو عربی نظام قدیم خاطره خوبی ندارم ، اگر مثل اون باشه که سطحش سنگین هست و درسنامه روانی نداره قطعا ...
      |

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشيد ولي با اين توضيحات فقط ميتونم بگم هر چي داري رو چن بار بخون يا اونقدر بخون تا بفهمي

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      از میکرو عربی نظام قدیم خاطره خوبی ندارم ، اگر مثل اون باشه که سطحش سنگین هست و درسنامه روانی نداره قطعا ...
      من میکرو نقره ای نظام قدیم داشتم راضی بودم ولی میکرو طلایی مبحث مبحث توضیح داده درس به درس نیست عربی درس به درس خوندن گیج کننده اس برا کسی که صفره به قول شما باید مبحثی خونده بشه توضیحات میکرو طلایی به نسبت خوبه
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اگه مشکل مالی داری و نمیتونی عربیخیلی سبز بخری یا کلاس ثبت نام کنی ،عمار تاجبخش امسال داره همه پایه ها ویدیو میزاره تو کانالش درس به درس میتونی اون فیلمهارو ببینی و ازمون های ازمایشی که برگذار میشه دانلود کنی وتستاشو بزنی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کدوم فیلم ناصح زاده رو دیدی ؟
      واقعا اگه ناصح زاده جواب نداده بنظرم بیخیال عربی شو
      شوخی کردم ولی واقعا عجیبه چون خیلی خوب اموزش میده و منو از صفر به 90 رسونده البته اموزش نظام قدیمش
      درسنامه کتاب خودش که جمعبندی عربی خیلی سبزه رو دیدی ؟ اونم خوبه ها

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      کدوم فیلم ناصح زاده رو دیدی ؟
      واقعا اگه ناصح زاده جواب نداده بنظرم بیخیال عربی شو
      شوخی کردم ولی واقعا عجیبه چون خیلی خوب اموزش میده و منو از صفر به 90 رسونده البته اموزش نظام قدیمش
      درسنامه کتاب خودش که جمعبندی عربی خیلی سبزه رو دیدی ؟ اونم خوبه ها

ایشون کلا تاپیک میزنه بهترین درسنامه برای ریاضی بهترین درسنامه برای فیزیک و عربی و ... پس فردا هم مطمئنم میخواد تاپیک بزنه بهترین درسنامه برای دینی
      آقا جان برادر من بهترین نداریم نداریم نداریم
      شما باید تست بزنی تا یاد بگیری میگی اصلا بدون درسنامه نمیشه تست زد؟؟؟ این حرف چرته همه کتابهای بازار تا 50 درصد تستاشونو راحت با آب خوردن میشه با درسنامه شون زد 50 باقیش میره رو ریزه کاری و صاف کاریها که اتفاقا اون 50 تای دوم تو کنکور میاد باید اونا رو اینقدر بزنی تا حفظ بشی
      ریاضی کلا با تسته خود گاوس و اویلر و دمورگان هم از قبر بیاد بهت ریاضی تدریس کنه تا تست نزنی و گیر نکنی تو تستها و مجبور نشی فکر کنی حتی شده نیم ساعت ور یه تست فکر کن حتی اگه پاسخ تشریحیش رو خوندی و فهمیدی هم برگرد فکر کن خودت میتونی بهتر حلش کنی غیر این باشه نمیتونی کنکور خوب بدی
      ریاضی کلا اینطوریه تو میری درسنامه رو باز میکنی کلیت مطلب رو میفهمی چی به چیه میری رو تست اولی رو میزنی دومی رو نمیتونی سومی رو میزنی یا اصلا نمیزنی تو همون اولی گیر میکنی میری پاسخ رو میبینی متوجه میشی مولف یه تجزیه باحالی انجام داده که تو نتونستی تجزیه کنی میری رو تست دومی همون تجزیه ر و استفاده میکنی تست رو میزنی میری رو سومی نمیتونی حل کنی میری رو پاسخ میبینی که اومده با تغییر متغیر و تجزیه سوال اول رو قاطی کرده به خودت میگی مردک من از کجا اخه بفهمم باید این کار رو میکردم و اونجاس که جا میزنی و نا امید میشی و به فکر حذف ریاضی در حالی که ریاضی اصلا یعنی همین این ریاضی یاد گرفتنه ریاضی دینی نیست که
      عربی هم واقعا مثل ریاضیه باید یه تست رو 10 بار بزنی و تجزیه تحلیلش کنی واس خودت
      فیزیک بر عکس باید زیاد تست بزنی با ایده های جدید که میشه از دل مفهوم در آورد آشنا بشی
      شیمی هم همینطور یه درسنامه دیگه چقدر میتونه مطالب رو پوشش بده آخه کنکور سطح اش در حد کتاب درسی هست دیگه نمیتونن فراتر از اون که تو درسنامه بنویسن مثلا دلتا رو چجوری بیاد تدریس کنه خوب مینویسه فرمولشو دیگه چه توقعی ازش داری بیاد مثلا ترجمه اش رو بنویسه زیرش ؟؟؟؟!!!!!! به دو منهای چهار آ سه ؟؟!!!
      ویرایش توسط _Joseph_ : 09 مهر 1399 در ساعت 21:24

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها

ایشون کلا تاپیک میزنه بهترین درسنامه برای ریاضی بهترین درسنامه برای فیزیک و عربی و ... پس فردا هم مطمئنم میخواد تاپیک بزنه بهترین درسنامه برای دینی
      شما باید تست بزنی تا یاد بگیری میگی اصلا بدون درسنامه نمیشه تست زد؟؟؟ این حرف چرته همه کتابهای بازار تا 50 درصد تستاشونو راحت با آب خوردن میشه با درسنامه شون زد 50 باقیش میره رو ریزه کاری و صاف کاریها که اتفاقا اون 50 تای دوم تو کنکور میاد باید اونا رو اینقدر بزنی تا حفظ بشی
      ریاضی کلا با تسته خود گاوس و اویلر و دمورگان هم از قبر بیاد بهت ریاضی تدریس کنه تا تست نزنی و گیر نکنی تو تستها و مجبور نشی فکر کنی حتی شده نیم ساعت ور یه تست فکر کن حتی اگه پاسخ تشریحیش رو خوندی و فهمیدی هم برگرد فکر کن خودت میتونی بهتر حلش کنی غیر این باشه نمیتونی کنکور خوب بدی
      ریاضی کلا اینطوریه تو میری درسنامه رو باز میکنی کلیت مطلب رو میفهمی چی به چیه میری رو تست اولی رو میزنی دومی رو نمیتونی سومی رو میزنی یا اصلا نمیزنی تو همون اولی گیر میکنی میری پاسخ رو میبینی متوجه میشی مولف یه تجزیه باحالی انجام داده که تو نتونستی تجزیه کنی میری رو تست دومی همون تجزیه ر و استفاده میکنی تست رو میزنی میری رو سومی نمیتونی حل کنی میری رو پاسخ میبینی که اومده با تغییر متغیر و تجزیه سوال اول رو قاطی کرده به خودت میگی مردک من از کجا اخه بفهمم باید این کار رو میکردم و اونجاس که جا میزنی و نا امید میشی و به فکر حذف ریاضی در حالی که ریاضی اصلا یعنی همین این ریاضی یاد گرفتنه ریاضی دینی نیست که
      فیزیک بر عکس باید زیاد تست بزنی با ایده های جدید که میشه از دل مفهوم در آورد آشنا بشی
      شیمی هم همینطور یه درسنامه دیگه چقدر میتونه مطالب رو پوشش بده آخه کنکور سطح اش در حد کتاب درسی هست دیگه نمیتونن فراتر از اون که تو درسنامه بنویسن مثلا دلتا رو چجوری بیاد تدریس کنه خوب مینویسه فرمولشو دیگه چه توقعی ازش داری بیاد مثلا ترجمه اش رو بنویسه زیرش ؟؟؟؟!!!!!! به دو منهای چهار آ سه ؟؟!!!
      حرفات درسته
      اقایون و خانوما بخونید و عمل کنید بلکه رستگار بشید
      مشکل اینه دوستان انتظار دارند یه روزی بشه که با درسنامه کل مبحث رو فول بشن و تست ها رو از یه طرف درست حل کنن
      به اموزش و یادگیری توی تست ایمان داشته باشید و وقت خودتونو زیاد واسه این درسنامه و اون درسنامه تلف نکنید

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من درسنامه نردبام رو خوندم و واقعا راضی بودم. به نظر خیلی خوب و جامع توضیح داده. البته من عربیم بد نبوده واقعا حالا نمیدونم برای کسی که شما توصیف کردین چقدر میتونه مناسب باشه. ولی اگه کسی یه دبیر کاملا معمولی داشته بعدش میتونه بیاد درسنامه نردبام رو بخونه و به نظرم کامل میفهمه

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها

داداش گلم خون کثیف خودتو آلوده نکن

هدف من شناخت بهترین درسنامه ها هست ، نه بهترین تست ها ، واقعا مسخره هست به کسی که راه رفتن بلد نیست ،توصیه دویدن کنی ! یاد گیری فیزیک و شیمی و عربی و غیره فقط با تست یعنی دقیقا همینی ک من گفتم ، تست مکمل درسنامه هست ، باید یک مبحث رو خوند و کامل یادش گرفت اونوقت رفت سراغ تست ، با تست حرفه ای تر شد وگرنه شما درسنامه رو نفهمی ، هرچی میخوای تست ها رو بخوان نمیتوانی جواب بدی و این باعث میشه مجبور بشی تست بیشتری بزنی و این کار فقط خسته ات میکنه و اخرش مجبور میشی دنبال یه منبع جدید واس درسنامه بگردی
      صرفا درسنامه بدرد نمیخوره و صرفا تست هم بدرد نمیخوره ،راحت میشه کتاب تست خرید و زد و منابعشم با هم فرق چندانی نداره ، ولی راحت نمیشه درسنامه خوب رو پیدا کرد عزیزم
      بعضی از بچه ها اطلاعاتی درمورد درسنامه ها دارن که خیلیا ندارن ، توی هر سایتی بری یه مشت منبع روزنامه وار تکرار شده در صورتی که خیلیاشون بدرد هم نمیخورن
      هرکی توی این سایت میاد منابع خوب رو از رتبه های برتر میپرسه ، اخه عزیز دلم رتبه برتر اسمش روشه ، ایا توام میخوای رتبه برتر بشی؟ کل رتبه برترا 500 نفرن ، نمیشه ک همه 500 بشن ، هرکسی سطحش متفاوته و این درسنامه های خوب و آموزش خوب هست ک باعث میشه تو بشی یکی از اون 500 نفر
      حالا اگر درسنامه خوب به جز کتاب خیلی سبز میشناسی بفرما ک از اطلاعاتت استفاده کنیم بزرگوار
      |

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amin نمایش پست ها
      مهم ترین ویژگی درسنامه خلاصه بودنش باید باشه،خیلی سبز این ویژگی رو نداره.
      توصیه من میکرو طلایی هست.یک کتاب لغت هم احتیاج دارید میتونید قلمچی رو تهیه کنید
      سطح درسی افراد متفاوته ، بهترین منبع خلاصه درسنامه بخوای خب خط ویژه گاج هم هست
      من دنبال روان ترین درسنامه هستم ، البته منظورم این نیست زیاده گویی بیهوده کرده باشه ولی خب مطلب رو روان و به اندازه کافی توضیح داده باشه تا شخصی که اصلا این کتاب رو نخوانده یاد بگیره ، مثلا من رشته ام اصلا تجربی نبوده و عربیشو نداشتم و نخواندم و خیلی کتابای دیگشو ، پس باید کتابی پیدا کنم ک در مرحله اول با درسنامه روان و کامل منو کمک بکنه تا تست ها رو شروع کنم

البته خیلی سبز غزال موسوی باز روان تراز گاح هست یکم ...
      |

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن