خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      من درسنامه نردبام رو خوندم و واقعا راضی بودم. به نظر خیلی خوب و جامع توضیح داده. البته من عربیم بد نبوده واقعا حالا نمیدونم برای کسی که شما توصیف کردین چقدر میتونه مناسب باشه. ولی اگه کسی یه دبیر کاملا معمولی داشته بعدش میتونه بیاد درسنامه نردبام رو بخونه و به نظرم کامل میفهمه
      ممنون . نردبام بدرد مبتدیا نمیخوره ...
      درسنامه ای میخوام که شخص رو بدون دبیر راهنمایی کنه ، یعنی فردی ک توی عمرش این کتاب رو نخونده و دبیری هم نداشته و میخواد کنکور بده
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      کدوم فیلم ناصح زاده رو دیدی ؟
      واقعا اگه ناصح زاده جواب نداده بنظرم بیخیال عربی شو
      شوخی کردم ولی واقعا عجیبه چون خیلی خوب اموزش میده و منو از صفر به 90 رسونده البته اموزش نظام قدیمش
      درسنامه کتاب خودش که جمعبندی عربی خیلی سبزه رو دیدی ؟ اونم خوبه ها
      ناصح زاده هول درس میده ، بد درس نمیده ولی آرامش توی این آدم وجود نداره ، نظام قدیمش ک یادمه اینطوری بود حالا جدیدش شاید قرص اعصاب بخوره خخخ

فعلا انگار کتاب جامع خیلی سبز عربی بهتراز بقیه باشه ولی بازم پیگیرم ببینم درسنامه روان تر و کامل تر چی هست
      |

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درسنامه عربی نمیشناسم ولی برای درصد ۵۰ عربی اول ترجمه رو پر تست پیش میرید و اکثر قواعد رو هم از روی فیلم آموزشی مثل آلا و ... یا دی وی دی یاد می گیرید. به خدا یادگیری عربی از روی درسنامه کتابی خیلی سخته و بدون توضیح دهنده نمیشه. چندین نفر می شناسم که با درسنامه عربی امسال رو به ۳۰ درصد هم نتونستن برسونن. با آرزوی موفقیت

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      درسنامه عربی نمیشناسم ولی برای درصد ۵۰ عربی اول ترجمه رو پر تست پیش میرید و اکثر قواعد رو هم از روی فیلم آموزشی مثل آلا و ... یا دی وی دی یاد می گیرید. به خدا یادگیری عربی از روی درسنامه کتابی خیلی سخته و بدون توضیح دهنده نمیشه. چندین نفر می شناسم که با درسنامه عربی امسال رو به ۳۰ درصد هم نتونستن برسونن. با آرزوی موفقیت
      درسنه درسنامه ی بدون تست که نمیشه ، فقط بهترین درسنامه رو میخوام که روان و خوب توضیح داده باشه و بعد از خوندن هر مبحث بشه تست زد ، اخه هرچی درسنامه عربی میشناسم خلاصه گویی شده ، البته قابل فهم هستن مثل گاج یا خیلی سبز

بنظر شما بهترین دبیر آلاء واس عربی نظام جدید کی هست؟
      |

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      بابا تا شما داری اینجا دنبال منابع میگردی ملت دوسه درس دهم تموم کردن تو این یکی دوهفته ، !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

6. Top | #21
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام من از معلم هيييييچ ياد نگرفتم فقط درسنامه خلي سبز خوندم و خلاصه کردم وکللللييييييي تست زدم هفتاد درصد زدم//

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      جامع خیلی سبز خیلی خوبه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      ممنون . نردبام بدرد مبتدیا نمیخوره ...
      درسنامه ای میخوام که شخص رو بدون دبیر راهنمایی کنه ، یعنی فردی ک توی عمرش این کتاب رو نخونده و دبیری هم نداشته و میخواد کنکور بده
      چنین درسنامه‌ای درحال حاضر وجود خارجی نداره. هرکس میخواد از صفر شروع کنه باید یه درسنامه که مطالب پایه و کلی رو توضیح داده باشه بخونه باقی نکات رو توی تست یاد بگیره. از همین جهت پاسخ تشریحی قوی خیلی مهمه که خیلی سبز مناسبه.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      میکروطلایی-عربی موضوعی گاج-خیلی سبز
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      درسنه درسنامه ی بدون تست که نمیشه ، فقط بهترین درسنامه رو میخوام که روان و خوب توضیح داده باشه و بعد از خوندن هر مبحث بشه تست زد ، اخه هرچی درسنامه عربی میشناسم خلاصه گویی شده ، البته قابل فهم هستن مثل گاج یا خیلی سبز

بنظر شما بهترین دبیر آلاء واس عربی نظام جدید کی هست؟
      فک کنم میلاد ناصح زاده برای آلا خوب درس میده. برای کنکورم فیلماشو ندیدم ولی نسبت به بقیه بهتره. یه جمله از عرفان به یاد داشته باشید : برای قواعد عربی راه خیلی مناسب اینه با تست یاد بگیرید نه این که یاد بگیرید برای تست ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن