خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

معلم فیزیک آنلاین خوب معرفی کنید

سلام لطفا معلم فیزیک آنلاین خوب معرفی کنید با ذکر دلیل!
      چیزایی که برام مهمه اینه که اولین که با نظم تدریس کنه،
      مطالب رو خوب جا بندازه
      روش های حل منطقی داشته باشه،
      تیپ تست های خوبی رو پوشش بده،
      سوالای کنکور رو بررسی کنه
      و سرعت خوبی هم داشته باشه!
      ممنون از همتون🙏

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      پارسال دنبال معلم قوی بودم عین شما تو درس فیزیک . اما امسال تصمیم گرفتم که با کتاب جلو برم . و نتیجش هم همین الان معلومه که بهتر از هر دبیری هست . چون نهایت 45 دقیقه مطالعه درسنامه داری و مابقی بازه زمانیت مختص تست و تمرینه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ذهبی خیلی فوق العاده هست انقدر که با ارامش میگه مطلب و چندین بار تکرار میکنه تا ادم کامل متوجه بشه
      میتونین برین سایت تاملند جلسه رایگانشون و ببینین و تصمیم بگیرین

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم تابحال کلاس نرفتم اما قصد داشتم از ویدیو آموزشی استفاده کنم و خیلی تحقیق کردم براش و طبق آمار ذهبی،نوکنده و یحیوی بهترین ها بودن...
      بازم میگم من خودم تجربه ندارم برای همین بهتره شما نمونه جلسات کار شده اینا رو تو اینترنت ببینین تا متوجه بشین کدوم مناسب شماست...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نوکنده کلاسینو تامام

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگه میخوای فیزیک رو مفهومی یاد بگیری،صد درصد ذهبی.اما اگه تکنیک وسرعت تست زنی برات مهمه نوکنده خوبه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar1377 نمایش پست ها
      سلام لطفا معلم فیزیک آنلاین خوب معرفی کنید با ذکر دلیل!
      چیزایی که برام مهمه اینه که اولین که با نظم تدریس کنه،
      مطالب رو خوب جا بندازه
      روش های حل منطقی داشته باشه،
      تیپ تست های خوبی رو پوشش بده،
      سوالای کنکور رو بررسی کنه
      و سرعت خوبی هم داشته باشه!
      ممنون از همتون������
      نوکنده داره یه کلاس جدید تشکیل میده برای کسایی که تازه میخوان اضافه شن، به نام کلاس "نوبان".پیشنهاد میکنم استفاده کنی.دلیلشم همون فاکتور هایی هست که ذکر کردی

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Batman_sh نمایش پست ها
      نوکنده داره یه کلاس جدید تشکیل میده برای کسایی که تازه میخوان اضافه شن، به نام کلاس "نوبان".پیشنهاد میکنم استفاده کنی.دلیلشم همون فاکتور هایی هست که ذکر کردی
      نمیدونم شمام چرا هر پستی تا حالا دادید فقط تبلیغ اساتید کلاسینو بوده
      اونم همیشه با فونت درشت
      از ادمین ها و مادیریتور ها خواهش میکنم این چند نفری که به تازگی دارن در جهت تبلیغ کلاس ها فعالیت میکنن رو بلاک و بن کنن
      یکیشون که فقط داره به قول خودش تجربه شو به اشتراک میذاره و تاملند تاملند میکنه
      اینم ایشون که داره کلاسینو کلاسینو میکنه
      ویرایش توسط Hadi.Z : 11 مهر 1399 در ساعت 10:26

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول یه فصل با درسنامه کتاب تست بیا جلو نتیجه نداد بعد کلاس

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از دهبي راضيم ثبت نام هم كردم ولي اينقدرهمه ميگن يحيوي منم به شك انداختن با اينكه تا حالا يحيوي نديدم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      اونم همیشه با فونت درشت
      از ادمین ها و مادیریتور ها خواهش میکنم این چند نفری که به تازگی دارن در جهت تبلیغ کلاس ها فعالیت میکنن رو بلاک و بن کنن
      بله این فقط تبلیغ اریان ونوکنده میکنه واون یکی همه اساتید تاملند ، البته مال تاملند افتضاحه و اگه ازش بپرسی ذهبی یا یحیوی میگه هردو رو شرکت کن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      کلاس فیزیک وقت میمونه برات تست بزنی؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
      همین کتاب های بازارو بخون

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فرید شهریاری -ذهبی-یحیوی-نوکنده
      ولی اول از کتاب تست بخون و تا 60 درصد اینا خودت بیار جلو بعدش کلاسهای نکته تستشون رو شرکت کن چونکه کلاسهای جامعشون زیاد وقتت رو میگیره و برای تست زمان باقی نمیزاره و بیشترش هم درسنامه میگن
      چون من تغییر نظامی بودم از قدیم به جدید میخواستم کلاسهای تاملند رو ببینم بررسی کردم همه دبیر ها و دروس رو به این نتیجه رسیدم که اصلا مفید نیست تو 2 ساعت خودت بیشتر میتونی بخونی و بهترین موقع فیلم دیدن به نظرم اینه یا مبحثی رو متوجه نمیشی از کتاب بری برای اون مبحث و یا فصل فیلم آموزشی ببینی و برگزدی رو کتاب و یا اینکه همه مباحث رو فول بخونی خودت و فقط برای نکته و تست فیلم ببینی که تست زیاد حل میکنن و آشنا میشی با روش های برخورد با تست که خودت اونجوری نبودی منکه تو محاسبات و نکاتی و دیدگاه هایی که میشه به تست ها داشت رو خیلی خوب دارم از رو فیلم ها یاد میگیرم ولی فیلمهای جامع رو پیشنهاد نمیکنم ببینی

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      اونم همیشه با فونت درشت
      از ادمین ها و مادیریتور ها!(این آخریو گفت که بگه مثلا من خیلی کارم درسته و اصطلاحای خفن بلدم)خواهش میکنم اینایی که توی کنکور 99 یهو آب قطع شده و نتیجه نگرفتن و الان اومدن توی فروم به این و اون گیر میدن و برچسب میزنن رو بلاک کننآخه دوست عزیز کی با شما بود...ایشون سوال پرسید منم نظرمو گفتم..برامم مهم نیس تو چی فکر میکنی و چی میگیباشه من تبلیغاتیم...(انگار ایشون از جوجه های تازه وارد این فرومه و نمیدونه چند ماه پیش خودم داشتم برای کلاس آنلاین شیمی از بقیه راهنمایی می گرفتم)بذار ما تف کنیم بعد تو شیرجه بزن...با همین حرفا و برچسب زدنا الان به جای اینکه یه رتبه خوب آورده باشی نشستی از معلمایی که تا حالا شاگردشون نبودی حرف و تهمت میزنی..برو و سر خودت و بقیه کلاه نذار...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      بله این فقط تبلیغ اریان ونوکنده میکنه واون یکی همه اساتید تاملند ، البته مال تاملند افتضاحه و اگه ازش بپرسی ذهبی یا یحیوی میگه هردو رو شرکت کن
      باشه آره من تبلیغ میکنم...مگه شما هر کی تبلیغ میکنه حرفشو قبول میکنی؟ منم نظرمو گفتم،زور که نکردم،استارتر میتونه خودش بره یه جلسه ببینه و تصمیم بگیره..
      چند وقتیه یه سریا توی فروم همش تو فاز اینن که هر کی کلاس میره و از معلمش تعریف میکنه یه برچسب بهش بزنن..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن