خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      نمیدونم شمام چرا هر پستی تا حالا دادید فقط تبلیغ اساتید کلاسینو بوده
      اونم همیشه با فونت درشت
      از ادمین ها و مادیریتور ها خواهش میکنم این چند نفری که به تازگی دارن در جهت تبلیغ کلاس ها فعالیت میکنن رو بلاک و بن کنن
      یکیشون که فقط داره به قول خودش تجربه شو به اشتراک میذاره و تاملند تاملند میکنه
      اینم ایشون که داره کلاسینو کلاسینو میکنه
      همین که بعد از 8 ساعت هنوز تو فکرت بوده و برگشتی و حرفتو ویرایش و اضافه کردی یعنی دلت پره و میخوای هر طور شده یه جوری خالیش کنی...حالا من تبلیغات چی هستم یا تو؟!

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar1377 نمایش پست ها
      سلام لطفا معلم فیزیک آنلاین خوب معرفی کنید با ذکر دلیل!
      چیزایی که برام مهمه اینه که اولین که با نظم تدریس کنه،
      مطالب رو خوب جا بندازه
      روش های حل منطقی داشته باشه،
      تیپ تست های خوبی رو پوشش بده،
      سوالای کنکور رو بررسی کنه
      و سرعت خوبی هم داشته باشه!
      ممنون از همتون������
      استارتر عزیز خودت جلسه اول هر معلم رو ببین و تصمیم بگیر...تعدادشون هم چندان زیاد نیس...ما این جا از هر کی خوب بگیم یه عده(که هیچ تجربه ای هم از اون معلم ندارن)بهمون برچسب میزنن و میشیم تبلیغات چی...موفق باشی

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خودت رو پشت فونت های درشتت قایم کن
      اگر شما کارت خیلی درست بود با یه نقد من انقد دست و پاتو گم نمیکردی و سایز فونت هارو ده برابر نمیکردی و صد تا پست هم نمیفرستادی
      در مورد نظر هایی که ارائه دادید خیلی برام جالبه که چرا شما فقط در مورد دبیر ها همیشه در صحنه هستید و فقط کلاسینو تبلیغ میکنید
      در مورد این حرف که شما حرف هر تیلیغ کننده ای رو باور میکنید یا نه باید بگم اینجا جای راهنمایی دوستان هستش نه بررسی صحت موارد ارائه شده!!
      در مورد رتبه هم باید بگم شما خودت با این معلمایی که داری صب تا شب داخل فروم تبلیغ میکنی چه نتیجه ای گیرت اومده؟ بسم الله
      در کل به نظرم اگر فقط به پست های من و پست های شما نگاه کنیم که در چه محتوایی قرار دارن حقیقت کاملا اشکار هستش
      تمامی پست های شما بلااستثنا تبلیغ بوده و بس ، میتونید چند تایی برام نشون بدید که واقعا در سایر زمینه ها هم راهنمایی کردید؟

پ.ن : در مورد کلاس های انلاین من هیچ مخالفتی با هیچ کسی ندارم ، بعضی از اساتید کلاسینو خوبن اما نه همشون!
      مخاطب حرفای من شما هستید که فقط بلدید فونت درشت کنید و تبلیغ اساتید کلاسینو رو انجام بدید در شرایطی که در برخی و تقریبا اکثر دروس خیلی بهتر از اساتید کلاسینو هم داریم...
      ویرایش توسط Hadi.Z : 12 مهر 1399 در ساعت 22:11

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      شما که چندجا مصلایی شیمی معرفی کرد! بابا چقدر دیگه تو پررو هستی ! لامصب توی اپشنات احیانا یکی از مدرسین سایر موسسات با این همه..... نیست؟!
      اونوقت راست میگه شما که حرف از نتیجه کنکور میزنی کارنامتو بزار، من کنکوری1400ام کنکور ندادم ولی سال دیگه این موقع کارناممو میزارم تو......... شما

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      خودت رو پشت فونت های درشتت قایم کن
      اگر شما کارت خیلی درست بود با یه نقد من انقد دست و پاتو گم نمیکردی و سایز فونت هارو ده برابر نمیکردی و صد تا پست هم نمیفرستادی
      در مورد نظر هایی که ارائه دادید خیلی برام جالبه که چرا شما فقط در مورد دبیر ها همیشه در صحنه هستید و فقط کلاسینو تبلیغ میکنید
      در مورد این حرف که شما حرف هر تیلیغ کننده ای رو باور میکنید یا نه باید بگم اینجا جای راهنمایی دوستان هستش نه بررسی صحت موارد ارائه شده!!
      در مورد رتبه هم باید بگم شما خودت با این معلمایی که داری صب تا شب داخل فروم تبلیغ میکنی چه نتیجه ای گیرت اومده؟ بسم الله
      در کل به نظرم اگر فقط به پست های من و پست های شما نگاه کنیم که در چه محتوایی قرار دارن حقیقت کاملا اشکار هستش
      تمامی پست های شما بلااستثنا تبلیغ بوده و بس ، میتونید چند تایی برام نشون بدید که واقعا در سایر زمینه ها هم راهنمایی کردید؟

پ.ن : در مورد کلاس های انلاین من هیچ مخالفتی با هیچ کسی ندارم ، بعضی از اساتید کلاسینو خوبن اما نه همشون!
      مخاطب حرفای من شما هستید که فقط بلدید فونت درشت کنید و تبلیغ اساتید کلاسینو رو انجام بدید در شرایطی که در برخی و تقریبا اکثر دروس خیلی بهتر از اساتید کلاسینو هم داریم...
      من حرف بیخود نمی زنم و فقط توی زمینه ای میتونم راهنمایی کنم که واقعا همه جانبه درباره ش اطلاعات دارم..وگرنه من نه مشاور کنکورم و نه اون قدری تجربه دارم که بخوام در همه زمینه ها توصیه داشته باشم...ولی در مورد معلم های آنلاین اطلاعات خیلی خوبی دارم.و اتفاقا به نظر من هم توی دروس ادبیات و زبان اساتید بهتر از کلاسینو هم داریم...و اینکه ای کاش بین "به اشتراک گذاشتن نظر" و "تبلیغ" بتونیم تفاوت قائل بشیم.. اگر هم از کوره در رفتم به خاطر برچسب زدن های نادرست شما بود،وگرنه من خودم ادعایی از نتیجه کنکورم ندارم

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Batman_sh نمایش پست ها
      من حرف بیخود نمی زنم و فقط توی زمینه ای میتونم راهنمایی کنم که واقعا همه جانبه درباره ش اطلاعات دارم..وگرنه من نه مشاور کنکورم و نه اون قدری تجربه دارم که بخوام در همه زمینه ها توصیه داشته باشم...ولی در مورد معلم های آنلاین اطلاعات خیلی خوبی دارم.و اتفاقا به نظر من هم توی دروس ادبیات و زبان اساتید بهتر از کلاسینو هم داریم...و اینکه ای کاش بین "به اشتراک گذاشتن نظر" و "تبلیغ" بتونیم تفاوت قائل بشیم.. اگر هم از کوره در رفتم به خاطر برچسب زدن های نادرست شما بود،وگرنه من خودم ادعایی از نتیجه کنکورم ندارم
      الانم مظلوم نمایی کن مشکلی نیست
      در کل ، جواب ابلحان هم خاموشیست
      موفق باشی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن