خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام استامینوفن جان
      با این توصیف هایی که کردی،کتاب جمع بندی راه اندیشه دقیقا همون چیزی هست که میخوای،درس نامه بسیار روانی داره حتی روان تر از درس نامه تخته سیاه،حجمش کم هست، حداقل تعداد تست رو هم داره(دوروبر 500-600 تا تست) از زیر صفر هم شروع کرده.
      نویسندش همون نویسنده تخته سیاه یعنی بابک سادات هست.

اینم فصل اول کتاب :
      http://dl.paytakhteketab.com/jam-ban...aheandishe.zip
      سلام خوبی اقا رضا؟!

دیدم چند صفحه ایش رو ، اره کتاب خوبیه انگار ، کتاب تخته سیاه جامع نظام جدید هم دیدم اونم ظاهرا خوبه ، فقط اینی که گفتی چون جمع بندی هست میترسم کامل نباشه یوقت ، نویسنده جفتشم یه نفره
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط srm نمایش پست ها
      تخته سیاه
      بابک سادات
      جامعش یا سال به سالش؟

بعد یه کتاب راه اندیشه هم هست مثل اینکه بابک سادات نوشته
      |

3. Top | #18
      srm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      جامعش یا سال به سالش؟

بعد یه کتاب راه اندیشه هم هست مثل اینکه بابک سادات نوشته
      من فقط جامعشو کار کردم
      آره اونم خوبه ولی واسه جمعبندی

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unicorn_m نمایش پست ها
      من خودم هم میکرو داشتم هم خیلی سبز و هم نشر الگو اما بعد از دیدن مهروماه هیچکدوم رو برای درسنامه پیشنهاد نمیکنم...به نظرم یه نگاهی به کتابای دو جلدی جامع مهروماه بنداز...توی کانالای درسی هم بگردی میتونی pdf کامل این دوتا کتابو پیدا کنی و بررسی کنی و ببینی چطورن و بعد اگه خواستی یا از همونا استفاده کن یا اگر سختته بخرشون...
      من خودم موندم پشت کنکور و تازه امروز کتابای جامع مهروماه رو دیدم و به نظرم درسنامه هاش خیلی کامل و عالی بودن...
      حتما چکش کن و بذارش توی گزینه های انتخابیت
      من توی نظام قدیم ، خیلی سبز و میکرو طبقه بندی و مهر و ماه رو خوندم ، راستش بدترین درسنامه ای که خوندم واس همین مهر و ماه بود ، چون خیلی مواقع خلاصه نویسی کرده بود و وروان هم نبود ، جدیدش هم اگر مثل همون نظام قدیم باشه که شخصا نمیتوانم باهاش کنار بیام ... البته خب برای شما حتما خوب جواب داده
      |

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام خوبی اقا رضا؟!

دیدم چند صفحه ایش رو ، اره کتاب خوبیه انگار ، کتاب تخته سیاه جامع نظام جدید هم دیدم اونم ظاهرا خوبه ، فقط اینی که گفتی چون جمع بندی هست میترسم کامل نباشه یوقت ، نویسنده جفتشم یه نفره
      اگر جمع بندی رو بگیری باید حتما کنارش یک کتاب دیگه مثل مهروماه هم بزنی،اگر فقط یک کتاب میخوای بگیری تخته سیاه بهتره

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من توی نظام قدیم ، خیلی سبز و میکرو طبقه بندی و مهر و ماه رو خوندم ، راستش بدترین درسنامه ای که خوندم واس همین مهر و ماه بود ، چون خیلی مواقع خلاصه نویسی کرده بود و وروان هم نبود ، جدیدش هم اگر مثل همون نظام قدیم باشه که شخصا نمیتوانم باهاش کنار بیام ... البته خب برای شما حتما خوب جواب داده
      من مهروماه رو کار نکردم دوست عزیز...گفتم که دیروز تازه اولین بار دیدمش
      اتفاقا درسنامه دوجلدی جامع مهروماه نظام جدید خیلی مفصل و ریز به ریز نوشته شده بود...بهتره pdfاش رو دریافت کنید و ببینید
      اگرم کلا از مهروماه خوشتون نمیاد فکر میکنم خیلی سبز بهترین گزینه باشه(راستش من قبولش ندارم دوازدهمش رو داشتم و اصلا نتونستم ارتباط بگیرم) چون درسنامه های میکرو و نشر الگو خلاصه تر نوشته شدن...
      در هر صورت دریافت pdf همشون قبل از خرید مهمترین کاره

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      داداش برو تو کانالا فیلم یکی از این کلاس انلاینا ببین بعدشم تو همون کانالا میتونی کتاب تست پیدا کنی وتست کارکنی،
      اگه خواستی کتاب بخری من خوشخوان گرفتم خوبه البته من به عنوان منبع دوم گرفتم ولی واسه منبع اولم میشه استفاده کرد چون مولفاشون تو الا کتابو درس میدن حالا اینم یه نگاه بنداز، ولی ازبین بقیه کتاب ها به نظرم همون خیلیسبز بهتره

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

ایشون کلا تاپیک میزنه بهترین درسنامه برای ریاضی بهترین درسنامه برای فیزیک و عربی و ... پس فردا هم مطمئنم میخواد تاپیک بزنه بهترین درسنامه برای دینی
      آقا جان برادر من بهترین نداریم نداریم نداریم
      شما باید تست بزنی تا یاد بگیری میگی اصلا بدون درسنامه نمیشه تست زد؟؟؟ این حرف چرته همه کتابهای بازار تا 50 درصد تستاشونو راحت با آب خوردن میشه با درسنامه شون زد 50 باقیش میره رو ریزه کاری و صاف کاریها که اتفاقا اون 50 تای دوم تو کنکور میاد باید اونا رو اینقدر بزنی تا حفظ بشی
      ریاضی کلا با تسته خود گاوس و اویلر و دمورگان هم از قبر بیاد بهت ریاضی تدریس کنه تا تست نزنی و گیر نکنی تو تستها و مجبور نشی فکر کنی حتی شده نیم ساعت ور یه تست فکر کن حتی اگه پاسخ تشریحیش رو خوندی و فهمیدی هم برگرد فکر کن خودت میتونی بهتر حلش کنی غیر این باشه نمیتونی کنکور خوب بدی
      ریاضی کلا اینطوریه تو میری درسنامه رو باز میکنی کلیت مطلب رو میفهمی چی به چیه میری رو تست اولی رو میزنی دومی رو نمیتونی سومی رو میزنی یا اصلا نمیزنی تو همون اولی گیر میکنی میری پاسخ رو میبینی متوجه میشی مولف یه تجزیه باحالی انجام داده که تو نتونستی تجزیه کنی میری رو تست دومی همون تجزیه ر و استفاده میکنی تست رو میزنی میری رو سومی نمیتونی حل کنی میری رو پاسخ میبینی که اومده با تغییر متغیر و تجزیه سوال اول رو قاطی کرده به خودت میگی مردک من از کجا اخه بفهمم باید این کار رو میکردم و اونجاس که جا میزنی و نا امید میشی و به فکر حذف ریاضی در حالی که ریاضی اصلا یعنی همین این ریاضی یاد گرفتنه ریاضی دینی نیست که
      عربی هم واقعا مثل ریاضیه باید یه تست رو 10 بار بزنی و تجزیه تحلیلش کنی واس خودت
      فیزیک بر عکس باید زیاد تست بزنی با ایده های جدید که میشه از دل مفهوم در آورد آشنا بشی
      شیمی هم همینطور یه درسنامه دیگه چقدر میتونه مطالب رو پوشش بده آخه کنکور سطح اش در حد کتاب درسی هست دیگه نمیتونن فراتر از اون که تو درسنامه بنویسن مثلا دلتا رو چجوری بیاد تدریس کنه خوب مینویسه فرمولشو دیگه چه توقعی ازش داری بیاد مثلا ترجمه اش رو بنویسه زیرش ؟؟؟؟!!!!!! به دو منهای چهار آ سه ؟؟!!!

9. Top | #24

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام گلای تو خونه ، محصلای نمونه

شاید این مشکل خیلیا باشه ( پایین پرسیدمش ... )

اول از همه بگم که منبع نظام جدید ملاک هست ...
      آقایون و خانما ، فرض کنید شخصی از ریاضی تجربی، فقط تایپ کلمه ریاضی بلده و جدول ضرب ، به دلیل نداشتن معلم های خوب و غیره ، در مدرسه نتوانسته ریاضی رو یاد بگیره ، هیچ فرمول و مبحثی یادش نیست و میخواد در کنکور تجربی شرکت کنه
      این شخص مشکل درسنامه داره ، تست زدن زمانی امکان پذیر هست که شما راه حل سوال رو بلد باشید بالاخره
      از اونایی که در این زمینه تجربه کافی دارن ( تجربه ها ، نه اینکه توی فلان سایت از فلان منبع تعریف کرده باشن و شما هم اونو نام ببرید ) راهنمایی کنید
      بهترین منبع جامع و مفیدی که ، خیلی طولانی نباشه و درسنامه روان و خوبی داشته باشه که این شخص رو از درصد منفی 33 ریاضی به درصد حداقل 50 ریاضی برسونه چی هست؟

نکته مهم : مشکل مالی داره و نمیتوانه چند منبع رو تهیه کنه یا اینکه فیلم آموزشی بخره ، همچنین به دلیل مشکلات زندگی و تحصیلی هم نمیتوانه از منابعی که خیلی طولانی و وقت گیر هستن مثل فیلم های آلاء استفاده کنه ، پس لطفا یک چیزی رو معرفی کنید که هم جامع و مفید باشه و هم روان ، حالا مهم نیست تستاش هم کم باشه ، اگر شخص درسنامه رو خوب یاد بگیره فوقش میره یک کتاب تست جداگانه هم براش میخره ...
      خب منتظریم از معلومات شما استفاده کنیم

متشکرم از راهنمایی های شما
      ببین اینجور منبعی کاملا وجود داره
      کتاب درسی
      وقتی کسی در این حد ضعیف باشه با هیچ کتاب کمک درسی ای بالا نمیاد تا اینکه کامل روی کتاب و مسائلش تسلط نداشته باشه
      بعد از اون هم ساده و کامل و پایه ترین کتاب ریاضی مهروماه هست(منظور از ساده،ساده بودن زبونش و روان بودنشه)
      HOLLYWOOD

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من درسنامه نمی تونه کمک کنه زمانی که تست نزنی بوده درس نامه کتابی رو خوندم ولی موقع تست زدن روش روش ساده تری به ذهنم رسیده هر درسنامه ای که مفهوم رو برسونه خوبه شم خا با مفهوم و خلاقیت در حل سوال راحت تر به جواب میرسی

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      در ابتدا مسلط شدن روی تمرینات خود کتاب درسی و حل تمرین تشریحی از کتابهایی مثل پرسمان و من و درسام، بعد از این مراحل تازه یکم تو باغ قرار میگیرید و میتونید از منابع تست محور مثل مهر و ماه استفاده کنید و بعد از اون هم اول زدن تست های کنکور 3 سال اخیر و بعد تالیفی. دنبال فرمول راحت تر و میانبر نباشید چون کنکور همینه که هست و کسی اگه ریاضیش خیلی ضعیف باشه احمقانه هست بره سراغ کتاب تست.

12. Top | #27
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آموزش شگفت انگیز خیلی سبز (البته برای سطح ضعیف مناسبه ، برای بالاتر خوب نیست)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن