خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 19 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 282
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahehroyal نمایش پست ها
      هی روزگار چی بگم واقعا ، مثلا کتاب جامع هاش همون تست های کتاب های پایه و دوازدهمه ، و گاج میکرو دوازدهم تستاش با تستای دوازدهم زسیت کامل یکیه

جامع فیزیک و شیمی خیلی سبز که جدا عالی هستش . اما با این اوصاف اگه زیست اینطوری گند زده باشه واویلاس
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام مطمئن هستید که اخرین چاپ رو گرفتید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      تا جایی که میدونم این دوتا اخرین چاپ مربوط به شهریوره.
      شاید کتاب شما چاپ مربوط به قبل کنکور99بوده

کتاب تیر ماه تالیف خودش رو پایان داده
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      جامع فیزیک و شیمی خیلی سبز که جدا عالی هستش . اما با این اوصاف اگه زیست اینطوری گند زده باشه واویلاس
      من همه کتابهام رو ازخیلی سبز خریدم، بقیه کتابها تغییرات زیادی نداشتن و اگر هم تغییراتی داشتن بسیار جزئی و بی‌اهمیت بودن. اما تغییرات زیست و دین و زندگی خیلی مهم هستن و تغییرات زیادی هم داشتن. خیلی سبز اشتباه بزرگی کرده و امیدوارم پاسخگو باشه. مهم اینه هر کسی این دوتا کتاب رو خریده، تماس بگیره و ازشون جواب بخواد و در مقابل حقش کوتاه نیاد.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یکم توضیخات شک برانگیزه اما از پی دی افی که من دیدم انگار تغییرات اععمال شدن مال چاپ تیر هستش:

screenshot-837-.jpg
      screenshot-836-.jpg
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیستش فک کنم تغییرات تو تستا اعمال شدن فقط

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      یکم توضیخات شک برانگیزه اما از پی دی افی که من دیدم انگار تغییرات اععمال شدن مال چاپ تیر هستش:برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot (837).jpg
مشاهده: 131
حجم: 177.4 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot (836).jpg
مشاهده: 127
حجم: 188.3 کیلو بایت
      توی زیست جامع پینوکیو اعمال نشده این تغییرات.

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رضا خاااان نمایش پست ها
      زیستش فک کنم تغییرات تو تستا اعمال شدن فقط
      مثلا اون مورد غلاف میلین یا مویرگ، توی تستها هم تغییرات در کتاب زیست جامع پینوکیو اعمال نشده.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دین و زندگی تغییرات اصلا اعمال نشده من زنگ هم میزنم میگن تغیرات فقط یک صفحه بوده و مولف گفته اون یک صفحه رو فقط اعمال کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 170 تومن دادم دو جلدشو خریدم پرو پرو میگه به ما ربطی نداره مولف تغییرات که یک صفحه بودن فقطو اعمال کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من فایل تغییرات کتاب درسیو دارم حداقل 50 صفحه تغییرات داشتن حالا هرچندهم جزیی

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Linomis نمایش پست ها
      دین و زندگی تغییرات اصلا اعمال نشده من زنگ هم میزنم میگن تغیرات فقط یک صفحه بوده و مولف گفته اون یک صفحه رو فقط اعمال کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 170 تومن دادم دو جلدشو خریدم پرو پرو میگه به ما ربطی نداره مولف تغییرات که یک صفحه بودن فقطو اعمال کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من فایل تغییرات کتاب درسیو دارم حداقل 50 صفحه تغییرات داشتن حالا هرچندهم جزیی
      دین و زندگی جامع در قسمت دهم و یازدهم، حتی یک کلمه تغییرات اعمال نشده. و متاسفانه تغییرات هم زیادن و یک کلمه و دو کلمه نیستن. به من هم میگن واحد تالیف گفته تغییرات اعمال شده. حقیقتا خیلی بی اخلاقن و واقعا متاسفم براشون که اینقدر بی‌وجدانن

10. Top | #40
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دینی میکرو گاج رو چک‌ کردم تغییرات اعمال شده زوم‌ نکنین رو یک انتشارات کتابای مفید زیادی هست زیست الگو که جلدش سفیده نوشته کتاب های نسل جدید واقعا عالی کار کرده می تونید به جای خیلی سبز اونو ‌کار کنید
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رها 1400 نمایش پست ها
      سال کنکور متاسفانه سالیه که هر کی از راه برسه یه جوری میخواد حقت پایمال کنی و تو فقط باید ادامه بدی این پیگیریا چقد تاثیر داره ؟ اگه فرضم کنیم تاثیر داشته باشه کاری نمیشه کرد چون بخوای راه بیفتی شکایت کنی وقتت میره ! از طرفی حتی اگه میدونستی تغییرات اعمال نشده هم کاری از دستت بر نمیومد تو کتاب لازم داری میخوای تا کی صبر کنی تا ویرایش جدید بزنن ؟ولی خیلی بی وجدانن اگه اطلاع میدادن ویرایش نشده یا ویرایشش ناقصه بچه ها دست دوم میگرفتن من خودم به خاطر تغییرات مجبور شدم زیست و دینی جدید بگیرمتنها چیزی که میتونم بگم اینه بقیه کتاباشون کپی کنید یا پی دی اف رایگانایی که تو کانالای تلگرامی هست با خیال راحت بدون ذره ای عذاب وجدان استفاده کنید
      بارها و بارها تاکید کردن که کتابهاشون ویرایش شده و مناسب کنکور ۱۴۰۰ هستن. توی سایتشون هر کسی پرسیده، جواب دادن که کتاب مناسب کنکور ۱۴۰۰ هستش، اما در حقیقت دین و‌زندگی جامع در قسمت دهم و یازدهم اصلا ویرایش نشده و زیست جامع پینوکیو هم در دهم و یازدهم، ویرایش کمی داشتن و چندین مورد هیچ اصلاح و ویرایشی در توضیحات و تستها اعمال نشده متاسفانه. من از دیروز بارها و بارها و بارها تماس گرفتم، به هر کسی هم که بشناسم اطلاع میدم. باز هم تماس میگیرم، باز هم به دیگران میگم تا مثل من کلاه سرشون نره. این حداقل کاری هستش که از عهده من نوعی برمیاد. من میخواستم آزمونهای ماز شرکت کنم، اما دیگه شرکت نمیکنم، تا زمانی که پاسخی برای این کارشون بیارن، چون کتاب زیست جامع خیلی سبز، پینوکیو نوشته گروه آموزشی ماز هست و اصولا واخلاقا باید جوابی بدن.

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      دینی میکرو گاج رو چک‌ کردم تغییرات اعمال شده زوم‌ نکنین رو یک انتشارات کتابای مفید زیادی هست زیست الگو که جلدش سفیده نوشته کتاب های نسل جدید واقعا عالی کار کرده می تونید به جای خیلی سبز اونو ‌کار کنید
      بحث تامین مالی برای خیلی از دانش آموزان مطرحه. از طرفی، تا کی و تا کجا باید انتشاراتی ها چنین رفتارهای سخیف و به دور از اخلاق رو ‌انجام بدن؟ گاج سال پیش با زیست میکرو پایه و چند کتاب ویرایش نشده دیگه، همین بلا رو سر دانش آموزان آورد. امسال هم که خیلی سبز اینکار رو کرده. بالاخره اطلاع رسانی کنید تا افراد کمتری فریب بخورن. وضعیت اقتصادی اکثریت جامعه طوری نیست که مجددا کتاب دیگه ای تهیه کنن.

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من میخواسم امروز کتاب جامع خیلی سبز سفارش بدم
      با این حساب باید چیکار کنم؟؟
      چه کتابی سفارش بدم دیگه وقتی نمونده

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دانش آموز نیستم، از شماهایی که این پست رو میبینین، خواهش میکنم به بقیه اطلاع بدین، خواهش میکنم اگر کتاب رو خریدین، تماس بگیرید، حرفتون رو بهشون بزنید، و درنهایت تغییرات رو خودتون اعمال کنید تا لااقل بیشتر از این ضرر نکنید.

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan karami نمایش پست ها
      من دانش آموز نیستم، از شماهایی که این پست رو میبینین، خواهش میکنم به بقیه اطلاع بدین، خواهش میکنم اگر کتاب رو خریدین، تماس بگیرید، حرفتون رو بهشون بزنید، و درنهایت تغییرات رو خودتون اعمال کنید تا لااقل بیشتر از این ضرر نکنید.
      شما کتاب بهتری سراغ دارید که من بخرم؟؟ برای زیست

صفحه 3 از 19 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن