خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33

موضوع: nursing

1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      ممنون میشم شما هم لطف کنید ، به سوالم پاسخ بدید.
      کلاساتون مجازیه؟ اگه مجازیه با کدوم برنامه یا سایت؟
      من عاشق پزشكي بودم ولي خب وقتي نشد اومدم پرستاري كه نزديك ترين رشته بود البته هنوز نا اميد نيستم از پزشكي عمر بشر طولانيه و ارزو بر جوان عيب نيست ولي پرستاريم رشته خيلي خوبيه نظرم رو يكم تغيير داده شايد همينو ادامه تحصيل بدم . اما در مورد كلاسا تيوري ها كه مجازي شده با ادوبي كانكت كه نرم افزار منسوخ شده ايه و اافتضاحه نصف زمان كلاس رو داريم ميگيم صدا نيست صدا و... اما واسه من فرقي نداره من از همون اول به استادام تكيه نكردم و كتاب و رفرنس اولويته استاد برا سوال و رفع اشكال ولي دوستام كه استاد محور بودن سرويس شدن .كاراموزي ولي خيلي ضربه خورديم زمانش رو برا ما نصف كردن يعني اين ترم به جاي دو هفته جراحي دو هفته اورتوپدي كلا هر كدوم يه هفته ميريم .ترم قبل به جا دوهفته يه روز رفتيم فقط علايم حياتي گرفتيم كه بلد بوديم اصلش پانسمان و.. بود كه فرصت نشد كيسم شانس ما نبود همه بخش درگير كرونا بودن
      خلاصه وضعيت خوبي نيست از نظر اموزشي

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      من عاشق پزشكي بودم ولي خب وقتي نشد اومدم پرستاري كه نزديك ترين رشته بود البته هنوز نا اميد نيستم از پزشكي عمر بشر طولانيه و ارزو بر جوان عيب نيست ولي پرستاريم رشته خيلي خوبيه نظرم رو يكم تغيير داده شايد همينو ادامه تحصيل بدم . اما در مورد كلاسا تيوري ها كه مجازي شده با ادوبي كانكت كه نرم افزار منسوخ شده ايه و اافتضاحه نصف زمان كلاس رو داريم ميگيم صدا نيست صدا و... اما واسه من فرقي نداره من از همون اول به استادام تكيه نكردم و كتاب و رفرنس اولويته استاد برا سوال و رفع اشكال ولي دوستام كه استاد محور بودن سرويس شدن .كاراموزي ولي خيلي ضربه خورديم زمانش رو برا ما نصف كردن يعني اين ترم به جاي دو هفته جراحي دو هفته اورتوپدي كلا هر كدوم يه هفته ميريم .ترم قبل به جا دوهفته يه روز رفتيم فقط علايم حياتي گرفتيم كه بلد بوديم اصلش پانسمان و.. بود كه فرصت نشد كيسم شانس ما نبود همه بخش درگير كرونا بودن
      خلاصه وضعيت خوبي نيست از نظر اموزشي
      استادا اجازه میدن تو کلاسای مجازی شرکت نکنیم؟؟ یا اینکه غیبت میزنن و نمره کم میکنن؟
      من خودم آدمیم که خودم از رو کتاب بخونم بهتر یادمیگیرم .

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      استادا اجازه میدن تو کلاسای مجازی شرکت نکنیم؟؟ یا اینکه غیبت میزنن و نمره کم میکنن؟
      من خودم آدمیم که خودم از رو کتاب بخونم بهتر یادمیگیرم .
      كتاب جاي استاد رو پر نميكنه يه جاهايي نميفهمي بايد بپرسي و... اما نه نميزارن سيستمي ثبت ميشه گاهي دست استادم نيست اگه غيب هات بيشتر از حد مجاز بشه خودكار حذف ميشه برات اون درس ولي نشي هم استاداي علوم پزشكي اكثرا خيلي سختگيرن و خودشون يا نمره كم ميكنن يا حذف ميكنن

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن