خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33

موضوع: nursing

1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      غصه نخور عزیز دلم
      حسابی تو این چهارسال خودت و تقویت کن. مهارت های مختلف و یادبگیر. آشپزی برو. زبانت و در حد تافل ادامه بده. کیف و حال کن. با دوستات برو بیرون بگرد. ببخشید تو بودی که میرفتی کلاس گیتار؟؟؟
      علاوه بر این چیزایی که بهت گفتم تصمیم گرفتم کل قرآن و تو این چهارسال حفظ کنم
      خوشم میاد برا همه یه نسخه میپیچیا به همه میگی برو زبان برو رانندگی برو فلان
      اشپزی اولیه از 10 بهم 9 دادن گواهینامه هم دارم زبانمم خود به خود قوی هست حال و حوصله تافل مافل هم ندارم دوستام تا روز کنکور نامردا بودنا الان فقط یکیشون اونم چون نیازم داره هست
      کلاس گیتارم دیگه دل و دماغشو ندارم
      فعلا ترجیح میدم فقط بخوابم تا یادم بره!!!!!!!!!!!!!!!
      قران چیه بابا من لاعیکم
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      خوشم میاد برا همه یه نسخه میپیچیا به همه میگی برو زبان برو رانندگی برو فلان
      اشپزی اولیه از 10 بهم 9 دادن گواهینامه هم دارم زبانمم خود به خود قوی هست حال و حوصله تافل مافل هم ندارم دوستام تا روز کنکور نامردا بودنا الان فقط یکیشون اونم چون نیازم داره هست
      کلاس گیتارم دیگه دل و دماغشو ندارم
      فعلا ترجیح میدم فقط بخوابم تا یادم بره!!!!!!!!!!!!!!!
      قران چیه بابا من لاعیکم
      آره
      ببین حالا هر مهارتی که علاقه داری، ولی فعلا دچار افسردگی هستی که باید یه مدت بگذره حالت خوب شه
      من برم خودم و آماده یانگوم کنم

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آره
      ببین حالا هر مهارتی که علاقه داری، ولی فعلا دچار افسردگی هستی که باید یه مدت بگذره حالت خوب شه
      من برم خودم و آماده یانگوم کنم
      خوش بگذره
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      غصه نخور عزیز دلم
      حسابی تو این چهارسال خودت و تقویت کن. مهارت های مختلف و یادبگیر. آشپزی برو. زبانت و در حد تافل ادامه بده. کیف و حال کن. با دوستات برو بیرون بگرد. انشالله بعد لیسانس دوباره کنکور بده تا به آرزوهای قشنگت برسی. ببخشید تو بودی که میرفتی کلاس گیتار؟؟؟
      علاوه بر این چیزایی که بهت گفتم تصمیم گرفتم کل قرآن و تو این چهارسال حفظ کنم
      بزار كلاسا و ازمايشگاه ها و كاراموزي هات شروع بشه ببينم وقت ميكني سوره كوثر رو حفظ كني

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      بزار كلاسا و ازمايشگاه ها و كاراموزي هات شروع بشه ببينم وقت ميكني سوره كوثر رو حفظ كني
      همین الانشم ۴ جز حفظم
      در ضمن معلم خصوصی ۲۴ ساعته دارم.
      چطور کنار پرستاری ، کار دانشجویی میشه کرد ، بعد حالا که اسم قرآن اومده وسط نمیشه؟؟؟؟!!!!!!
      شما به جای اینکه وقت بزاری و اهداف دیگران و مسخره کنی , برو رو زندگی خودت تمرکز کن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همین الانشم ۴ جز حفظم
      در ضمن معلم خصوصی ۲۴ ساعته دارم.
      چطور کنار پرستاری ، کار دانشجویی میشه کرد ، بعد حالا که اسم قرآن اومده وسط نمیشه؟؟؟؟!!!!!!
      شما به جای اینکه وقت بزاری و اهداف دیگران و مسخره کنی , برو رو زندگی خودت تمرکز کن
      قصد جسارت نداشتم صرفا يه شوخي ساده بود .پرستارها بايد خيلي با جنبه باشن هم رشته .حالا از سنگيني درسا و سختي كاراموزي ها و ... خودت انشا.. مياي ميبيني و منو دعا ميكني كه هشدار دادم .تو جو دبيرستان نباشين اشتباهي كه من كردم دانشگاه نميخوام جو الكي بدم ولي اگه بخواي دانشجوي خوبي باشي و صرافا پاس نكني زمان و انرژي كه ميگيره خيلي زياده اينو تو برنامه ريزيت لحاظ كن ...

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tiny_Shadow نمایش پست ها
      رشته خوبیه تو پیراها.کارش به نسبت زیاده.ادامه تحصیلم بدین میتونین سوپروایزر بشین دیگه سر و کارتون با مریضم نیست.
      سختی هم داره ممکنه شیفت شب باشین مثلا ساعت چهار شب تصادفی بیارن.ولی شنیدم که برای خانوما بعد ازدواج شیفت شب نمیدن ولی دیگه نمیدونم حقیقت داره یا نه.
      برای مهاجرتم رشته اوکیی هست.
      درامدشم خوبه.تو بیمارستانای خصوصی ۳ میل بالاتر از دولتیاست.
      واحد ایناشو حقیقتش نمیدونم.ولی یسریاشون مشترکه.
      سوپروایزر انواع مختلفی داره آموزشی،کنترل عفونت و... که دائم باید تو بخش ها بچرخن... پرستار در هر حالتی شغل پشت میز نشینی نیست.
      ...
      چینش شیفت غالبا ربطی به متاهل بودن و مجرد بودن نداره
      ...
      حقوق در بیمارستان خصوصی کمتر از دولتیه.
      خداوند آن خویش خویش است

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      سوپروایزر انواع مختلفی داره آموزشی،کنترل عفونت و... که دائم باید تو بخش ها بچرخن... پرستار در هر حالتی شغل پشت میز نشینی نیست.
      ...
      ...
      کلا ویرایش کردید پست دوستمون رو این جملشون رو هم اصلاح میکردید که سوپروایزر شدن ربطی به ادامه تحصیل نداره به سابقه کاری ربط داره.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      قصد جسارت نداشتم صرفا يه شوخي ساده بود .پرستارها بايد خيلي با جنبه باشن هم رشته .حالا از سنگيني درسا و سختي كاراموزي ها و ... خودت انشا.. مياي ميبيني و منو دعا ميكني كه هشدار دادم .تو جو دبيرستان نباشين اشتباهي كه من كردم دانشگاه نميخوام جو الكي بدم ولي اگه بخواي دانشجوي خوبي باشي و صرافا پاس نكني زمان و انرژي كه ميگيره خيلي زياده اينو تو برنامه ريزيت لحاظ كن ...
      ببخشید اگر منم توهینی کردم,طرز فکرم نادرست بود
      خیییلی ممنون از راهنماییتون ، ممنونم که من و از شرایط آگاه کردید.
      فکر کنم از اون پرستارایی بشم که همش با دکترا دعوام شه

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      ...
      ...
      سلام آقای پرستار
      شما از رشتتون راضی هستید؟
      در این شرایط کرونایی کلاساتون چه شکلی برگذار میشه؟ اگه مجازیه با کدوم برنامه سایت؟

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nyr.mhn.93 نمایش پست ها
      کلا ویرایش کردید پست دوستمون رو این جملشون رو هم اصلاح میکردید که سوپروایزر شدن ربطی به ادامه تحصیل نداره به سابقه کاری ربط داره.
      البته به غلظت توانایی در مالشو پارتی هم ربط داره...مثه کل سیستم مملکت ما هر پستی نیازمند این دو فاکتوره.
      خداوند آن خویش خویش است

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      ممنون میشم شما هم لطف کنید ، به سوالم پاسخ بدید.
      کلاساتون مجازیه؟ اگه مجازیه با کدوم برنامه یا سایت؟

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام آقای پرستار
      شما از رشتتون راضی هستید؟
      در این شرایط کرونایی کلاساتون چه شکلی برگذار میشه؟ اگه مجازیه با کدوم برنامه سایت؟
      سلام
      من با علاقه اومدم ...
      چالش های خودشو داره ولی در کل راضیم
      تئوری مجازی...کارآموزی ها سرجاش
      خداوند آن خویش خویش است

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      من با علاقه اومدم ...
      چالش های خودشو داره ولی در کل راضیم
      تئوری مجازی...کارآموزی ها سرجاش
      درود برشما که شغلتون و دوست دارید، این باعث میشه از زندگیتون لذت ببرید و کیفیت کارتون زیاد باشه.
      چه خوب که کارآموزیاتون حضوریه.
      ترم ۱ کارآموزی داره یا همش تئوریه؟

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درود برشما که شغلتون و دوست دارید، این باعث میشه از زندگیتون لذت ببرید و کیفیت کارتون زیاد باشه.
      چه خوب که کارآموزیاتون حضوریه.
      ترم ۱ کارآموزی داره یا همش تئوریه؟
      ترم ۱ کارآموزی نداره
      بجاش پراتیک داره که پروسیژرها رو روی مولاژها تمرین می کنید.
      از ترم دوم به بعد وارد بیمارستان می شید که ترم دو یه واحد و ترم سه سه واحد کارآموزی خواهید داشت.
      خداوند آن خویش خویش است

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن