خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahehroyal نمایش پست ها
      هوشبری زیر دست متخصص بیهوشی ، اتاق عمل زیر دست جراح ، فوریت خودتی
      پول هوشبری بیشتری خاله من هوشبری خونده الان تو تهرانه ماهس ۳۰ تومن درمیاره
      شوخی نکن دختر
      30 تومن؟
      متخصص رادیولوژی که بالاترین تخصص پزشکیه ماهی 30 در نمیاره

2. Top | #32
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

پیشنهادم اینه که مشورت با مردمو دیگه قطع کنی و دیگه چیزی نشنوی چون نظرات گیج کننده ان
      بشین تو یه کاغد بنویس هر رشته رو و مزایا و معایبشو بنویس
      سوال تو اشتباه بوده برا همون گیج کردن
      از دانشجوها بخوا مزایا و معایب رشته شونو بگن و بعد خودت مزایا و معایب رو بنویس و مقایسه کن
      بعنوان دانشجوی فوریت من مزایا و معایب رشتمو میگم
      مزایا : 1. اگه تو بخش دیسپچ باشین کارتون راحته و تمیزه و استرسی نیست ( دیسپچ یا اتاق فرمان جاییه که به تلفنا جواب میدین و با الگوریتم ها و پروتکل افلاینا دسته بندی میکنید که اورژانسیه موضوع یا نه و بعد تماسو به پایگاه ارجاع میدن ) 2. اگه تو بخش عملیات باشین تایم استراحتتون زیاده ( تو عملیات کار بصورت 24/48 عه یه روز کار دو روز استراحت ) 3. درامد خوبی دارین 4. استخدامش به احتمال 90 درصد تضمینی 5. حتی اگه این شغل رو استخدامم نشید تو جاهای دیگه مثل تزریقات و هلال احمر و ... میتونید کار پیدا کنید

معایب : 1. وجهه اجتماعی خیلی پایین بحدی که بعضا این رشته رو دانشگاهی نمیدونن و با دوره های هلال احمر مقایسه میکنن و میگن حمال مرده 2. اگه تو عملیات باشین کار سنگین 3. استرس
      ممنونم.
      فکر میکنم فوریت با روحیم سازگار تر باشه تا اینکه بخوام تو ی اتاق عمل کار کنم.
      درست میگین.این شغلا کم و بیش در حد همن.برا همین هرکی یچیزی میگه.
      بهرحال خیلی ممنونم
      in Shallow Shallow

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tiny_Shadow نمایش پست ها
      ممنونم.
      فکر میکنم فوریت با روحیم سازگار تر باشه تا اینکه بخوام تو ی اتاق عمل کار کنم.
      درست میگین.این شغلا کم و بیش در حد همن.برا همین هرکی یچیزی میگه.
      بهرحال خیلی ممنونم
      دقیقا
      انتخابتم عالیه

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      هوشبری ادامه تحصیل نداره که!!!
      دوسالع که میشه
      قبلا نمیشد الان میشه

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ترتیب رشته ها درسته
      تغییرش نده.
      امیدواری​ و تلاش مستمر

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیزم پدر من رشته اش هوشبری هست 5 سال هم کار کرد اون موقع که تازه فوریت های اومد رفت استخدامی و اومد فوریت ها درسته مقدار اندکی حدود 1.5 یا شاید کمتر حقوق پایین تره ولی کارش راحت تر و آزاد تره
      شیفت فوریت ها 24 ساعت کار و 48 ساعت استراحته ، یعنی رشته ای هست که دیگه بعد از شیفتت دوز کامل مال خودته و باب راه اندازی شغل دومه ، با این وضع مملکت آدم باید فکر شغل دوم باشه که از این نظر خیلی امتیاز داره
      گفتنـد یـافت می‌نشـود جـسـته‌ایم ما
      گفت آنک یافت می‌نشود آنم آرزوست

7. Top | #37
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هیچ کارشناس هوشبری ای ۳۰ تومن درامد نداره... مگر اینکه پزشک بیهوشی باشن که درامد ایشون حتی به بازه های بالاتری هم میرسه...
      بعضیا متاسفانه از درون این رشته اطلاعی ندارن و فکر میکنن هردوتاش یکیه پزشک بیهوشی پزشک متخصص هستن
      کارشناس هوشبری، نقش کمکی تو اتاق عمل کنار‌متخصص رو ایفا میکنن که خب استرس کاریش بالا هست ولی درامدشون خیلی خیلی کمتر محسوب میشه نسبت به متخصص این رشته!!
      میزان استخدامش نسبتا پایین محسوب میشه... امکان تیم شدن با متخصص هم هست که در اون صورت درامدشون بهتر میشه ولی به بالای ۷_۸ نمیرسه!!!
      توی بیمارستانای خصوصی درامدشون بهتره...

ادامه تحصیل اون چنانی نداره (فک کنم تازگیا اموزش این رشته رو بهش اضافه کرده باشن) و بقیه شون فقط جنبه ی تحقیقاتی دارن که هیچ تاثیری روی میزان درامد شما ندارن!! به نظر من با دید باز این رشته رو انتخاب کنید چون یکی از فامیلای ما فارغ تحصیل شده و دائما میگه کاش به جای هوشبری پرستاری میرفتم!!

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tiny_Shadow نمایش پست ها
      دوستان میدونم این سوالو دوباره مطرح کردم
      ولی الان بخدا دیوونه شدم هرکی یچی میگه
      من رتبم به فوریت و اتاق عمل و هوشبری میخوره
      الان نمیدونم کدومو بزنم
      برا علاقه هم به همش علاقه دارم و کلا زود کنار میام با همه چی و راحت استیبل میشم
      معیارم سطح رشته و بازار کاره.
      ترتیبمو اینجوری زدم
      1.فوریت
      2.اتاق عمل
      3.هوشبری
      الان پرسیدم یکی گفت اتاق عمل و هوشبری بهتر از فوریته
      اونروز یکی ی چیز دیگ گفت
      لطفا ی راهنمایی درست به من بدین
      لطفا نگین چون تو دختری یا علاقه و اینا
      بر طبق سطح رشته و بازار کار راهنمایی بدین ممنون میشم
      قطعا بازار کار و وضعیت استخدامی فوریت خیلی بهتره
      شما فارغ التحصیل فوریت میبینی بیکار باشه؟ نه! چون همه شون بلافاصله استخدام میشن.
      ولی فارغ التحصیلای اتاق عمل و هوشبری تا دلت بخواد! یکی از اقوام ما مدرک اتاق عمل شیراز داره الان زده تو کار ایزوگام
      هرچند نمیگم نمیشه توی این رشته ها موفق شد . اتفاقا اگه سخت تلاش کنی به درجات بالایی میرسی، ولی خب چه کاریه! وقتی فوریت رو میاری، دیگه نباید حتی به اتاق عمل و هوشبری فکر کنی!
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن