خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 82
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

سلام / چیز خاصی نگفتم به خاطر همین منشن نکردم . ایشون رو میشناسم ( تحلیل قلم با ایشون انجام میدم) . منظورم این بود که ساعت کل تدریسشون و مقدار تست زنیشون ؟

قیمتش اینا چند بود ؟

ممنون دوباره

من جمع بندی داشتم .برای نظام جدیدش 30 ساعت بود تقریبا با جزوه همراهش که درسنامه و تست ها بود تعداد تست هاش بالا نبود
      کل سوالاتش 773 به اضافه ده تا آزمون 30 تایی که بعدا گذاشت توی کانال مخصوص پکیج برامون کلا 1073 مثلا کاربرد مشتق 53 سوال/تابع 102/لگاریتم 50 تست و...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها
      من جمع بندی داشتم .برای نظام جدیدش 30 ساعت بود تقریبا با جزوه همراهش که درسنامه و تست ها بود تعداد تست هاش بالا نبود
      کل سوالاتش 773 به اضافه ده تا آزمون 30 تایی که بعدا گذاشت توی کانال مخصوص پکیج برامون کلا 1073 مثلا کاربرد مشتق 53 سوال/تابع 102/لگاریتم 50 تست و...

خوبه فکر کنم برا جمعبندی .و یه دوره مفید .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

خوبه فکر کنم برا جمعبندی .و یه دوره مفید .
      به نظرم منابع بهتری هست./فیلم برای جمع بندی خیلی مورد پسند نیست/شما الان کلاستون رو کامل کار می کنید و تست می زنید کتاب جامع تون رو/بعد که تموم شد علامت دار + آزمون (موج آزمون یا اخیر قلمچی )/در آخر آزمون های کنکور

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام حالتون خوبه؟
      راستش میخوام بعد از دو سال کنکور بدم،الان نمیدونم چجوری شروع کنم
      برنامه ازمونا که کلا خیلی جلو هستش و به نظر نمیشه همشو رسید
      پیشنهادتون واسه شروع چیه،میخوان تو همین هفته برنامه رو بنویسم و شروع کنم
      لطفا اگه راهکاری دارید دریغ نکنید
      (هدفمم پزشکی نیست یه رتبه در حد ۱۰‌هزار منطقه۳)

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HIRAD.K نمایش پست ها
      سلام حالتون خوبه؟
      راستش میخوام بعد از دو سال کنکور بدم،الان نمیدونم چجوری شروع کنم
      برنامه ازمونا که کلا خیلی جلو هستش و به نظر نمیشه همشو رسید
      پیشنهادتون واسه شروع چیه،میخوان تو همین هفته برنامه رو بنویسم و شروع کنم
      لطفا اگه راهکاری دارید دریغ نکنید
      (هدفمم پزشکی نیست یه رتبه در حد ۱۰‌هزار منطقه۳)
      سلام.ممنونم.وقتتون به کام
      اول باید یه برنامه ی بلند مدت داشته باشید که توی چه ماهی چه درسایی رو باید بخونید.کی جمع بندیشون کنید و ...این کار سختیه باید با کسی که چند سال تجربه ی موفق توی برنامه ریزی کنکور داشته(نه هر مشاوری)صحبت کنید
      برای این کار باید سرعتتون تسلطتون روی مباحث رو در نظر بگیرید.
      سعی کنید زیست و شیمی و عمومی ها رو تا جای ممکن قوی کنید .برای ریاضی و فیزیک و کمی هم شیمی مباحث دردسر دار رو حذف کنید.کلا حذفیاتتون رو باید جوری سامان دهی کنید که مباحثی که باقی می مونه با عمق بالایی بخونید.در مورد عمومی ها می تونید توی یه مدت سه ماه فشرده کار کنید که تا عید تموم بشن که دیگه از عید زرد عمومی بزنید و دوره کنید.این درصد بالای عمومی ها شما رو خیلی می تونه جلو بندازه ولی اختصاصایا هم جای خودشون رو دارن مخصوصا زیست.ساعت مطالعه تون باید بالا در عین حال منطقی باشه.
      توی این برنامه ریزی باید برنامه برای زدن آزمون داشته باشید توی اختصاصای ها که مدیریت آزمون هم دستتون بیاد.

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون که جواب دادین
      به نظروتون فیزیک و ریاضی کدوم مباحث حذف کنم؟

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HIRAD.K نمایش پست ها
      ممنون که جواب دادین
      به نظروتون فیزیک و ریاضی کدوم مباحث حذف کنم؟
      این سوال بیشتر به تسلط خودتون برمی گرده.مثلا من توی فیزیک مکانیک (سینماتیک و کار انرژی و.. ) خیلی بهتر از الکتریسیته عمل می کردم.
      ولی در کل بخوام جواب بدم سینماتیک دینامیک تسلط رسیدنشون یه مقداری زمانبره!
      در مورد ریاضی هم هندسه رو معمولا کنار می ذارن بچه ها.خودم هم نخودنمکاربرد مشتق هم زمانبره هرچند که برای نطام جدید حجمش واقعا کمتره.
      اما کلا برای ریاضی روی مباحثی زیاد تایم بذارید>>>حد و پیوستگی و دنباله ها مشتق لگاریتم حل معادله و نامعادله اینا خیلی خیلی اهمیت دارن.یعنی اهمیتشون زیاد بوده زیادتر شده.احتمال و آمار هم به تسلط رسیدنشون راحته.

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام

اگه الآن کنکوری بودید

از اسفندماه تا تیر فرصت داشتید

برای بالا کشیدن ریاضی از 0 و افزایش انگیزه و خودباوری چیکار میکردید ؟

اگه دانش آموزی بودید که توی این دوران ، مدرسه مجازی بود و معلماتون از بودجه بندی آزمون عقب تر بودن و شما هم درسای ناقص زیادی داشتید ، چیکار میکردید؟ اولویت رو به مدرسه میدادید یا نواقص قبلی یا بودجه بندی آزمونی که دوهفته ی دیگه داردید که درتضاد برنامه مدرسه هست ؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      سلام

اگه الآن کنکوری بودید

اگه دانش آموزی بودید که توی این دوران ، مدرسه مجازی بود و معلماتون از بودجه بندی آزمون عقب تر بودن و شما هم درسای ناقص زیادی داشتید ، چیکار میکردید؟ اولویت رو به مدرسه میدادید یا نواقص قبلی یا بودجه بندی آزمونی که دوهفته ی دیگه داردید که درتضاد برنامه مدرسه هست ؟

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام

اگه الآن کنکوری بودید

سلام و درود بر شما
      خب اگه الان کنکوری بودم و این ۴ ماه رو وقت داشتم اولا قطعا روحیه بالایی داشتم ،چون چهار ماه بیشتر وقت نداشتم،یا میشه یا نمیشه دیگه،فرصتی ندارم که بخوام با استرس واینا وقت کشی کنم
      و صد البته به جای این که به رتبه و رشته و ...فکر کنم فقط و فقط رو درس تمرکز می کردم
      برای ریاضی سعی می کردم مطالب زود بازه تر رو انتخاب کنم،مثل آمار و احتمال،حد و مشتق!(به نظرم مشتق زودبازه است واقعا)
      و کتابی کار کنم که از ساده ترین تست ها شروع کرده،با این که خیلیا میرن سراغ کتاب های آبی وقتی صحبت از حجم کم و اینا میشه از کتاب سروش مویینی استفاده می کردم،درسنامه رو می خوندم وارد تست می شدم،حتی اگه از هر ۱۰ تایی ۸ تارم غلط میزدم دست بردار نبودم.تا یادشون نمی گرفتم آروم نمی گرفتم
      اولویت بندی می کردم و قطعا اولویت رو به مدرسه نمی دادم،با آزمون پیش می بردم مباحث نمی سال دوم رو و تایم هایی رو در هفته به تکمیل نواقص می دادم،چون ناقص موندن مطلب خیلی خطرناک می تونه باشه،چون زحمتمون رو هدر میده و تو ایستگاه های عید از روش بازیابی استفاده می کردم و مطالبی که کلا نخوندم رو فقط در صورت ساده بودن مطلب می خوندم با اولویت زیست و عمومی ها
      استاد هر سوالی دارید بفرمایید

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

سلام و درود بر شما
      خب اگه الان کنکوری بودم و این ۴ ماه رو وقت داشتم اولا قطعا روحیه بالایی داشتم ،چون چهار ماه بیشتر وقت نداشتم،یا میشه یا نمیشه دیگه،فرصتی ندارم که بخوام با استرس واینا وقت کشی کنم
      و صد البته به جای این که به رتبه و رشته و ...فکر کنم فقط و فقط رو درس تمرکز می کردم
      برای ریاضی سعی می کردم مطالب زود بازه تر رو انتخاب کنم،مثل آمار و احتمال،حد و مشتق!(به نظرم مشتق زودبازه است واقعا)
      و کتابی کار کنم که از ساده ترین تست ها شروع کرده،با این که خیلیا میرن سراغ کتاب های آبی وقتی صحبت از حجم کم و اینا میشه از کتاب سروش مویینی استفاده می کردم،درسنامه رو می خوندم وارد تست می شدم،حتی اگه از هر ۱۰ تایی ۸ تارم غلط میزدم دست بردار نبودم.تا یادشون نمی گرفتم آروم نمی گرفتم
      اولویت بندی می کردم و قطعا اولویت رو به مدرسه نمی دادم،با آزمون پیش می بردم مباحث نمی سال دوم رو و تایم هایی رو در هفته به تکمیل نواقص می دادم،چون ناقص موندن مطلب خیلی خطرناک می تونه باشه،چون زحمتمون رو هدر میده و تو ایستگاه های عید از روش بازیابی استفاده می کردم و مطالبی که کلا نخوندم رو فقط در صورت ساده بودن مطلب می خوندم با اولویت زیست و عمومی ها
      راهمنایی خوبی بود

فقط قسمتیش دارای ابهام بود و سعی در آرمانی درنظر گرفتن داشت

درکل نمره ی مشاوره شما از 20 .... 16 میباشد

میذارم روی حساب اینکه درگیر امتحانایی ... منتظر کوییز بعدی باش

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      راهمنایی خوبی بود

فقط قسمتیش دارای ابهام بود و سعی در آرمانی درنظر گرفتن داشت

درکل نمره ی مشاوره شما از 20 .... 16 میباشد

میذارم روی حساب اینکه درگیر امتحانایی ... منتظر کوییز بعدی باش
      حیف که تاپیکت رو واگذار کردی وگرنه یه انتقام سختی زده بودم، ده سوال دام دار تشریحی می نوشتم برات
      آرمانی بودن رو قبول دارم،بستگی داره کی بپرسه
      درگیر امتحان
      امروز یه امتحان بیوشیمی دادیم،با کنکور ۹۹ رقابت می کرد،کلی مسئله و سوال تئوری بلند دام دار،هر سوال یه دقیقه،بدون قابلیت بازگشت،فقط خدا رو شکر بخیر گذشت

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام و درود بر شما
      بهترین توضیح بود آذین جون

راستی آذین تو همونی نبودی که وقتی خبر تعویق مجدد کنکور اومد فرداش گرفتی تخت خوابیدی بعد اومدی تو قلم نوشتی آخیش یه خواب راحت کردم بعد مدت ها؟!حس میکنم خودت بودی

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      بهترین توضیح بود آذین جون

راستی آذین تو همونی نبودی که وقتی خبر تعویق مجدد کنکور اومد فرداش گرفتی تخت خوابیدی بعد اومدی تو قلم نوشتی آخیش یه خواب راحت کردم بعد مدت ها؟!حس میکنم خودت بودی
      مرسی عزیزم

نه اون موقع فقط شبش یه کامنت نوشتم،به دلیل دارا بودن کمی چاشنی شوخی با مسئولان پس از ۱۵ مین حذف گردید
      یادم نمیاد کی بود،ولی یادمه اینو گفتن

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام آذین جان . تبریک میگم خانم دکتر بابت رتبتون. ببخشید خانم دکتر شما مشاور داشتید ؟چون توی اینستا یه پیجی عکس کارنامه شما رو گذاشته بود که شاگردش بودید و قبول شدید .

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن