خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 12 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 168
    1. Top | #106
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali1065 نمایش پست ها
      سلام خوبی ؟ تبریک میگم بابت رتبه عالی و خوبت
      چند تا سوال داشتم
      1- اینکه مباحث جدیدی که از زیست میخونیم و تست میزنیم چون نمیدونیم نکات اون مهم هست یا نه (شناختی نداریم) تو کتاب حاشیه نویسی کنیم ؟ تو دفتری ؟ یا از کتاب تست مارکش کنیم ؟ در این مورد
      2- این کتاب های موج آزمون یا هر تست جمع بندی رو بین آزمونای 3 روز یکبار میزدی یا کی ؟
      سلام..ممنون

۱-ببنید اول بگم من خودم زیست رو روی گوشی میخوندم و تقریبا نکته ای براش نمینوشتم یا تست مارک دار میکردم یا نکته رو جوری یاد میگرفتم ک بعدن بتونم خودمم تولید کنم نکات رو یعنی اولین نکته ای ک میگم جوری درس بخونید ک نکات رو حفظ نکنید روند تولید نکته رو یاد بگیرید...درکل حاشیع نویسی و مارک دار کردن تست هارو خیلی پیشنهاد میدم ک عالین
      ۲-کتابای موج ازمون و فصل ازمون رو من یکیشو تو طول سال میزدم یکیشو برا جمع بندی و بین همون ازمونای سه روز ی بار
      چون طول سال درس خوب خونده بودم دیگه جمع بندی درس نمیخوندم و بین سه روز‌ی بارام هم فقط ازمون تک کتاب میزدم

2. Top | #107
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      یه سوال.
      درسا رو بهتره تا قبل از عید تموم کنیم یا اینکه طبق قلمچی بریم جلو؟!
      اخه مدرسه ما گفته درسا رو تا قبل از عید تموم میکنیم
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

3. Top | #108
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      یه سوال.
      درسا رو بهتره تا قبل از عید تموم کنیم یا اینکه طبق قلمچی بریم جلو؟!
      اخه مدرسه ما گفته درسا رو تا قبل از عید تموم میکنیم
      سلام دادا...
      ببین اکثر مدارس نمونه دولتی فک کنم میان تا قبل عید همه رو تموم میکنن ک مهم نیست پیشنهاد من اینه حتما حتما با برنامه ازمون برو جلو و جلو جلو چیزی نخون(یعنی از برنامه جلو نزن هیچ وقت اما عقب برگردی و مباحث قبلی رو مرور کنی مشکلی نیست خودم از ۱۲ساعت مطالعه ای ک میکردم۱۰ساعتشو میزاشتم برا مباحث ازمون و ۲ساعتشو برا مرور قبلیا میزاشتم)
      چیزی ک متاسفانه دانش اموزای قوی تر رو وارد حاشیه میکنه اینه ک میگن من قویم و بزار جلو تر یاد بگیرم اما بدون اگه زودتر درسا رو تموم کنی بعد از عید خیلی بی میل درس میخونی و میتونم بگم کیفیتت بسیار افت میکنه..همیشه ب برنامه آزمونت(ترجیحن کانون)اعتماد کن

4. Top | #109
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1066wrr نمایش پست ها
      سلام دادا...
      ببین اکثر مدارس نمونه دولتی فک کنم میان تا قبل عید همه رو تموم میکنن ک مهم نیست پیشنهاد من اینه حتما حتما با برنامه ازمون برو جلو و جلو جلو چیزی نخون(یعنی از برنامه جلو نزن هیچ وقت اما عقب برگردی و مباحث قبلی رو مرور کنی مشکلی نیست خودم از ۱۲ساعت مطالعه ای ک میکردم۱۰ساعتشو میزاشتم برا مباحث ازمون و ۲ساعتشو برا مرور قبلیا میزاشتم)
      چیزی ک متاسفانه دانش اموزای قوی تر رو وارد حاشیه میکنه اینه ک میگن من قویم و بزار جلو تر یاد بگیرم اما بدون اگه زودتر درسا رو تموم کنی بعد از عید خیلی بی میل درس میخونی و میتونم بگم کیفیتت بسیار افت میکنه..همیشه ب برنامه آزمونت(ترجیحن کانون)اعتماد کن
      آها اوکی
      نه مدرسه ما سمپاده سال ۹۸ و ۹۹ رو قبل از عید تموم کرد امسالم گفته میکنم
      برا همینه کم کم دارم جدا میشم ازش

الان معلم فیزیکمون داره دینامیک درس میده!!
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

5. Top | #110
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      آها اوکی
      نه مدرسه ما سمپاده سال ۹۸ و ۹۹ رو قبل از عید تموم کرد امسالم گفته میکنم
      برا همینه کم کم دارم جدا میشم ازش

الان معلم فیزیکمون داره دینامیک درس میده!!
      حالا هرچی‌هست پیشنهادم اینه از برنامه کانون جلو نزنی بهتره

6. Top | #111
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام میشه به این پستم سربزنید...ممنون
      http://forum.konkur.in/thread74424.html#post1653885

7. Top | #112
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      سلام میشه به این پستم سربزنید...ممنون
      http://forum.konkur.in/thread74424.html#post1653885
      سلام...
      پاسخ دادم فقط بگم درمورد دیدن فیلم ک پیشنهادم اینه حتما ببنید اما دبیر یا استادشو نمیدونم کدوم خوبه تعریف بابایی رو شنیدم ولی خودتونم خوب بگردید

8. Top | #113
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      لطفا میشه واسه ادبیات راهنماییم کنید .
      چطور بخونم که پایه ای و اساسی باشه
      بازده درس به درس بهتره یا موضوعی خوندن؟

9. Top | #114
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام
      لطفا میشه واسه ادبیات راهنماییم کنید .
      چطور بخونم که پایه ای و اساسی باشه
      بازده درس به درس بهتره یا موضوعی خوندن؟
      ببنید از من بپرسید ادبیات هم درس ب درس نیازه هم موضوعی
      مثلن من خودم ادبیات رو علاوه بر موضوعی خوندن درس ب درس خیلی سبز رو کامل نزدم ولی واقن کنارش درس ب درس ک میزدم خیلی سطحم میومد بالا.فلن موضوعی بخونید یکم اومدید جلو ی مدت درس ب درسم بزارید تو برنامتون.
      نکته بعد درمورد مباحث تخصصی ادبیاته
      حتما‌ تست های مارک دار مثل دستور و آرایه رو دوباره حل کنید یعنی اشتباهاتت رو با خودت هر روز حل کن تا تبدیل ب درست شن.
      نکته بعد اینه ک روش های متفاوتی برای خودتون پیدا کنید و سعی کنید مباحث رو بهم ترکیب کنید مثلن آرایه تست میزنی مفهومش هم پیدا کن برا قرابت هم آرایه هاشو بیرون بیار.
      درمورد روش های ابداعی مثلن ی مدلشو براتون بگم:
      شما تست قرابت وقتی ی گزینه میبینی اون بیت اسلوب معادله داره دیگه نیاز نیست شما کل بیت رو بخونید چون مصرع دوم تاکید بر مفهوم مصرع اول هست پس شما ی مصرع میخونی و کل مفهوم رو پی میبری
      این تکنیک هم کار رو سریع تر میکنه هم درکتون رو میبره بالاتر...ادبیات ی درسیه ک اگه ضعیف هستید فوق العاده دور بازده هست پس اصلن نگران نباشین من از ماه مهر تا دی درصدم بین۴۰تا۵۰بود تازع بعد از اون نتیجه ای ک میخواستم گرفتم..دستور هر مبحثی رو خوندید میتونید از رو ی منبع دیگع تست بزنید دوباره.کلن ادبیات تست زنیش خیلی خیلی مهمه.حتما ازمون های کانون و ماز و گزینه دو رو هم بررسی کنید و نکات رو یادداشت کنید شبانه مرور کنید
      موفق باشی...

10. Top | #115
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببنید از من بپرسید ادبیات هم درس ب درس نیازه هم موضوعی
      مثلن من خودم ادبیات رو علاوه بر موضوعی خوندن درس ب درس خیلی سبز رو کامل نزدم ولی واقن کنارش درس ب درس ک میزدم خیلی سطحم میومد بالا.فلن موضوعی بخونید یکم اومدید جلو ی مدت درس ب درسم بزارید تو برنامتون.
      نکته بعد درمورد مباحث تخصصی ادبیاته
      حتما‌ تست های مارک دار مثل دستور و آرایه رو دوباره حل کنید یعنی اشتباهاتت رو با خودت هر روز حل کن تا تبدیل ب درست شن.
      نکته بعد اینه ک روش های متفاوتی برای خودتون پیدا کنید و سعی کنید مباحث رو بهم ترکیب کنید مثلن آرایه تست میزنی مفهومش هم پیدا کن برا قرابت هم آرایه هاشو بیرون بیار.
      درمورد روش های ابداعی مثلن ی مدلشو براتون بگم:
      شما تست قرابت وقتی ی گزینه میبینی اون بیت اسلوب معادله داره دیگه نیاز نیست شما کل بیت رو بخونید چون مصرع دوم تاکید بر مفهوم مصرع اول هست پس شما ی مصرع میخونی و کل مفهوم رو پی میبری
      این تکنیک هم کار رو سریع تر میکنه هم درکتون رو میبره بالاتر...ادبیات ی درسیه ک اگه ضعیف هستید فوق العاده دور بازده هست پس اصلن نگران نباشین من از ماه مهر تا دی درصدم بین۴۰تا۵۰بود تازع بعد از اون نتیجه ای ک میخواستم گرفتم..دستور هر مبحثی رو خوندید میتونید از رو ی منبع دیگع تست بزنید دوباره.کلن ادبیات تست زنیش خیلی خیلی مهمه.حتما ازمون های کانون و ماز و گزینه دو رو هم بررسی کنید و نکات رو یادداشت کنید شبانه مرور کنید
      موفق باشی...
      سلام یه سوال داشتم، من سطحم توی ادبیات خوبه و از دهم با همین کتابای درس به درس خیلی سبز کار کردم. به نظرتون نیازه موضوعی هم کار کنم؟ آخه با همین درس به درس ها درصدم توی آزمون ها خوبه و واقعا نمیدونم موضوعی های ادبیات چقدر به دردم میخوره... از طرفی با خودم میگم شاید توی آزمونای جامع و خود کنکور به مشکل بربخورم اینطوری... ممنون میشم راهنماییم کنین

11. Top | #116
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FatemehS نمایش پست ها
      سلام یه سوال داشتم، من سطحم توی ادبیات خوبه و از دهم با همین کتابای درس به درس خیلی سبز کار کردم. به نظرتون نیازه موضوعی هم کار کنم؟ آخه با همین درس به درس ها درصدم توی آزمون ها خوبه و واقعا نمیدونم موضوعی های ادبیات چقدر به دردم میخوره... از طرفی با خودم میگم شاید توی آزمونای جامع و خود کنکور به مشکل بربخورم اینطوری... ممنون میشم راهنماییم کنین
      اصولن تو انتخاب منبع مهم ترین فاکتور علاقس.یعنی جدا از اینکه شما منبعت قوی باشه اسون باشه مناسب باشه یا نباشع کلن سلیقه مهمه ک شما معلومه ب کتاب درس ب درس علاقه دارید و سطحتونم پیشرفت کرده اما ی چن نکته لازمه بگم:
      جنس سوالات ادبیات کنکور با کانون ی کم فرق میکنه بهتره برید کنکور های۹۹ رو بررسی کنید ببنید میتونید از پس این تیپ سوالات بر بیاید یا ن بعد تصمیم ب خرید منبع موضوعی کنید
      نکته ای ک مهمه شما ب ی منبع دیگه نیاز دارید برا کار بیشتر یعنی هیچ وقت تو ی درصد نمونید دقیقن پیشرفت انسان ها زمانی متوقف میشه که فک میکنن تو موقعیت خوبی هستن.ی مثال بزنم:
      ی نفر درصد ادبیاتش ۴۰هست خوب تلاش میکنه افزایشش بده و اونو میاره تا۸۰یعنی از۴۰تا۸۰درصد قابل قبولی براش نبوده ولی وقتی میرسه ب ۸۰با خودش میگه خوب خوبه دیگه ی درصد عالیه و دقیقن ایشون با این تفکر شاید تا کنکور هم تو همون درصد۸۰بمونه و پیشرفتی نکنه و این تفکر فوق العاده تو کنکور بهتون ضربه میزنه.شما نباید ب درصد بنگری و همیشه دنبال کم کردن ایرادات باش.بنده ۴تا جامع کانون منتهی ب کنکور ادبیاتم زیر۸۰نشد حتی سخت ترینشو۹۶زدم ولی چون میگفتم خوبه درصد کنکور با چیزی ک تصور داشتم متفاوت شد...هیچ وقت قانع نباش

این چن تا نصیحت بود اما نظر کلیمو ک بخوام بهت بگم:
      میتونی برای تست آموزشی بیشتر از منابع موضوعی خیلی سبز یا نشرالگو هم استفادع کنی اما اگه منبع اموزشی دیگه نیاز نداری پیشنهادم منابعی ک سطحشون حالا یکم بالاتر وحالت آزمونی دارن کار کن مثل هزار تست هامون سبطی نشر دریافت ک خوب کتاب المپیادیه و سطحش از کنکور خیلی بالاترع(خودم کار کردم راضی نبودم)و موج ازمون ادبیات نشرالگو ک خوب سطح عالی داره

12. Top | #117
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصولن تو انتخاب منبع مهم ترین فاکتور علاقس.یعنی جدا از اینکه شما منبعت قوی باشه اسون باشه مناسب باشه یا نباشع کلن سلیقه مهمه ک شما معلومه ب کتاب درس ب درس علاقه دارید و سطحتونم پیشرفت کرده اما ی چن نکته لازمه بگم:
      جنس سوالات ادبیات کنکور با کانون ی کم فرق میکنه بهتره برید کنکور های۹۹ رو بررسی کنید ببنید میتونید از پس این تیپ سوالات بر بیاید یا ن بعد تصمیم ب خرید منبع موضوعی کنید
      نکته ای ک مهمه شما ب ی منبع دیگه نیاز دارید برا کار بیشتر یعنی هیچ وقت تو ی درصد نمونید دقیقن پیشرفت انسان ها زمانی متوقف میشه که فک میکنن تو موقعیت خوبی هستن.ی مثال بزنم:
      ی نفر درصد ادبیاتش ۴۰هست خوب تلاش میکنه افزایشش بده و اونو میاره تا۸۰یعنی از۴۰تا۸۰درصد قابل قبولی براش نبوده ولی وقتی میرسه ب ۸۰با خودش میگه خوب خوبه دیگه ی درصد عالیه و دقیقن ایشون با این تفکر شاید تا کنکور هم تو همون درصد۸۰بمونه و پیشرفتی نکنه و این تفکر فوق العاده تو کنکور بهتون ضربه میزنه.شما نباید ب درصد بنگری و همیشه دنبال کم کردن ایرادات باش.بنده ۴تا جامع کانون منتهی ب کنکور ادبیاتم زیر۸۰نشد حتی سخت ترینشو۹۶زدم ولی چون میگفتم خوبه درصد کنکور با چیزی ک تصور داشتم متفاوت شد...هیچ وقت قانع نباش

این چن تا نصیحت بود اما نظر کلیمو ک بخوام بهت بگم:
      میتونی برای تست آموزشی بیشتر از منابع موضوعی خیلی سبز یا نشرالگو هم استفادع کنی اما اگه منبع اموزشی دیگه نیاز نداری پیشنهادم منابعی ک سطحشون حالا یکم بالاتر وحالت آزمونی دارن کار کن مثل هزار تست هامون سبطی نشر دریافت ک خوب کتاب المپیادیه و سطحش از کنکور خیلی بالاترع(خودم کار کردم راضی نبودم)و موج ازمون ادبیات نشرالگو ک خوب سطح عالی داره
      خیلییی خیلی ممنونم

13. Top | #118
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FatemehS نمایش پست ها
      خیلییی خیلی ممنونم
      خواهش میکنم سوالی بود درخدمتم

14. Top | #119
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      سلام
      از تست های عربی آبی راضی بودی؟
      آره تستای خوبی داشتن البته اینکه فقط آبی کار کنین کافی نیست بهتره بعنوان منبع دوم و بانک تست استفاده بشه

15. Top | #120
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خوبین باتوجه به سختی کنکور 99 اگر فکر کنیم 1400 همینجور باشه واسه شیمی چی پیشنهاد میکنید که بالای 60 بزنیم؟

صفحه 8 از 12 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن