خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 63 نخستنخست ... 78918 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 935
    1. Top | #106
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zoba890 نمایش پست ها
      ببخشید هزینش یادتون نیست که خرید ازمون های ماز چقدر روتون دراومد؟
      اولا تبریک عرض میکنم،انشالله همینجور روز به روز به موفقیت هات افزوده بشه،و یه سوال دیکه اینکه:زیست خیلی سبز سال به سال رو دیدید؟چطوره سطحش؟به عنوان منبع تکمیلی چی کنارش خوبه؟میکرو طلایی چطوره سطحش؟

2. Top | #107
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چشم

3. Top | #108
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      چه کاریه خوب....یه سر به سایتش بزن عزیز ....بسته های مختلفی داره
      کدوم محصولش رو خریدید؟و کدوم بخرم؟اصلا اینی شما گرفتید لزمون بود یا جزوه درسنامه؟

4. Top | #109
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اولا تبریک عرض میکنم،انشالله همینجور روز به روز به موفقیت هات افزوده بشه،و یه سوال دیکه اینکه:زیست خیلی سبز سال به سال رو دیدید؟چطوره سطحش؟به عنوان منبع تکمیلی چی کنارش خوبه؟میکرو طلایی چطوره سطحش؟
      ممنون

زیست خیلی سبز رو ماز نوشته.....بدون نقص نیست ولی من از خیلی سبز بیشتر خوشم اومد تا میکروی گاج
      یکی از بهترین منبع های تکمیلی اینه که سوالات آزمون های آزمایشی رو حل وتحلیل کنید
      میکروطلایی(فقط تستش رو) رو برای کنکور98 داشتم.....کتاب خوبیه ...به نظرم سطح سوالات کتابای زیست گاج یکم از خیلی سبز بالاتره

5. Top | #110
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      کدوم محصولش رو خریدید؟و کدوم بخرم؟اصلا اینی شما گرفتید لزمون بود یا جزوه درسنامه؟
      من موقعی که توی دوران جمع بندی بودم آزمونای ماز رو که درطول سال برگذار کرده بود خریدم و دوروز یکبار کارکردمشون
      ولی فقط از سوالات زیست و شیمی راضی بودم...
      جزوه یا درسنامه نخریدم

6. Top | #111
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درست،تشکر فراوان بابت پاسخو سوال اخر اینکه ازمون های ماز رو خریدین بعد عید؟یا از اول ثبت نام کرده بودید؟الان مثلا من پنج ماه دیکه بخوام سوالای ازموناش یه نگاه بندازم باید کجا بیارم سوالات ازموناشو؟بعد اینکه سطحش چطور بود؟حدودا چند درصدش میتونستید جواب صحیح بدید؟

7. Top | #112
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درست/جواب سوالی که الان پرسیدم ایتجا جواب دادین/تشکر

8. Top | #113
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من موقعی که توی دوران جمع بندی بودم آزمونای ماز رو که درطول سال برگذار کرده بود خریدم و دوروز یکبار کارکردمشون
      ولی فقط از سوالات زیست و شیمی راضی بودم...
      جزوه یا درسنامه نخریدم
      درست.

9. Top | #114
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      درست،تشکر فراوان بابت پاسخ�������������� ����������و سوال اخر اینکه ازمون های ماز رو خریدین بعد عید؟یا از اول ثبت نام کرده بودید؟الان مثلا من پنج ماه دیکه بخوام سوالای ازموناش یه نگاه بندازم باید کجا بیارم سوالات ازموناشو؟بعد اینکه سطحش چطور بود؟حدودا چند درصدش میتونستید جواب صحیح بدید؟
      خواهش میکنم

فکرکنم خرداد ماه بود که خریدم
      وقتی بسته ای رو بخرید یا آزمون ثبت نام کنید توی صفحه شخصی تون فایل ها و آزمون ها قرار میگیرن....هروقت خواستید میتونید اون فایل هارو دانلود کنید و نگه شون دارید
      خیلی ها میگفتن سوالای زیستش سخته...ولی اونجوری هم نبود....سطح سوالاش متوسط به بالا هست....مثلن من زیستش رو بین 60 تا 80 میزدم

10. Top | #115
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون

زیست خیلی سبز رو ماز نوشته.....بدون نقص نیست ولی من از خیلی سبز بیشتر خوشم اومد تا میکروی گاج
      یکی از بهترین منبع های تکمیلی اینه که سوالات آزمون های آزمایشی رو حل وتحلیل کنید
      میکروطلایی(فقط تستش رو) رو برای کنکور98 داشتم.....کتاب خوبیه ...به نظرم سطح سوالات کتابای زیست گاج یکم از خیلی سبز بالاتره
      ببینید یه قسمت داره زیست خیلی سبز اخر هر فصل به اسم سوالات ترکیبی؟کسی که رشتش ریاضی بوده و تازه میخواد زیست رو شروع کنه با اون قسمت چیکار بنظرتون؟بزاره بعد عید؟

11. Top | #116
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون

ببینید یه قسمت داره زیست خیلی سبز اخر هر فصل به اسم سوالات ترکیبی؟کسی که رشتش ریاضی بوده و تازه میخواد زیست رو شروع کنه با اون قسمت چیکار بنظرتون؟بزاره بعد عید؟

12. Top | #117
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بخش های ترکیبی نیاز به تسلط روی مباحث پایه داره....اگه هنوز به تسلط نسبی نرسیدید سمتش نرید....ولی بعدازعید خیلی دیره...لازم نیست این همه وسواس داشته باشین
      کم کم که جلو رفتید و مفهومات و تحلیلات رو شناختید شروع کنید به زدنشون

13. Top | #118
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بخش های ترکیبی نیاز به تسلط روی مباحث پایه داره....اگه هنوز به تسلط نسبی نرسیدید سمتش نرید....ولی بعدازعید خیلی دیره...لازم نیست این همه وسواس داشته باشین
      کم کم که جلو رفتید و مفهومات و تحلیلات رو شناختید شروع کنید به زدنشون
      درست.تشکر فراوان

14. Top | #119
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      درست.تشکر فراوان������������

اگه درست بود پس چرا منفی دادین

15. Top | #120
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اگه درست بود پس چرا منفی دادین
      وااااااا/من خواستم لایک بزنمامن کار با این انجمن بلد نیستم،میشه پاکش کرد؟

صفحه 8 از 63 نخستنخست ... 78918 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن