خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 21 از 63 نخستنخست ... 1120212231 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 301 به 315 از 935
    1. Top | #301
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      این تاپیک به نیت کمک به بچه های کنکوری و به اشتراک گذاشتن تجربیات شخصی زده شد

کم وکاستی ها یا اشکالاتش رو به بزرگی خودتون ببخشید

امیدوارم با نوشتن این تاپیک تونسته باشم حداقل به یک نفر کمکی کرده باشم یا حس خوبی رو توی دل یکی ایجاد کرده باشم

برای همگی آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم

بروبچ کنکوری همگی موفق باشید

خدانگهدار (درصورت مطرح کردن سوالتون در این تاپیک براساس تجربه ی شخصی پاسخگو خواهم بود)
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 12 آبان 1399 در ساعت 22:26

2. Top | #302
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام شما گفتی یکی از عوامل پشت سد ۶۰۰۰ موندن عدم تثبیت نقطه ی قوت هاست حالا چجوری نیشه نقطه قوت رو تثبیت کرد؟

3. Top | #303
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FAARAAZ نمایش پست ها
      سلام شما گفتی یکی از عوامل پشت سد ۶۰۰۰ موندن عدم تثبیت نقطه ی قوت هاست حالا چجوری نیشه نقطه قوت رو تثبیت کرد؟
      سلام
      بذار اول یه مثال بزنم....خیلی از بچه هایی که کلاس زبان رفتن فکر میکنن این درس نقطه ی قوتشون هست که البته درست هم فکر میکنن ولی اشکال کارشون اینجاست که این نقطه ی قوت رو تثبیت نمیکنن درنتیجه به احتمال خیلی زیاد توی کنکور نمیتونن توی درس زبان اونجوری که باید عمل کنن

وقتی یک درس نقطه ی قوت شخصی محسوب میشه برای اینکه توی کنکور هم بتونه بخوبی ازش بازخورد بگیره لازمه برای تثبیت شدنش این موارد رو انجام بده:
      _عدم کم کاری و ساده انگاری
      _حفظ کردن استمرار برای درس مربوطه
      _بالا بردن تعداد تست در درس مربوطه
      _افزایش تعداد تست و مرور نقطه ی قوت = بالا رفتن سرعت تست زنی که میتونه سرجلسه آزمون باعث خریدن زمان برای درس های دیگه بشه
      _رفتن سراغ سوال های چالشی و سطح بالا
      _تکرار تکرار و تکرار دوباره ی تست ها و نکات
      _دقیق انجام دادن تحلیل آزمون برای آنالیز صحیح و به دست اوردن و برنامه ریزی استراتژی های لازم برای جلسه ی کنکور

4. Top | #304
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      این تاپیک به نیت کمک به بچه های کنکوری و به اشتراک گذاشتن تجربیات شخصی زده شد

کم وکاستی ها یا اشکالاتش رو به بزرگی خودتون ببخشید

امیدوارم با نوشتن این تاپیک تونسته باشم حداقل به یک نفر کمکی کرده باشم یا حس خوبی رو توی دل یکی ایجاد کرده باشم

برای همگی آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم

بروبچ کنکوری همگی موفق باشید

خدانگهدار (درصورت مطرح کردن سوالتون در این تاپیک براساس تجربه ی شخصی پاسخگو خواهم بود)
      خداحافظی مکن برادر دلتنگ میشیم

5. Top | #305
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      تبریک میگم بهتون

آقای دکتر تاپیک خیلی خوبی بود لذت بردم از تلاش مداوم و استقامتتون
      امیدوارم هر جا که هستین موفق و پیروز باشید

6. Top | #306
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      خداحافظی مکن برادر دلتنگ میشیم
      ممنون بابت لطفت رفیق.....
      بعداز حدود 10 ماه بودن توی انجمن و کمک کردن و کمک گرفتن از نظرات فکر نمیکردم ازطرف بچه های انجمن اینقدر تحت حمله و توهین و واکنش های تند قرار بگیرم
      تجربه ای که از بودن توی انجمن بدست آوردم بهم میگه که بهتره زیاد فعال نباشم و بیش از حد خودم رو درگیرش نکنم

به این تاپیک سرمیزنم و اگه کسی سوالی پرسیده بود سعی میکنم جواب بدم بیش از این واقعن اشتباهه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozalin79 نمایش پست ها
      تبریک میگم بهتون

آقای دکتر تاپیک خیلی خوبی بود لذت بردم از تلاش مداوم و استقامتتون
      امیدوارم هر جا که هستین موفق و پیروز باشید

ممنون
      منم براتون بهترینا رو آرزو میکنم....ایشالا زندگی ای سرشار از آرامش داشته باشید

7. Top | #307
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      @Zero_Horizon
      دکتر نشد همکار شیم ، افتادیم تو دو تا خط جداگانه، البته هنوز هم نمیدونم تصمیم درست رو گرفتم درباره اولویت هام یانه .

8. Top | #308
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعداز حدود 10 ماه بودن توی انجمن و کمک کردن و کمک گرفتن از نظرات فکر نمیکردم ازطرف بچه های انجمن اینقدر تحت حمله و توهین و واکنش های تند قرار بگیرم
      تجربه ای که از بودن توی انجمن بدست آوردم بهم میگه که بهتره زیاد فعال نباشم و بیش از حد خودم رو درگیرش نکنم

به این تاپیک سرمیزنم و اگه کسی سوالی پرسیده بود سعی میکنم جواب بدم بیش از این واقعن اشتباهه

ممنون
      داداش حرف حق زدن تاوان داره مگه تو تاپیک تحریم کنکور سراسری ندیدی از تو بعیده بخاطر چندتا قضاوت نابجا جا بزنی در نهایت ارزوی موفقیت وکامیابی

9. Top | #309
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      @Zero_Horizon
      دکتر نشد همکار شیم ، افتادیم تو دو تا خط جداگانه، البته هنوز هم نمیدونم تصمیم درست رو گرفتم درباره اولویت هام یانه .

تبریک به رفیق گلم

حتمن توی دندونپزشکی آینده ی درخشانی انتظارت رو میکشه
      مطمعنم موقع انتخاب رشته خوب فکرات رو کرده بودی و همونجوری که دوست داشتی اولویت هات رو چیدی.....موفق باشی رفیق
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 17 تیر 1401 در ساعت 10:56

10. Top | #310
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ممنون
      آرامش آدم از هر چیزی واجب تر هست ولی اینم در نظر بگیرید تو زندگی قرار نیست تو هر جایگاهی هستیم یه عده مخالفمون شدن یا بهون حمله کردن کنار بکشیم
      روزی که تیم ایلان ماسک موشک فالکون 9 به فضا پرتاب کرد و همه دنیا داشتن میدیدن و تحسینش میکردن یه جمعیتی هم رفتن و ویدیو پرتاب موشک دیس لایک کردن
      همیشه همین جوری بوده هر چقدرم پیشرفت کنی و بالا بری بازم یه سری آدم هستن مخالفتن یا بی دلیل قضاوتت میکنند اگه دلت میگه کاری که داری انجام میدی درسته به نظر بقیه توجه نکن بذار هر چی میخوان بگن
      شما هم این مدت کوتاهی که من اینجا بودم به نظرم خیلی پست های مفیدی میذاشتید و به بچه ها کمک میکردید خود من کلی ازتون روحیه گرفتم مطمئنم خیلی از بچه ها هم با نظرم موافقند که قصدتون کمک بوده
      امیدوارم هر جا هستید موفق باشید
      ویرایش توسط Dream come true : 13 آبان 1399 در ساعت 14:42

11. Top | #311
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیز دل
      من وقتی ی کتاب زیست مثل خیلی سبز رو تموم میکنم برم سراغ ی کتاب تست جدید مثل ایکیو که سختتره ؟؟؟بجای تست تکراری زدن!!!
      یا مثلا تو شیمی اول شیمی خیلز سبز رو بزنم و بعد برم ایکیو که سختتره؟

12. Top | #312
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FAARAAZ نمایش پست ها
      سلام عزیز دل
      من وقتی ی کتاب زیست مثل خیلی سبز رو تموم میکنم برم سراغ ی کتاب تست جدید مثل ایکیو که سختتره ؟؟؟بجای تست تکراری زدن!!!
      یا مثلا تو شیمی اول شیمی خیلز سبز رو بزنم و بعد برم ایکیو که سختتره؟
      سلام
      پیشنهاد میدم سریع سراغ اضافه کردن منبع نری (یک دفعه چندمنبعی شدن فقط باعث سردرگمی و عدم تسلط روی منابع میشه)
      تست تکراری زدن تا زمانی که هنوز گزینه جواب رو از روی حفظ نزنی خیلی کمک کننده هست
      من خودم ازطریق روشی که توی بخش نحوه تست زنی من برای آزمون های دوهفته یکبار توضیح دادم تست تکراری کار میکردم
      با چندبار زدن تست ها میتونی عملکردت رو ارزیابی کنی و سرعت تست زنی رو هم بالا ببری البته به شرط اینکه تست های تکراری رو از روی حفظ نزنی
      درکنارش سوالات آزمونای آزمایشی قلمچی وگاج و... رو هم حتمن کاروتحلیل کن

اگه بجایی رسیدی که فکرمیکنی کتابی که داری بیشتراز این نمیتونه به پیشرفتت کمک کنه و تست هاش روهم چندین وچند بار کارکردی دراینصورت یه کتاب مکمل وسطح بالا میتونه برات مفید باشه

13. Top | #313
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام زیرو میشه کمکم کنی من واسه 99 اصلا نخوندم اصلا ورق نزدم کتابامو و رتبم خب تعریفی نداشت ولی تو مدرسه همیشه شاگرد بودم و درس ریاضیم عالی بود ولی الان تازه استارت زدم واسه 1400 دارم بکوب میخونم با روزی 10 ساعت شروع کردم ولی یه مشکل عجیب و بزرگ هست واسم که انگار اصلا ریاضی رو نمی‌فهمم منبعم ایکیو جامع گاج هست که بیشتر تست محوره از 10 تا تستش به زور یکی میتونم بزنم یدفعه حالم گرفته شده همه درسارو دارم پیش میبرم الا اینو واقعا روحیه ام رو خراب کرده. بنظرت چیکار کنم؟ منبعم رو باید عوض کنم یا کلاس برم؟ کلاس خیلی وقت گیره از طرفی منم خیلی انگار مشکل دارم. بنظر تو برای آدمی با شرایط من که یک سال کاملا دور از درس بوده ولی پتانسیلش رو داره منبع چی مناسب تره؟

14. Top | #314
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman717 نمایش پست ها
      سلام زیرو میشه کمکم کنی من واسه 99 اصلا نخوندم اصلا ورق نزدم کتابامو و رتبم خب تعریفی نداشت ولی تو مدرسه همیشه شاگرد بودم و درس ریاضیم عالی بود ولی الان تازه استارت زدم واسه 1400 دارم بکوب میخونم با روزی 10 ساعت شروع کردم ولی یه مشکل عجیب و بزرگ هست واسم که انگار اصلا ریاضی رو نمی‌فهمم منبعم ایکیو جامع گاج هست که بیشتر تست محوره از 10 تا تستش به زور یکی میتونم بزنم یدفعه حالم گرفته شده همه درسارو دارم پیش میبرم الا اینو واقعا روحیه ام رو خراب کرده. بنظرت چیکار کنم؟ منبعم رو باید عوض کنم یا کلاس برم؟ کلاس خیلی وقت گیره از طرفی منم خیلی انگار مشکل دارم. بنظر تو برای آدمی با شرایط من که یک سال کاملا دور از درس بوده ولی پتانسیلش رو داره منبع چی مناسب تره؟
      تازه داری شروع میکنی بعد رفتی ایکیو خریدی؟

15. Top | #315
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.X نمایش پست ها

تازه داری شروع میکنی بعد رفتی ایکیو خریدی؟
      منابعم رو از سال گذشته گرفتم میگم که مدرسه که میرفتم ریاضیم توپ بود دیگه فکرشو نمیکردم الان اینجور گیر کنم

صفحه 21 از 63 نخستنخست ... 1120212231 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن