خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 63 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 935
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تبریک بر تو زیرو جان

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دستتون درد نکنه
      ان شاء الله همیشه سلامت و پیروز باشید

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نمونه عالی از ی آدم با پشتکار
      فوق العاده بودی
      ایشالا همیشه موفق باشی زیرو جان
      مصداق شدی
      ان مع العسر یسری^_^
      چقد قشنگه آدم مصداق قرآن باشهپ
      بهترینا رو برات آرزو میکنم
      امیدوارم هیچ وخ اینجوری نشی ، دقیقا اینجوری
      اینجوری باش
      با آرزوی موفقیت واسه همه^_^
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      خیییلی قشنگ و احساسی بود. بغض عجیبی دارم. من کسایی که به واسطه تلاششون به جایی میرسند و خیییلی بیشتر تحسین میکنم. واقعا آفرین
      از یه جایی با امکانات کم، مشکلات خانوادگی زیاد...... هرچی تعریف کنم کمه. اونقدررر تاپیکت تاثیر گذار بود که الان دوباره احساساتم به عقلم غلبه کرده و و داره وادارش میکنه که یه سال دیگه بمون و کنکور بده...راستی آفرین که روزه هات و کامل گرفتی...
      گریم گرفته

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی منتظر این تاپیک بودم و فراتر از حد انتظارم بود!
      عالیییی بووود...
      خیلی کامل و جامع بود...
      منم موندم پشت کنکور ولی با یه رتبه خیلی بدتر از رتبه سال اول شما و تنها چیزی که نگرانم میکنه همینه...
      اینکه نتونم خیلی پیشرفت کنم و بابت این خیلی میترسم...
      برای ما پشت کنکوری ها دعا کنین بلکه مثل شما رتبمون عالی بشه

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واقعا چه صبحتتاتون تامل بر انگیز بود خیییییلی خیییلی بهتون تبریک میگم اونجایی که گفتین به دلیل مشکلات خانوادگی با هدفون درس خوندینو من با گوشت و پوستم درکش میکنم یه توصیه هم به دوستان دارم من انقد من با مادرم دعوام میشه که صبح که میام توی اتاق جز برای دستشویی و غذا بیرون نمیرم ولی همین مدت کوتاهم با زخم زبونشا اخلاقمو سگ میکنه من اولا سعی میکردم که جوابشو بدم و باهاش دهن به ذهن شم ولی دیدم فقط عصاب خودمو خورد میکنم برای هیین یه دفتر بر داشتم حرف مادرمو یاداشت کردم روی جواب دندان شکنی هم که قرار بود بعدا بهش بدمو فکر میکردمو اونم می نوشتم خیییلی واقعا تاثیر داره (من دعواهام سر این نیس که من چرا درس نمیخونم برعکس سر اینکه چرا درس میخونم همون اول دوست داشت من یکی بشم مثل خودش که بشینم گوشه خونه و دغدغه ام این باشه که فردا خونه شهین جون لباس چی بپوشم یا جواب شهنازو که پشت سرم این حرف زده چی بدم) اگه با خانوادتون مشکل دارین حتما این روش رو امتحان کنید

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باز هم بهتون خییییییییییلیییییییییی تبریک میگم که حقتونو ار این زندگی گرفتید

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tahora97 نمایش پست ها
      تبریگ میگم بهتون، خیلی عالی و خوب بود
      واقعا خسته نباشید زحمت کشیدید و وقت گذاشتید تا zeroنامه رو آماده کردید برامون، با خودم میگم ای کاش این صحبتای شما رو چند سال پیش میخوندم شاید مسیرم به کل تغییر میکرد و الان تو این جایگاه و وضعیت نبودم
      آفرین به این اراده و پشتکار خوبتون حسابی جنگیدید برای هدفتون دمتون گرم
      عزیییزم مگه چندسالته که اینقدر ناامیدی. بعد لیسانس به جای ارشد کنکور سراسری بده.

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چند روزی وقت میخوام تا همه شو دقیق بخونم و تحلیلش کنم
      بعضی جاهارو واقعا عوامل شکست ماهارو خیلی خوب نشون دادی
      درهر صورت عالی بودی سپاس
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Khati نمایش پست ها
      واقعا چه صبحتتاتون تامل بر انگیز بود خیییییلی خیییلی بهتون تبریک میگم اونجایی که گفتین به دلیل مشکلات خانوادگی با هدفون درس خوندینو من با گوشت و پوستم درکش میکنم یه توصیه هم به دوستان دارم من انقد من با مادرم دعوام میشه که صبح که میام توی اتاق جز برای دستشویی و غذا بیرون نمیرم ولی همین مدت کوتاهم با زخم زبونشا اخلاقمو سگ میکنه من اولا سعی میکردم که جوابشو بدم و باهاش دهن به ذهن شم ولی دیدم فقط عصاب خودمو خورد میکنم برای هیین یه دفتر بر داشتم حرف مادرمو یاداشت کردم روی جواب دندان شکنی هم که قرار بود بعدا بهش بدمو فکر میکردمو اونم می نوشتم خیییلی واقعا تاثیر داره (من دعواهام سر این نیس که من چرا درس نمیخونم برعکس سر اینکه چرا درس میخونم همون اول دوست داشت من یکی بشم مثل خودش که بشینم گوشه خونه و دغدغه ام این باشه که فردا خونه شهین جون لباس چی بپوشم یا جواب شهنازو که پشت سرم این حرف زده چی بدم) اگه با خانوادتون مشکل دارین حتما این روش رو امتحان کنید
      عزیییزم
      آدم با دعای مادرش به خیییلی چیزا میرسه. سعی کن دلشو نشکنی، احترامش و نگه داری . هر چی باشه مادرته. اگه خییییلی عصبی بودی جر و بحث نکن فقط خودت و دور کن. میدونم خییییلی سخته که مامانت فازش باهات فرق داره. میدونم ممکنه مامانت باهات بدرفتاری کنه ,تیکه بندازه ، اما خودت و کنترل کن.پیشنهاد میکنم با مامانت حتما به یه روانشناس خوب مراجعه کنی.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      عزیییزم مگه چندسالته که اینقدر ناامیدی. بعد لیسانس به جای ارشد کنکور سراسری بده.
      خیلیم ناامید نیستم فقط حسرت گذشته رو میخورم وقتی صحبتای بچه ها رو میخونم ، انگیزه و اراده بچه ها رو میبینم و رتبه شما رو دونستم یاد کنکور خودم افتادم و حسرت گذشته رو میخورم که ای کاش خودمو بیشتر باور داشتم ای کاش فلان کار رو نمیکردم ووو... یه حس و بغض عجیبی دارم

بیخیال

امیدوارم همه بچه ها موفق باشن و بهترین تصمیم رو برای زندگیشون بگیرن و هیچ وقت پشیمون نباشن
      یاد بگیر برای موفقیت دیگران دست بزنی
      به موقعه اش زمان موفقیت تو هم میرسه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      زیرو انتخاب رشته کجا ها زدی ؟ اونارو هم بگو
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      از همگی بابت لطفی که دارین ممنونم
      شرمنده ام کردید

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      زیرو انتخاب رشته کجا ها زدی ؟ اونارو هم بگو
      یه ویرایش میخوام بکنم فردا

به طور کلی اینطوریه :

پزشکی دانشگاه تهران و شهیدبهشتی
      دندان پزشکی های داخل تهران
      پزشکی دانشگاه ایران
      دندون های شهرهای نزدیک
      داروسازی های داخل تهران
      پزشکی های شهرای نزدیک
      فیزیوتراپی های داخل تهران

به هبچ عنوان امکان نداره به زیر پزشکی ایران کشیده بشه.....هرچی هست بین پزشکی ایران و انتخاب های بالای اونه....دربدبینانه ترین حالت پزشکی دانشگاه ایران رو میارم

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیلی خیلی تبریک میگم بهت واقعا زحمت کشیدی نوش جونت قبولیت
      خیلیم مصاحبه ی پرباری بود قشنگ حالمون جا اومد
      فقط یه سوال بپرسم...خوندن درسنامه ها توی فیزیک و ریاضی چقد ازت وقت میگرفت؟نمیدونم واسه من چرا فک میکنم خیلی طول میکشه:/ مثلا خوندن فصل تابع دهم از روی کتاب درسی امروز 4ساعت زمان گرفت بااینکه همه ی مسائل کتابو همون دفعه ی اول میگرفتم و درست حل میکردم:/بنظرت زیاد نیس؟:////

صفحه 2 از 63 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن