خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

به راهنماییتون درمورد پشت کنکور ماندن یا نماندن نیاز دارم...

سلام
      من متولد ۷۸ ام
      تا جایی که یادمه همیشه آرزوم بود یه رشته ی خوب قبول بشم
      ولی خب من پیش دانشگاهی ازدواج کردم و نتونستم اونطور ک باید برا کنکور درس بخونم یا بهتره بگم اصلا نخوندم، و تا الان همه فک میکردن پشت کنکورم و دارم میخونم این سه چهار سال خیلی بهم فشار عصبی وارد شد.... و احساس میکنم یکم افسرده و گوشه گیر شدم... هیچی خوشحالم نمیکنه ،
      الان نمیدونم امسال بمونم پشت کنکور نظام جدید و خوب بخونم میشه رتبه اورد یا نه چون اطرافم زیاد دیدم یه سال تموم خوندن ولی رتبه ی دلخواهشون رو نیاوردن...
      آخه من دیگه شرایطشو ندارم باز بمونم...
      یا اینکه برا انسانی بخونم برم معلمی...هر چند دوسش ندارم...
      میشه راهنماییم کنید که بهترین کار الان چیه برای من؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Brice.g نمایش پست ها
      سلام
      من متولد ۷۸ ام
      ولی خب من پیش دانشگاهی ازدواج کردم و نتونستم اونطور ک باید برا کنکور درس بخونم یا بهتره بگم اصلا نخوندم، و تا الان همه فک میکردن پشت کنکورم و دارم میخونم این سه چهار سال خیلی بهم فشار عصبی وارد شد.... و احساس میکنم یکم افسرده و گوشه گیر شدم... هیچی خوشحالم نمیکنه ،
      الان نمیدونم امسال بمونم پشت کنکور نظام جدید و خوب بخونم میشه رتبه اورد یا نه چون اطرافم زیاد دیدم یه سال تموم خوندن ولی رتبه ی دلخواهشون رو نیاوردن...
      اول اینکه تبریک تو قشنگ 10 سال از من جلوتری
      به عنوان کسی که چند سال پشت کنکور بوده(البته دوسالها 10 سال نه)
      یا باید ازاول شروع کنی و بترکونی یعنی همه چی تعطیل(ما که این مدلی بودیم و اخرشم هیچی به هیچی) و خلاصه زور بزنی
      یا اگر میخوای صرفا دستت تو جیب خودت باشه و تحصیل هم کنی موفق بشی و پرستیژم کما بیش داشته باشی در کنارش خانم خونه باشی برو انسانی دبیری مثلا ادبیات تا مقاطع بالا ادامه بده کمتر فشار بهت میاد کمتر درس خوندی به سایر کارات رسیدی موفق هم شدی
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Brice.g نمایش پست ها
      سلام
      من متولد ۷۸ ام
      سلام
      منم دقیقا شرایط تو رو دارم با این تفاوت که پسرم و ازدواج هم نکردم.
      همین افسردگی و گوشه گیری که اخیرا اطرافیان مستقیما به روم آوردن و اعتراض کردن ولی فک میکنم تا از این شرایط بیرون نیام نتونم تغییر کنم.
      پس به این فکر کن که مثل تو و حتی بدتر از توئم توی کنکور امسال وجود داره.
      اگه میتونی وقت بذاری و منابع درست و حسابی هم تهیه کنی بشین بخون.
      اگه رشته ت تجربیه به نظرم همین تجربی شرکت کنی بهتره. یا خوب میدی و میری یه رشته ی خوب یا اگه خوب نبود میری سراغ دبیری. ولی اگه ریاضی هستی بهتره بری انسانی.
      یه چیزی هم همین امشب که توی خیابون داشتم قدم میزدم به ذهنم رسید می‌نویسم شاید بقیه هم بخونن:
      درسته درسته که ما نظام قدیما با درس های نظام جدید آشنا نیستیم ، درسته که باهاش راحت نیستیم ولی هممون کنکور های قبلی رو تجربه کردیم و میدونیم خیلی از بچه های جدید از الان مثل سال های پیش ما درس میخونن، یه قسمتی رو به بطالت میگذرونن بعد به خودشون میان و... .
      اگه ما هم بخوایم همین کارو بکنیم بین اونا گم میشیم ولی اگه از تجربه مون استفاده کنیم و از الان جدی شروع کنیم میتونم جلوتر از اونا باشیم.

4. Top | #4
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چقدر شبیه منی
      من ازدواج کردم ولی ی ازدواج ناموفق
      امسال میخوام بازم بخونم چون هیچ راهی ندارم دیگ
      افسرده و گوشه گیرم شدم و دکتر اعصاب رفتمو الان حالم خوبه و کم کم شروع کردم
      خیلیم سرکوفت شنیدم ولیییییی هرجوری فک میکنم نمیتونم از درسم بگذرم و ۱۲ سال درس خوندنمو فراموش کن
      توام بشین قشنگ فک کن ببین هدفت چیه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)