خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بهترین درسنامه فیزیک برای کنکور تجربی چیه

سلام گلای تو خونه ، محصلای نمونه

شاید این مشکل خیلیا باشه ( پایین پرسیدمش ... )

اول از همه بگم که منبع نظام جدید ملاک هست ...
      آقایون و خانما ، فرض کنید شخصی از فیزیک ، فقط تایپ کلمه فیزیک بلده ، به دلیل نداشتن معلم های خوب و غیره ، در مدرسه نتوانسته فیزیک رو یاد بگیره ، هیچ فرمول و مبحثی یادش نیست و میخواد در کنکور تجربی شرکت کنه
      این شخص مشکل درسنامه داره ، تست زدن زمانی امکان پذیر هست که شما راه حل سوال رو بلد باشید بالاخره
      از اونایی که در این زمینه تجربه کافی دارن ( تجربه ها ، نه اینکه توی فلان سایت از فلان منبع تعریف کرده باشن و شما هم اونو نام ببرید ) راهنمایی کنید
      بهترین منبع جامع و مفیدی که ، خیلی طولانی نباشه و درسنامه روان و خوبی داشته باشه که این شخص رو از درصد منفی 33 فیزیک به درصد حداقل 50 فیزیک برسونه چی هست؟

نکته مهم : مشکل مالی داره و نمیتوانه چند منبع رو تهیه کنه یا اینکه فیلم آموزشی بخره ، همچنین به دلیل مشکلات زندگی و تحصیلی هم نمیتوانه از منابعی که خیلی طولانی و وقت گیر هستن مثل فیلم های آلاء ( مثلا فیلم محمدرضا یاری هست ، عالی هم هست ولی فقط دهمش 180 تا قسمته ) استفاده کنه ، پس لطفا یک چیزی رو معرفی کنید که هم جامع و مفید باشه و هم روان ، حالا مهم نیست تستاش هم کم باشه ، اگر شخص درسنامه رو خوب یاد بگیره فوقش میره یک کتاب تست جداگانه هم براش میخره ...
      خب منتظریم از معلومات شما استفاده کنیم

متشکرم از راهنمایی های شما
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من توی بهترین منابع برای 1400 گفتم در همین باره ، فیزیک شهریاری ، آموزش شگفت انگیز، دلایلمو توی همون پست ببینین ، همین چند دیقه پیش نوشتم
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adaf$ نمایش پست ها
      من توی بهترین منابع برای 1400 گفتم در همین باره ، فیزیک شهریاری ، آموزش شگفت انگیز، دلایلمو توی همون پست ببینین ، همین چند دیقه پیش نوشتم
      یازدهمش نیس که

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      یازدهمش نیس که
      یعنی فقط دوازدهم چاپ کرده؟؟
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها

آقایون و خانما ، فرض کنید شخصی از فیزیک ، فقط تایپ کلمه فیزیک بلده ، به دلیل نداشتن معلم های خوب و غیره ، در مدرسه نتوانسته فیزیک رو یاد بگیره ، هیچ فرمول و مبحثی یادش نیست و میخواد در کنکور تجربی شرکت کنه
      این شخص مشکل درسنامه داره ، تست زدن زمانی امکان پذیر هست که شما راه حل سوال رو بلد باشید بالاخره
      از اونایی که در این زمینه تجربه کافی دارن ( تجربه ها ، نه اینکه توی فلان سایت از فلان منبع تعریف کرده باشن و شما هم اونو نام ببرید ) راهنمایی کنید
      بهترین منبع جامع و مفیدی که ، خیلی طولانی نباشه و درسنامه روان و خوبی داشته باشه که این شخص رو از درصد منفی 33 فیزیک به درصد حداقل 50 فیزیک برسونه چی هست؟

نکته مهم : مشکل مالی داره و نمیتوانه چند منبع رو تهیه کنه یا اینکه فیلم آموزشی بخره ، همچنین به دلیل مشکلات زندگی و تحصیلی هم نمیتوانه از منابعی که خیلی طولانی و وقت گیر هستن مثل فیلم های آلاء ( مثلا فیلم محمدرضا یاری هست ، عالی هم هست ولی فقط دهمش 180 تا قسمته ) استفاده کنه ، پس لطفا یک چیزی رو معرفی کنید که هم جامع و مفید باشه و هم روان ، حالا مهم نیست تستاش هم کم باشه ، اگر شخص درسنامه رو خوب یاد بگیره فوقش میره یک کتاب تست جداگانه هم براش میخره ...

بهترین منبع برای درسنامه فیزیک داخل طیف گسترده کتاب های کنکوری رو اموزش شگفت انگیز فیزیک خیلی سبز نوشته اقای شهریاری دارا هستش
      اما این کتاب فعلا برای پایه های دهم و دوازدهم وجود داره
      البته طبق گفته خودشون قراره به زودی برای پایه یازدهم هم منتشر بشه اما فعلاچیزی چیزی معلوم نیست
      به این ترتیب اگر عحله دارید ، برای پایه یازدهم هم همون کتاب تست عادی خیلی سبز برای درسنامه از بقیه بهتره

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

یعنی فقط دوازدهم چاپ کرده؟؟
      فعلا دهم و دوازدهم چاپ شده
      یازدهم در دست انتشاره

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

من خودم به شخصه آدم درسنامه محوری هستم و کتابای چهار جلدی فیزیک پایه و دوازدهم خیلی سبز واقعا درسنامه شون عالیه و از صفر تا صده.
      اگر هم اینجور که میگی مشکل مالی توی تهیه کتب داری، میتونی میکرو طلایی رو کار کنی. یه جلدش درسنامه هر سه پایه س و یه جلدش تست و پاسخ تشریحی. اینو خودم نداشتم ولی خب از خیلیا شنیدم کتاب خوبیه
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من فصل1 فیزیک شهریاری با تست 12 مقایسه کردم باور کن زیاد تفاوت خاصی نداشت ،درسته درسنامه خیلی خوبی داشت شهریاری ولی با همون درسنامه تست خیلی سبز هم میشد زد ولی شاید برای من اینجور باشه،
      فیزیک یدرسیه که تو باید تو تست یادبگیری به نظر من ، یه نیم ساعت درسنامه ومثالاش نگاه بنداز و بعد برو تست بزن، چهارجلدی خیلیسبز کار کن واول تست های نشان دارشو بزن (بدون زمان)بعد دوباره نکاتو مرور کن و اون تست هارم رفع اشکال کن ، اخر سر همشو بزن
      قبل ازمونا هم یه سری ازمونک و ازمون داره میتونی اونارم بزنی

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی . البته یازدهم نداره . شما خودت مطالعه اش کردی؟ درسنامه اش چطوری هست؟ ساده و روان تویح داده و کامل هم هست؟
      |

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی ذالی نمایش پست ها
      بهترین منبع برای درسنامه فیزیک داخل طیف گسترده کتاب های کنکوری رو اموزش شگفت انگیز فیزیک خیلی سبز نوشته اقای شهریاری دارا هستش
      اما این کتاب فعلا برای پایه های دهم و دوازدهم وجود داره
      البته طبق گفته خودشون قراره به زودی برای پایه یازدهم هم منتشر بشه اما فعلاچیزی چیزی معلوم نیست
      به این ترتیب اگر عحله دارید ، برای پایه یازدهم هم همون کتاب تست عادی خیلی سبز برای درسنامه از بقیه بهتره
      ممنون . چند صفحه از پی دی افش رو داخل سایت خیلی سبز دیدم ، بنظر کتاب خوبی میومد از نظر درسنامه ... شما که خوندینش ، بنظرتون درسنامه اش انقدرر ساده و روان و کامل هست که یک فردی که هیچی از فیزیک نمیدونه رو از 0 کنکور به بالای 50 درصد برسونه؟؟؟
      فقط متاسفانه یازدهمش در دست انتشاره و معلوم نیست کی بیاد
      |

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      من خودم به شخصه آدم درسنامه محوری هستم و کتابای چهار جلدی فیزیک پایه و دوازدهم خیلی سبز واقعا درسنامه شون عالیه و از صفر تا صده.
      اگر هم اینجور که میگی مشکل مالی توی تهیه کتب داری، میتونی میکرو طلایی رو کار کنی. یه جلدش درسنامه هر سه پایه س و یه جلدش تست و پاسخ تشریحی. اینو خودم نداشتم ولی خب از خیلیا شنیدم کتاب خوبیه
      کتاب های میکرو طبقه بندی و میکروطلایی گاج برای درس فیزیک اصلا درسنامه خوبی ندارن برای شخصی که از فیزیک هیچی نمیدونه ، سطحشون متوسط هست ، یعنی بدرد کسی میخوره که مثلا دانش آموز هست و جزوه داره و یا کلاس رفته و حالا کمی فراموش کرده و میخواد دوره کنه و یاد بگیره ، درسنامه هاش رو خوندم ، حتی گاج نقره ای نظام قدیم هم که خوندمش درسنامه اش خیلی خلاصه و جامع بود این مورد بدرد صفرکیلومترا نمیخوره اصلا
      خیلی سبز رو ندیدم والا ولی فکر نکنم اونم درسنامه محور باشه ، اینا ببیشتر تست محور هستن فکر میکنم ، حالا این کتابی که بچه ها گفتن از اقای شهریاری مثل اینکه درسنامه خوبی باید داشته باشه ....
      |

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      کتاب های میکرو طبقه بندی و میکروطلایی گاج برای درس فیزیک اصلا درسنامه خوبی ندارن برای شخصی که از فیزیک هیچی نمیدونه ، سطحشون متوسط هست ، یعنی بدرد کسی میخوره که مثلا دانش آموز هست و جزوه داره و یا کلاس رفته و حالا کمی فراموش کرده و میخواد دوره کنه و یاد بگیره ، درسنامه هاش رو خوندم ، حتی گاج نقره ای نظام قدیم هم که خوندمش درسنامه اش خیلی خلاصه و جامع بود این مورد بدرد صفرکیلومترا نمیخوره اصلا
      خیلی سبز رو ندیدم والا ولی فکر نکنم اونم درسنامه محور باشه ، اینا ببیشتر تست محور هستن فکر میکنم ، حالا این کتابی که بچه ها گفتن از اقای شهریاری مثل اینکه درسنامه خوبی باید داشته باشه ....
      آخه اگه بخوای اینهمه وقت برا درسنامه بذاری که فرقی بافیلمای آلا نداره وقتت ****** میره
      من نظرم اینه همون خیلی سبز رو کار کن اما اگه دیدی وقتت زیادی کرده میتونی کتابای شهریاری رو بخونی
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

با این ویژگیهایی که ذکر کردی پیشنهاد من
      فیلمهای صفر تا صد فیزیک کارزانیان آلا + مسائل و تمارین کتاب درسی +فیزیک کامل میکروطلایی
      اینا تا ۱۰۰ هم کافیه
      با کارزانیان بیاد جلو از گاجم تست بزنه

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      من فصل1 فیزیک شهریاری با تست 12 مقایسه کردم باور کن زیاد تفاوت خاصی نداشت ،درسته درسنامه خیلی خوبی داشت شهریاری ولی با همون درسنامه تست خیلی سبز هم میشد زد ولی شاید برای من اینجور باشه،
      فیزیک یدرسیه که تو باید تو تست یادبگیری به نظر من ، یه نیم ساعت درسنامه ومثالاش نگاه بنداز و بعد برو تست بزن، چهارجلدی خیلیسبز کار کن واول تست های نشان دارشو بزن (بدون زمان)بعد دوباره نکاتو مرور کن و اون تست هارم رفع اشکال کن ، اخر سر همشو بزن
      قبل ازمونا هم یه سری ازمونک و ازمون داره میتونی اونارم بزنی
      خب خود شهریاری هم کتابش واس خیلی سبز هست ولی واس یک درسی مثل فیزیک تا درسنامه ات فول نباشه چطور میخوای با تست یاد بگیری؟! نمیشه که که در قالب تست یک درس فرمولی رو یاد گرفت اینطوری یادگیریش خیلی طولانی تره ، شما باید سه هزارتا تست حل کنی تا بتوانی یک فصلی رو یکم بفهمی با تست ، اونم فیزیکی که تیپ ای مختلف داره سوالاتش ، واس همین خب اگر ادم درسنامه رو کامل یاد بگیره ، هر تستی رو میتوانه بزنی ... از لحاظ حجم هم خیلی سبزه با شهریاری خیلی تفاوتی نداره فکر کنم ، نهایت 100-200 صفحه فرقش هست ، البته خب کتاب شهریاری هم انگار تست داره خودش و صرفا درسنامه تنها نیست
      البته من خودم درسنامه خیلی سبز رو ندیدم ولی چند صفحه از درسنامه شهریاری رو داخل سایت خیلی سبز دیدم بد نبود
      |

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      آخه اگه بخوای اینهمه وقت برا درسنامه بذاری که فرقی بافیلمای آلا نداره وقتت ****** میره
      من نظرم اینه همون خیلی سبز رو کار کن اما اگه دیدی وقتت زیادی کرده میتونی کتابای شهریاری رو بخونی
      خب خود شهریاری هم کتابش واس خیلی سبز هست ولی واس یک درسی مثل فیزیک تا درسنامه ات فول نباشه چطور میخوای با تست یاد بگیری؟! نمیشه که که در قالب تست یک درس فرمولی رو یاد گرفت اینطوری یادگیریش خیلی طولانی تره ، شما باید سه هزارتا تست حل کنی تا بتوانی یک فصلی رو یکم بفهمی با تست ، اونم فیزیکی که تیپ ای مختلف داره سوالاتش ، واس همین خب اگر ادم درسنامه رو کامل یاد بگیره ، هر تستی رو میتوانه بزنی ... از لحاظ حجم هم خیلی سبزه با شهریاری خیلی تفاوتی نداره فکر کنم ، نهایت 100-200 صفحه فرقش هست ، البته خب کتاب شهریاری هم انگار تست داره خودش و صرفا درسنامه تنها نیست
      البته من خودم درسنامه خیلی سبز رو ندیدم ولی چند صفحه از درسنامه شهریاری رو داخل سایت خیلی سبز دیدم بد نبود
      |

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن