خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 54 از 54
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رقیه۳ نمایش پست ها
      الان چطوری داری میای انجمن؟خب رم بذا برا افزایش حافظت
      با کامپیوتر

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=sibzamini;1645155]

ببین سایت مرجغ موبایل ایرا برو قسمت موبایل برند شیائومی پیدا میکنی زود هم مشخصات رو ببین هم معرفی موبایل رو هم اگه وقت داری کل نظرات رو
      ردمی نوت 9نگیر باید نوت9sبگیری بهتر پردازنده 9 اس اسنپ دراگون G720 هستش که از پردازنده نوت 9 خالی بهتره نوت 9 پرو و نوت 9 پرو مکس هم هستن که اونا دوربینشون از نوت 9 اس بهتر.نوت 9 اس اصلیش 48 مگا پیکسله ونسخه ای پرو وپرو مکس دوربین اصلیشون 64 مگا پیکسله. در هر صورت از نوت 9 باید نوت 9 اس رو گرفت البته اگه دوبینش مهم نباشه زیاد بقیه مشخصاتتشون یکیه ولی اول پرو مکس بعد پرو بعد نوت 9 اس بعد نوت 9 (که پردازندش نسبت به اونا قوی نیست ولی به نظر نوت 9 اس بهتره از همشونه نسبت به امکانتی که داره وقیمتش. نسخه 128/6داره ونسخه 64/4 هم داره https://www.mobile.ir/phones/specifi...i-note-9s.aspx
      حلا ردمی 9. ردمی9C و ردمی9Aاز نسخه اصلی ردمی 9 پایین ترن اینو بدون. ردمی نه به نظرم تو قیمت 5200 از ردمی نوت 9 اس تو حول وحوش 6500 یا یکم پایین تر تا 7 تومن بهتره. میگم چرا دوتا اندروید 10 هستن دوربین ردمی 9 در حد شبکه های اجتماعی جواب میده ولی عالی نیست مثل اون یکی رم چهار هم بالاس بازی های سنگسن رو جواب میده مقاسه کردنش با نوت 8 یا a50بهترشون عمل میکرده.میخوام بگم از نظر کارایی ردمی 9 جوابگو هستش ولی ردمی نوت 9 اس فقط بالاتره بهتر هم هست https://www.mobile.ir/phones/specifi...i-redmi-9.aspx
      البته قبلا این سوال رو کرده بودم بهم یکی همچین جوابی داد
      9s برتری هایی نسبت به این گوشی داره مثل ظاهر و دوربین و ...
      که چندان فاصله زیاد نیست
      نمره بنچمارک و اعداد و ارقام رو بیخیال
      وقتی میذارن کنارهم مشخص میشه مدیاتک از اسنپدراگون بهتره
      حتی مقایسه سخت افزار هم نگاه کنی نسخه 3/32 این گوشی با 4/64 9s
      تقریبا برابری میکنه حتی توی تایم بوت هم از اون سریع تر هست
      اکثرا سایتا هم بهترین گوشی ۲۰۲۰ شیائومی نسبت به قیمت انتخابش کردن ردمی ۹ رو
      پس 9s برتری هایی داره
      ولی از لحاظ کارایی فرق چندانی ندارن
      و به بودجه شما بستگی داره که بخوایین بخاطر دوربین و ظاهر پول بیشتری بدین یا نه
      4/64 رو گرفتم تاحالا هنگ ندیدم، پابجی هم عالی باز میکنه
      اگه پولت زیاده 9s بگیر اگه نه این گوشی مناسبتره
      در کل من خودم ردمی 9 رو ترجیح میدم ولی 5 تومن پول میخواد ندارم

ممنون رفیق دستت درد نکنه بابت توضیح دادنت
      میگی ردمی 9 بگیرم اخرش؟؟ولی من شنیدم میگن نوت 9بهتر.9sهزینه زیاد میشه ندارم.پولم 5تا6 تومن

3. Top | #48
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز حتی گوشیای قدیمی هم این امکانو دارن.
      من پارسال کلی کتاب تو ی سامسونگ مدل قدیمی در پیت خوندم .شاید نزدیک ۷۰ جلد کتاب.هیچیم نشد
      بعد بودجه شما چقدری هست؟
      من ی گوشی a10sگرفتم ۴ میل.ارزونتر و گرونترم هست.بستگی به خودتون داره.ولی برای پی دی اف خیالتون راحت.در پیت ترین گوشیا هم پی دی اف میخونن
      in Shallow Shallow

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tiny_Shadow نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز حتی گوشیای قدیمی هم این امکانو دارن. من پارسال کلی کتاب تو ی سامسونگ مدل قدیمی در پیت خوندم .شاید نزدیک ۷۰ جلد کتاب.هیچیم نشد بعد بودجه شما چقدری هست؟ من ی گوشی a10sگرفتم ۴ میل.ارزونتر و گرونترم هست.بستگی به خودتون داره.ولی برای پی دی اف خیالتون راحت.در پیت ترین گوشیا هم پی دی اف میخونن
      حداکثر2یا 2ونیم واسه خوندن فکر کنم صفحه بزرگتر باشه بهتره. به نظرتون با پی دی اف خوندن میشه نتیجه گرفت؟ واقعا هنوزم دو دلم

5. Top | #50
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      حداکثر2یا 2ونیم واسه خوندن فکر کنم صفحه بزرگتر باشه بهتره. به نظرتون با پی دی اف خوندن میشه نتیجه گرفت؟ واقعا هنوزم دو دلم
      حقیقتش همه چی بستگی به خودتون داره.خیلیا اینکارو میکنن.
      برای صفحه بزرگم که میگبن اکثر گوشیا در ی حدن.
      مگر اینکه تبلت بخرین که اونم اصلش گرونه فیکشم زود خالی میشن بخاطر صفحه نمایش بزرگ.
      بر گوشیم a10و سریای بعدش گوشیای خوبین نسبت به قیمت.
      من واقعا راضیم ازش
      in Shallow Shallow

6. Top | #51
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میتونین گوشی دست دومم پیدا کنین.تو مغازه ها دارن.چیزای خوبی پیدا میشه با بودجه شما.چندتا مغازه بگردین.شاید کارتونو را بندازه
      in Shallow Shallow

7. Top | #52
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت همگی
      راستش قراره واسه سال بعد بخونم از طرفی نمیخوام خانوادم بدونن حداقل تا نوروز که با ارامش بیشتری بتونم کامل مباحث رو بخونم مشکلی که هست بیشتر واسه منابعه اگه بخرم خودشون متوجه میشن منم اینو نمی خوام (97 و 98 کنکور دادم واسه هیچ کدوم عین ادم نخوندم فعلا هم دانشجوام اونو یه کاریش میشه کرد. چون واسه هیچ سالی نخوندم دیگه فکر کنم بهم اعتماد ندارن میخوام یه دور کامل بخونم بعد بهشون بگم)
      یه مدتیه که توی خرید گوشی یا تبلتم (فعلا یه گوشی ساده دارم) بنظرتون گوشی یا تبلت کشش فایل های pdf سنگین حدود 100 مگ به بالا رو داره؟
      ارزون و مناسب ترین چیزی که میشه خرید رو بگید
      خواهشا راهنمایی میکنید مشکل جدیه مرسی از همه
      منم دقیقا مثل شما بودم . همدردیم ببین اگه خودت پول منابع داری که فکر کنم حدود یک و نیم ملیون پول منابع دست دوم بشه کامل بخری حدودای سه ملیونم نو شون هزینه برمیداره اگه خودت اینقدر پول داری توصیه میکنم کتاب بخری بجای گوشی و خانوادتونم یه جوری راضی کنین دیگه که با حرف میشه راضیشون کرد ولی اگه مطمئنید راضی نمیشن که اینکار رو بکنید پیشنهاد میکنم مخفی کاری کنید یعنی کتابها رو بخرید با پول خودتون و آدرس یکی از بستگان یا دوستاتونو بدید به پست کتابها بره خونه دوستتون بعدش برید از اونجا بیارید یکی یکی یا وقتی خونه نیستن همه اش رو بیارید (میدونم داره جیمز باندی میشه و خیلی کار بدیه که از پدر مادرتون مخفی کنید ولی چاره ای ندارید خوب) ولی اگه پول خرید منابع رو ندارید مثل من میتونید از یکی از دوستان و یا بستگانتون قرض بگیرین و شرایط رو هم براشون توضیح بدین من خودم اینجوری کردم بعد خرید کتابها هم مخفیانه میارید خونتون کتابها رو بعد قبولی به پدر مادرتون میگید اونموقع که رتبه خوبی آوردین پول رو جیرینگی میدن یا اصلا نگید به خاطر کتاب و ... میخواین و قرض گرفتین بهشون بگید لازم داریدش یا میخواین کلاس چیزی ثبت نام کنین
      منکه خودم قرض گرفتم از یکی از بستگان یه چیزی که شده عجیب دارم درس میخونم چون نخونم دیگه خیلی بد میشه نه میتونم پول کتابهارو بدم نه میتونم تو روی فامیل و پدر مادر نگاه کنم این موجب میکنه درس یخونم

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      منم دقیقا مثل شما بودم . همدردیم ببین اگه خودت پول منابع داری که فکر کنم حدود یک و نیم ملیون پول منابع دست دوم بشه کامل بخری حدودای سه ملیونم نو شون هزینه برمیداره اگه خودت اینقدر پول داری توصیه میکنم کتاب بخری بجای گوشی و خانوادتونم یه جوری راضی کنین دیگه که با حرف میشه راضیشون کرد ولی اگه مطمئنید راضی نمیشن که اینکار رو بکنید پیشنهاد میکنم مخفی کاری کنید یعنی کتابها رو بخرید با پول خودتون و آدرس یکی از بستگان یا دوستاتونو بدید به پست کتابها بره خونه دوستتون بعدش برید از اونجا بیارید یکی یکی یا وقتی خونه نیستن همه اش رو بیارید (میدونم داره جیمز باندی میشه و خیلی کار بدیه که از پدر مادرتون مخفی کنید ولی چاره ای ندارید خوب) ولی اگه پول خرید منابع رو ندارید مثل من میتونید از یکی از دوستان و یا بستگانتون قرض بگیرین و شرایط رو هم براشون توضیح بدین من خودم اینجوری کردم بعد خرید کتابها هم مخفیانه میارید خونتون کتابها رو بعد قبولی به پدر مادرتون میگید اونموقع که رتبه خوبی آوردین پول رو جیرینگی میدن یا اصلا نگید به خاطر کتاب و ... میخواین و قرض گرفتین بهشون بگید لازم داریدش یا میخواین کلاس چیزی ثبت نام کنین
      منکه خودم قرض گرفتم از یکی از بستگان یه چیزی که شده عجیب دارم درس میخونم چون نخونم دیگه خیلی بد میشه نه میتونم پول کتابهارو بدم نه میتونم تو روی فامیل و پدر مادر نگاه کنم این موجب میکنه درس یخونم
      ممنونم
      ببینین مشکلی با خرید منابع ندارن اگه واقعا درس بخونم با پشت کنکور بودنمه که مشکل دارن میگن وقتتتو تلف نکن یه رشته ای برو بخون
      همین دیروز کلی کتاب تست قدیم دادم بازیافت اکثرشون هم استفاده نشده بود میخوام تا واقعا مطمئن نشدم کتاب نگیرم .
      با پس اندازی که دارم میشه کتابا رو بگیرم.
      یه چیز دیگه هست اینه که دیگه از کتاب خریدن بدم اومده اگه بخونم که حرفی نیس اخه اکثرشون خاک می خورن

9. Top | #54
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

ممنونم
      ببینین مشکلی با خرید منابع ندارن اگه واقعا درس بخونم با پشت کنکور بودنمه که مشکل دارن میگن وقتتتو تلف نکن یه رشته ای برو بخون
      همین دیروز کلی کتاب تست قدیم دادم بازیافت اکثرشون هم استفاده نشده بود میخوام تا واقعا مطمئن نشدم کتاب نگیرم .
      با پس اندازی که دارم میشه کتابا رو بگیرم.
      یه چیز دیگه هست اینه که دیگه از کتاب خریدن بدم اومده اگه بخونم که حرفی نیس اخه اکثرشون خاک می خورن
      با اگه و اما و اگر آبی گرم نمیشه شما یا باید بری دنبال رشته و دانشگاهی که الآن توش هستی و راضی باشی ازش یا اگه راضی نیستی سوسول بازی رو بزاری کنار واقعا بگیری بخونی منم دلم نمسخواد ساعت ۶ پاشم تا ۱۱ شب چشم بدوزم به رنگ سیاه و کاغذ سفید و آخر شب وقتی از صندلی پا میشم خون تو رگهای پاهام بند اومده باشه و زخم بخوره پاهام ولی باید بخونم "باید" اگه تو هم هدفت مهمه تکلیفت رو مشخص کن اینقدر نزار روحیه و اعتماد به نفست ضعیف بشه و خودت رو بکشه پایین نشون بده که رئیس تویی نه نفس و احساساتت مطمئن باش که بعد از یکی دو هفته مداوم خوندن اینوقت میفهمی که کنکور واقعا اونجوری گه بزرگش کردن نیست و تو هم میتونی به اونجایی که میخوای برسی

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن