خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 68
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دو چیز رو میتونم بگم ک برای خودم با مشکل رو به روم کرد:

1-تمرکز داشته باش رو کنکور ک مث من اشتباه پر نکنی و زیستت 20 درصد پایینتر از چیزی ک قراره باشه بیاد.(جواب به سوال چرا موندین پشت کنکور) فقط تمرکز داشته باش و شرایط آزمون رو حتی برای زدن تستای زماندارتم لحاظ کن.از جمله پاسخبرگ و صندلیت

2-اگه وضع درسیت خوبه برای دروس اختصاصیت اصلا سمت فیلم نرو. خصوصا تو دورانی ک نکته تست و جمع بندیا میان که آدمو ب شدت تحت تاثیر تبلیغات قرار میدن

(ویرایش: از سایت چی بخونم هم هیچییییییی نمیگرفتم )
      ویرایش توسط AmirHossein-gh : 13 مهر 1399 در ساعت 21:13

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه بخوای فاکتور بگیری از این تجربه ها اکثرا تویه یه سری اشتباهات خیلی مشترکن.منم که امسال یعنی۱۴۰۰میشه کنکور سومم و دومین سال پشت کنکوری.پارسال که مدرسه نمیرفتم اصلا یه فضایی بود واسه خودش.خیلی حساس و زودرنج شده بودم.با کوچک ترین مشکل به هم میریختم و ناراحت میشدم و حتی تا چند روز ادامه داشت.اما امسال اینطوری نیستم.اگه شرایطو نمیشه تغییر داد خودمو که میتونم تغییر بدم.مورد دیگه خود باوری .اگه نداشته باشیش باید قیدکنکور رو بزنی.هیچوقت فکر نکن که من نمیتونم فلان رتبه رو بیارم که بزرگترین اشتباهه.قبل از مسابقه خودتو بازنده ندون..آینده رو پیش بینی نکن.چیزی به ذهنم رسید بازم میگم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      Up
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      چون ایمان دارن‌میتونن رتبه ای که اوردن رو خیلی کمتر کنن.حالا بعضیا اشتباهات سال پیش رو اصلاح میکنن و واقعا رتبشون میاد پایین.بعضیا همونا رو تکرار میکنن و سرخورده میشن و سال های بعد....

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      راستشو بگم به خاطر این که پیشرفت بزرگی کنم و تراز و رتبم بهتر از قبل بشه ... این قضیه خیلی بهم انگیزه می داد.‌ البته می تونستم بیشتر هم بزنم اما سرجلسه خراب کاری هایی داشتم

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من سال اول رتبم 5400 شد و میدونستم این حقم نبود پشت موندم
      کار خاصی نکردم فقط درس خوندم شاید یکم منظم تر و تعداد تستم بشتر شد چون درسنامه نیاز نداشتم
      سال اول اخرا خیلی سست شده بودم یماه اخرو نخوندم عملا ولی سال دوم تا اخرش خوندم و خداروشکر به هدفم رسیدم

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تقصیر خودم بود،،،،کم کاری کردم و کنکور رو جدی نگرفتم
      درحالی که تموم آینده م به کنکور بستگی داره

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بخاطر شرايط خانواده

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      اجبار
      یادمه یه معلم شیمی فوق العاده داشتیم اون میگفت کنکور یه امتحان نیست یه مسابقه است که قانون وقاعده خودش رو داره
      هرکس قانونمند عمل کنه موفق میشه
      ویرایش توسط Maneli : 24 مهر 1399 در ساعت 21:30

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      1-شل گرفتن درس ها از عید به بعد بخاطر تعویق و ....
      2- 15 دقیقه دیرتر سر آزمون رسیدن(که دو دلیل داره و هر دو هم مسخره ترین دلیل های دنیاس: یکی اینکه خانواده ام کفش هام را اشتباهی به ماشین لباسشویی انداختند. و دیگری محل حوزه آزمون را اشتباهی رفتن)
      3- بد ترین محل حوزه آزمون نشستن(نصف کسایی که دور و بر من نشستن همیشه جز تراز های اول شهرمون بودم و در آزمون اینقدر تند میزدن سوال هارو که من از شدت استرس داشتم میمردم.
      4-و مهم ترین دلیل عدم تمرکز کافی سر سوالات(از شدت استرس بخاطر دیر رفتن و بغل دستی هام) و اینکه اینقدر بی تمرکز بودم که از 47 تا سوال زیست 27 تا درست زدم
      رفع اسپم:آن 15 دقیقه که دیر رفتم سر آزمون چون مادرم استاد دانشگاه آنجا بود من را راه دادند.

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      Up
      من یکم شرایطم فرق میکنه دوستان میدونن . اما خب دوست دارم بهت بگمش اینو . کنکور رو باید جدی گرفت و واقعا تا ماکسیمم تلاش کرد براش . من خودم ترازم ۶۵۰۰ بود میانگین تا قبل کرونا و بعد کرونا هم رتبه هامو میتونم تک تک بفرستم واست . که در بدترین حالت باید ۴۰۰۰ میورد . دوستایی دارم با همون سطح علمی حتی بد تر الان ۲۰۰۰ یا ۳۰۰۰ اوردن . یکی دوتا هم نیستن . اما الان میخوام دلیلشو بگم برات . به قول یه دوست عزیزی کنکور قانونمند نیس که بگی چون من تو ازمونا رتبم همیشه خوبه پس کنکورمم همینه . وقتی مثلا رتبه ۱۰۰۰ رو میخای باید در حد یه رتبه ۲۰۰ اماده باشی . من شاید با ۳۰۰۰ هم کارم راه میفتاد و امادگیمم در حد همون بود . اما اومد پایین . و این یه چیز عادیه و خیلی هارو میبینی که امادگیشون در حد یه رتبه بود ولی بدتر شد . اما راهکار چیه؟ راهکار اینه فراتر از اون رتبه ای که میخای اماده باشی . یعنی مثلا الان همه میدونن یه تراز ۶۷۰۰ ای معمولا ۲۰۰۰ اینا میاره . تو سایت کانون میتونی ببینی . منم گول همینو خوردم . من جاهایی که ترازم ۶۷۰۰ شد دیگه بیشتر تلاش نکردم که ۷۰۰۰ بشم . چون فکر میکردم میارم اون ۲۰۰۰ رو . خلاصه اینکه کنکور بگیر نگیر داره و سعی کن امادگیتو بیشتر کنی . ماه های اخر مخصوصا . وقتی دیدی تو ازمون رتبه ۱۰۰۰ میشی . فکر نکن در بدترین حالت ۳۰۰۰ میاری و دیگه تلاش نکنی . شاید از دوستات با همین شرایط بیارنا . اما باید امادگیت بیشتر باشه . نمیخاستم تو انجمن چیزی بنویسم یا کسیو نصیحت کنم . اما از روز نتایج روزی نیس که این سوال و از خودم نپرسم که چرا فقط من؟ چرا دوستام با تراز بدتر قبول شدن؟ و جوابی یه جز همین نتونستم پیدا کنم . موفق باشی عزیزم .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      من یکم شرایطم فرق میکنه دوستان میدونن . اما خب دوست دارم بهت بگمش اینو . کنکور رو باید جدی گرفت و واقعا تا ماکسیمم تلاش کرد براش . من خودم ترازم ۶۵۰۰ بود میانگین تا قبل کرونا و بعد کرونا هم رتبه هامو میتونم تک تک بفرستم واست . که در بدترین حالت باید ۴۰۰۰ میورد . دوستایی دارم با همون سطح علمی حتی بد تر الان ۲۰۰۰ یا ۳۰۰۰ اوردن . یکی دوتا هم نیستن . اما الان میخوام دلیلشو بگم برات . به قول یه دوست عزیزی کنکور قانونمند نیس که بگی چون من تو ازمونا رتبم همیشه خوبه پس کنکورمم همینه . وقتی مثلا رتبه ۱۰۰۰ رو میخای باید در حد یه رتبه ۲۰۰ اماده باشی . من شاید با ۳۰۰۰ هم کارم راه میفتاد و امادگیمم در حد همون بود . اما اومد پایین . و این یه چیز عادیه و خیلی هارو میبینی که امادگیشون در حد یه رتبه بود ولی بدتر شد . اما راهکار چیه؟ راهکار اینه فراتر از اون رتبه ای که میخای اماده باشی . یعنی مثلا الان همه میدونن یه تراز ۶۷۰۰ ای معمولا ۲۰۰۰ اینا میاره . تو سایت کانون میتونی ببینی . منم گول همینو خوردم . من جاهایی که ترازم ۶۷۰۰ شد دیگه بیشتر تلاش نکردم که ۷۰۰۰ بشم . چون فکر میکردم میارم اون ۲۰۰۰ رو . خلاصه اینکه کنکور بگیر نگیر داره و سعی کن امادگیتو بیشتر کنی . ماه های اخر مخصوصا . وقتی دیدی تو ازمون رتبه ۱۰۰۰ میشی . فکر نکن در بدترین حالت ۳۰۰۰ میاری و دیگه تلاش نکنی . شاید از دوستات با همین شرایط بیارنا . اما باید امادگیت بیشتر باشه . نمیخاستم تو انجمن چیزی بنویسم یا کسیو نصیحت کنم . اما از روز نتایج روزی نیس که این سوال و از خودم نپرسم که چرا فقط من؟ چرا دوستام با تراز بدتر قبول شدن؟ و جوابی یه جز همین نتونستم پیدا کنم . موفق باشی عزیزم .
      سریااااااااااال برادر من ...
      سریال

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      سریااااااااااال برادر من ...
      سریال
      بله اقا بهنود . صد در صد . اون تایمی که میشد برا بهتر شدن گذاشتو سریال دیدم . البته ننوشتمش تا طرف فکر نکنه من درس نخوندم و بجاش سریال دیدم . من ۳ ساعت خوندم و فکر کردم کافیه . در حالیکه نبود
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یکی از بد ترین چیزها برای یک کنکوری همین سریال تماشا کردن است
      من یادمه تمام سریال lost را توی 8 روز عید (مثلا دوران طلایی) دیدم بعد سریال قصه های جزیره و ... حتی یادمه روز های آخر که تقریبا مطمئن شده بودم کنکور تعویق می خوره روزی 5 الی 6 ساعت سریال می دیدم حتی متاسفانه همین الان هم می بینم ولی نمیتونم مدتش را کم کنم.

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن